Софт для злому архиваторов і програм для Dos і Windows 3.x-9.x скачати безкоштовно

Кращі ломалки софта і архиваторов середина, кінець 90-х.

Увага! Дані програми розміщені на сайті для колекціонерів старого програмного забезпечення і НЕ ПОВИННІ використовуватися для злому діючих нині систем !!! Попереджаємо, що всі віруси, трояни, утиліти, приколи - можуть нашкодити вашому комп'ютеру, будь він хоч під управлінням Windows VISTA! Тому настійно не рекомендується запускати всі вищеописані програми у себе на комп'ютері, якщо ви не знаєте принципу їх роботи !!! Не намагайтеся перевірити архіви з вірусами, троянами, крек новими антивірусами - сучасні системи їх все одно не розпізнають! Рекомендуємо використовувати для цих цілей DR WEB 2001 року.

Зломщики ДОС архиваторов

Get code [53 kb] - шикарна універсальна утиліта для підбору паролів до безлічі старих архиваторов. Для її роботи потрібно вкинути архіватори до неї в папку і вибрати архів. Зі старим Раром проблем не було.

Зі старим Раром проблем не було

Crack ain [14 kb] - підбирач паролів до запаролений ain архівів.

Crack ain [14 kb] - підбирач паролів до запаролений ain архівів

Break ARJ [17kb] - геніальний зломщик паролів Anatoly Scoblov до архіватор ARJ. Написаний на C ++. Єдиний недолік полягає в тому, щоб вимкнути програму потрібно натиснути ctrl + break.

Єдиний недолік полягає в тому, щоб вимкнути програму потрібно натиснути ctrl + break

AAPR 1.0.2 [248 kb] - зломщик паролів до архіватор ARJ з функцією, підтримки національних (в тому числі і російських) символів; дружнім інтерфейс, зі збільшеною швидкістю перебору.

2 [248 kb] - зломщик паролів до архіватор ARJ з функцією, підтримки національних (в тому числі і російських) символів;  дружнім інтерфейс, зі збільшеною швидкістю перебору

AAPR DOC [69 kb] - детальна документація до програми AAPR.

AAPR DOC [69 kb] - детальна документація до програми AAPR

cRARk v2.3 Fastest RAR 2.0 zracker [116 kb] - зломщик паролів архівів архиватора RAR для версій 2.х. Містить понад 2000 готових комбінацій паролів, а так же оптимізований під Pentium 2.

Містить понад 2000 готових комбінацій паролів, а так же оптимізований під Pentium 2

Crar [70 kb] - програма cRARk призначена для визначення "забутого" пароля у RAR-архівів. Програма коректно працює з архівами RAR версій 2.0-2.01.

01

RAR Password Cracker v3.12 freeware [56 kb] - програма призначена для підбору забутих паролів до RAR архівів версій 2.XX. Підбирає шляхом перебору всіх можливих комбінацій символів і / або ісппользуя паролі зі списку. Вміє зберігати поточний стан роботи, що підвищує надійність і зручність використання, а так само при вмілому конфігуруванні дозволяє распараллеливать процес перебору.

Вміє зберігати поточний стан роботи, що підвищує надійність і зручність використання, а так само при вмілому конфігуруванні дозволяє распараллеливать процес перебору

Advanced ZIP Password Recovery 2.44 [643 kb] - програма злому паролів до архівів ZIP, використовує метод грубої сили для отримання пароля.

44 [643 kb] - програма злому паролів до архівів ZIP, використовує метод грубої сили для отримання пароля

Ultra Zip Password Cracker [135 kb] - зломщик паролів архиватора ZIP. Автор хвалиться тим, що програма за одну хвилину згенерувала на 300 mhz процесорі 95 мільйонів паролів. Правда чи ні, ви знали ту.

Правда чи ні, ви знали ту

Zip crack 1992 год [40 kb] - програма розроблена, щоб продемонструвати як легко можна знайти паролі в файлах створених за допомогою PKZIP. Використаний метод - швидка груба атака, здатна просканувати тисячі паролів в сукунду (5-6000 на 80386-33).

Використаний метод - швидка груба атака, здатна просканувати тисячі паролів в сукунду (5-6000 на 80386-33)

Суворі хакерські приблуди для злому софта середина / кінець 90-х

AutoHack v1.0 beta (C) 1994 Y.Tolsky [55 kb] - автоматична снімалка для навісних захистів, распаковщик "круто" - запакованих програм.

Intruder [6 kb] - злом програм на базі TP / BP / TC / BC ++ / MSC.

Intruder [6 kb] - злом програм на базі TP / BP / TC / BC ++ / MSC

Hasp [33 kb] - ця програма призначена для зняття дампа пам'яті електронного ключа HASP. Для зняття запустіть цю програму на машині де є ключ. Програма створить файл з розширенням HSP. Це і є необхідний дамп.

Це і є необхідний дамп

Hasp cracks [625 kb] - програма емуляції HASP захисту для програм під Windows. Колись юзалась для злому бухгалтерських пакетів. Старовинна, як хобот мамонта, від того не менш цікава;)

Старовинна, як хобот мамонта, від того не менш цікава;)

Qview [26 kb] - дозволяє переглядати файли необмеженої довжини в текстовому і шістнадцятковому форматах, а також в режимі дизассемблера 80386-го процесора, 8086/88-го процесора. QView написаний на чистому асемблері.

QView написаний на чистому асемблері

HIEW 550 [149 kb] - культовий хакерський переглядач і дизассемблер. Кожен справжній хакер мав даний сабж у себе на комп'ютері.

Кожен справжній хакер мав даний сабж у себе на комп'ютері

UCF [41 kb] - універсальний анпакер і відладчик, з фичей входу по сигнатурі.

UCF [41 kb] - універсальний анпакер і відладчик, з фичей входу по сигнатурі

UNP V4.11 [34 kb] - утиліта відновлення оригінального стану EXE файлів.

11 [34 kb] - утиліта відновлення оригінального стану EXE файлів

i5comp v1.0 [91 kb] - утиліта розпакування EXE файлів в оригінальне стан.

0 [91 kb] - утиліта розпакування EXE файлів в оригінальне стан

UN-PACK [103 kb] - даний програмний продукт призначений для зняття в автоматичному режимі декількох навісних захистів. Pасшіфровивает більшість з того, що ні "бере" CUP386 v3.4 by Alex AP (C) CyberWare, Inc і X-TRACT (tm) v1.51 by Pablo Carboni.

51 by Pablo Carboni

Defence burglar [17kb] - призначена для злому наступних захисних систем: The advanced Disk Management System один тисяча дев'ятсот вісімдесят сім HD Locker. (Locker) (C) AcademySoft GerasimoVVV, 1989 Система парольного захисту з AMI'90 BIOS. (C) 1985-90 American Megatrends Inc. Система захисту від копіювання Cop's CopyLock II.

IRC (Internet Relay Chat)