TОП 7 радіостанцій для тих, хто вивчає англійську

  1. 7 радіостанцій для вивчення англійської
  2. Bonus Radiooooo!

Hey, ladies and lads! Як настрій? Сподіваємося, що сьогодні ви готові не тільки почитати, а й послухати. Тому що в цей раз мова піде про радіо! І не просто про якийсь там бродячий радіо, а про корисне і розвиваючому!

Багато з нас не проводять ні дня без цієї штуки і отримують величезне задоволення від створюваного ним фону і атмосфери, але що ви скажете на те, щоб за допомогою нього вдосконалити свої навички в англійському? This idea seems neat, does not it?

This idea seems neat, does not it

Прослуховування радіо дає безліч переваг вивчають. Радіоканали в Інтернеті безкоштовні, і є цінним інструментом у вивченні мови. Багато з них пропонують спеціальні курси англійської в якості подкастів і адаптують їх зміст, тому для новачків все стає набагато доступніше.

І тут деякі з вас вже подумали, як би добре було стерти собі пам'ять і бути новачком знову! Але не поспішайте впадати у відчай! Кожен зможе знайти собі цікаву програму! Ви зможете почути різні діалекти і акценти англомовних людей по всьому світу! А деякі канали також надають слухачам допомогу в створенні словникового запасу та вивчення граматики.

7 радіостанцій для вивчення англійської

Ця радіостанція розроблена спеціально для тих, хто вивчає
англійська! For real! Провідні використовують простий англійську мову з основним словником, і читають повільнішими темпами, щоб допомогти слухачам зосередитися і зрозуміти про що йде мова. Так що ніякої паніки!

Потрібна вам програма називається "As it is" - «Як є» і триває 30 хвилин. Диктори використовують ретельно відібрані для тих, хто вивчає слова та фрази + пояснюють правила і розповідають захоплюючі історії на різні теми і іншу пізнавальну інформацію з усього світу.

Диктори використовують ретельно відібрані для тих, хто вивчає слова та фрази + пояснюють правила і розповідають захоплюючі історії на різні теми і іншу пізнавальну інформацію з усього світу

Національний австралійський сайт, що надає
інформацію про книгах і мистецтві. Теми охоплюють широкий спектр загальних інтересів: роботу, лист, образотворче мистецтво, музику і різних видів інтерв'ю. Диктори, що важливо, кажуть в спокійному темпі.

Однією з приємних особливостей цього сайту є те, що ви також читаєте стенограму
(Transcript) під час прослуховування або завантаження програми. Все для вашої зручності!

Радіо BBC надає безліч програм і охоплює практично всі уявлені теми. Вони пропонують спеціальні програми для дорослих, такі як "6-minute grammar" і "the English We Speak".

Вони навіть ведуть спеціальну трансляцію для дорослих і подкасти, призначені для російськомовних і жителів Китаю, хто вивчає англійську мову. Подкасти включають в себе часто використовувані фрази і інформацію про життя у Великій Британії.

Подкасти включають в себе часто використовувані фрази і інформацію про життя у Великій Британії

Канадська радіостанція, яка надає широкий спектр подкастів і радіопередач на самий збочений смак! Програми варіюються від місцевих новин до особистих історій, моди, музики, комедії і абсурду.

І хоча на радіостанції немає спеціальних подкастів, призначених для тих, хто вивчає англійську, відтворення потрібного програм напевно поліпшить ваше розуміння англійської мови.

Радіо New York Times Talk пропонує більше 5000 радіостанцій, які ведуть мовлення англійською. Цей сайт пропонує більш особистий підхід, що включає дискусії та інтерв'ю з багатьма видатними людьми, включаючи політиків, представників ЗМІ та інших громадських діячів.

Перевага станції полягає в тому, що стиль обговорення набагато вільніше і неформалнее, ніж на інших подібних радіостанціях, а це досить полегшує вивчення англійської.

У такому ж форматі також вводяться загальні англійські фрази і ідіоми, які цілком можуть бути використані в повсякденному спілкуванні.

Сайт RT надає канал англійською мовою, який транслюється цілодобово! Sleeping is for softies! Ця англомовна станція доступна більш ніж 700 мільйонам глядачів, потворно розкиданих по всьому світу! Трансляції охоплюють найактуальніші місцеві і міжнародні проблеми в світі.

Голос Америки також пропонує курс англійської мови, який розділений на цілих 52 уроку, що розповідають про життя молодих американців. Курс включає щотижневі відеозапису для аудіювання, розмовної практики і улучщенія вимови.

Класна штука в курсі VOA полягає в тому, що він включає в себе завдання для практики листи, планів уроків і навіть оцінювання. Поряд з відеороликами ви зможете спостерігати за написаним текстом під час прослуховування.

На додаток, на радіо обговорюються всі види новин: від місцевих і міжнародних до мистецтва і спорту та багато інших. Ви можете слухати радіопередачі, завантажувати їх, додавати до списку відтворення і стежити за змінами зі сторінки програми.

Кожен зможе вибрати собі радіостанцію до душі. А поки що пропонуємо вам списочок актуальних слівець по темі. Enjoy!

Bonus Radiooooo!

Now we got a real candy for ya! Ніколи ще інтернет-радіо не було таким! Так це всім радіо радіо!

Про що власне мова. сайт Radiooooo - інтерактивна карта світу. Клацаючи на різні країни, ви зможете прослухати місцеву музику! Так Так! Це реальність!

Внизу сайту розташовується таймлайн, в якому можна вибрати рік, а зліва - переваги в музиці (повільна, швидка і незвичайна, але тут потрібно обережніше, тільки не вибирайте сильно незвичайну). До речі можна вибрати все три відразу!

Крім цього, на карті розкидані кілька штучних острівців - острів дитячих пісень, наприклад, або острів пісень для вечірок і т.д. Іноді на поверхню навіть спливає один особливий острівець, пісні якого призначені для особливих моментів у житті будь-якої люблячої пари :)

Якщо сайт буде вам до душі, то зверніть увагу на Discovery Island, розташований праворуч вгорі. Там звучать треки, які зовсім недавно були додані в фонотеку сайту.

До речі, ви і самі можете спробувати надіслати пісню, яка на вашу думку гідна з'явитися на хвилях Radiooooo. А за допомогою функції Taxi можна вибрати країни і часи, за якими ви хочете відправитися в дорогу (правда, місцеве таксі злегка глючить.)

Так що можна послухати музику екзотичних місць на кшталт Танзанії або Марокко. А клікнувши на Антарктику - почути звуки китів. Але це вже точно не зробить вашу вечірку веселіше;)

Але це вже точно не зробить вашу вечірку веселіше;)

That's it for now! Користуйтеся із задоволенням і самим нахабним чином. Так прибудуть з вами знання, англійська та гарний настрій!

Stay classy!

Велика і дружна сім'я EnglishDom

Як настрій?
This idea seems neat, does not it?
IRC (Internet Relay Chat)