Огляд Hard Disk Sentinel Professional

 1. Тип ліцензії, установка, інтерфейс
 2. Загальна інформація
 3. Температура і інформація SMART
 4. Інформація та продуктивність диска
 5. Попередження, клавішні комбінації, захист паролем
 6. Інші головні параметри та операції
 7. Огляд Hard Disk Sentinel Professional: оцінка Softpedia

Огляд Hard Disk Sentinel Professional (HDSentinel): повноцінне рішення для моніторингу і контролю над станом жорстких дисків, включаючи HDD, SSD і знімні носії даних

програма Hard Disk Sentinel Professional оснащена повністю настроюються функціями, щоб у досвідчених користувачів ПК була можливість стежити за станом і температурою своїх жорстких дисків, при цьому можна було вжити заходів у разі виникнення таких проблем, як, наприклад, перегрів. Ця програма на своїх власних оптимізованих параметрах настройки може виконувати кілька завдань одночасно, і в той же час вона досить гнучка.

У той час як користувачі-початківці швидше за все заплутаються в інтерпретаціях показників, досвідчені користувачі в цій програмі повинні побачити комплексне рішення для моніторингу стану носіїв даних.

Основні можливості

 • Контроль над температурою і робочим станом жорстких і знімних дисків
 • Індикатори робочого стану і температури дисків в зоні системних повідомлень
 • Автоматичне управління живленням для критичних подій
 • Автоматичне резервне копіювання в екстреному випадку
 • Перегляд і настроювання атрибутів SMART
 • хронологічні графіки
 • повна настраиваемость
 • Перегляд подробиць журналу і повідомлень
 • Створення та експортування звітів з інформацією про диск
 • Тести жорсткого диска
 • Ви можете шукати та виправлення проблем на диску
 • Підтримка гарячих клавіш
 • захист паролем

Додатки контролю над жорстким диском відстежують стан всіх дисків, а кращі з них можуть автоматично відправляти повідомлення про виявлені проблеми, таких як небезпека перегріву апаратних компонентів. Будь-який серйозний користувач ПК повинен обзавестися додатком, яке має справу з такими важкими ситуаціями, щоб запобігти негативним наслідкам.

Є багато безкоштовних засобів системного моніторингу, доступних для виконання цього завдання, таких як Speccy , CPU-Z і SpeedFan. Однак більшість з них мають досить обмеженим набором функцій, який не залишає великих можливостей для налаштувань - аспект, затребуваний у більш досвідченим користувачам.

З іншого боку, тут виділяється Hard Disk Sentinel Professional . Розроблена для того, щоб доглядати за всіма жорсткими дисками і суміжними знімними пристроями, ця утиліта в своєму арсеналі має багато зручних штучок, таких як індикатори стану та температури диска в зоні системних повідомлень, а також повідомлення по електронній пошті про надзвичайні події та автоматичному завершенні роботи комп'ютера.

Тип ліцензії, установка, інтерфейс

Користувачі можуть випробувати програму протягом 30 днів , Пам'ятаючи, що деякі функції при цьому будуть відключені. За звичайних обставин повний пакет можна купити за ціною в 35.00 доларів або 28.00 євро. Користувачі Comss.ru можуть скористатися безкоштовним пропозицією на попередню версію Hard Disk Sentinel Professional 4.40.

Установка програми вимагає мінімальної кількості часу і зусиль, і після цього Hard Disk Sentinel може бути відразу ж запущена. Її інтерфейс на перший погляд здається захаращені, так як він заповнений технічною інформацією, що має відношення до жорсткого диска, такий як температура, SMART і продуктивність диска, не кажучи вже про використаний і вільному просторі по кожному розпізнаного диску (локальному і знімного).

Загальна інформація

Перша панель призначена для відображення зведення, яка показує загальну продуктивність диска і його робочий стан, а також час включення живлення і передбачуваний термін, що залишився служби (на основі інформації SMART), загальний підрахунок запусків і зупинок і графік динаміки робочого стану.

При оцінці продуктивності і робочого стану буде використано стандартні, з тим щоб виконати обчислення, а саме, аналіз поля основних даних з атрибутів SMART Однак користувачі можуть вибрати більш строгий режим оцінки поля даних (рекомендується для серверів ), Або замість цього наказати програмі перевіряти специфічні для виробника значення (отримані з інформації SMART, пов'язаної з робочому станом). Якщо будуть знайдені якісь проблеми щодо терміну служби жорсткого диска, передачі даних або інші типи збоїв, то вони будуть перераховані в основному вікні, супроводжувані підказками щодо їх вирішення.

Температура і інформація SMART

Hard Disk Sentinel заміряє поточну, середню і максимальну температуру поточного дня і за весь час, а графіки з поточної, середньодобової, максимальної і мінімальної температурами показані в нижній частині екрана. Мінімальну і максимальну можна скинути, щоб переглянути актуальні значення. У користувачів також є можливість змінити задані за замовчуванням межі максимальної температури, що досягає точки за межами рівнів середньої і високої температури (жовтим і червоним кольором). Крім того, можна відключити призначені для користувача порогові значення для вибраного диска.

Всю інформацію SMART можна проаналізувати в окремій області для з'ясування порога, значення, гіршого значення, стану і даних по кожному атрибуту, їх зміни (тільки для досвідчених користувачів), а також можна відключити будь-який тип даних. Графік для кожного обраного атрибута виведений в нижній частині екрана, і інформацію диска можна зберегти у форматі CSV.

Інформація та продуктивність диска

Додатково можна отримати інформацію з зведення по жорсткому диску (наприклад, інтерфейс, контролер диска, версія прошивки, серійний номер), логічним дискам, інформацію ATA (наприклад, циліндри жорсткого диска, головки і сектора, повна ємність без форматування, активний режим UDMA), інформацію управління шумом (наприклад, поточний і рекомендований рівень), характеристики ATA і SSD (наприклад, управління установкою даних), інформацію SMART (наприклад, коротка і розширена самоперевірка передбачуваного періоду часу), про режим безпеки, функціонально і послідовного ATA, - разом з інформацією про диск (наприклад, фізичні розміри, швидкість і час обертання).

Hard Disk Sentinel показує рекомендований рівень шуму і враховує його для його оптимізації, але також і користувачам надається можливість коригувати його, щоб вони могли слідувати своїм власним уподобанням; він може бути автоматично налаштований при перезапуску. Крім того, є можливість виконати тест довільного підведення головок (швидкий, нормальний, глибокий, тривалий час-інтенсивний, з вибіркової тривалістю), щоб оцінити поточну, мінімальну, максимальну і середню швидкість, що витрачається час, число операцій і помилок (якщо такі є), а також використання ЦП і температуру.

Крім того, є можливість виконати тест довільного підведення головок (швидкий, нормальний, глибокий, тривалий час-інтенсивний, з вибіркової тривалістю), щоб оцінити поточну, мінімальну, максимальну і середню швидкість, що витрачається час, число операцій і помилок (якщо такі є), а також використання ЦП і температуру

Детальна інформація про продуктивність диска постійно оновлюється у вигляді загальних даних про швидкість передачі при зчитуванні й запису, середнього числа з зчитування і запису в день, поточної, середньої і максимальної швидкості передачі даних, поточної швидкості з зчитування і запису, поточної і середньої активності диска, а також розраховується максимальну швидкість передачі. Доступні графіки активності диска і динаміки швидкості передачі даних.

Попередження, клавішні комбінації, захист паролем

Звукові попередження можуть з'являтися автоматично, коли очікується відмова диска, коли стан диска погане, занадто висока температура, додана нова запис в журналі або, коли на диску мало вільного місця. Також є можливість наказати програмі відправляти або відображати повідомлення, створювати аварійні резервні копії, а також відправляти сигнал комп'ютеру про завершення роботи, перезапуск, режимі очікування або глибокого сну (сплячого режиму). Усі попередження можна переглянути в окремій області.

Крім цього, можна налаштувати комбінації клавіш для перегляду пристроїв жорстких дисків, загальної інформації по HDD, інформації про розподіл, хронологічного звіту по температурі HDD, панелі настройки, а також для перемикання стану відображення вікна. У тому випадку, якщо комп'ютер спільно використовується кількома користувачами, адміністратор може встановити в Hard Disk Sentinel захист паролем, щоб обмежити доступ і захистити конфігураційні файли.

Інші головні параметри та операції

Користувачі можуть запускати коротку або розширену самоперевірку, перевірку поверхні HDD, звертатися до інформації журналу і будь-яких попереджень, а також створювати вичерпні звіти, зберігати їх у вигляді файлів (TXT, HTML) і автоматично відправляти їх по електронній пошті після настройки поштової облікового запису.

За замовчуванням додаток контролює всі підтримувані жорсткі диски і знімні пристрої зберігання даних. Користувачі можуть виставити або приховати значок в області системних повідомлень з індикаторами температури і робочого стану по кожному з них, вивести на екран тільки найвищу температуру або показати общюю дискову активність на єдиному значку.

Програму можна налаштувати, щоб вона виводила на екран вікно стану при запуску, і воно може бути видалено з черги автозавантаження Windows. Також є можливість для приховування головного вікна при запуску програми і для зміни одиниць вимірювання температури, переданих даних, розміру жорсткого диска і розміру розділу. Це лише невелика частина доступних параметрів настройки.

Огляд Hard Disk Sentinel Professional: оцінка Softpedia

Огляд Hard Disk Sentinel Professional:  оцінка Softpedia

переваги

програма Hard Disk Sentinel сумісна з усіма популярними версіями Windows, включаючи версії XP, 8 і 8.1. У тестах Softpedia вона працювала добре, не викликавши ні зависань операційної системи, ні її краху, ні спливаючих повідомлень про помилки. Є довідкова документація по найбільш важливим аспектам (англійською мовою).

У програмі є безліч функцій, щоб допомогти користувачам стежити за використанням дискового простору і температурою (включаючи індикатори в області системних повідомлень), створювати і планувати завдання, робити автоматичне резервне копіювання в аварійних ситуаціях, переглядати атрибути SMART, налаштовувати різні типи попереджень, формувати звіти, а також бачити хронологію для установки закономірностей і при необхідності робити виправлення. Можна налаштовувати комбінації клавіш, і є можливість установки в програмі захисного пароля, при цьому журнал і аварійні події можуть бути переглянуті в окремих областях.

Той, хто не хоче мати справу з інсталятором, але хоче запустити програму безпосередньо з переносного накопичувача на будь-якому комп'ютері, може скористатися її портативної версією з ідентичними функціями, яка має назву Portable Hard Disk Sentinel Professional .

недоліки

З огляду на складність програми, можна сміливо припустити, що користувачі-початківці, що починають спробу в ній розібратися, найімовірніше, зіткнуться з труднощами в розумінні її дій. До того ж, керівництво довідки містить багато технічних термінів.

Коли додаток буде виконувати завдання, варто очікувати високого рівня витрачання ресурсів ЦП і ОЗУ, але тести показали, що споживання пам'яті значно навіть тоді, коли воно знаходиться в стані очікування.

Загальна оцінка

Коли зіставляєш все за і проти щодо цього додатка, ціна повного пакета здається прийнятною. професійна версія Hard Disk Sentinel забезпечена багатими налаштуваннями, призначеними для контролю і обслуговування HDD, і зразкові користувачі комп'ютера повинні, по крайней мере, взяти її на замітку.

Знайшли друкарську помилку? Виділіть і натисніть Ctrl + Enter

Знайшли друкарську помилку?
IRC (Internet Relay Chat)