Кращі безкоштовні антивіруси

 1. Безкоштовний антивірус Comodo
 2. AVAST Free Antivirus
 3. AVG Free Antivirus
 4. Free Antivirus Avira
 5. Bitdefender Antivirus Free
 6. Microsoft Security Essentials (MSE)
 7. Ad-Aware Free Antivirus
 8. Free Antivirus Amiti
 9. Panda Free Protection
 10. Ще по темі:

Автори шкідливих програм створюють руйнівні комп'ютерні віруси, щоб не дати комп'ютеру працювати нормальним чином. Що вам потрібно - це найкраще антивірусне програмне забезпечення на вашому ПК. Багато організацій пропонують безкоштовні форми своїх поширених антивірусних програм для своїх клієнтів. У цьому матеріалі ми розглянемо кращі безкоштовні антивіруси для усунення загроз безпеки Windows . до змісту ↑

Безкоштовний антивірус Comodo

Безкоштовний антивірус Comodo

Comodo пропонує краще антивірусне програмне забезпечення, доступне на ринку. Він бере на себе ініціативу серед своїх колег, оскільки він включає в себе кращі з інновацій - технологію захисту +, методи стримування. Comodo Antivirus перевершує альтернативу, оскільки він поміщає в карантин невідомий файл і тримає його в ізольованому середовищі, не допускаючи втручання в звичайні операції компанії. Антивірус підтримує Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows Vista і Windows XP. Він залишається оновленим за останнім словом техніки в сфері захисту від вірусів, тому здатний надійно протистояти навіть самим останнім загрозам шкідливого ПЗ.

до змісту ↑

AVAST Free Antivirus

AVAST Free Antivirus

Це багатофункціональна антивірусна і антишпигунська система, що захищає ваш комп'ютер від загроз з Інтернету, ваших документів, повідомлень і навіть невідомих текстів. Він містить «механізм евристики», який також допомагає ідентифікувати попередні невідомі загрози.

Крім того, AVAST створює антивірусний захист з 1988 року і часто згадується як найбільш поширене антивірусне програмне забезпечення.

до змісту ↑

AVG Free Antivirus

AVG Free Antivirus

Це один з кращих безкоштовних антивірусів, який, без сумніву, є одним з лідерів антивірусного і антишпигунського програмного забезпечення. Програма включає в себе сканер електронної пошти, сканер підключений, плановані варіанти фільтрації, і багато іншого. Немає ніяких підстав платити за антивірусну програму, коли AVG надає потужну безкоштовну антивірусну систему, щоб відганяти ваші загрози.

Ось чому AVG AntiVirus Free є однією з найбільш елітних безкоштовних антивірусних програм, доступних на сьогодні:

 1. Він володіє величезною кількістю преміальних якостей.
 2. Оперативні оновлення антивірусних вірусних баз.
 3. Легкий у налаштуванні.
до змісту ↑

Free Antivirus Avira

Free Antivirus Avira

Антивірус захищає вас від зловмисних інфекцій, черв'яків, троянів, шпигунських програм, рекламного ПЗ та різних видів шкідливих програм, що робить його повністю утилітарною системою захисту від шкідливих програм і однією з кращих безкоштовних антивірусних програм.

Антивірус підтримує операційну систему Windows 10, 8, 7, Vista і XP. Avira Free Antivirus має механізм евристики, який є компонентом, як правило, не зустрічається в більшості безкоштовних антивірусних програм.

до змісту ↑

Bitdefender Antivirus Free

Bitdefender Antivirus Free

Антивірус не відстає від будь-якої з відомих безкоштовних антивірусних програм. Ось деякі ключові переваги в BitDefender Antivirus Free Edition:

 1. Просто налаштувати і організувати.
 2. Він не використовує більшу частину системних ресурсів.
 3. Чи не набридає рекламними оголошеннями, не пропонує оновитися до платної версії.

Bitdefender Antivirus Free Edition не складний в установці і простий у використанні. Він зручніше для користувача, ніж будь-які інші антивірусні програми. Антивірус допомагає випереджати загрози, своєчасно оновлюючи останні визначення вірусів.

до змісту ↑

Microsoft Security Essentials (MSE)

Microsoft Security Essentials (MSE)

MSE - одна з кращих безкоштовних антивірусних програм від Microsoft. Security Essentials - це легкий і ефективний антивірус, який захищає вас від широкого спектру шкідливих програм, простий у використанні і автоматично оновлюється, не привертаючи уваги користувача

до змісту ↑

Ad-Aware Free Antivirus

Ad-Aware Free Antivirus

Безкоштовний антивірус Lavasoft Ad-Aware Free найбільш ефективний для захисту від вірусних рекламних оголошень, впроваджуваних на комп'ютер без відома користувача. Ad-Aware Free Antivirus + підтримує Windows 10, 8, 7, Vista і XP. Антивірус забезпечує миттєвий захист системи в реальному часі від програм-шпигунів, вірусів і інших шкідливих форм. Програма працює в тихому режимі, коли користувач грає в ігри або дивиться фільми, щоб зменшити навантаження на системні ресурси.

до змісту ↑

Free Antivirus Amiti

Free Antivirus Amiti

Спеціально розроблений для захисту Windows. Він забезпечує узгоджену захист від вірусів за допомогою евристичної системи сканування, непогано відловлюють віруси в системі. Він забезпечує планові перевірки і автоматичні оновлення останніх визначень шкідливих програм. Він також має кілька типів параметрів сканування.

до змісту ↑

Panda Free Protection

Panda Free Protection

Захист Panda, яка колись була відома як Panda Free Antivirus, є ще одним з ряду кращих антивірусів в цьому списку. Він забезпечує абсолютну безкоштовну захист, щоб нейтралізувати найскладніші невідомі загрози. Panda перевіряє веб-посилання під час перегляду сторінок в інтернеті, автоматично перевіряє зовнішній USB носій на наявність шкідливих програм.

Підтримується всіма версіями операційної системи, починаючи від Windows XP.

Поділитися.
до змісту ↑

Ще по темі:

 • Як придумати надійний пароль Сучасний інтернет неможливо уявити без повсюдного використання логінів і паролів. Якщо на зорі свого становлення, коли інтернет використовувався тільки для пошуку простий [...]
 • SmartScreen в Internet Explorer як захист від фішингу Фільтр SmartScreen в браузері Internet Explorer дозволяє контролювати перегляд веб-сайтів, які згідно з відомостями компанії Microsoft, можуть здійснювати фішинг-атаки або завантажувати [...]
 • Налаштування конфіденційності браузера При відвідуванні сайтів ваш браузер зберігає історію переглянутих сторінок, а також прийняті від сайтів куки (від англ. Cookies - печиво), що представляють собою спеціальні мітки залишаються [...]
 • Налаштування Internet Explorer для безпечного перегляду сайтів У цій статті розглянемо, як правильно налаштувати браузер Internet Explorer для безпечного перегляду сайтів. В першу чергу слід зазначити, що наявність самої останньої версії [...]
 • Основи безпеки в мережі Інтернет Купуючи автомобіль, ви знаєте, що він оснащений певними вбудованими засобами забезпечення безпеки. Після того як ви сядете за кермо, може раптом виявитися, що виробник [...]

IRC (Internet Relay Chat)