Як розпакувати пошкоджений архів

При обриві зв'язку, дії вірусів або ще якихось причин, часто буває виникає ситуація коли потрібний нам архів не розпаковується. І одна справа якщо ми маємо можливість повторно завантажити цей архів, а якщо в ньому наші особисті дані (реферати, курсові, записи, документи, та що завгодно) і ніде крім як в цьому архіві их нету. І потрібно будь-що-будь відновити ці дані, хоча б з деякими втратами.

Якраз тому, як розпакувати пошкоджений архів і присвячений цей матеріал.

Для цього необхідно, щоб у вас був встановлений хоч якийсь архіватор. Якщо не встановлено, то потрібно встановити. Знайти, я думаю, не важко буде в інтернеті, просто напишіть запит в пошуковій системі «скачати архіватор». Який ставити тут вам вирішувати, я особисто користуюся архіватором WinRar. На його прикладі і покажу як відновити пошкоджений архів.

Отже, беремо пошкоджений архів, натискаємо на ньому правою кнопкою миші і вибираємо пункт меню «Витягнути файли»:

У вікні вибираємо шлях збереження розпакованих файлів, можна залишити так як є, таким чином файли розпакуються в поточну папку. І обов'язково відзначаємо чекбокс «Залишити на диску пошкоджені файли» (як на малюнку нижче):

і тиснемо ОК. Архів розпакується, в залежності від його пошкодження. Скоріш за все деякі файли неможливо буде відкрити, але основна частина файлів, як правило, відмінно встановлюватися. Можливо навіть і всі файли вдало розпакуються.

Для більшої ймовірності сто процентною розпакування пошкоджених архівів, потрібно перед тим як додати що то в архів, додати до нього інформацію для відновлення, особливо для своїх важливих даних, настійно рекомендую, завжди дотримуватися цього правила.

Для цього вибираємо потрібні вам папку, файл, групу файлів, натискаємо правою кнопкою Міши і вибираємо пункт меню «Додати до архіву». У вікні виставляємо необхідні параметри і відзначаємо чекбокс «Додати інформацію для відновлення» (як показано на малюнку):

потім натискаємо на вкладку «Додатково»:

і виставляємо% інформації для відновлення. Рекомендую виставляти не менш 3%. Після цього тиснемо ОК і чекаємо поки програма заархівуйте наші дані.

Якщо вище наведений спосіб не допомагає - качайте архіватор 7zip () - це безкоштовний і досить потужний архіватор, який, до слова кажучи, підтримує дуже багато різних форматів. Можливо з ним у вас вийти вдало розпакувати не піддається архів. А за рада велике спасибі коментатору - Сергію, нижче приведу його коментар:

Ааа !!! Роман, спасибі! Не за саму статтю навіть, а за відповіді на коментарі - один з них наштовхнув на правильне дію. Три вечори мудохался з архівом - «файл пошкоджений», «архів пошкоджений», «несподіваний кінець» і т.п., пробував все - навіть РековеріТулБокс цілу ніч кипить архів - нічого не допомогло. Архів свій, більше інформації з нього ніде немає. Скачав (почитавши вище) 7зіп і, о диво, без проблем все відновилося !!!!! Фууууууф! Видихнув! 🙂

До речі кажучи, судячи з коментарів, 7zip допоміг або навіть, я б сказав, врятував 🙂 не однієї людини, так що пробуйте розпакувати свій архів саме їм і, можливо, і вам усміхнеться удача!

З повагою, Роман
PC-users.ru

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:

Вам також може бути це цікаво:

IRC (Internet Relay Chat)