Курс Аналітика Яндекс.Метрики. Оцінка ефективності сайтів в «Спеціаліст»

Щоб успішно просувати сайт в інтернеті, інтернет-маркетологу, SEO-фахівця, фахівця з реклами потрібно регулярно відслідковувати і аналізувати поведінку відвідувачів ресурсу. Виявлені закономірності дозволяють скорегувати дії по просуванню і зрозуміти, що варто виправити і поліпшити на сайті або в бізнес-процесах для збільшення продажів або росту трафіку.

Яндекс.Метрика - найпопулярніша система аналізу статистики сайтів і рекламних кампаній в Рунеті, друга за розміром система веб-аналітики в Європі. Якщо ви хочете впевнено використовувати можливості системи, пройдіть комплексну програму «Аналітика Яндекс.Метрики. Оцінка ефективності сайтів », що складається з 2-х курсів.

на курсі «Основи веб - аналітики і установки лічильників Google Universal Analytics і Яндекс Метрика» вас чекає знайомство з основними системами аналітики і базовими принципами збору даних в веб-середовищі. Пройшовши курс, ви зможете виконувати базові настройки акаунтів Google Analytics і Яндекс.Метрики; будувати план аналітики; визначати основні параметри і показники аналізу; контролювати коректність даних, що збираються.

Другий курс «Яндекс.Метрика. Аналітика та оцінка ефективності сайтів » присвячений поглибленому вивченню можливостей Яндекс.Метрики. Ви навчитеся виконувати детальну настройку облікового запису Яндекс.Метрики; працювати з основними звітами; контролювати коректність даних, що збираються; використовувати Яндекс.Метрику для аналізу рекламних кампаній в Яндекс.Директ. Крім того, на заняттях будуть розглядатися питання підготовки до сертифікації по Яндекс.Метрика.

Переваги комплексної програми

  • Ви отримаєте повноцінні знання та навички для практичної роботи з Яндекс.Метрика.
  • Викладачі - успішні інтернет-маркетологи з великою кількістю реалізованих проектів.
  • Це вигідно: при оплаті програми ви отримуєте істотну знижку на другий курс.
  • Після закінчення програми видається престижне посвідчення центру - підтвердження вашої кваліфікації в очах роботодавця.
  • Програма дає знання відповідно до вимог ПРОФСТАНДАРТ «Спеціаліст по інтернет-маркетингу».

-   Програма підвищення кваліфікації   - Записатися - Програма підвищення кваліфікації - Записатися

* «Ціна від" - мінімальна можлива ціна на даний курс, залежить від формату, виду навчання, обраного часу занять і вказана з урахуванням діючих акцій і спеціальних пропозицій. Точну ціну на конкретну групу Ви можете дізнатися за тел. +7 (495) 232-3216.

Для юридичних осіб (організацій) вказана мінімальна ціна, що діє при повній передоплаті.

** Знижка діє тільки при одноразовій оплаті всієї комплексної програми

Залежно від програми навчання видаються наступні документи:

Залежно від програми навчання видаються наступні документи:

посвідчення *

посвідчення *

свідоцтво

свідоцтво

Сертифікат міжнародного зразка

* Для отримання посвідчення вам необхідно надати копію диплома про вищу або середню професійну освіту.

Після закінчення кожного окремого курсу, що входить до Програми підвищення кваліфікації, в вашому особистому кабінеті формуються електронні сертифікати про навчання за кожним окремим курсом. Після закінчення навчання за Програмою підвищення кваліфікації ви отримуєте Посвідчення про підвищення кваліфікації за цією програмою. Якщо ви проходили курси, що входять до Програми підвищення кваліфікації, окремо, то ви отримаєте Посвідчення за кожен пройдений курс.

Обов'язково уточнюйте перед укладенням договору, який документ Вам буде виданий після закінчення навчання!

Всі документи Центру

IRC (Internet Relay Chat)