Сканер Wi-Fi для Android. Wi-Fi Analytics Tool - Аналіз Wi-Fi мереж.

Існує велика кількість відмінних Android додатків для отримання інформації про пристрій і відстеження стану вашої системи, наприклад Elixir II , Яка надає вам найповнішу інформацію про пристрій і системі, яку тільки можна отримати. За допомогою цих програм ви можете завжди контролювати використання ресурсів пристрою, і отримана від них інформація дозволяє оптимально налаштувати вашу систему.

Elixir II

Ще одним дуже корисним додатком в цьому плані, може виявитися програма WiFi Analytics Tool, від компанії Amped Wireless, яка дозволить вам отримати інформацію про всі WiFi мережах, які знаходяться поблизу від вашого телефону або планшета і оптимізувати настройки своєї мережі для отримання максимальної продуктивності .

Wi-Fi Analytics Tool сканує Wi-Fi мережі, аналізує отримані дані і відображає різні їх параметри, від рівня перешкод до статистичних даних та графіків рівня сигналу.

На даний момент в програмі доступні наступні можливості:

  • Wi-Fi, сканер
  • Аналізатор перешкод від сусідніх каналів
  • Діаграми рівня сигналу по всіх каналах
  • Графіки рівнів сигналу від всіх мереж
  • Індикатор рівня сигналу


Примітка: Перед використанням програми, переконайтеся, що Wi-Fi пристрої увімкнуто.
Після запуску програми відкривається вікно Wi-Fi сканера, яке відображає всі активні (виявлені) Wi-Fi мережі, розташовані поблизу від вас. І ви можете переглянути коротку інформацію про кожну мережі, такі як: ідентифікатор мережі, рівень сигналу (у відсотках і в дБ), номер каналу, тип шифрування і Mac адреса. У вас є можливість вказати інтервал автоматичного сканування всіх мереж (в секундах). Цю функцію можна вимкнути, і для ручного оновлення інформації про мережі, досить натиснути кнопку «Scan Now».

Тут ви також можете також впорядкувати всі Wi-Fi з'єднання в алфавітному порядку чи за рівнем їх сигналу, натиснувши Меню> Sort
Тут ви також можете також впорядкувати всі Wi-Fi з'єднання в алфавітному порядку чи за рівнем їх сигналу, натиснувши Меню> Sort. Якщо ви не підключені до жодної з Wi-Fi мереж, після натискання обрану мережу ви зможете підключитися до неї, ввівши необхідні настройки.

Для вибору наступного інформаційного екрану, можна використовувати горизонтальну прокрутку, або натиснути «Меню» і вибрати необхідну функцію програми.

На екрані аналізатора рівня перешкод, від сусідніх каналів «CHANNEL INTERFERENCE», ви можете побачити, який з каналів зайнятий тією або іншою мережею і побачити рекомендовані канали, де рівень перешкод буде мінімальним. Це допоможе вам вибрати кращий канал для своєї Wi-Fi мережі, на якому буде найменше перешкод від сусідніх мереж і, відповідно, швидкість передачі даних буде максимальною.

На наступному екрані «CHANNEL GRAPH», ви можете побачити діаграму рівнів сигналу по всіх каналах
На наступному екрані «CHANNEL GRAPH», ви можете побачити діаграму рівнів сигналу по всіх каналах. Тут ви також можете відфільтрувати відображаються програмою мережі, вибравши пункт «Filter» в її меню. Як і на наступному екрані, який відображає графіки рівня сигналу від кожної мережі, дані оновлюються кожну секунду.

І нарешті, останній екран «SIGNAL METER» показує рівень сигналу обраної мережі відображаючи його на шкалі в в дБм. Ви можете включити звуковий супровід, і звукові сигнали, що видаються програмою, будуть лунати тим частіше, чим більше буде рівень сигналу. Ця функція може виявитися корисною, коли потрібно визначити місце, в якому рівень сигналу обраної мережі буде максимальним.

Ця функція може виявитися корисною, коли потрібно визначити місце, в якому рівень сигналу обраної мережі буде максимальним

Загалом, додаток для сканування WiFi мереж та їх аналізу на Android пристроях, надасть вам велику користь, коли ви, наприклад, оточені великою кількістю бездротових мереж, і у вас є проблеми з пошуком оптимального місця розташування WiFi маршрутизатора і вибору максимально незавантаженого каналу для своєї домашньої Wi-Fi мережі.

Завантажити WiFi сканер для Android можна безкоштовно в Android Market.

Схожі матеріали:

Злом WiFi мережі в Android навпаки. Відключаємо пристрої з Wi-Fi мережі за допомогою свого телефону або планшета.

Отримуємо повний доступ до Android планшету або телефону через USB, WiFi або Bluetooth за допомогою MyPhoneExplorer

Двостороння синхронізації даних через Wi-Fi між Android, Windows і Mac за допомогою Cheetah Sync. Інструкція

Wi-Fi в Acer Iconia Tab A500. Поради та підказки.

Elixir 2 - повна інформація про Android пристрої

IRC (Internet Relay Chat)