Кращий антивірус 2017. Рейтинг користувачів

 1. Кращі антивіруси 2017
 2. Кращий безкоштовний антивірус
 3. Кращий комплексний антивірус
 4. Кращий комерційний антивірус
 5. Кращий мобільний антивірус
 6. Кращий антивірус для Mac
 7. Краща додатковий захист 2017
 8. Краща антивірусна перевірка
 9. Кращий інструмент для видалення ПНП
 10. Найкращий захист від шифрувальників
 11. Краща додаткова веб-захист

Рейтинг кращих антивірусів і додаткових інструментів захисту - вибір користувачів сайту Comss.ru на 2017 рік. Кращі антивіруси і програми безпеки для Windows, Mac OS і Android

Кращі антивіруси і програми безпеки для Windows, Mac OS і Android

Більшість антивірусних вендорів випускають нові версії своїх продуктів, орієнтуючись на новий рік. І нам, підбиваючи підсумки року, що минає, хотілося б думати про майбутнє. Тому на сайті Comss.ru ми пропонуємо вибрати кращу антивірусний захист 2017 року.

C 29 грудня 2016 року по 31 березня 2017 роки ви можете вибрати кращі антивірусні продукти в двох основних категоріях "Кращі антивіруси 2017" і "Краща додатковий захист 2017". У кожній підкатегорії можна вибрати до 3 продуктів.

Підсумки опитування будуть підведені в квітні 2017 року. Найбільш популярні антивіруси, які виберуть користувачі, будуть відзначені нагородами нашого сайту.

Кращі антивіруси 2017

У даній категорії представлені антивірусні програми з розділів сайту Безкоштовні антивіруси , комплексні антивіруси , комерційні антивіруси , Мобільні антивіруси і Антивіруси для Mac .

Ми вибрали ТОП10 продуктів для кожного розділу, але ви також можете використовувати поле "Інший", щоб запропонувати свій варіант, якщо він не представлений в основному списку.

Кращий безкоштовний антивірус

У даній підкатегорії представлені безкоштовні антивірусні програми з захистом в режимі реального часу.

Кращий комплексний антивірус

У даній підкатегорії представлені платні комплексні антивіруси класу Internet Security, які пропонують розширену захист від усіх видів загроз.

Кращий комерційний антивірус

У даній підкатегорії представлені платні антивіруси, які забезпечують базовий захист вашої системи.

Кращий мобільний антивірус

У даній підкатегорії мобільні антивіруси для платформи Android.

Кращий антивірус для Mac

У даній підкатегорії антивіруси для захисту комп'ютерів Apple - MacBook, iMac, Mac Pro.

Краща додатковий захист 2017

У даній категорії представлені додаткові інструменти захисту з розділів антивірусні сканери , завантажувальні диски , Захист від шифрувальників , Безпека і Браузери і плагіни . Вони допомагають посилювати захист вашого основного антивіруса, відновлювати роботу системи і покращувати безпеку системи в цілому.

Краща антивірусна перевірка

У даній підкатегорії представлені антивірусні сканери і завантажувальні диски, які можна використовувати для додаткової антивірусної перевірки, а також для лікування та відновлення системи в разі її зараження.

Кращий інструмент для видалення ПНП

У даній підкатегорії представлені утиліти для виявлення і видалення потенційно небажаних програм (ПНП), включаючи рекламне ПО, небажані розширення і плагіни для браузерів.

Найкращий захист від шифрувальників

У даній підкатегорії представлені утиліти для проактивного захисту від поширених загроз - троянів-вимагачів (ransomware).

Краща додаткова веб-захист

У даній підкатегорії представлені браузери з функціями веб-захисту (включаючи блокування шкідливих сайтів і завантажень, блокування фішингу, режим безпечних платежів, шифрування даних і т.д.), а також додаткові розширення, які можуть посилити безпеку веб-серфінгу.

Спасибі за ваш вибір! З Новим 2017 роком!

Знайшли друкарську помилку? Виділіть і натисніть Ctrl + Enter

Знайшли друкарську помилку?
IRC (Internet Relay Chat)