Kaspersky Free Antivirus: скачайте безкоштовний антивірус

  1. Невже і справді безкоштовний антивірус від «Лабораторії Касперського»?
  2. Надійний захист ще ніколи не була настільки доступною

Влітку 2017 роки ми запустили наш безкоштовний антивірус Kaspersky Free Antivirus в усьому світі . Тепер, в якій би точці світу ви не знаходилися, ви можете надійно захистити свої файли, не заплативши за це ні копійки.

Ми вирішили розповісти про можливості Kaspersky Free Antivirus і про те, чому це найкраща безкоштовна захист для вашого комп'ютера з Windows, яку ви можете вибрати.

Kaspersky Free Antivirus виконує базові функції захисту ПК, детектуючи шкідливі файли і посилання. Рівень захисту і функціональність безкоштовного антивіруса відповідають найвищим стандартам.

До складу Kaspersky Free Antivirus входять наступні функції:

  • перевірка всіх файлів на вашому комп'ютері;
  • перевірка листів і повідомлень в месенджерах на утримання в них вірусів і інших шкідливих програм;
  • веб-антивірус, який перехоплює і блокує виконання скриптів на сайтах, якщо вони загрожують безпеці комп'ютера;
  • захист від фішингу - антивірус блокує сайти, які крадуть ваші дані, видаючи себе за інші, довірені ресурси;
  • безпечна екранна клавіатура, що захищає від перехоплення інформацію, яку ви вводите на комп'ютері.

Невже і справді безкоштовний антивірус від «Лабораторії Касперського»?

Так, правда безкоштовний. Ми зрозуміли, що є велика кількість користувачів, яким потрібна саме базова безкоштовна захист і які не готові платити - і тому вирішили зробити якісний продукт, який працює по-справжньому добре. Так, правда безкоштовний

Безкоштовний антивірус не конкурує з платними версіями нашого продукту - в них є багато додаткових важливих і корисних функцій, які повністю виправдовують ціну. А разом зі збільшенням числа пристроїв, власники яких мають потребу лише в основний захист, ми розширюємо нашу базу даних про загрози і потреби користувачів, що допомагає зробити захист наших клієнтів ще краще, зручніше і якісніше.

Надійний захист ще ніколи не була настільки доступною

просто скачайте і встановіть Kaspersky Free Antivirus на ваш комп'ютер - це займе мінімум часу, і програма відразу почне роботу.

Лайфхак: після установки Kaspersky Free Antivirus в будь-який момент ви можете перейти на пробну версію Kaspersky Internet Security, не завантажуючи ніяких додаткових файлів. Для цього у вікні Kaspersky Free треба клікнути по Ліцензія в правому нижньому кутку і в вікні, натиснути кнопку Розширити захист.

Невже і справді безкоштовний антивірус від «Лабораторії Касперського»?
Невже і справді безкоштовний антивірус від «Лабораторії Касперського»?
IRC (Internet Relay Chat)