Аська онлайн як зайти в ICQ Online без установки програми

популярний месенджер ICQ міцно увійшов в життя багатьох користувачів, які просто не можуть жити без нього, так як він дозволяє спілкуватися без обмежень за допомогою короткий текстових повідомлень. Нерідко виникають ситуації, коли даної програми немає під рукою. У таких випадках виручить ICQ онлайн. Ця версія популярного месенджера працює за тим же принципом, що і клієнт утиліти, але тільки всі процеси виконуються безпосередньо через офіційний сайт.

ICQ онлайн

Даний варіант програми є повноцінним варіант утиліти, до якого звикли користувачі. Він має наступні переваги:

  • дозволяє спілкуватися безкоштовно;
  • повністю переведений на російську мову;
  • доступний на будь-якому комп'ютері;
  • немає необхідності виконати установку ;
  • не потрібно проводити процедуру поновлення;
  • для роботи потрібно мінімум ресурсів ПК.

Такий варіант програми обов'язково стане в нагоді, якщо людина знаходиться в гостях, а на персональному комп'ютері господаря квартири або якого-небудь іншого місця не встановлено дане популярний додаток. У той же час воно відсутнє на телефоні або цей гаджет був забутий вдома. Звичайно, в такій ситуації існує можливість завантажити утиліту на чужій персональний комп'ютер, але і тут можуть виникнути труднощі. Так, господар місцевого ПК, можливо, не дозволить виконати таку процедуру або швидкість інтернету недостатня для здійснення даної операції, тому скачування може бути дуже довгим. Якщо навіть вдасться виконати завантаження на чужій персональний комп'ютер, то потім утиліту потрібно ще встановлювати, а після завершення роботи - видаляти. Іншими словами, коли програми немає під рукою, людині доведеться здійснювати багато зайвих дій, щоб терміново зв'язатися зі своїми друзями, близькими родичами або колегами. Саме в такій ситуації незамінну допомогу надає Аська онлайн.

[Notification type = "alert-success» close = "false"] Вже було сказано, що утиліта працює безпосередньо через свій офіційний сайт. Тому для виконання входу потрібно відвідати цей ресурс. В даному випадку не доведеться виконувати скачування програми . З'являється можливість без особливих труднощів скористатися альтернативним варіантом, який доступний кожній людині. [/ Notification]

Після відвідування ресурсу на екрані робочого столу або ноутбука з'являється основне вікно програми. Щоб зайти в Аську онлайн необхідно знати і ввести в поле аккаунт свій діючий номер, а також пароль. Після цього відкриється інше вікно, де буде знаходитися список контактів конкретного користувача. Для того щоб регулярно не вводити логін і пароль можна поставити галочку навпроти фрази «Запам'ятати мене».

Крім офіційного сайту, є можливість скористатися також іншими ресурсами для здійснення входу в онлайн-версію популярного додатка для спілкування. Так, на одному з них чоловік у верхній частині екрану побачить рядок, де буде запропоновано пройти реєстрацію. Після натискання цієї кнопки необхідно набрати своє ім'я та прізвище, а також позначити поштову скриньку і вказати пароль. Потім вибирається стать, дата народження, вводиться захисний код і натискається кнопка, на якій написано «Реєстрація». Далі, за вказаною адресою надходить лист з сервера, де буде знаходитися присвоєний УВП. Після таких нескладних дій, які зможе виконати кожна людина, що має під рукою десктоп або ноутбук, стане доступна для використання онлайн-версія утиліти.

Як видно з викладеного матеріалу, Аська онлайн без установки доступна всім користувачам без особливих проблем. Даний сервіс у багатьох ситуаціях може надати неоціненну допомогу, коли немає можливості скористатися повноцінним клієнтом програми.

IRC (Internet Relay Chat)