Антивірус Kaspersky Free 2018 доступний для завантаження

  1. Нове в Антивірусі Kaspersky Free 2018

Безкоштовний антивірус Kaspersky Free 2018 став доступний для завантаження російською мовою. Нова версія отримала захист від зараження під час перезавантаження операційної системи та інші поліпшення

Нова версія отримала захист від зараження під час перезавантаження операційної системи та інші поліпшення

Kaspersky Free - безкоштовний антивірус від «Лабораторія Касперського». Рішення пропонує файлову захист в режимі реального часу, веб-антивірус, IM і поштовий антивірус, а також хмарні технології Kaspersky Security Network.

«Лабораторія Касперського» оголосила про глобальне запуску безкоштовного антивіруса в кінці липня. Тоді ж стала доступна англійська версія Kaspersky Free 2018. Сьогодні оновлений антивірус став доступний російською мовою. Розглянемо основні поліпшення і зміни.

Нове в Антивірусі Kaspersky Free 2018

В Kaspersky Free 2018 з'явилися наступні нові можливості:

  • Додана захист від зараження під час перезавантаження операційної системи.
  • Додано повідомлення від Веб-Антивірусу про сторінки з рекламними програмами та іншими легальними програмами, які можуть бути використані зловмисниками для нанесення шкоди комп'ютера або вашим даним.
  • Покращена швидкість деяких сценаріїв установки, першого запуску програми і першого оновлення баз і програмних модулів.
  • Збільшено час, поки не з'явиться повідомлення про застарілі базах і програмних модулях при виході комп'ютера з режиму сну.

Завантажити Kaspersky Free

Знайшли друкарську помилку? Виділіть і натисніть Ctrl + Enter

IRC (Internet Relay Chat)