avz.exe - Що це таке?

  1. Ось так, ви зможете виправити помилки, пов'язані з avz.exe
  2. Інформація про фото avz.exe
  3. коментар користувача
  4. Кращі практики для виправлення проблем з avz
  5. avz сканер

Avz.exe - це виконуваний файл (програма) для Windows. Розширення імені файлу .exe - це абревіатура від англ. слова executable - здійсненний. Необхідно запускати виконувані файли від перевірених виробників програм, тому що виконувані файли можуть потенційно змінити налаштування комп'ютера або завдати шкоди вашому комп'ютеру. Безкоштовний форум з інформацією про файли може допомогти вам розібратися чи є avz.exe вірусом, трояном, програмою-шпигуном, рекламою, яку ви можете видалити, або файл належить системі Windows або додатком, якому можна довіряти.

Ось так, ви зможете виправити помилки, пов'язані з avz.exe

  1. використовуйте програму Настроювач Windows , Щоб знайти причину проблем, в тому числі і повільної роботи комп'ютера.
  2. Оновлення програму avz.exe. Оновлення можна знайти на сайті виробника (посилання наведена нижче).
  3. У наступних пунктах надано опис роботи avz.exe.

Інформація про фото avz.exe

процес Антивірусна утиліта AVZ належить програмі Антивірусна утиліта AVZ від лабораторія Касперського (Версія 2007-2015, 2007-2013, 2007-2011).

Опис: avz.exe не є необхідним для Windows. Файл avz.exe знаходиться в підпапках "C: \ Program Files" або іноді в підпапках диска C: \. Відомі такі розміри файлу для Windows 10/8/7 / XP 794,624 байт (50% всіх випадків), 821,760 байт, 790,528 байт або 794,112 байт. Опис: avz
У процесу є видиме вікно. Це не системний файл Windows. Avz.exe здатний підключиться до інтернету, записувати введення даних, моніторити додатки і маніпулювати іншими програмами. Тому технічний рейтинг надійності 24% небезпеки.

Рекомендуємо: Виявлення проблем, пов'язаних з avz.exe

Якщо avz.exe знаходиться в підпапках "C: \ Users \ USERNAME", тоді рейтинг надійності 40% небезпеки. Розмір файлу 794,624 байт (33% всіх випадків), 764,416 байт, 776,704 байт, 790,528 байт або 794,112 байт. Це не файл Windows. Avz.exe здатний підключиться до інтернету, записувати введення даних, моніторити додатки і маніпулювати іншими програмами.

Важливо: Деякі шкідливі програми маскують себе як avz.exe, особливо, якщо вони розташовані в каталозі c: \ windows або c: \ windows \ system32. Таким чином, ви повинні перевірити файл avz.exe на вашому ПК, щоб переконатися, що це загроза. Ми рекомендуємо Security Task Manager для перевірки безпеки вашого комп'ютера.


коментар користувача

Разом: Середня оцінка користувачів сайту про фото avz.exe: - на основі 1 голосу з 1 відкликанням.

42 користувачів запитували про цей файл. Один користувач оцінив, як важливий для Windows або встановленої програми.

Кращі практики для виправлення проблем з avz

Акуратний і охайний комп'ютер - це головна вимога для уникнення проблем з avz. Для цього потрібно регулярна перевірка комп'ютера на віруси, очищення жорсткого диска, використовуючи cleanmgr і sfc / scannow , Видалення програм, які більше не потрібні, перевірка програм, які запускаються при старті Windows (використовуючи msconfig ) І активація Автоматичне оновлення Windows . Завжди пам'ятайте про створення періодичних бекапов, або в крайньому випадку про створення контрольних точок відновлення.

Якщо у вас актуальні проблеми, спробуйте згадати, що ви робили в останній час, або останню програму, яку ви встановлювали перед тим, як з'явилася вперше проблема. використовуйте команду resmon , Щоб визначити процес, який викликає проблеми. Навіть якщо у вас серйозні проблеми з комп'ютером, перш ніж встановлювати заново Windows, краще спробуйте відновити цілісність установки ОС або для Windows 8 і пізніших версій Windows виконати команду DISM.exe / Online / Cleanup-image / Restorehealth . Це дозволить відновити операційну систему без втрати даних.

Наступні програми можуть вам допомогти для аналізу процесу avz.exe на вашому комп'ютері: Security Task Manager відображає всі запущені завдання Windows, включаючи вбудовані приховані процеси, такі як моніторинг клавіатури і браузера або записів автозавантаження. Унікальна оцінка ризиків безпеки вказує на ймовірність процесу бути потенційно небезпечним - шпигунською програмою, вірусом або трояном. Malwarebytes Anti-Malware визначає і видаляє непрацюючі програми-шпигуни, рекламне ПО, трояни, кейлоггери, шкідливі програми і трекери з вашого жорсткого диска.

avz сканер

Security Task Manager показує всі запущені сервіси Windows, включаючи впроваджені приховані програми (наприклад, моніторинг клавіатури або браузера, авто вхід). Унікальний рейтинг надійності вказує на ймовірність того, що процес потенційно може бути шкідливою програмою-шпигуном, кілоггерів або трояном.

Безкоштовний aнтівірус знаходить і видаляє неактивні програми-шпигуни, рекламу, трояни, кейлоггери, шкідливі і стежать програми з вашого жорсткого диска. Ідеальне доповнення до Security Task Manager.

SpeedUpMyPC безкоштовне сканування, очищення, відновлення та оптимізація вашої системи.

IRC (Internet Relay Chat)