Чи впливає атрибут Title до посилань на ранжування сторінок?

Чи може додавання атрибута Title до посилань сторінки поліпшити ранжування Чи може додавання атрибута Title до посилань сторінки поліпшити ранжування? Відзначимо, мова йде не про тезі

, Який є невід'ємним елементом в HTML-коді сторінки, а саме про атрибут. Атрибут Title можна додати до безлічі різних елементів (HTML-тегів), в тому числі до посилального тегу.

Мета атрибута Title повідомити додаткову інформацію користувачам. Коли користувач утримує курсор миші на елементі з атрибутом, з'являється підказка, на якій відображений текст title.

Однак такий title не індексується пошуковими системами, редактор видання Searchenginepeople. По-перше, на думку видання, не існує ніяких доказів, що Google додає інформацію, знайдену в назві атрибутів в індексну базу.

По-друге, немає доказів, що Google використовує текст з атрибутів title в процесі пошуку. І, по-третє, не доведено, що Google використовує текст в назві атрибуту при ранжируванні.

Причина цього проста. Багато оптимізаторів можуть зловживати ним, точно також як і тегами meta keywords (які Google так само перестав враховувати раніше).

З західними експертами згодні і російські фахівці. Наталія Нейолова, керівник відділу пошукового просування Ingate зазначає:

Даний атрибут не популярний серед творців сайту. І не несе за логікою ніякого інформаційного навантаження. Оскільки головна складова посилання - анкор , Він-то і є інформатором про що посилання, інакше сенсу немає. Також раніше не всі браузери її підтримували. Щоб перевірити індексує пошукова система даний атрибут чи ні - можна просто ввести точну фразу з нього, і спробувати знайти на
конкретної сторінці. наприклад:

Google: "атрибут tabindex" site:
Яндекс: ( "атрибут tabindex") url:
У жодній ПС фраза була знайдена, коли вона є в атрибуті title посилання.

Що стосується Яндекса, свого часу ми проводили експеримент по впливу даного атрибута на ранжування, але помітних позитивних або негативних впливів не помітили.

Чи може додавання атрибута Title до посилань сторінки поліпшити ранжування?
IRC (Internet Relay Chat)