Поради астрологів в день переведення годинників на зимовий час

Переведення годинника на зимовий час pixabay.com

З 29 на 30 жовтня українці переведуть свої годинники на "зимовий" час, тобто на годину назад. З'явиться один "зайвий" час поспати, поробити свої справи або зайва година попрацювати. Але чи так це? Астрологи радять саме в цей період розслабитися і відпочити. А найкраще виспатися.

"Зимовий час" - даний час

фото pixabay.com

Виявляється, зимовий час є "Астрономічним", тобто насправді справжнім. А ось "літній" - це придуманий переведення стрілок на годиннику, який ввели в багатьох країнах для економії електроенергії. Ось такий от перехід на сезонний час здійснюється в приблизно 110 країнах!

Переведення годинника здійснюється більше двох сотень років. Вперше переводити годинник запропонував сам Бенджамін Франклін в 1784 році. У ті часи це було зроблено для того, щоб економити свічки. Але, тим не менше зимовий час вводиться для більш ефективного використання світлового дня і економії електроенергії.

А ось винахід літнього часу приписують англійцеві Вільяму Уіллета. Він зауважив, що більшість жителів Лондона просипають значну частину світлового дня. Тоді Уіллет запропонував переводити стрілки годинника.

Хотіли скасувати переведення

Зараз існує багато аргументів проти переходу на літній і зимовий час, в першу чергу стосуються негативного впливу на здоров'я. Тому сезонне переведення годинників в деяких країнах скасований.

В Україні ж дата переведення часу затверджена постановою Кабміну ще в 1996 році. Згідно з документом, перехід на літній час відбувається щорічно в останню неділю березня, а на зимовий - в останню неділю жовтня. Правда, в 2011 році все-таки була спроба скасувати переведення годинників на літній час, однак відповідну постанову так і не вступило в силу

Астрологи рекомендують відпочити

фото pixabay.com

Але що ж принесе переведення годинників в цьому році? Астролог Влад Росс розповів нам, що переведення стрілок в цьому році благотворно вплине на всі починання. Хоча, справедливості заради, потрібно сказати, що самі астрологи не дуже полюбляють переведення годинників. Тому, що з народженням людини (саме в конкретний час) народжується і його зоряне сталість. А з переведенням стрілок змінюється біоритм людини і складніше скласти карту життя.

"Ось, наприклад, жінка каже, що народила дівчинку рівно о третій годині ночі. А з переведенням годинників виходить, що о другій годині. З цього моменту вже складно побудувати довгограючий прогноз життя", - пояснив нам Влад Росс.

Щодо зайвої години в цьому році, то астролог заспокоїв і запевнив, що все не так погано. Для українців цей день не принесе нічого поганого, навпаки, потрібно налаштовувати себе на позитив.

"Місяць буде зростаючою, в Водолее.В цей час краще розслабитися, не призначати важливі заходи, зустрічі. Все має відбуватися спонтанно. Руйнівних тенденції я також не бачу. Навпаки, це час чогось нового, закладка нового фундаменту.
Зміна розташування стрілок годинника будуть тільки благотворно впливати на кожну особу і на країну Україну в цілому. Крім того, на небі в цей період з'єднання Сонця і Юпітера. Тому, варто почати щось нове: нові відносини, кар'єру. Загроз здоров'ю ніяких не бачу ", - розповів нам Влад Росс.

Крім того, зайву годинку астролог радить поспати, відпочити, перевести дух і з новими силами вершити справи.

Нагадаємо, перехід на зимовий час 2017: коли і в який бік в Україні переведуть годинник .

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Але чи так це?
IRC (Internet Relay Chat)