Microsoft Security Essentials

  1. Основні особливості Microsoft Security Essentials
  2. Нове в Microsoft Security Essentials

Новий безкоштовний антивірус від Microsoft надає вам високу якість захисту від вірусів і шпигунських програм, в тому числі троянів, інтернет-хробаків і інших шкідливих програм.
Security Essentials дуже простий в установці, оновлення вірусних баз і програми відбувається автоматично, тому ви завжди будете мати останню версію захисту.
Безкоштовний антивірус Microsoft не буде турбувати вас непотрібними попередженнями - працює у фоновому режимі, попереджаючи вас, якщо тільки необхідно що-небудь зробити. Security Essentials використовує мало системних ресурсів, тому не буде заважати вашій роботі або розвагах.

Основні особливості Microsoft Security Essentials

• Ефективний захист від вірусів, програм-шпигунів, троянів, інтернет-хробаків і інших шкідливих програм;
• Проста безкоштовне завантаження;
• Автоматичне оновлення вірусних баз;
• Легкість у використанні;
• Швидкий антивірусний движок;
• Оновлений алгоритм для виявлені складних шкідливих загроз;
• Інтеграція з брандмауером Windows (Windows Firewall) - в процесі установки антивірус перевіряє наявність на комп'ютері включеного брандмауера. Якщо мережева захист відсутній, користувачеві буде запропоновано включити брандмауер Windows;
• Система аналізу мережі - підсилює захист в реальному часі, аналізуючи мережевий трафік, щоб допомогти заздалегідь заблокувати використання відомих вразливостей мереж;
• Інтеграція з браузером Internet Explorer - виявляє віддалено веб-загрози (тільки для Windows 7 / Vista).

Нове в Microsoft Security Essentials

• Більш тісна інтеграція з Windows Defender Offline . Тепер користувачі можуть легко видалити складні загрози без необхідності завантаження системи за допомогою завантажувального носія.
• Технологія "хмарного" відновлення. Тепер при лікуванні системи від складних для видалення загроз чисті файли (системні компоненти Windows) будуть завантажуватися прямо з "хмари".
• Перероблена служба перевірка мережі Network Inspection System (NIS) для більш ефективного захисту і швидкодії. Тепер основний процес захисту сам визначає в які моменти потрібно вдаватися до використання служби.
• Удосконалена установка антивіруса Microsoft Security Essentials.
З версії 4.0 MSE включає наступні нові функції та удосконалення, що дозволяють ефективніше захищати комп'ютер від загроз шкідливого ПЗ:
• Посилений захист шляхом автоматичного виправлення шкідливого впливу: антивірус Microsoft автоматично очищає серйозні шкідливі зараження без необхідності взаємодії з користувачем;
• Покращена продуктивність: включає безліч поліпшень, які оптимізують роботу антивіруса і дозволяють в меншій мірі впливати на продуктивність комп'ютера;
• Спрощений інтерфейс: оновлений інтерфейс Microsoft Security Essentials робить антивірус легким у використанні і простим в управлінні захистом комп'ютера;
• Новий і вдосконалений антивірусний движок: оновлений движок пропонує покращене виявлення загроз з можливістю очищення зараження і більш високою продуктивністю.

Права на установку і використання

  1. Використання ПЗ на домашніх комп'ютерах. Будучи користувачем ПО на домашніх комп'ютерах, ви можете встановити і використовувати будь-яку кількість копій програмного забезпечення на персональних пристроях для використання особами, що проживають з вами.

  2. Мале підприємство. При управлінні малим підприємством ви можете встановити і використовувати дане програмне забезпечення не більше ніж на десяти (10) пристроях на вашому підприємстві.

  3. Обмеження. Це програмне забезпечення можна використовувати на пристроях, що перебувають у власності державних організацій або навчальних закладів.

  4. Поділ на компоненти. Компоненти програмного забезпечення ліцензуються все разом як єдиний продукт. Ви не маєте права відокремлювати компоненти та встановлювати їх на інших пристроях.

  5. Програми Microsoft. Це програмне забезпечення може містити інші програми Microsoft. Умови ліцензій на ці програми поширюються і на вас.

Нагороди в тестуванні

Новий безкоштовний антивірус від Microsoft надає вам високу якість захисту від вірусів і шпигунських програм, в тому числі троянів, інтернет-хробаків і інших шкідливих програм

IRC (Internet Relay Chat)