Завантажити AVZ для Windows

  1. Основні можливості програми АВЗ такі:

AVZ - невелика безкоштовна програма для видалення з комп'ютера шпигунського і рекламного програмного забезпечення. Цей додаток оснащено функціями сканування і автоматичного виявлення потенційних загроз.

Цей додаток оснащено функціями сканування і автоматичного виявлення потенційних загроз

При роботі в Мережі або установці софта існує ймовірність непомітною установки ще й шкідливого ПО, яке буде демонструвати рекламу або красти паролі.

Щоб убезпечити свою робочу систему від таких недоброзичливих додатків, добре використовувати утиліту AVZ. Вона сканує системи в пошуку небезпечних файлів, використовує евристичний аналіз для виявлення підозрілого ПО в фоновому режимі, відправляє заражені об'єкти в карантин і багато іншого. Завантаживши безкоштовно AVZ, ви зможете убезпечити свої конфіденційні дані від сторонніх осіб. Крім того, додаток захищає комп'ютер від установки рекламних доповнень до браузерах.

Крім того, додаток захищає комп'ютер від установки рекламних доповнень до браузерах

Основні функції AVZ - забезпечення безпеки комп'ютера і видалення наявних на ньому шкідливих програм. Для цього дане антивірусне ПЗ в фоновому режимі використовує спеціальних алгоритм - евристичний аналіз. Для профілактики можна примусово запустити сканування вибраних ділянок жорсткого диска. Крім того, хороший ефект дає перевірка знімних носіїв при підключенні до ПК - безліч комп'ютерів заражається саме цим шляхом. Виявлені віруси можна видаляти або поміщати в карантин.
Програма добре налаштовується, і ви можете вибрати всі необхідні значення, щоб в майбутньому вона приймала всі рішення за вас і не відволікала від інших справ.

Основні можливості програми АВЗ такі:

  • виявлення різних типів шкідливого програмного забезпечення;
  • сканування системи;
  • використання евристичного аналізу;
  • виявлення клавіатурних перехоплювачів;
  • сканування знімних носіїв;
  • перевірка активних процесів;
  • виявлення потенційних вразливостей.

Програма АВЗ відмінно справляється з рекламним або шпигунським софтом. При цьому вона працює у фоновому режимі, але ви можете примусово запустити процес сканування для швидкого пошуку нових вразливостей. Відзначимо, що даний антивірус працює без установки і для роботи вам достатньо завантажити безкоштовно AVZ і розпакувати його архів в потрібну папку.

Проте, ця програма не є всемогутньою і для комплексного захисту вашого компа краще встановити ще одне антивірусне ПЗ, наприклад, Avast або Norton. Як аналог AVZ ви можете використовувати антивірус Ad-Aware Free, який теж добре виявляє шкідливе ПЗ.


Назва: AVZ

Версія: 4.46

поширюється:

безкоштовно

Cистема: Windows All

Розмір: 9MB

IRC (Internet Relay Chat)