Softonic: Кращі антивіруси 2014

 1. Безкоштовні та комерційні антивіруси в одному огляді
 2. Порівняння головних компонентів
 3. ще переможці
 4. Переможець Softonic: Кращі антивіруси 2014
 5. Дані за великий період замість окремого тесту
 6. Кращий антивірус для захисту
 7. Кращий антивірус по швидкодії
 8. інші переможці

Щороку портал Softonic розглядає антивірусні програми і пропонує рейтинг найкращих антивірусів за наступними критеріями: рівень виявлення, швидкодія і якість інтерфейсу

Щороку портал Softonic розглядає антивірусні програми і пропонує рейтинг найкращих антивірусів за наступними критеріями: рівень виявлення, швидкодія і якість інтерфейсу

Минулого разу в Softonic порівнювали безкоштовні і комерційні антивірусні програми окремо. Завдяки ще більш великим даними за 2013 рік, вибір кращих антивірусів для 2014 року було зроблено за допомогою нового підходу.

Безкоштовні та комерційні антивіруси в одному огляді

У порівняльному огляді цього року комерційні та безкоштовні антивіруси розглядалися пліч-о-пліч. Такі антивірусні програми як Norton і Kaspersky могли змагатися з безкоштовними рішеннями avast! , AVG або Avira , Дозволяючи вам вибирати з платних і безкоштовних версій.

Порівняння головних компонентів

В даному огляді порівнювати не фактичні продукти, такі як avast! Free Antivirus або Norton Internet Security , А компоненти, які обов'язково присутні і є однаковими в різних версіях антивірусів, в тому числі екрани реального часу і скануючі движки від окремих розробників.

В результаті, аналіз Softonic орієнтований на користувачів, які бажають отримати потужний захист і думають про додаткові можливості тільки в якості вторинних функцій.

Основна порада: по-перше, вибрати сам антивірус. Потім ви можете прийняти рішення про його версії, в залежності від ваших потреб в додаткових можливостях. Багато додаткові функції старших версій, такі як резервне копіювання, хмарні системи зберігання даних, захист веб-браузера, шифрування або батьківський контроль, також можна знайти в безкоштовних програмах.

ще переможці

На додаток до загального рейтингу кращих антивірусів для 2014 року в Softonic вибрали ряд інших переможців:

 • Найпотужніший антивірус: за рівнем виявлення загроз
 • Найшвидший антивірус: за швидкістю і впливу на систему
 • Самий функціональний безкоштовний антивірус: за кількістю функцій у безкоштовній антивірусній програмі
 • Найперспективніший антивірус: новий антивірус з кращими результатами
 • Розчарування року: антивірус, який насправді уповільнює вашу систему

Переможець Softonic: Кращі антивіруси 2014

Для оцінки антивірусних програм в Softonic спиралися на великий набір даних, отриманих протягом минулого року. Партнер порталу, відома випробувальна лабораторія Virus Bulletin, перевіряє рівень виявлення 30-60 антивірусних програм і продуктивність системи раз в два місяці.

Virus Bulletin запускає ці окремі тести виключно для Softonic. Крім того, портал перевіряє всі програми, використовуючи свої критерії. Окремо оцінюється інтерфейс і функції антивірусів.

Дані за великий період замість окремого тесту

Переможці визначені не на основі одного тесту, а в середньому за результатами випробувань продуктів протягом року. Це гарантує довгострокове якість програм, які посіли перші місця.

Грунтуючись на цій інформації, були визначені окремі оцінки за безпеку і швидкодія. Допомога вибору тестового редактора для різних функцій в поєднанні з основними результатами в кінцевому рахунку дає загальний рейтинг "2013 Softonic Rating".

Отже, ось вони, результати для п'ятнадцяти з найпопулярніших антивірусних програм, відсортованих за загальною оцінкою.

Основний переможець року став Symantec / Norton з його продуктами Antivirus , Internet Security і Norton 360 . Norton піднявся, завдяки високим рейтингам по всіх категоріях і закріпився на вершині, завдяки своєму інтерфейсу і безлічі стандартних функцій.

Друге і третє місце дісталися ESET ( NOD32 AntiVirus , Smart Security , Cyber ​​Security ) І Kaspersky ( Antivirus , Internet Security , Crystal ). Kaspersky знаходиться на одному рівні з Norton по інтерфейсу і функцій, а також має відмінні показники рівня виявлення. Трохи нижчі показники у швидкодії для Kaspersky коштували йому першого місця.

ESET піднявся вище Kaspersky з дуже хорошим показником швидкодії. Невелике зниження по інтерфейсу не зіграло вирішальну роль. AVG - кращий безкоштовний антивірус на даний момент, хоча зайняв при цьому тільки 4 місце. У минулому році головним переможцем став Avira Free Antivirus за рахунок хороших показників швидкодії і продуктивності в категорії безкоштовних антивірусів, але в цьому році в порівняльному огляді конкуренція значно підвищилася.

Кращий антивірус для захисту

Якщо ви хочете максимальний захист і призначений для користувача інтерфейс, як і швидкодія, не настільки важливі для вас, результати будуть зовсім іншими. Тут краща трійка G Data ( Antivirus , Internet Security , Total Protection ), Bitdefender ( Antivirus Free , Antivirus Plus , Internet Security , Total Security ) І BullGuard ( Antivirus , Internet Security і Premium Protection ).

У таблиці нижче нарівні з рейтингом Softonic (для довідки) ви можете побачити оцінку рівня захисту від AVtest.org. Тести Avtest.org незначно відрізняються від Virus Bulletin, і вони ґрунтуються на максимальній оцінці в 6 балів. Як ви бачите, переможці в цій категорії також підтверджуються даними від AVtest.org.

org

Подивившись на графік, можна переконатися, що антивіруси, які показали останні місця теж непогані. Microsoft ( Security Essentials , Windows Defender) не надто переконливо розташувався на останньому місці, так як оцінки щодо близькі, але ясно, що результати для всіх продуктів в цілому хороші.

Оцінка "Softonic Security Rating" відображає середній рівень розпізнавання відомих вірусів. Антивірус з рейтингом 9 виявляє в середньому 90% вірусів. Microsoft був останнім, але все ж у нього непоганий рівень виявлення в 84,40%.

Кращий антивірус по швидкодії

Коли були оцінені програми тільки по продуктивності системи, результати показали іншу картину. Перша трійка тут - ESET, Norton і китайський новачок Baidu. Програми з найкращим рівнем виявлення, G Data і Bitdefender, розташувалися на останніх місцях в даному тесті.

Все це ілюструє реальну ціну безпеки: чим ретельніше програма захищає вашу систему від загроз, тим більше обчислювальних потужностей їй потрібно. Відповідно до цієї формули, Microsoft мав посісти перше місце в тесті продуктивності. Проте, безкоштовні антивіруси (Windows Security Essentials і Windows Defender), тільки в середині даного рейтингу.

Проте, безкоштовні антивіруси (Windows Security Essentials і Windows Defender), тільки в середині даного рейтингу

Рейтинг продуктивності Softonic оцінює споживання пам'яті та процесора для захисту в реальному часі, а також сканування. Крім того, береться до уваги, на скільки захист в реальному часі відповідного антивіруса уповільнює роботу тестової системи. З цією метою, наприклад, був розпакований великий зашифрований ZIP-файл, і вимірювалося час, необхідний для цієї операції.

З цією метою, наприклад, був розпакований великий зашифрований ZIP-файл, і вимірювалося час, необхідний для цієї операції

інші переможці

Не всі системи ідентичні один одному, і вимоги користувачів можуть бути різними. Ось чому в цьому році, в Softonic вибрали ряд переможців на додаток до трьох основних переможцям - Norton, ESET і Kaspersky:

 • G Data - найпотужніший антивірус
 • ESET - найшвидший антивірус
 • Avast! - cамий функціональний безкоштовний антивірус
 • Baidu - найперспективніший антивірус
 • Microsoft - розчарування року

За матеріалами порталу Softonic .

Знайшли друкарську помилку? Виділіть і натисніть Ctrl + Enter

Знайшли друкарську помилку?
IRC (Internet Relay Chat)