Завантажити антивірус 360 Total Security на комп'ютер і телефон

  1. Висока ефективність - запорука безпеки
  2. Завантажити антивірус 360 Total Security на комп'ютер
  3. 360 Total Security для телефону і планшета

Привіт всім! Як показують дослідження, середній користувач інтернету проводить сьогодні у всесвітній павутині близько 27 годин в тиждень. Відвідуючи за цей час сотні і тисячі різноманітних сайтів, він піддає свій комп'ютер серйозної небезпеки. Втім, віруси можна підхопити не тільки при відвідуванні сайту, але і при перевірці електронної пошти, використання флеш-носіїв та інших діях. Щоб цього уникнути, Вам потрібно завантажити антивірус 360 total security на комп'ютер і встановити його, або на телефон, тому що версія є і для мобільних платформ.

Щодня з'являються десятки як модифікацій старих вірусів, так і абсолютно нових шкідливих програм. Тому якісний антивирусник - застава не просто комфорту, а й серйозною безпеки.

Мільйони користувачів оцінили переваги, які забезпечує антивірусна програма 360 total security для windows 7. Чому варто вибрати саме його? Розповім про нього трохи детальніше.

Висока ефективність - запорука безпеки

Причин для того, щоб завантажити антивірус 360 Total Security для Windows 8 і будь-яких інших ОС, досить багато. Головною перевагою є той факт, що програма є, можливо, першою, що використовує відразу чотири антивірусних движка, прекрасно зарекомендували себе завдяки високій потужності:

  • Bitdefender
  • Avira
  • 360 QVMII AI Engine
  • 360 Cloud Scan Engine.

Bitdefender   Avira   360 QVMII AI Engine   360 Cloud Scan Engine

Завдяки комплексному взаємодії цих движків і забезпечується найвищий рівень безпеки. Звичайно, багато антивіруси використовують ці движки, але як правило поодинці і безкоштовних серед цих програм майже не зустрічається. Ну а у людей, що вибрали 360 Total Security антивірус, є прекрасна можливість заощадити і захистити комп'ютер від злому і всі файли на ньому від викрадення.

Існує і платна версія - Total Security Premium, до 3 пристроїв і коштує вона всього лише 9,99 євро за рік, але від безкоштовних вона відрізняється тільки відсутністю реклами і можливістю зміни загальної теми програми. Тому більшість користувачів віддає перевагу безкоштовним версіями. Про всяк випадок дам посилання на підписку на преміум версію.

360 Total Security Premium підписка 1 рік (3 девайса)

Розробники уважно стежать за існуючими погрозами і регулярно випускається нова версія, здатна захистити комп'ютери користувачів. Тому немає нічого дивного в тому, що в 2016 році скачали 360 Total Security майже мільярд користувачів. Це є одним з кращих показників серед антивірусних програм.

до змісту ↑

Завантажити антивірус 360 Total Security на комп'ютер

Одним з головних переваг програми є той факт, що вона випущена російською мовою. Причому, це не аматорська русифікація від самоучки, а спочатку передбачена функція від розробника. Тому ніяких помилок у тексті не зустрічається. Досить вибрати один з двох мов - Eng або ж Rus і приступити до роботи.

Існує безліч антивірусів, що пропонують не тільки надійний захист, але і ряд інших функцій. Досвідчені користувачі з задоволенням користуються ними, а ось новачки зазнають серйозних труднощів - щоб розібратися з усіма властивостями доводиться витрачати чимало часу.

Програма мультіпларофменная. Тобто, її можна завантажити для Windows 10, 8, 7 і XP, а також інших операційних систем - MacOS, Android, iOS і інших. Про них ми поговоримо трохи нижче в статті. А поки розглянемо версію для ПК.

Для багатьох користувачів дуже важлива можливість користуватися якісним ПО без витрачання зайвих грошей. Їх порадує той факт, що новий антивірус Тотал Секьріті можна скачати на комп'ютер з офіційного сайту абсолютно безкоштовно.

Завантажити онлайн установник 360 Total Security [Розмір: 1,4 MiB]

Завантажити оффлайн установник 360 Total Security [Розмір: 48,8 MiB]

Розробляючи безкоштовний антивірус 360 Total Security, розробники забезпечили йому не тільки високу ефективність, але і мінімум додаткових функцій, що не мають відношення до забезпечення безпеки. Так, тут немає функції чищення реєстру, кеша і інших, якими зазвичай користуються тільки фахівці.

до змісту ↑

360 Total Security для телефону і планшета

Завантажити останню версію Total Security на андроїд або Віндоус можна абсолютно безкоштовно з офіційного сайту розробника і багатьох інших. Або безпосередньо по посиланнях в статті. Завдяки невеликому розміру дистрибутива скачується програма досить швидко, що порадує власників повільного інтернету.

Для вашої зручності, нижче пряме посилання на гугл плей, для телефонів на базі android. Тут все як ви звикли, встановлюєте і користуєтеся.

Завантажити 360 Security Антивірус з GooglePlay

А також ви завжди можете завантажити файл APK для прямого завантаження на Ваш пристрій і установки, без використання GooglePlay. Посилання на APK для Андроїд платформи нижче.

Файл APK 360 Total Антивірус [Розмір: 12MiB]

Для власників техніки від фірми Apple, таку можливість також передбачили, і на девайси з операційною системою iOS також можна скачати і встановити даний антивірус. Нижче пряме посилання на iTunes з якої і проводитися установка.

360 Security для iOS

7. Чому варто вибрати саме його?
IRC (Internet Relay Chat)