Завантажити Panda Free Antivirus для Windows

 1. Можливості Панда Антивірус:

Хмарний антивірус Панда виконує більшу частину роботи на спеціально відведених серверах, таким чином програма забезпечує миттєву реакцію на новітні Інтернет-загрози, а також низьке навантаження на систему. Хмарний антивірус Панда виконує більшу частину роботи на спеціально відведених серверах, таким чином програма забезпечує миттєву реакцію на новітні Інтернет-загрози, а також низьке навантаження на систему

Panda Cloud Free Antivirus надійно захищає від вірусів, троянів, хробаків, шпигунів, автодзвонилок. Завдяки аналізу поведінки сценаріїв і файлів програма ефективно перешкоджає активності шкідливих елементів, в тому числі, і тих, які не були в антивірусні бази.

Panda Antivirus вважається першим «хмарним антивірусом в світі. Розробники з Panda Security спробували вирішити чи не головну проблему всіх антивірусів - звести до мінімуму навантаження на систему під час сканування. Вони розмістили частину роботи програми, що відповідає за перевірку на власні сервери, відвівши для локального комп'ютера користувача лише кошти для моніторингу та блокування. Таким чином, сканування із мінімальним впливом на оперативну пам'ять і процесор ПК. Panda Cloud Free Antivirus надійно захищає від вірусів, троянів, хробаків, шпигунів, автодзвонилок

Друга особливість антивіруса - технологія «Колективний розум» (Collective Intelligence). Вона постійно збирає і аналізує загрози, з якими стикаються мільйони користувачів Panda в усьому світі. Таким чином, комп'ютери, що використовують даний антивірус, обмінюючись даними через «хмару» і миттєво отримують відомості про маловідомий шкідливі програми.

Можливості Панда Антивірус:

 • захист в реальному часі, підтримувана потужним антивірусним ядром;
 • URL-фільтр, блокуючий фішингові сайти і «drive-by» завантаження;
 • поведінковий аналіз для невідомих загроз;
 • виявлення прихованих руткітів, особливо небезпечних для системних файлів;
 • контроль запускаються.

переваги:

 • в інсталяційний пакет включено додатковий інструмент USB vaccine tool для перевірки пристроїв, що підключаються;
 • не вимагає оновлень;
 • відсутні фонові повідомлення;
 • передбачений російськомовний інтерфейс.

Над чим варто попрацювати:

 • відсутні фільтри для e-mail;
 • не передбачено автоматичне сканування;
 • недостатньо високий рівень оффлайн-захисту.

Програму можна назвати зразком швидкого і легкого антивіруса, вдало поєднує «хмарні» технології з локальним пошуком вірусів. Вона ідеально підійде тим, хто втомився від ситуацій, коли програми, що забезпечують безпеку, впливають на роботу запущених додатків і продуктивність системи в цілому.

Panda Free Antivirus - оптимальне рішення для власників нетбуків і ноутбуків, що приділяють багато часу Інтернет-серфінгу. Однак для роботи офлайн і збереження важливої ​​інформації на ПК, ми б рекомендували встановити комплексне антивірусне рішення, яке не залежить від «хмари».


Назва: Panda Free Antivirus

Версія: 18.07.03

поширюється:

безкоштовно

Cистема: Windows All

Розмір: 2MB

IRC (Internet Relay Chat)