Як зробити анімацію для сайту - керівництво для чайників

  1. Три основні переваги програми Sothink SWF Easy:

Якщо ви думаєте, що створення анімації - доля досвідчених програмерів, то ви глибоко помиляєтеся Якщо ви думаєте, що створення анімації - доля досвідчених програмерів, то ви глибоко помиляєтеся. Навіть чайник може зробити професійну flash анімацію для свого сайту, будучи повним профаном в програмуванні.

Коли переді мною постало питання про створення анімації на одному з сайтів, я почала активно вивчати шляхи вирішення цього питання. Необхідно відзначити, що більшість програм для написання flash вимагають серйозної підготовки і великої кількості часу для їх вивчення. В результаті довгих пошуків я натрапила на чудову програму Sothink SWF Easy .

Sothink SWF Easy - відмінний інструмент для створення різного анімації для сайту. Найголовніше, що за допомогою цієї програми, «чайник» далекий від програмування, легко і швидко зможе створити професійну Flash анімацію від заставки сайту до кнопок меню.

Три основні переваги програми Sothink SWF Easy:

легкість використання

Оптимізований інтерфейс, дизайнерська панель WYSIWYG з інтегрованою можливістю попереднього перегляду, роблять створення flash анімації більш інтуїтивним.

Створення анімації можна почати з нуля, тобто з пустого документа або скористатися, вбудованими в програму шаблонами банерів, альбомів, кнопок навігації.

Ви можете створювати різні форми, текст, фарбувати об'єкти в різні кольори, імпортувати зображення, звуки, відео, кнопки навігації, flash та ін.

Економія часу

У програмі є три види шаблонів - альбом, банер, кнопки навігації, а також величезна бібліотека з уже готових статичних та анімованих «ресурсів» - різні фони, безліч картинок, іконок, кнопки навігації, заставки, flash ролики тощо. Все це допоможе вам заощадити час і сили при створенні анімації. Вибираючи потрібний ресурс, ви просто перетягуєте його на робочий стіл.

химерні ефекти

У програмі є безліч видів різних ефектів, які допоможуть вам швидко зробити будь-який елемент анімованим. Також ви можете створювати ефекти самостійно на свій розсуд дуже швидко. Саме чудове, що при цьому можна бути абсолютним чайників в програмуванні.

Програма підтримує формати зображень bmp, jpeg, png, gif. Імпорт готової анімації виробляється в форматі SWF.

Анімація створена за допомогою програми Sothink SWF Easy аналогічна анімації Macromedia Flash, тільки при її створенні не потрібно знань з програмування і не треба витрачати купу часу на вивчення програми.

З чого робимо висновок, що програма Sothink SWF Easy просто знахідка для амбітного чайника, який вирішив замахнутися на створення анімації на своєму ресурсі.

Як вставити flash на сайт ви можете прочитати на блозі в статті "Як вставити flash анімацію на сайт".

IRC (Internet Relay Chat)