Месенджер ICQ: відновлення даних аккаунта користувача

  1. Файли і дані ICQ
  2. Резервна копія даних
  3. Відновлення даних ICQ після переустановлення Windows

Читайте, в яких файлах зберігає дані ICQ і як створити їх резервну копію. Як відновити чати і файли ICQ після переустановлення Windows. ICQ - це раннє дуже популярний месенджер для обміну повідомленнями та файлами, а в останніх версіях з функцією здійснення аудіо та відео дзвінків. Читайте, в яких файлах зберігає дані ICQ і як створити їх резервну копію

Останнім часом позиції ICQ дещо похитнулися, в зв'язку з набором популярності таких месенджерів як Facebook , Viber і WhatsApp , а також Skype і додатки соціальної мережі Вконтакте. Але тим не менш у ICQ є величезна армія користувачів, яким буде цікавий даний матеріал.

зміст:

  1. Файли і дані ICQ.
  2. Резервна копія даних.
  3. Відновлення даних ICQ після переустановлення Windows.

Файли і дані ICQ

За багато років свого існування програма зазнала безліч змін і доопрацювань, в результаті чого на сьогоднішній день доступна версія ICQ 10, яка сумісна c Windows 10 і має схожий з операційною системою інтерфейс.

Разом з версією месенджера також змінювалося і місце розміщення історії повідомлень і файлів самого аккаунта користувача ICQ. Так, в останній версії додатка це типову теку:
C: \ Users \ ім'я користувача \ AppData \ Roaming \ ICQ

Зверніть увагу, що за замовчуванням в Windows 8 / 8.1 / 10 папка \ AppData є прихованою. Щоб мати можливість перейти в неї, необхідно включити відображення системою прихованих файлів і папок.

Дослідивши вміст даної папки (див. Скріншот вище), можна побачити її структуру, яка схожа зі структурами папок даних інших месенджерів. Тут розташовані папки з темами, настройками і балками ICQ, а також папки в яких розташовані дані конкретних акаунтів користувачів.

У нашому випадку папка аккаунта користувача має назву «0001». Навіть з самих назв папок не важко визначити їх призначення і вміст. Це папки з файлами стікерів, ключів, діалогів, контактів і аватарів, а також архів.

Це папки з файлами стікерів, ключів, діалогів, контактів і аватарів, а також архів

В папці / archive розташовані папки, які мають назви UIN (Universal Identification Number) користувачів, з якими здійснювалася листування з даного облікового запису. Файли кожного чату зашифровані і знаходяться в файлах: _db2, _idx2, _img2, _ste2.

Файли кожного чату зашифровані і знаходяться в файлах: _db2, _idx2, _img2, _ste2


Резервна копія даних

Вся історія листування ICQ зберігається на комп'ютері користувача, і не зберігається на серверах месенджера (як у випадку з Skype, наприклад). Тобто, в разі форматування жорсткого диска на який встановлений ICQ, і переустановлення програми, вся історія листування буде загублена.

Функції резервного копіювання аккаунта користувача або конкретної листування в ICQ 10 також немає.

Тому, спосіб резервування і відновлення даних ICQ один: вручну створити копію папки аккаунта користувача (в нашому випадку / 0001) і зберегти її в зручному місці (бажано на іншому носії інформації).

Для відновлення даних вашого облікового запису в ICQ після переустановлення Windows або форматування жорсткого диска, достатньо скопіювати створену раніше резервну копію папки вашого облікового запису в папку з даними месенджера:
C: \ Users \ ім'я користувача \ AppData \ Roaming \ ICQ

Після запуску програми, всі дані з резервної копії облікового запису відобразяться в ICQ.

Після запуску програми, всі дані з резервної копії облікового запису відобразяться в ICQ

Відновлення даних ICQ після переустановлення Windows

Якщо користувачем не була створена резервна копія аккаунта ICQ, а після переустановлення Windows або форматування жорсткого диска є необхідність відновити здійснені раннє чати, то їх можна відновити за допомогою програм для відновлення даних.

Для цього, запустіть Hetman Partition Recovery і проскануйте за допомогою програми диск, на якому били збережені дані облікового запису користувача (за умовчанням: C: \ Users \ ім'я користувача \ AppData \ Roaming \ ICQ).

Знайдіть за допомогою програми папку аккаунта, яку необхідно відновити (перейшовши до неї по дереву каталогів або за допомогою функції пошуку) і відновите її.

Знайдіть за допомогою програми папку аккаунта, яку необхідно відновити (перейшовши до неї по дереву каталогів або за допомогою функції пошуку) і відновите її

Для відновлення даних аккаунта в ICQ після переустановлення Windows або форматування жорсткого диска, достатньо скопіювати відновлену папку вашого облікового запису в папку з даними месенджера, описаним в попередньому розділі способом.

Примітка. Щоб уникнути затирання файлів диска С, які необхідно відновити, бажано завантажувати і встановлювати програму для відновлення даних жорсткого диска, а також зберігати відновлені дані, на інший диск (наприклад, диск D).

IRC (Internet Relay Chat)