Антивірус ESET NOD32: купити ліцензію в інтернет-магазині в Москві

ESET NOD32 антивірус - базовий захист для комп'ютерів, ноутбуків і нетбуків

  • ESET NOD32 антивірус - базовий захист для комп'ютерів, ноутбуків і нетбуків. В наявності версії для операційних систем Windows (2000, XP, Vista, 7, 8) і Linux (Debian, RedHat, Ubuntu, SuSe, Fedora, Mandriva і більшість RPM і DEB дистрибутивів).
  • Smart Security- повноцінний захист комп'ютера, включаючи кошти для блокування мережевих атак, анти-спам фільтрації електронної пошти, блокування заражених сайтів, перевірки знімних носіїв і т.д.
  • Cyber ​​Security - спеціалізований продукт, призначений для всебічного захисту операційної системи Mac OS.
  • NOD32 Business Edition - надійне рішення для забезпечення безпеки IT-інфраструктури в організаціях. Використовується для захисту робочих станцій, серверів і мереж.

Доступно в двох версіях: Endpoint Antivirus і Endpoint Security.

NOD32 SMALL Business Pack - комплексний продукт з доступною ціною, призначений для невеликих організацій, в яких число робочих місць не перевищує 5 або 10.

ESET File Security Server - захист файлових серверів на Windows Server, Linux, BSD і Solaris.

Якщо у вас з'явилося бажання купити антивірус NOD32 (нод 32), або продовжити (пройти реєстрацію) вже наявну ліцензію, то більш детальну інформацію про антивірусних продуктах компанії ESET Ви можете знайти в картках товару. При необхідності також можна скористатися безкоштовною консультацією, зв'язавшись з нами будь-яким зручним способом. Фахівці дадуть відповідь на Ваші запитання і підберуть оптимальну версію ЕSET NOD32 antivirus (nod32 v3, v4, v5, v6,) по надійності і ціною для реалізації конкретних завдань. Так само консультанти інтернет-магазину SoftMagazin.ru допоможуть розібратися в відміну пробної версія nod32 на 30 днів (demo версія) від nod32 повної версія, або nod32 остання версія. А така функція, як батьківський контроль, може блокувати і банери. На думку більшості користувачів антивіруса ЕSET NOD32 це надійний фаєрвол і антивірус.

На думку більшості користувачів антивіруса ЕSET NOD32 це надійний фаєрвол і антивірус

З можливостями і короткою характеристикою антивірусів ESET можна ознайомитися тут .


IRC (Internet Relay Chat)