"ICQ" - безкоштовно скачати Аська для комп'ютера з Windows. Остання версія 10.0.36068 від 7.06.2019

  1. Програма для "поговорити"
Завантажити Аську безкоштовно! Так, програма-ветеран спілкування онлайн в строю.
Нова версія: 10.0.36068 | Оновлення: 7.06.2019 | Рейтинг: ☆☆☆☆☆☆☆☆ (8/10)

Програма для "поговорити"

100%, ця безкоштовна "примочка" для спілкування в мережі Інтернет з одним з найбільш ніжних назв "Асенько" його заслуговує. Просто безкоштовно скачати Аську для комп'ютера російською мовою останньої версії 10.0.36068 від 7.06.2019 за прямим посиланням з цієї сторінки сайту https://programwindows.ru потрібно хоча б для того, щоб не відчувати себе "білою вороною".

Всі, хто хоче, знаходять

Без розуміння фонетичних абревіатур фрази "I seek you" (Айсік) популярний безкоштовний Messenger юзают вже багато років мільйони людей. І це реально приносить користь суспільству. Як правило, всі, хто хоче сказати "я шукаю тебе", знаходять. Не полінуйтеся російську версію програми ICQ скачати безкоштовно без реєстрації та без sms на ноутбук або комп'ютер з Віндовс або інший пристрій.

Функціональна розмаїтість Аськи

В мережі Інтернет в реальному часі за допомогою мініатюрних txt-повідомлень, голосом, по відео, в конференції або чаті можна просто і невимушено спілкуватися. Якщо використовувати можливість нову Аську скачати безкоштовно для комп'ютера російською мовою, то крім просто спілкування, з'являться ще такі функції:
  • знайти друзів за інтересами ( "кланові знайомства"),
  • або просто нових прикольних знайомих для спілкування,
  • спілкуватися по відео зв'язку і обмінюватися великими файлами,
  • чатитись і онлайн грати в онлайн ігри зі знайомими і не знайомими,
  • вибирати свій статус: он-лайн / оф-лайн, вийшов / невидимий / сховався,
  • використовувати смайлики, аватари, смішні / Прикольні статуси і інші картинки,
  • автоігнор для чорного списку,
  • онлайн моніторинг поштової скриньки.

ICQ завжди безкоштовна

Відомо, як ця безкоштовна програма поширювалася багато років, і що останню версію Аськи на комп'ютер завантажити безкоштовно без реєстрації та без sms доступно кожному користувачеві сайту https://programwindows.ru. Все залишилося як і раніше, більше того, з'явилася Аська онлайн російською мовою, а також мобільна ICQ на планшетний комп'ютер, на телефон, для кпк, для смартфона, для інших андроїд пристроїв.
Після запуску програми, буде потрібно авторизація; якщо у Вас немає облікового запису, потрібно зареєструватися в асьці і отримати номер icq безкоштовно (нік) - це швидко і нескладно. Кожен icq-користувач відразу ж може чатитись з будь-яким відомим з користувачів, передавати і приймати миттєві текстові повідомлення, здійснювати відеодзвінки, обмінюватися файлами і використовувати будь-який інший з доступних форматів комунікації в мережі Інтернет.

Останню версію Аськи скачати безкоштовно для Windows

Залиште, будь ласка, свій відгук або коментар


Подивіться, які ще існують " аськи ".

ICQ оновити легко, знайшовши https://programwindows.ru/messendjer/icq.html по своїй закладці ВКонтакте, на Майлі і Одноклассниках. Розкажи друзям, де вдалося знайти і безкоштовно скачати Аська російською мовою.

IRC (Internet Relay Chat)