Безкоштовні антивірусні утиліти «Лабораторії Касперського»

Кожну людину хоча б пару раз в житті жахливо дратував комп'ютер або телефон. У найвідповідальніший момент техніка починає тупити, зависати і відкривати не ті додатки. У такій ситуації хочеться хіба що викинути пристрій, а іноді - не просто викинути, а зробити це з особливою жорстокістю.
Кожну людину хоча б пару раз в житті жахливо дратував комп'ютер або телефон

Але в глибині душі все одно розумієш, що так обходитися з технікою в будь-якому випадку неправильно. Ми придумали більш економічне рішення, адже новий пристрій з поточним курсом рубля обійдеться в таку кругленьку суму, ніби воно зроблено з золота.

Так ось, спробуйте просто перевірити його на наявність руткітів і вірусів. Для цього ми створили спеціальні утиліти, що працюють як з комп'ютерами на Windows, так і з телефонами на базі Android.

За допомогою утиліт «Лабораторії Касперського» ви можете швидко перевірити ваш комп'ютер на наявність активного зараження, вразливостей ОС і інших проблем, а також отримати рекомендації щодо поліпшення захисту. І для всього цього достатньо натиснути буквально одну кнопку.

Якщо ви хочете перевірити і вилікувати комп'ютер, скачайте і запустіть Kaspersky Virus Removal Tool .

Якщо Kaspersky Virus Removal Tool виявить заражені файли, вона виведе їх список і запропонує вам вибрати подальші дії. Файли можна спробувати вилікувати, видалити або відправити на карантин. Дії можна вибирати як для всіх файлів відразу, так і для кожного окремо.

Якщо вам здається, що перевірка за допомогою Kaspersky Virus Removal Tool не принесла бажаного результату, можна скористатися іншою безкоштовною утилітою, TDSSkiller . Вона вміє видаляти більшість відомих руткітів - шкідливих програм, які отримують доступ до системних функцій і ретельно маскують свою присутність.

Утиліта виявляє підозрілі об'єкти і пропонує відправити їх на карантин для подальшої перевірки. Якщо в результаті перевірки буде з'ясовано, що файли містять шкідливі об'єкти, їх буде запропоновано або спробувати вилікувати, або видалити.
Для телефону на базі Android встановіть Kaspersky Threat Scan .

Для телефону на базі Android встановіть   Kaspersky Threat Scan

Ця утиліта допоможе перевірити, чи схильна ваш апарат найбільш поширеним вразливостей.

Якщо ви хочете забути про можливе зараження пристроїв як про страшний сон, ми рекомендуємо встановити програму, яка буде здійснювати перевірку за вас. Для комп'ютера це, наприклад, Kaspersky Internet Security , Kaspersky Anti-Virus , Kaspersky Total Security або Kaspersky Free, а для телефону на Android - Kaspersky Internet Security для Android .

IRC (Internet Relay Chat)