Завантажити Microsoft Security Essentials Безкоштовно для Windows

  1. Основні можливості Microsoft Security Essentials:

Безкоштовне антивірусну програму від Майкрософта для надійного захисту від різноманітних вірусів і шпигунських програм. В арсеналі MSE кілька видів сканування, захист у фоновому режимі і регулярне оновлення антивірусних баз.

В арсеналі MSE кілька видів сканування, захист у фоновому режимі і регулярне оновлення антивірусних баз

Популярний розробник операційних систем Windows надає своїм користувачам безкоштовний і якісний антивірус, здатний захистити комп'ютер від програм-шпигунів, руткітів та інших загроз.

Процес усунення небезпечних або заражених файлів передбачає сканування дисків «гвинта» та зовнішніх накопичувачів. Користувачам доступно цілих три види перевірки ПК на працездатність: «експрес», вибіркова та повна. Завантаживши безкоштовний Microsoft Security Essentials, ви можете застосовувати заплановані сканування в авторежимі, встановлюючи оптимальне значення завантаженості процесора. Для максимальної безпеки системи передбачений захист у фоновому режимі і постійне оновлення антивірусних баз.

Для максимальної безпеки системи передбачений захист у фоновому режимі і постійне оновлення антивірусних баз

Інтерфейс утиліти представлений чотирма вкладками. У першій з них зосереджені всі інструменти по боротьбі зі шпигунськими файлами і іншим ПО. Тут ви можете запустити потрібний вид сканування системи, включити або відключити захист у фоновому режимі і встановити розклад майбутніх перевірок. Важливу роль у забезпеченні високого рівня захисту грає періодичне оновлення антивірусних баз, яке можна виконати у відповідній вкладці програми.

Важливу роль у забезпеченні високого рівня захисту грає періодичне оновлення антивірусних баз, яке можна виконати у відповідній вкладці програми

В останніх двох розділах антивіруса Майкрософт Сек'юріті Ессеншіал доступні функції перегляду результатів сканування, настройки винятків і створення запланованих перевірок.

Основні можливості Microsoft Security Essentials:

  • перевірка робочої системи на наявність шкідливих утиліт;
  • планування майбутніх перевірок;
  • додавання винятків при скануванні;
  • перевірка архівних файлів;
  • оновлення баз;
  • перевірка флешок і зовнішніх вінчестерів;
  • створення точки відновлення системи.

З недоліків можна виділити невелике зниження продуктивності ПК і можливі конфлікти з іншими антивірусами, однак їх можна віднести до особливостей цієї категорії софта.

Даний антивірусний продукт в процесі тестування прекрасно впорався з різними видами заражених файлів і потенційних загроз. Завантаживши безкоштовно Microsoft Security Essentials, можна забезпечити безпечну роботу комп'ютера і контролювати «стерильність» флешок і інших ЮСБ-накопичувачів.

Зверніть увагу, що власники 64 бітової версії Windows можуть безкоштовно скачати
Microsoft Security Essentials 64 bit .

Якщо з яких-небудь причин ви вирішите видалити антивірус Windows, рекомендуємо подбати про пошук гідної заміни, в якості альтернативи можемо запропонувати: антивірус Панда , АВГ антивірус і нове рішення для ринку - SecureAPlus Freemium .


Назва: Microsoft Security Essentials

Версія: 4.10.209.0

поширюється:

безкоштовно

Cистема: Windows All 32 bit

Розмір: 11MB

IRC (Internet Relay Chat)