Як зареєструвати поштову скриньку на Рамблері і отримати icq номер на додачу

  1. Налаштування програм для роботи з поштою:

Якщо у вас ще немає поштової скриньки рекомендую його терміново же завести. Адже в сучасний час це просто необхідно. На сьогоднішній день дуже багато компаній надають користувачам безкоштовні послуги для створення особистих поштових скриньок. Чому я вибрав саме Рамблер? Тому що тут, крім поштової скриньки, ми отримуємо ще й номер icq. Заходимо на сайт і натискаємо на посилання "Завести пошту»:

Заходимо на сайт і натискаємо на посилання Завести пошту»:

У вікні заповнюємо всі свої дані, підбираєте собі бажаний вільний логін для e-mail, пароль, бажано не дуже простенький, контрольне запитання / відповідь, заповнюємо поле - захист від спаму та тиснемо «Зареєструватися». Після цього, якщо все правильно заповнено, з'явиться вікно про успішну реєстрацію. Тепер Ви можете використовувати свій e-mail для листування з друзями, колегами, ...

Для отримання номера ICQ, тиснемо по посиланню - «Отримати номер ICQ«, завантажується наступна сторінка:

Вибираємо «Я хочу отримати новий номер», заповнюємо поле «Логін» тут підбираємо бажаний нік, на свій розсуд, вводимо символи, зображені на картинці і тиснемо кнопку «Зберегти».

Після успішного завершення операції, завантажиться сторінка, яка сповіщає вас про успішне завершення, і система видасть вам номер icq.

Хто не в курсі що робити з цим номером і як його використовувати, рекомендую прочитати статтю Як налаштувати аську на комп'ютері .

ps Для ефективної роботи з поштою рекомендую встановити поштову програму. Дані програми в рази полегшують нам життя при роботі з поштою. Серед таких програм найбільш поширені це Microsoft Outlook Express і The Bat!

Я вибрав для себе другу. Вона більш зручна у використанні дозволяє додавати величезна кількість поштових скриньок, має безліч допоміжних функцій. Їй буде присвячена окрема стаття.

Налаштування програм для роботи з поштою:

Як налаштувати поштову програму Microsoft Outlook Express

З повагою, Роман
PC-users.ru

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:

Вам також може бути це цікаво:

Чому я вибрав саме Рамблер?
IRC (Internet Relay Chat)