Купити Apple iPhone 3G на eBay (США). Низькі ціни.

 1. Пояснення до даного Real-Time лістингу
 2. Пошук Apple iPhone 3G за певними критеріями
 3. Що потрібно враховувати при покупці Apple iPhone 3G на аукціоні eBay

Як тільки почалися офіційні продажі нового комунікатора від Apple - iPhone 3G, практично відразу ж значна кількість пропозицій iPhone 3G з'явилося на американській філії аукціону eBay, який офіційно визнаний найбільшою торговим майданчиком в світі

Як тільки почалися офіційні продажі нового комунікатора від Apple - iPhone 3G, практично відразу ж значна кількість пропозицій iPhone 3G з'явилося на американській філії аукціону eBay, який офіційно визнаний найбільшою торговим майданчиком в світі.

Завдяки широкому вибору варіантів придбання Apple iPhone 3G: нових (new), що були у вжитку (used), що були у лагодження (refurbished) і великій кількості пропозицій Ви, незалежно від країни проживання, маєте можливість придбати Apple iPhone 3G по вкрай привабливою ціною.

Читайте також:
Ноутбуки Apple MacBook і Apple MacBook Pro на eBay (США)
Планшетні комп'ютери Apple iPad на eBay (США)
Смартфони Apple iPhone 4G на eBay (США)
Смартфони Apple iPhone на eBay (США)
Плеєри Apple iPod на аукціоні eBay (США)
Алгоритм покупки на аукціоні eBay .
Обмін досвідом. Звіти про покупках

Лістинг, який представлений Вашій увазі нижче містить пропозиції комунікаторів Apple iPhone 3G зі стартовою ціною від 0 $ і вище. Якщо яке-небудь з пропозицій зацікавить Вас - просто натисніть на відповідне посилання або картинку і Ви потрапите на сторінку на аукціоні eBay (США), де ведуться торги на даний лот; зможете ознайомитися з специфікацією товару, його фотографіями, задати питання продовця, дізнатися подробиці про хід торгів і т.д. Пам'ятайте, що даний лістинг містить лише малу частину пропозицій Apple iPhone 3G, які на даний момент виставлені на eBay (США), щоб ознайомитися з усіма пропозиціями натисніть «View All» внизу лістингу або ж прочитайте внизу цієї сторінки, як здійснювати пошук Apple iPhone 3G на eBay (США) за певними критеріями.

Не забувайте, що для того, щоб брати участь в торгах на аукціоні eBay, робити ставки, листуватися з Продавцями щодо товарів і т.д. - необхідна реєстрація на сайті аукціону, яка проста, безкоштовна, але має свої нюанси. Радимо вам перед тим, як почати вивчати листинги, стати повноправним членом аукціону eBay (членство, як і реєстрація безкоштовні) вивчивши розділ « Реєстрація " на нашому сайті.

Пам'ятайте, що даний лістинг - це лише невелика частина тих пропозицій, які доступні на даний момент на eBay (США) - а для того, щоб ознайомитися з усім асортиментом ноутбуків, які виставлені на даний момент на торги просто натисніть «View all items» внизу лістингу.

Пояснення до даного Real-Time лістингу

Лістинг містить пропозиції комунікаторів Apple iPhone 3G:

Даний лістинг включає в себе тільки пропозиції комунікаторів Apple iPhone 3G, пропозиції аксесуарів, зарядних пристроїв, bluetooth, чохлів і т.д. Ви знайдете безпосередньо на сайті аукціону eBay.

Пошук Apple iPhone 3G за певними критеріями

Ви можете здійснювати пошук Apple iPhone 3G на сайті аукціону eBay за певними критеріями. Просто виберіть потрібний зі списку.

Що потрібно враховувати при покупці Apple iPhone 3G на аукціоні eBay

Тут викладені найбільш важливі аспекти, які, потрібно враховувати при покупці на аукціоні eBay комунікаторів Apple iPhone 3G:

 • Якщо у Вас виникли питання щодо будь-якого товару, - попередньо зв'яжіться з Продавцем через спеціальну форму (Ask a question) на сайті eBay, посилання на яку є на сторінці з описом будь-якого лота і обов'язково уточніть всі деталі. Щоб задати питання Продавцю вам доведеться зареєструватися на аукціоні і авторизуватися (ввести свої логін і пароль).
 • Не бійтеся робити ставки на аукціоні eBay - будь-яку ставку, можна відкликати. А якщо будете зволікати, то зацікавив вас товар можуть купити.
 • Не забувайте, що аукціон eBay - це не звичайний магазин і покупка товарів на ньому має свої особливості. Читайте нашу статтю: Алгоритм покупки на аукціоні eBay .
 • Практично всі продовця приймають оплату за допомогою платіжної системи Paypal. Дізнатися докладніше про її роботі, особливості, отримати відповіді на найбільш поширені запитання Ви зможете прочитавши наше керівництво: « Працюємо з платіжною системою Paypal ».
 • Комунікатори Apple iPhone 3G Ви можете купувати на аукціоні eBay (США), як самостійно, так і за допомогою посередницьких компаній які візьмуть на себе всі питання пов'язані з оплатою товару, його доставкою, страховкою і т.д.
 • Стати повноцінним користувачем найбільшої торгової площадки в світі під назвою: онлайновий інтернет аукціон eBay, вам допоможе наша електронна книга: « Аукціон eBay. Повний російське опис ».
 • Цікавлячись різними товарами пам'ятайте, що є не тільки американська філія аукціону eBay. eBay-Канада і eBay-Німеччина також представляють для жителів СНД великий інтерес:
 • Зареєструвавшись на будь-якому з філій аукціону eBay лише раз ви автоматично отримуєте доступ до всіх інших філіям під тим же логіном і паролем.

IRC (Internet Relay Chat)