Безкоштовний «Антивірус Касперського» для Windows

У цій статті ми не будемо розповідати, де завантажити безкоштовні піратські ключі до «Антивірусу Касперського» або як обійти його самозахист. Жодне, ні друге робити не варто. У нас інша пропозиція: якщо на вашому комп'ютері встановлена ​​операційна система Windows, але до сих пір немає ніякої антивірусного захисту, то чому б вам не спробувати безкоштовний антивірус - Kaspersky Free ? У цій статті ми не будемо розповідати, де завантажити безкоштовні піратські ключі до «Антивірусу Касперського» або як обійти його самозахист

Встановлюється він швидко і просто. Як саме встановити Kaspersky Free - написано в нашій базі знань .

На відміну від безкоштовних пробних версій наших антивірусних продуктів, у Kaspersky Free значно довший термін ліцензії - один рік. Через 365 днів ви зможете продовжити цю ліцензію ще на рік - зрозуміло, безкоштовно. «Де підступ?» - запитаєте ви. Підступу немає, але один момент ми все ж пояснимо.

Kaspersky Free являє собою таке ж антивірусну програму, як і комерційний Kaspersky Internet Security : Вірусні сигнатури і технології лікування ті ж. Однак деякі функції в безкоштовному антивірусі недоступні - наприклад, в ньому не підтримуються безпечні платежі і Батьківський контроль .

Однак деякі функції в безкоштовному антивірусі недоступні - наприклад, в ньому не підтримуються   безпечні платежі   і   Батьківський контроль

Незважаючи на це, Kaspersky Free включає найнеобхідніші для захисту комп'ютера компоненти:

Файловий Антивірус - захищає файлову систему комп'ютера.

Поштовий Антивірус - перевіряє вхідні і вихідні поштові повідомлення на наявність в них вірусів і інших шкідливих програм.

Веб-Антивірус - перехоплює і блокує виконання скриптів, розташованих на веб-сайтах, якщо ці скрипти представляють загрозу безпеці комп'ютера. Веб-Антивірус контролює веб-трафік і блокує доступ до небезпечних сайтів.

IM-Антивірус - забезпечує безпечну роботу з програмами, призначеними для швидкого обміну повідомленнями.

Анти-Фішинг - перевіряє веб-адреси на приналежність до списку фішингових веб-адрес. Цей компонент вбудований в Веб-Антивірус і IM-Антивірус.

Екранна клавіатура - дозволяє уникнути перехоплення даних, що вводяться через апаратну клавіатуру, і захищає персональні дані від перехоплення за допомогою зняття скріншотів.

Тобто Kaspersky Free Antivirus - це повноцінне захисне рішення. Однак, якщо з часом цих захисних технологій вам стане мало, майте на увазі - Kaspersky Free дозволяє перейти на Kaspersky Internet Security, не встановлюючи і не завантажуючи додаткового ПЗ.
Тобто Kaspersky Free Antivirus - це повноцінне захисне рішення

Детальніше про Kaspersky Free прочитайте в нашій в базі знань .

«Де підступ?
IRC (Internet Relay Chat)