Як створити візитку онлайн?

 1. зміст: 1. Для чого потрібна візитка? 2. Функції візитних карток 3. види візиток 4. ...
 2. Функції візитних карток
 3. види візиток
 4. Як правильно оформити візитну картку?
 5. Як створити візитку?
 6. Створення візиток за допомогою онлайн-сервісу Логастер

зміст:

1. Для чого потрібна візитка?
2. Функції візитних карток
3. види візиток
4. Як правильно оформити візитку?
5. Як створити візитку?
6. Створення візиток за допомогою онлайн-сервісу Логастер

Для чого потрібна візитка?

Візитна картка надає співрозмовнику деяку інформацію про вас і про рід ваших занять, є необхідним інструментом ділової людини і невід'ємною складовою іміджу.

Візитки - це не тільки гарний атрибут, а й правило хорошого тону. Тим більше, що зараз зовсім нескладно зробити візитки самому , Так так існує безліч зручних онлайн сервісів для створення візитних карток, наприклад, Логастер .

Використання візитних карток - це зручно: діліться своїми контактами з іншими людьми без зайвих дій.

Крім усього вищевказаного, візитна картка має рекламними властивостями, мається на увазі, що вона повинна ще й зробити деяку дію на одержувача, тому при її створенні варто продумати кожну деталь.

Також візитні картки є невід'ємним елементом фірмового стилю.

Функції візитних карток

Візитні картки служать для здійснення таких основних функцій:

Інформативна - зазначені дані на візитною мапі повідомляють деяку інформацію про вас і вашої діяльності: ваше ім'я, посаду, контакти, щоб людина мала можливість зв'язатися з вами або офісом.

Іміджева - такий невеличкий клаптик цупкого паперу, як візитка, в залежності від оформлення, будь то веселий або витончений, громіздкий або лаконічний дизайн може дуже багато сказати про вас не тільки як про людину, але і як про бізнесмена. Якісно і зі смаком виконана візитна картка створює позитивний образ вас або вашої компанії в очах одержувача.

Функція просування - швидше за все задоволений клієнт згадає, що у нього є ваша візитна картка і з радістю при потребі передасть своїм друзям і товаришам ваші контакти. Також візитна картка допомагає поширити свій логотип і слоган, що робить їх більш впізнаваними і такими, що запам'ятовуються.

види візиток

У сучасному діловому світі виділяють наступні типи:

- Особисті візитки можуть вам знадобитися при звичайному знайомстві і спілкуванні в дружніх компаніях. Виконуються в абсолютно вільному стилі. Частіше за все ви побачите на них прізвище, ім'я, мобільний телефон або адресу електронної пошти. Посада і назва компанії зазвичай не вказуються, але може бути відзначена сфера діяльності людини.

Посада і назва компанії зазвичай не вказуються, але може бути відзначена сфера діяльності людини

- Ділові візитки невід'ємний атрибут підприємця, їх наявність необхідно для дотримання елементарних правил ділового етикету. Вручаються потенційним партнерам і надають інформацію про власника. На них вказують прізвище та ім'я, назву організації, яку представляєте, а також контактні дані. Крім цього, загальноприйнято розміщувати на ній логотип компанії і перелік пропонованих послуг. При виготовленні такої візитної картки не забувайте дотримуватися фірмового стилю.

При виготовленні такої візитної картки не забувайте дотримуватися фірмового стилю

- Корпоративні візитки на відміну від ділових представляють не конкретної людини, а компанію і надані нею послуги в цілому. Під час оформлення вказують інформацію про компанію, сферу діяльності, перелік послуг, що надаються, контактні дані, адреса сайту, часто розміщують карту проїзду.

Під час оформлення вказують інформацію про компанію, сферу діяльності, перелік послуг, що надаються, контактні дані, адреса сайту, часто розміщують карту проїзду

Як правильно оформити візитну картку?

При створенні візитної картки бажано, щоб дизайн включав такі елементи:

 • назва і логотип компанії (у випадку з корпоративними візитками);
 • ім'я та посаду;
 • поштову адресу, номер телефону (можливо кілька);
 • Адреса електронної пошти;
 • адреса сайту (URL-адресу).

Крім цього, зверніть увагу на такі вимоги до візиток:

1. Надлишок і захаращеність інформації створює негативне враження про власника карти, в той час велика кількість порожнього місця на візитках в більшості випадків створює враження охайності.

2
2. Сім раз перевірте текст на помилки. Виправлення від руки неприйнятні, оскільки створюють негативне враження.

3. Зверніть увагу, яка колірна схема використовується - RGB або CMYK. Зображення квітів на екрані і на папері не завжди виглядає однаково. RGB кольору використовуються для відображення на екрані. Колірна схема CMYK використовується для друкарською друку, тому елементи макета повинні бути виконані саме в цій колірній моделі.

Колірна схема CMYK використовується для друкарською друку, тому елементи макета повинні бути виконані саме в цій колірній моделі

4. Простежте, щоб дозвіл було не менше 300 dpi.

5. Стандартні розміри - 90х50 мм, рідше використовуються 90х55 або 85х55 мм.

6. Переконайтеся в наявності відступів, щоб уникнути похибок під час обрізання.

7. Якщо ви створюєте не тільки візитні картки, але і іншу друковану продукцію, прослідкуйте, щоб всі вони були в єдиному кольорі.

8. У міру розширення ділових контактів варто задуматися про створення візитною карти на іноземній мові. Якщо ви ведете бізнес в якомусь конкретному регіоні, варто зробити візитні картки на місцевій мові. Крім цього, бажано зробити візитки на англійській мові, яка є мовою міжнародного ділового спілкування.

Як створити візитку?

Ви можете вдатися до кількох варіантів створення візитних карток. Ви завжди можете замовити візитки у дизайнера або ж в друкованому агентстві.
Однак, щоб створити візитну картку, не обов'язково вдаватися до послуг поліграфічних салонів. Якщо ви ставите питанням, як створити візитку самому, у вас є два варіанти:

 1. Намалювати в графічному редакторі, наприклад, Photoshop, Inkscape.
 2. Скористатися одним з численних онлайн-редакторів і онлайн-генераторів, на сайтах яких ви знайдете сучасні макети візитних карток. У макети легко вносити і редагувати особисту інформацію.

Створивши візитні картки самостійно, вам залишається тільки знайти друкарню і замовити друк.
Але і тут сучасні сервіси далеко пішли, з їх допомогою всього в кілька кліків ви можете замовити друк візитних карток і їх доставку, не виходячи з дому.

Створення візиток за допомогою онлайн-сервісу Логастер

Перевагою сервісу Логастер є можливість створити вищеперелічені візитні картки в лічені хвилини. Однак, перш, ніж перейти до створення візитки, вам необхідно створити свій логотип.

Нижче вам представлена ​​покрокова інструкція, як зробити логотип, а потім - візитку.

1. Виберіть опцію «Створити логотип», введіть назву своєї компанії або слова, які будуть асоціюватися з вашим бізнесом. Нижче ви можете додати слоган, який ви хочете донести своїм клієнтам. Ще нижче виберіть сферу своєї діяльності. Натискаємо кнопку «Далі».

Натискаємо кнопку «Далі»

2. Виберіть відповідне лого. Вибір іконки для лого зазвичай залежить від сфери вашої діяльності. 2
3. Тепер можна відредагувати логотип: підібрати колір, шрифт. Для скасування дії внизу є кнопка «Скидання елемента». Якщо дизайн вас влаштовує, тисніть на кнопку «Далі».
4. Якщо вам все подобається, то тисніть на кнопку «Зберегти».
5. Після створення логотипу, Логастер згенерує велику кількість макетів візитних карток в кольоровій гамі вашого логотипу. Для цього треба зайти на сторінку логотипу та клікніть на трикутник в меню редагування зверху над логотипом. Натисніть «Створити візитку з цим логотипом». Виберіть вподобаний дизайн і збережіть.
6. Далі, за допомогою опцій редагування, вам необхідно внести особисті дані або дані вашого співробітника.

Ось і все - візитка готова!

Інші приклади макетів візитних карток, створених на Логастере:
Інші приклади макетів візитних карток, створених на Логастере:

Інші приклади макетів візитних карток, створених на Логастере:

Використовуючи Логастер, у вас немає необхідності що-небудь малювати. Всі вимоги до візиток, настройки якості зображення, відступи вже збережені в їх шаблонах. Файли макетів надаються в форматах PDF і PNG.

Крім шаблонів візиток у вас є можливість підібрати бланк, конверт і фавікон в одному стилі, що послужить основою формування фірмового стилю вашої компанії.

Також читають: Як створити фавікон з нуля?

Спробуйте створити свій логотип, а потім і візитку!
Крім цього в блозі ви знайдете інформацію про те, як зробити платіж, детальніше тут .

Статті по темі:

1. Для чого потрібна візитка?
Як створити візитку?
1. Для чого потрібна візитка?
Як правильно оформити візитну картку?
Як створити візитку?
IRC (Internet Relay Chat)