Що таке ICQ, як його встановити і користуватися?

 1. Як встановити ICQ на комп'ютер
 2. Установка на Android
 3. Як отримати номер і почати користуватися ICQ?
 4. Налаштування ICQ

Привіт, шановні читачі блогу KtoNaNovenkogo.ru. Не будемо розписувати історію виникнення ICQ ще з початку часів його розробки - це не представляє особливого інтересу, та й будь-який бажаючий може ознайомитися з інформацією на Вікіпедії.

Скажемо тільки одне: напевно всім знайома іконка зеленого квітки з одним червоним пелюсткою? Це і є офіційна емблема даної програми (її ще іноді називають «аська»), яка існує вже дуже довгий час.

Що таке ICQ? Протокол ICQ (який названий так не випадково - від англійського I seek you - я шукаю тебе) з'явився вже дуже давно. Настільки давно, що багато сучасних користувачі мережі навіть не знали про існування відкритого доступу в Інтернет. А ось месенджер вже щосили набирав обертів популярності. Йому пророкували забуття і закриття, як архаизму , Якому нема чого робити в сучасному світі. Однак, все сталося зовсім інакше. Популярність залишилася, та ще й яка! А чому? Все через трьох головних переваг програми - зручності, практичності і швидкості.

Посудіть самі: для користування іншими програмами можуть знадобитися додаткові пристрої (наприклад, для Skype - камера і мікрофон), для інших - хороші ресурси комп'ютера. А що потрібно для того, щоб використовувати Аську онлайн (веб версію) ? Всього нічого: мінімум місця на жорсткому диску і список контактів, з якими можна спілкуватися.

Ніякої особливої ​​процедури налаштування, ніяких додаткових гаджетів. В асьці все просто - робиш свої справи, відвідуєш різні сайти (читайте що таке сайти ) І в той же час листуєшся з десятком-інших контактів. Після того, як пройде ICQ реєстрація, у вас з'явиться свій власний номер користувача, під яким вас зможуть ідентифікувати інші користувачі. Але розглянемо все по порядку.

Як встановити ICQ на комп'ютер

Звичайно ж, перш за все необхідно завантажити програму з офіційного сайту icq.com .

Можна скористатися і сторонніми ресурсами, але не буде гарантії безпеки завантаженої програми. установка месенджера відбувається наступним чином:

 1. Знаходьте скачаний файл, два рази натискаєте на нього і чекаєте, коли він відкриється. У першому ж вікні вам буде запропоновано вибрати мову, директорію, в яку буде встановлюватися програма, а також буде запропоновано ознайомитися і погодитися з ліцензійною угодою. Після цього натискаєте кнопку «Я згоден». Якщо перед вами з'явилося меню установки на англійській мові, то потрібно відкрити список і вибрати потрібну мову.
 2. Якщо перед вами з'явилося меню установки на англійській мові, то потрібно відкрити список і вибрати потрібну мову

 3. А тепер особливу увагу: всім знайомі ситуації, коли крім основної програми Аськи встановлюється ще й величезна безліч сторонніх, відбувається заміна браузера і стартової сторінки, замінюються тублари і так далі? Це як раз той випадок. Якщо ви натиснете перший варіант установки ( «Рекомендується»), то з'явиться купа незрозумілих панелей, Супутник Майл.ру, зміниться браузер.

  Навряд чи це вам треба. Вибираєте другий пункт установки «Налаштування установки» і знімаєте галочки з усіх пунктів. До речі, бажано прокрутити вниз весь список - якщо ви думаєте, що буде запропоновано встановити тільки три сторонніх програми, то помиляєтеся. Їх куди більше.

 4. Чекаємо, поки завершиться процес установки. Після цього натискаємо кнопку «Готово» і можемо повноцінно використовувати ICQ online.

Після цього натискаємо кнопку «Готово» і можемо повноцінно використовувати ICQ online

Установка на Android

Звичайно, багато користувачів, з огляду на компактності програми і її невимогливість до можливостей системи, хочуть встановити ICQ для Андроїд. Як встановити ICQ на Android? Робиться це ще простіше, ніж на комп'ютері:

 1. Створіть обліковий запис Google і активуйте її для можливості користуватися пристроями на базі Андроїд.
 2. Якщо на телефоні є доступ до Інтернету, то через Google Market шукається і завантажується на телефон ICQ для Android . Все гранично просто, як і з іншими програмами на андроїд-телефон. У разі, якщо з'єднання з Інтернетом відсутнє, то необхідно зайти на головний сайт ICQ і в самому верху вибрати розділ меню «Мобільна ICQ».

  ICQ для Android

  Навівши на нього стрілку, перед вами з'явиться вікно, в якому буде запропоновано вибрати операційну систему, на яку ви хочете встановити Аську. Вибрали? Тоді завантажуйте, а після цього з комп'ютера завантажуйте програму на свій телефон.

 3. Після того, як ICQ-клієнт для Android буде встановлений на ваш пристрій, необхідно його налаштувати для можливості подальшого використання.

За великим рахунком, не існує ніякої різниці в налаштуваннях програми як на комп'ютер, так і на мобільні пристрої. Скрізь треба ввести свої дані, придумати пароль, отримати номер користувача. Тому об'єднаємо параметри налаштування ICQ в одне ціле.

Як отримати номер і почати користуватися ICQ?

Після того, як програма встановлена ​​на носій, необхідно зареєструватися в ній. Аська - один з найпростіших клієнтів, тому реєстрація здійснюється в кілька кроків.

На головній сторінці відкрився додатки потрібно вибрати кнопку «Увійдіть». Перед вами з'явиться реєстраційне вікно, в якому потрібно заповнити всі представлені поля. Потрібно вводити самий мінімум даних - прізвище, ім'я, стать, дату народження, адресу електронної скриньки і пароль.

При цьому потрібно пам'ятати один важливий нюанс: пароль повинен містити не менше 6 символів, при цьому вони не можуть повторюватися більше трьох разів (іншими словами, пароль 122221 і тому подібні не підійдуть - читайте як згенерувати складний пароль ). Після того, як ви зареєструвалися, вам необхідно зайти на вказану поштову скриньку для того, щоб верифікувати свою сторінку. Знаходьте лист, натискаєте на посилання і переходите по ній.

Вводите свої дані авторизації в асьці в показане вище вікно і тиснете на кнопку «Увійти».

Щоб дізнатися свій номер ICQ, який вам був автоматичні присвоєний системою, достатньо буде у вікні (внизу праворуч) натиснути на кнопку «Меню» і вибрати пункт «Моя анкета».

В результаті ви потрапите в свій кабінет на сайті Аськи, де у верхньому правому куті буде красуватися ваш дев'ятизначний номер ICQ.

Налаштування ICQ

Отже, ви відкрили Аську і вже можете користуватися її можливостями. Але для початку необхідно імпортувати контакти або, інакше кажучи, додати інші контакти в список своїх друзів. У пошуку можна уточнити, кого саме ви шукаєте - вказати стать, вік або країну проживання.

Звичайно, куди простіше буде, якщо ви знаєте номер користувача. До речі, що стосується номера. Багато хто задається питанням, що таке номер ICQ? Це ваш мережевий ідентифікатор, завдяки якому можна зайти в програму або знайти вас в системі.

Це своєрідний id-адреса, як в будь-якій соціальній мережі. Як його дізнатися - було написано трохи вище. І ваш власний номер бажано зберегти де-небудь на комп'ютері або мобільному пристрої. Зараз ви його пам'ятаєте, але пройде пару днів і доведеться заново проходити процедуру реєстрації.

Натиснувши на кнопку «Меню» і вибравши пункт «Моя анкета», можна встановити картинку для свого облікового запису. Можна зробити знімок з веб-камери або просто завантажити зображення з будь-якого пристрою. Якщо такої можливості немає, Аська може запропонувати вам безліч анімованих аватарок.

Існує величезна кількість різноманітних налаштувань (в них можна потрапити, натиснувши внизу кнопку «Меню» і вибравши пункт «Налаштування», але зупинимося тільки на найважливішому. Пункт «Передача файлів» передбачає установку директорії збереження завантажених ресурсів за замовчуванням. Просто поміняйте її на ту , яка найзручніша для вашого користування.

Просто поміняйте її на ту , яка найзручніша для вашого користування

Ну і наостанок залишилося розглянути випадок, коли втрачено пароль від свого облікового запису. Як відбувається в ICQ відновлення пароля? На щастя, пароль можна відновити дуже швидко. Натискаєте на кнопку «Забули пароль» (знаходиться прямо під рядком для введення пароля), після чого вам потрібно вказати свій номер web ICQ або ж номер телефону, за допомогою якого проходила реєстрація.

Є й інший варіант: заходите на офіційний сайт Аськи і в розділі «Підтримка» імені команди «Забули пароль». Вам запропонують ввести ті ж дані. Після ви можете зайти на свій e-mail і знайти лист, в якому буде посилання для зміни пароля.

Таким способом можна відновити пароль для доступу до асьці. До речі, номер користувача, якщо ви його забули, відновити неможливо. Тому нагадаємо ще раз: зберігайте його і постарайтеся не втратити.

Удачі вам! До швидких зустрічей на сторінках блогу KtoNaNovenkogo.ru

Збірки по темі

Використовую для заробітку

Скажемо тільки одне: напевно всім знайома іконка зеленого квітки з одним червоним пелюсткою?
Що таке ICQ?
А чому?
Як встановити ICQ на Android?
Вибрали?
Як отримати номер і почати користуватися ICQ?
IRC (Internet Relay Chat)