Як налаштувати аську на комп'ютері

На сьогоднішній день існує досить багато ICQ клієнтів. Є простіші версії, є пофункціональнее. Я для себе вибрав QIP 2005. Проста і зручна програма, основну функцію свою виконує, що ще треба?

Крім QIP 2005, є також:

Тут вибір за вами. Всі ці програми ви можете знайти в інтернеті, всі вони безкоштовні.

Вообщем з клієнтом аськи визначилися. Поїхали далі. З установкою того чи іншого клієнта, я думаю проблем не повинно виникнути, там все гранично зрозуміло, якщо виникли питання, пишіть в коментарях, постараюся допомогти.

Після того як встановили клієнт, запускаємо його. Всі кроки по налаштуванню аськи, я покажу на прикладі QIP 2005. Для інших icq клієнтів, процедура буде схожа, так що проблем виникнути не повинно, ну якщо виникнуть, пишіть в коментарях, на якому етапі у вас виникла проблема.

Для початку нам необхідно зареєструватися і отримати наш унікальний номер аськи (UIN - ідентифікаційний номер). Переходимо за посиланням:, слідуючи інструкціям, заповнюємо всі необхідні поля і після цього тиснемо кнопку «зареєструватися». У наступному вікні ми побачимо вікно з привітанням про успішну реєстрацію. Після реєстрації Вам на поштову скриньку, вказану при реєстрації прийде лист, в якому необхідно буде пройти по вказаному посиланню, для активації облікового запису. Після активації облікового запису, зайдіть на сайт - і натисніть на лінк люди -, а далі натисніть на лінк «Мій профіль» (праворуч),
ви потрапите в свій профіль. Тут ви можете дізнатися свій номер аськи, а також змінити додати свої дані при бажанні.

Тепер запускаємо icq клієнт:

Тепер запускаємо icq клієнт:

Вводимо свій номер аськи (тут можна ввести як номер аськи, так і e-mail на який ви реєстрували обліковий запис) і пароль і тиснемо підключиться.

На цьому все. Наша місія успішно завершена. Бажаю приємного спілкування. Є питання? Пишіть в коментарях.

ps У кого немає зареєстрованого поштової скриньки (e-mail) рекомендую прочитати статтю як зареєструвати поштову скриньку на Рамблері і отримати icq номер .

З повагою, Роман
PC-users.ru

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:

Вам також може бути це цікаво:

2005. Проста і зручна програма, основну функцію свою виконує, що ще треба?
Є питання?
IRC (Internet Relay Chat)