Антивірусна утиліта AVZ як користуватися

AVZ не є повноцінним антивірусом, а всього лише безкоштовною утилітою. Не вимагаючи установки допоможе навіть в найскладніших ситуаціях, що підтверджено користувачам протягом тривалого часу. Не рідко саме за допомогою AVZ вдається відновити систему після вірусів.

Скачайте антивірусну утиліту і протівопоставьте вірусам і несправностей залишених після вірус-атак на комп'ютер. Як це зробити з avz, як користуватися утилітою при видаленні вірусів і виправлення помилок, в нашому докладному огляді.

Антивірус Зайцева розрахований виявити і видалити:

 • SpyWare і AdWare модулі
 • Dialer (Trojan.Dialer)
 • троянські програми
 • BackDoor модулі
 • Мережевих і поштових черв'яків
 • TrojanSpy, TrojanDownloader, TrojanDropper

+ Має:

 • менеджер авто запуску
 • менеджер файлу hosts
 • диспетчер процесів

Так як, це не повноцінний антивірус, користуватися утилітою avz можна без установки на комп'ютер.
1. Завантажити і розпакувати архів з утилітою AVZ 4.
2. Кількома по "avz.exe", у вікні, натискаємо "Файл" знаходимо рядок "Оновлення баз" відкриється нове вікно, в ньому тиснемо "Пуск". Як тільки бази оновляться, натискаємо "Закрити". Для оновлення баз інтернет повинен бути включений.

Завантажити!
AVZ антивірус

3. Тепер потрібно на вкладці "Область пошуку" виділити те, що потрібно вам просканувати. Як правило на перший раз це "Локальний диск С" з операційною системою, якщо не допомагає тоді виділяють інше. Справа "Виконувати лікування" ставимо галочку. Нижче в усіх пунктах, крім передостаннього ставимо "Видалити" в "Hock Tool" - Лікувати.
4. Далі "Типи файлів".

  а) "Потенційно небезпечні файли" - в цьому випадку AVZ перевіряє тільки file з певними розширеннями (EXE, DLL, OCX, SYS, CAB, INF ...) - тобто виконувані file. (На перший раз перевірки, цим варіантом можна і скористатися)
  б) "Все файли" - наводить до перевірки всіх файлів, незалежно від їх розширення. (Можна зняти галочку «Не перевіряти архіви більше 10 мб.") Процес перевірки дуже тривалий, але капітальний.
  в) "Файли по маскам користувача" - призводить до того, що пошук ведеться тільки по маскам, заданим користувачем в полях "Включаючи файли по масці" і "Виключаючи файли по масці".

5. "Параметри пошуку" - тут краще повзунок "Евристичний аналіз" перевести на самий верх і поставити галочку на "Розширений аналіз", дві галочки "Блокувати роботу RootKit User-Mode і RootKit Kerner-Mode" і тоді жоден вірус не зможе " поворухнутися "поки працює AVZ. Нижче ставимо галочки "Автоматично виправляти помилки в SPI / LSP" і "Пошук портів TCP / UDP програм".
6. І останнє, на панелі меню тиснемо "AVZGuard" і включаємо "Включити AVZGuard" і так само "AVZ PM" включаємо "Встановити драйвер розширеного моніторингу процесів". Якщо буде потрібно перезавантаження - погоджуйтеся, але врахуйте, що доведеться виконати все пункти, крім установки драйверів заново.
Все, хоч і вийшло написати довше ніж хотілося б, а все ж, користуватися утилітою AVZ не складно. Залишилося натиснути "Пуск" і дочекатися закінчення сканування.
Коли сканування закінчиться, зайдіть в розділ "AVZGuard" - "Вимкніть AVZGuard" і "AVZPM" і "Видаліть і вивантажити драйвер розширеного моніторингу процесів". Закрийте програму і перезавантажте комп'ютер.IRC (Internet Relay Chat)