Блог

Чи не вперше отримую прохання якось зробити так, щоб якимось комментирующим на сайті, а там є реально цікаві люди з цікавими коментарями, можна було задати питання Приват, не відкрите.

Робити механізм особистих листів для коментують на сайті - ну, не знаю, наскільки це взагалі потрібно. Я пропоную зробити наступний варіант. У всіх зареєстрованих на сайті є e-mail, який вони вказують при реєстрації. Ми перевіряємо наявність ящика і плюс відсікаємо одноразові пошти (список на кілька тисяч доменів). Тобто у більшості зареєстрованих користувачів ящики, швидше за все, цілком живі.

Зрозуміло, ми ці адреси ніяк і ні в якому разі нікому видавати не будемо. Але, може, зробити можливість через форму на сайті відправити на ящик реєстрації лист? Окрема форма, захист від роботів - спаму там точно не буде. Вам відправляють лист, але не знають, на яку адресу. А ви хочете - відповідаєте, хочете - ні. На форумі у мене така система є - працює відмінно багато років, нарікань не було жодного разу.

Що скажете?

Також як варіант - опція в особистому кабінеті "Заборонити будь-яку відправку листів мені по e-mail". Щоб це ще і можна було заборонити.

Так піде?

Тобто ще раз - ми пропонуємо включити можливість відправити кому-то з вас особистого листа на e-mail, з яким ви реєструвалися, не показуючи e-mail відправнику (який також зареєстрований). І ви можете вирішити, давати таку можливість чи ні. Для страховки ми за замовчуванням зробимо заборона. А дозвіл ви можете дати самі, відключивши опцію в особистому кабінеті на сайті.

Начебто все цілком коректно, що скажете?

Upd: Загалом, за підсумками обговорення зрозумів, що ідея не має особливого сенсу, тому що у більшості пошта реєстрації - якийсь занедбаний і рідко перевіряється ящик. ОК, нам же менше метушні, пропозиція знімаю.

Але, може, зробити можливість через форму на сайті відправити на ящик реєстрації лист?
Що скажете?
Так піде?
Начебто все цілком коректно, що скажете?
IRC (Internet Relay Chat)