Завантажити аську для Windows XP остання робоча версія

  1. Завантажити ICQ для Window XP

Незважаючи на те, що знаменита Хрюша вже досить давно не підтримується самою Майкрософт, цю операційну систему продовжує активно використовувати чимало людей, а деякі з них навіть шукають, де можна скачати ICQ безкоштовно для Windows XP

Незважаючи на те, що знаменита Хрюша вже досить давно не підтримується самою Майкрософт, цю операційну систему продовжує активно використовувати чимало людей, а деякі з них навіть шукають, де можна скачати ICQ безкоштовно для Windows XP.

Перш за все, потрібно відзначити, що на ХР можуть не запуститися деякі новинки ICQ. Тому рекомендується:

Рекомендуємо! InstallPack Стандартний
установник Офіційний дистрибутив ICQ Тиха установка без діалогових вікон Рекомендації по установці необхідних програм Пакетна установка декількох програм

ICQ-free.ru рекомендує InstallPack, з його допомогою ви зможете швидко встановити програми на комп'ютер, докладніше на сайті .

  • або завантажувати старіші версії програми;
  • або виставити сумісність з Windows XP в налаштуваннях програми.

Однак в останньому разі не гарантується повна підтримка всіх закладених в нові релізи аськи можливостей. Втім, ICQ в будь-якому випадку буде дозволяти користувачам спілкуватися між собою в текстовому режимі. Також доступний обмін різними файлами і вкладення кумедних смайликів.

У нових релізах стало можливим також здійснювати один одному відео дзвінки. Причому, абсолютно безкоштовно - в якій би точці світу користувачі не знаходилися. Для цього буде потрібно наявність веб-камери і мікрофона.

програма ICQ відноситься до одних з найбільш довгоживучих додатків на ринку сучасного програмного забезпечення. Перші її версії стали доступні для вільного використання ще в 1996 році. Звичайно, з тих пір аська значно додала в своїх можливостях. І багато користувачів не бажають відмовлятися від її використання, навіть беручи до уваги те, що сьогодні є велика кількість і інших месенджерів.

І багато користувачів не бажають відмовлятися від її використання, навіть беручи до уваги те, що сьогодні є велика кількість і інших месенджерів

Завантажити ICQ для Window XP

Програма досить проста в освоєнні, навіть початківець користувач зможе швидко розібратися в її базовому функціоналі, не докладаючи великих зусиль. Звичайно, Аська на Віндовс ХР часом не дозволяє робити деякі речі, доступні користувачам новіших операційних систем. Однак стара добра аська завжди доступна для використання і на цій операционке.

IRC (Internet Relay Chat)