Чи потрібен антивірус Windows 8.1 і що встановити?

  1. Що робити, якщо немає грошей на придбання платного антивіруса?

Інформаційний прогрес в нашому світі постійно зростає Інформаційний прогрес в нашому світі постійно зростає. Популярні IT-компанії як розробляють, так і допрацьовують програмні продукти.

Серед них особливе місце займають операційні системи від корпорації Майкрософт - Windows. На сьогоднішній день, найстабільніша і допрацьована версія це Windows 8.1. Крім оновленого інтерфейсу, Microsoft доповнила її новими захисними фішками, а саме: антивірусним програмним забезпеченням, оновленим брандмауером, також програмою усунення неполадок. Але, незважаючи на ці доопрацювання, зловмисники знаходять уразливості і використовують їх в своїх, найчастіше незаконних цілях. Через це, користувачі починають задавати питання - чи потрібен антивірус Windows 8.1?


style = "display: inline-block; width: 336px; height: 280px"
data-ad-client = "111-3158720937153219"
data-ad-slot = "6358577375">

Починаючи з Win 8.1 і закінчуючи на Win 10, присутній базовий антивірус від Майкрософт «Захисник Windows» - колишній Microsoft Essential. Відкривши його, ви побачите, що інтерфейс анітрохи не змінився: Починаючи з Win 8

Як і в попередніх версіях, тут можна вказати параметри перевірки і провести сканування пам'яті жорсткого диска. У самому низу відображаються дата, час і тип останньої перевірки. Якщо подивитися на саме головне меню, то ви переконаєтеся в малій функціональності антивіруса.

Виходячи з цього, можна сказати, що «Захисник Windows» підходить тільки для базової захисту системи. Для 99 відсоткової впевненості про те, що ваші дані захищені, слід скористатися платними рішеннями. Вони володіють найбільшою кількістю функцій, включаючи захист даних від банківських карток, паролів від браузерів.

Якщо «Захисник Windows» не зможе повністю захистити комп'ютер, то який антивірус зможе?

На жаль, ніяке антивірусне ПЗ не в змозі забезпечити повний захист комп'ютера. Хакери постійно розробляють нові віруси, які можуть бути не зареєстровані в антивірусних базах даних, що призведе до їх ігнорування.

Що робити, якщо немає грошей на придбання платного антивіруса?

Платні антивірусні програми коштують досить дорого для звичайного користувача. Той же Касперський обійдеться, як мінімум, в 1900 російських рублів. Якщо у вас немає такої суми грошей, то скористайтеся наступними порадами:


style = "display: block; text-align: center;"
data-ad-layout = "in-article"
data-ad-format = "fluid"
data-ad-client = "111-3158720937153219"
data-ad-slot = "2288019166">

  1. Встановіть безкоштовну антивірусну програму - на даний момент, найкращу безкоштовну захист здійснює безкоштовна версія Аваст на 1 рік . Він включає в себе брандмауер, автоматичну і ручну перевірку, як то кажуть - все найнеобхідніше!
  2. Кілька разів подумайте, перш ніж відкривати невідомий файл. Якщо він викликає у вас підозру, то скористайтеся онлайн-перевіркою на віруси, за допомогою сайту virustotal.com.
  3. Не відкривайте підозрілі листи, відправлені по електронній пошті.
  4. Не переходьте за підозрілими посиланнями.

Увага Увага! Антивірус касперського буде працювати безкоштовно, просто спробуйте, нова фішка по активації каcперского. Я вже користуюся цілий рік, а ви все ще купуйте антивіруси.

Підведення підсумків

Windows 8.1 теж потрібен антивірус - не ризикуйте особистими даними, проводите сканування хоча б тим же Захисником Windows. Щоб його відкрити, наведіть курсор миші в правий нижній кут, потім клацніть на кнопці «Параметри»: Windows 8

Після натисніть на вкладку «Панель управління»: Після натисніть на вкладку «Панель управління»:

Буде відкрито нове вікно з заголовком «Панель управління», зверніть увагу на текстове поле «Пошук»: Буде відкрито нове вікно з заголовком «Панель управління», зверніть увагу на текстове поле «Пошук»:

Впишіть туди: захисник windows, потім перейдіть по вкладці: Впишіть туди: захисник windows, потім перейдіть по вкладці:

Відкриється Захисник Windows. Якщо ви ніколи раніше не перевіряли систему, то натисніть на помаранчеву кнопку «Перевірити зараз».

Або якщо така кнопка відсутня, то виставите параметр перевірки - повна (стрілочка 1), після клікніть по кнопці «Перевірити зараз» (стрілочка 2): Або якщо така кнопка відсутня, то виставите параметр перевірки - повна (стрілочка 1), після клікніть по кнопці «Перевірити зараз» (стрілочка 2):

Залишиться тільки дочекатися закінчення перевірки.

  1. Не варто бути впевненим в 100% захисту, навіть якщо у вас платний антивірус.
  2. Не слід переходити за підозрілими посиланнями і відкривати невідомі файли - будьте уважні!

Що робити, якщо немає грошей на придбання платного антивіруса?
Якщо «Захисник Windows» не зможе повністю захистити комп'ютер, то який антивірус зможе?
Що робити, якщо немає грошей на придбання платного антивіруса?
IRC (Internet Relay Chat)