Антивіруси для Windows 10

Як відомо 29 липня 2015 року побачила фінальна версія операційної системи Windows 10 . За кілька днів до цього незалежна лабораторія AV-Comparatives, що спеціалізується на тестуванні антивірусів, провела серію випробувань з популярними інструментами безпеки і відібрала програми, повністю сумісні з новою ОС. Як випливає з звіту , Працездатність основних функцій піддослідного ПО перевірялася на ноутбуці LenovoThinkPad Twist конфігурації Intel Core i3-3217U / 4 Гб ОЗУ в середовищі 64-бітної Windows 10 Build 10240. В особі свіжих скріншотів дивіться нижче список антивірусів, схвалених відомої лабораторією, з урахуванням останніх новин з їхніх офіційних сайтів.

Отже, для захисту "десятки" в даний момент можна використовувати:

 • Avast Free Antivirus 10.3.2223 - безкоштовне антивірусне рішення, достатня для надійного захисту системи від зазіхань ззовні. сумісністю з Windows 10 також мають платні Avast Pro Antivirus 2015 року, Avast Internet Security 2015 і Avast Premier 2015.

сумісністю з  Windows 10  також мають платні Avast Pro Antivirus 2015 року, Avast Internet Security 2015 і Avast Premier 2015

 • AVG Internet Security 2015.0.6110 - русифікований комплексний продукт з "хмарної" перевіркою, фаєрволом (брандмауером), проактивного і веб-захистом , Опціоном оптимізації ОС. сумісністю з Windows 10 також мають AVG AntiVirus Free 2015 і платний AVG AntiVirus 2015.

сумісністю з  Windows 10  також мають  AVG AntiVirus  Free 2015 і платний AVG AntiVirus 2015

 • Avira Antivirus Pro 15.0.11.579 - простий і ефективний інструмент для захисту від вірусів, крадіжки персональних даних і фінансових втрат. сумісністю з Windows 10 також мають Avira Free Antivirus, платні Avira Internet Security Suite і Avira Ultimate Protection Suite.

сумісністю з  Windows 10  також мають Avira Free Antivirus, платні Avira Internet Security Suite і Avira Ultimate Protection Suite

 • Bitdefender Internet Security 18.23.0.1604 - комплексний антивірус з посиленим захистом особистих даних, безпечним інтернет-банкінгом, багаторівневої web-захист, батьківським контролем. сумісністю з Windows 10 також мають платні Bitdefender Antivirus Plus і Bitdefender Total Security.

сумісністю з  Windows 10  також мають платні Bitdefender Antivirus Plus і Bitdefender Total Security

 • BullGuard Intern et Security 15.1.307 - має в складі антивірус і антишпигун BitDefender, фаєрвол Outpost, режими батьківського контролю, оптимізації системи і резервного копіювання. сумісністю з Windows 10 також мають платні BullGuard Antivirus і BullGuard Premium Protection.

сумісністю з  Windows 10  також мають платні BullGuard Antivirus і BullGuard Premium Protection

 • Emsisoft Anti-Malware 10.0.0.5561 - завдяки використанню движків Bitdefender і Emsisoft, успішно знешкоджує віруси, трояни, черв'яки, шпигунське (Spyware), рекламне (Adware) та інше шкідливе ПЗ. У цій версії на вкладці "Аналіз поведінки" можна бачити які програми в реальному часі контролюються на наявність підозрілої поведінки.

У цій версії на вкладці Аналіз поведінки можна бачити які програми в реальному часі контролюються на наявність підозрілої поведінки

 • eScan Internet Security Suite 14.0.1400.1789 - комплексне русифіковане рішення для забезпечення безпеки даних і захисту від небажаних програм і інтернет-загроз, фішингу, спаму, хакерських атак. сумісністю з Windows 10 також володіє платний eScan AntiVirus.

сумісністю з  Windows 10  також володіє платний eScan AntiVirus

 • ESET NOD32 Smart Security 8.0.319.0 - нова версія комплексного антивіруса NOD32, що включає в себе власне антивірус, HIPS, фаєрвол, захист від фішингу, антиспам, батьківський контроль і режим "Антивор" ( "Anti-Theft"). сумісністю з Windows 10 також володіє платний ESET NOD 32 Антивірус.

сумісністю з  Windows 10  також володіє платний ESET NOD 32 Антивірус

 • Fortinet FortiClient 5.2.3.0633 - не самий відомий безкоштовний продукт, що включає в себе антивірус, антишпигун (Anti-Malware), фаєрвол, режим оптимізації мережі WAN. Отримав більше двадцяти нагород VB100 і здатний виявляти загрози із застосуванням технологій проактивного і реактивної (з вірусними базами) захисту.

Отримав більше двадцяти нагород VB100 і здатний виявляти загрози із застосуванням технологій проактивного і реактивної (з вірусними базами) захисту

 • F - Secure Internet Security 15.3 - комплексний платний антивірус, який містить всі необхідні компоненти для захист комп'ютера і важливої інформації, безпечного веб-серфінгу і онлайн-банкінгу, а також батьківського контролю.

3 - комплексний платний антивірус, який містить всі необхідні компоненти для захист комп'ютера і важливої інформації, безпечного веб-серфінгу і онлайн-банкінгу, а також батьківського контролю

 • Kaspersky Internet Security 16.0.0.614 - забезпечує захист від всіх видів шкідливих програм і інтернет-загроз за рахунок комбінації "хмарних", проактивних і антивірусних технологій, ефективність яких підтверджена численними нагородами від незалежних лабораторій. сумісністю з Windows 10 також мають платні Антивірус Касперського 2016 і Kaspersky Total Security 2016.

сумісністю з  Windows 10  також мають платні Антивірус Касперського 2016 і Kaspersky Total Security 2016

 • Panda Free Antivirus 15.01.00.0006 (колишній Panda Cloud Antivirus) - включає в себе "хмарний" антивірус ( "колективний інтелект" Collective Intelligence), антишпигун, антіруткит і евристичну перевірку. сумісністю з Windows 10 також мають платні Panda Antivirus Pro, Panda Internet Security, Panda Global Protection і Panda Gold Protection.

сумісністю з  Windows 10  також мають платні Panda Antivirus Pro, Panda Internet Security, Panda Global Protection і Panda Gold Protection

 • Quick Heal Total Security 16.00 (9.0.0.46) - не найвідоміша комплексний захист ($ 74 в рік / 1 ПК) від інтернет-загроз, всіляких "шкідливий" і крадіжки конфіденційних даних, є батьківський контроль , Оптимізація роботи системи, захист мобільних пристроїв.

46) - не найвідоміша  комплексний захист  ($ 74 в рік / 1 ПК) від інтернет-загроз, всіляких шкідливий і крадіжки конфіденційних даних, є  батьківський контроль  , Оптимізація роботи системи, захист мобільних пристроїв

 • Sophos Enpoint Security and Control 10.3.12.312 - не відоме багатофункціональне Мультиплатформенне рішення, що включає антивірус, фаєрвол, HIPS, web -Захист, контроль додатків, пристроїв та інші опції.

312 - не відоме багатофункціональне Мультиплатформенне рішення, що включає антивірус, фаєрвол, HIPS, web -Захист, контроль додатків, пристроїв та інші опції

 • Tencent PC Manager 10.11.25856.501 - не самий відомий безкоштовний антивірус з "хмарної", проактивного і локальної сигнатурної захистом в реальному часі, що використовує антивірусні движки Tencent і Avira (розробник - найбільша китайська інтернет-компанія).

501 - не самий відомий  безкоштовний антивірус  з хмарної, проактивного і локальної сигнатурної захистом в реальному часі, що використовує антивірусні движки Tencent і Avira (розробник - найбільша китайська інтернет-компанія)

 • Trend Micro Internet Security 10.0.1150 - комплексний недорогий антивірус із захистом від "бур'янів" сайтів, запобігає крадіжці важливих даних і забезпечує анонімність в мережі Інтернет та батьківський контроль . сумісністю з Windows 10 також володіє платний Trend Micro Maximum Security.

сумісністю з  Windows 10  також володіє платний Trend Micro Maximum Security

 • VIPRE Internet Security 8.2.1.16 - не самий відомий платний продукт, що має в своєму складі антивірус, фаєрвол, антиспам, веб-фільтр для захисту від шкідливих сайтів і режим "Easy Update" для захисту від вразливостей Windows і ПО.

Важливе зауваження: Цитую озвучений звіт про роботу AV-Comparatives: "Для користувачів, які планують встановити Windows 10 поверх Windows 7 або 8.1, ми рекомендуємо видалити наявну програму безпеки, а коли оновлення буде завершено - інсталювати її останню версію ". При такому підході інтеграція додатки в середу нової ОС пройде максимально комфортно і безпечно, без втрат у функціональності.

Дмитро Євдокимов www. TestSoft. su

IRC (Internet Relay Chat)