Авіра антивірус скачати безкоштовно (безкоштовна версія)

 1. Мінуси антивірусної програми Avira Free Antivirus

Мабуть, ні для кого не секрет, що однією з кращих антивірусних програм за версією незалежної лабораторії AV-Comparatives є Avira Free Antivirus Мабуть, ні для кого не секрет, що однією з кращих антивірусних програм за версією незалежної лабораторії AV-Comparatives є Avira Free Antivirus. Ефективність захисту операційної системи за допомогою цього програмного забезпечення складає більше 98%. Заманливо, чи не так? Разом з тим абсолютно кожен з користувачів має можливість скористатися перевагами Авіра Антивірус: скачати безкоштовно цю антивірусну програму можна не виходячи з офіційного сайту розробника і без будь-якої реєстрації. Які ж власне гідності цього ПО?


style = "display: inline-block; width: 336px; height: 280px"
data-ad-client = "111-3158720937153219"
data-ad-slot = "6358577375">

Переймаючись питанням про можливості антивіруса Авіра, варто зауважити, що переваг у цієї програми чимало. Зокрема, такий програмний продукт:


style = "display: block; text-align: center;"
data-ad-layout = "in-article"
data-ad-format = "fluid"
data-ad-client = "111-3158720937153219"
data-ad-slot = "2288019166">

 • легко і швидко встановлюється на комп'ютер;
 • не викликає збоїв операційної системи при використанні на ПК інший антивірусної програми або утиліти;
 • має простий і зручний внутрішній інтерфейс:
 • забезпечує кілька варіантів сканування операційної системи і зовнішніх носіїв інформації;
 • після установки на комп'ютері в автоматичному режимі виконує оновлення антивірусної бази;
 • виконує глибоку перевірку всіх виявлених на комп'ютері файлів і папок, в тому числі і тих, що знаходяться в заархівує;
 • Не перевантажуйте процесор, так як поглинає під час завантаження обмежена кількість ресурсів системи;
 • має одночасно двома системами аналізу програмного забезпечення (евристичної і сигнатурної);
 • надає можливість користувачам захистити від вірусних загроз і шкідливого програмного забезпечення встановлені на ПК браузери (за допомогою безкоштовного розширення Avira Browser Safety ):
 • ефективно виявляє шкідливі програми з розряду буткіти і руткітів;
 • має вбудовану функцію «батьківський контроль»;
 • дозволяє отримати безкоштовну консультацію від розробників програми при виникненні проблем у її використанні ( Avira Answers ):

Таким чином, причин для того, щоб безкоштовно скачати Авіра Антивірус у користувачів більш ніж достатньо. Однак варто враховувати і той факт, що у версії, запропонованої для скачування на офіційному сайті, є і ряд недоліків.

Мінуси антивірусної програми Avira Free Antivirus

В принципі особливих недоліків в роботі антивіруса Авіра немає. В останньому випуску розробникам вдалося позбутися від помилок, які викликали неправдиві повідомлення про вірусні атаки, а також часті системні повідомлення про необхідність оновити програмний пакет до повної версії.

Єдина незручність у використанні Avira Free Antivirus - це відсутність на офіційному сайті в безкоштовному доступі російськомовної версії програми. Однак впоратися з цим дуже просто: достатньо завантажити безкоштовно Авіра Антивірус російською мовою з нашого сайту нижче.

Авіра антивірус скачати безкоштовно (безкоштовна версія)

Заманливо, чи не так?
Які ж власне гідності цього ПО?
IRC (Internet Relay Chat)