7 додатків, які захистять інформацію на Android-смартфоні

Останнім часом почастішали випадки зараження Android-смартфонів різними шкідливими програмами. Найчастіше користувачі самі пускають вірус на свій смартфон, встановлюючи з неперевірених джерел сумнівні додатки. Однак це лише півбіди. У Мережі з'являється все більше новин про заражених додатках в Google Play.

Тому не дивно, що антивірусні програми займають перші рядки маркетів по скачіваемості. У сьогоднішній статті ми розглянемо кілька популярних і ефективних антивірусних програм, за допомогою яких ви зможете захистити свій смартфон від небажаних проблем.

Avast Mobile Security & Antivirus

Додаток Avast Mobile Security & Antivirus є одним з найбільш популярних мобільних інструментів для захисту інформації. Близько 3,5 мільйонів користувачів оцінили його найвищою оцінкою в Play Market - п'ять балів. Додаток Avast Mobile Security & Antivirus вже давно вийшло за межі простого антивіруса. Сьогодні це багатофункціональний комплекс інструментів щодо захисту інформації: блокування телефонних дзвінків, антизлодій, брандмауер, можливість закрити доступ до окремих програм, забезпечення безпеки і конфіденційності при перегляді веб-сторінок, перевірка і захист з'єднань Wi-Fi.


AVG AntiVirus FREE for Android Security 2017

AVG AntiVirus FREE for Android Security 2017

Додаток AVG AntiVirus FREE for Android Security 2017 є ще одним досить цінним, з точки зору користувачів, інструментом захисту інформації. Близько чотирьох мільйонів користувачів дали додаток AVG на п'ять балів. Сукупна кількість користувачів, які поставили вищий рейтинг продуктів Avast або AVG, приблизно в десять разів перевищує кількість таких користувачів у кожного з інших наведених тут додатків. AVG AntiVirus FREE for Android Security 2017 забезпечує захист смартфона від шкідливих програм, пошук втраченого телефону через Google Maps, сканування мереж Wi-Fi для пошуку проблем шифрування, слабких паролів і інших погроз.


Avira Antivirus Security

Додаток Avira Antivirus Security захищає цілий ряд мобільних даних: фотографії, контакти, електронні листи, номери кредитних карт. Додаток передбачає захист смартфона від шпигунських і шкідливих програм, пошук і відновлення втраченого або вкраденого телефону, інші можливості. У Avira Antivirus Security присутній цікава функція - демонстрація всіх встановлених на смартфоні додатків, які збирають конфіденційні дані. Елементи управління, розташовані в Мережі, дають можливість віддаленого доступу до всіх налаштувань безпеки програми. Є можливість контролювати кілька пристроїв через веб-портал.


ESET Mobile Security & Antivirus

ESET Mobile Security & Antivirus

ESET Mobile Security & Antivirus - це високоякісний продукт, який захищає дані смартфона. Функції безкоштовної версії програми ESET Mobile Security & Antivirus доступні необмежений час і включають в себе сканування за запитом користувача, аналіз завантажених файлів, карантин, захист смартфона від крадіжки, пошук вразливостей захисту USSD, щомісячні звіти про безпеку, інтеграцію з веб-інтерфейсом на сайті my .eset.com і ряд інших корисних функцій.


Kaspersky Antivirus & Security

Додаток Kaspersky Antivirus & Security блокує шкідливе ПЗ і небезпечні посилання. Сканування файлів виконується в фоновому режимі. Як і інше ПО цього класу, Kaspersky Antivirus & Security за допомогою віддалених інструментів дозволяє захистити інформацію на втрачений або вкрадений смартфон. Додаток допомагає фільтрувати вхідні дзвінки і тексти: блокувальник викликів дозволяє створити чорний список небажаних телефонних дзвінків і спам-повідомлень.


McAfee Mobile Security

McAfee Mobile Security

Частина функцій програми McAfee Mobile Security доступні відразу після установки, інша - вимагає реєстрації. Сканування файлів, оптимізацію і безпеку при веб-серфінгу можна використовувати без реєстрації. Перевірки веб-посилань використовуються для захисту інформації при роботі в браузері. Додаток також надає можливість архівації та відновлення даних.


Norton Security and Antivirus

Norton Security and Antivirus є пропрієтарним програмним забезпеченням. У додатку відсутні брандмауер і спам-фільтр, але є можливість створити архів даних. Додаток автоматично зберігає дані про місцезнаходження смартфона в момент, коли батарея розряджена. Захищений пошук дає можливість попередньо побачити рейтинг безпеки для кожного з результатів пошуку. Тим самим додаток вберігає користувачів від відвідування заражених сайтів.

висновок

Підводячи підсумок можна сказати, що практично всі розглянуті нами додатки мають схожий функціонал. При виборі захисника звертайте увагу на додаткові функції антивірусів, за допомогою яких ви зможете не тільки захистити свій смартфон, але і відновити втрачені дані, а також заблокувати його при крадіжці. Будьте уважні і обережні, коли встановлюєте додатки на свій гаджет. Запам'ятайте: при завантаженні додатків не з Google Play ризик зараження пристрою зростає в багато разів.

IRC (Internet Relay Chat)