Як завантажити антивірус Аваст безкоштовно на 1 рік

  1. Безкоштовний антивірус Avast Free Antivirus
  2. Викачуємо антивірус Аваст
  3. Встановлюємо антивірус Avast Free Antivirus
  4. Отримуємо рік використання Антивірусом
  5. Пару слів про антивірус Аваст Free

Всім доброго часу доби. Давненько не було заміток про різний корисному (а головне безкоштовному) софт для вашого комп'ютера - потрібно потихеньку заповнювати дані прогалини. Думаю ні для кого не секрет, що популярність антивірусів на тлі кріптовимогателей добре підросла і досить часто можна почути питання про те, як завантажити антивірус аваст без реєстрації на один рік. Ми зараз не будемо міркувати про надійність Avast і тестувати в порівнянні з аналогами - суть замітки, донести до вас інформацію про те, як користуватися даними антивірусом будинку абсолютно безкоштовно і, що важливо, абсолютно легально.

(а головне безкоштовному)

Багато хто вважає, що безкоштовний софт апріорі не може бути нормальним і краще заплатити і спати спокійно. Частково вони мають рацію, у тих хто отримує за свою роботу грошову винагороду і мотивація присутня, та й комерційний продукт має більше можливостей і фінансування для розробки.

Однак є одне велике АЛЕ! У сучасних реаліях практично всі розробники безкоштовних антивірусів мають в своєму арсеналі комерційну версію з набагато більшими можливостями, а безкоштовна версія - це всього лише демонстрація можливостей ... якщо користувачеві сподобався той же Аваст Free Antivirus - то висока ймовірність що після року він купив повну версію даного продукту .

Безкоштовний антивірус Avast Free Antivirus

Оффтоп. Лабораторія Касперського (розробники того самого антивіруса) не так давно забрали зі свого сайту замітки про те, чому погані безкоштовні антивіруси і викотили свій варіант абсолютно безкоштовного Касперського - це говорить про те, що безкоштовні продукти теж мають місце бути, та й далеко не всім потрібен той широкий функціонал, який пропонують нам комерційні редакції (хоч і за цілком адекватну суму) ... ну погодьтеся, навіщо переплачувати за те, чим ви не користуєтеся ?!

Як встановити антивірус Аваст на комп'ютер безкоштовно? - все досить просто. Треба скачати, запустити установку і не піддатися на вмовляння установки 30 денний комерційної версії - про це я вам зараз докладно і напишу.

В цілому, не важливо як буде виглядати процес установки, головне зрозуміти логіку що нам потрібно встановити саме Avast Free Antivirus - інше шолом лісом ...

Викачуємо антивірус Аваст

Як я вже неодноразово говорив - офіційні сайти наше все! Ні в якому разі не качайте безкоштовні антивіруси з торрентів або інших обмінників. Переходьте на офіційну сторінку завантаження і качайте з перших рук (я розумію шукати крякнутий комерційну версію, але ризикувати підхопити заразу скачавши безкоштовний антивірус - це талант)

https://www.avast.ru/free-antivirus-download

З запуском проблем бути не повинно (до речі, зверніть увагу щоб не було встановлено іншого антивірусного захисту), якщо контроль облікових записів попросить внести зміни в комп'ютер - погоджуйтеся.

Встановлюємо антивірус Avast Free Antivirus

Не лякайтеся що розмір викачуваного файлу занадто маленький, Аваст тепер поширює веб установник, який закачає вам останню актуальну версію на комп'ютер і почне установку (як наприклад Google Chrome)

Після закінчення завантаження нам будуть запропоновані параметри установки - як правило на даному етапі нам пропонують встановити різний сторонній софт, який рідко кому потрібен і багато користувачів лають даний антивірус за такі методи поширення. У моєму випадку пропонували встановити Google Chrome - один з лідерів серед браузерів, але мені він не потрібен - тому галочку я прибираю і тисну кнопку «Установка».

Власне наступним кроком буде завершення установки - потрібно буде клацнути по великій зеленій кнопці «Продовжити» (Що говорить нам повідомлення «Avast Free Antivirus тільки що був встановлений на ваш ПК»)

На даному етапі установка антивіруса Аваст завершена, тепер нам потрібно його запустити і активувати річну безкоштовну ліцензію - тут і з'являються перші підводні камені.

Отримуємо рік використання Антивірусом

На момент написання даної замітки (9.08.2017) інтерфейс програми виглядав як на картинках нижче - не лякайтеся якщо щось зміниться, алгоритм дій завжди однаковий.

Раніше для активації потрібно було вводити електронну пошту, але так як її ніяк не було потрібно підтверджувати - для розробників це не несло ніякої корисної інформації і від даної практики відмовилися, а нам таке лише на руку - мінус одну дію при активації

У лівій частині програми знайдіть зелену кнопку «Активувати» (перед активацією можете вивчити менюшки антивіруса, давно його не встановлював і зміни мені припали до душі - явно цікавіше старих версій буде).

Тепер зверніть увагу, що нам потрібен Avast Free Antivirus, а не Avast Internet Security за 650 рублів в рік ... кнопку з платним антивірусом спеціально пофарбували в зелений колір, щоб запропонувати вам комерційну версію антивіруса. Вибираємо потрібний нам Аваст Free Antivirus.

Наступним кроком буде відмова від пробної (20 днів) комерційної версії. Звичайно ж розробникам зовсім не хочеться, щоб всі ми використовували Free версію Аваст, але наша відповідь - «Ні, дякую».

На даному етапі можна вважати що установка антивіруса Аваст з річною легальної ліцензією встановлена, мета яку ми ставили на початку замітки досягнута.

Для безкоштовної версії Аваст можна придбати різні доповнення, але я ними ніколи не користувався і не можу рекомендувати їх до покупки, власне, сказати нічого поганого теж не можу

Пару слів про антивірус Аваст Free

Настав час підбивати підсумки - ми дізналися як завантажити безкоштовно на 1 рік без реєстрації антивірус Аваст і встановили базовий захист на комп'ютер з Windows. Розклад сил на ринку антивірусів часто змінюється і говорити щось погане або хороше про нього я не можу, якщо ви акуратний користувач, то для підстраховки відмінне рішення, але якщо ви тиснете на всі кнопки в браузері поспіль в надії знайти потрібну - ніякої антивірус вас не врятує - тут вже потрібна комплексна захист, а це не тільки віруси, але і різні рекламні банери та інша дратує нісенітниця. Чистого інтернету вам ...

Ну погодьтеся, навіщо переплачувати за те, чим ви не користуєтеся ?
Як встановити антивірус Аваст на комп'ютер безкоштовно?
IRC (Internet Relay Chat)