Міжнародний автомобільний холдинг

Міжнародний автомобільний холдинг «Соллі плюс» представляє собою багатопрофільну компанію, в яку інтегровані 17 підприємств, в тому числі дві компанії, які працюють в Угорщині та Німеччині. У сфері інтересів підприємств холдингу такі бренди, як Merсedes (легкові, комерційні та вантажні автомобілі), Smart, Volkswagen, Renault, Skoda, Hyundai, DAF. У Харкові розташований перший і єдиний в Україні концептуальний центр Merсedes, спроектований німецькими архітекторами. А зовсім недавно, незважаючи на непростий стан справ в економіці країни, відкрив свої двері новий концептуальний центр Renault.

Наріжним каменем усієї діяльності компанії поставлений клієнтоорієнтований підхід: постійне поліпшення якості обслуговування і спілкування з покупцями. Всі підприємства «Соллі Плюс» широко застосовую системи trede-in. Клієнтам пропонують різні схеми преобретения автомобілів в кредит і лізинг. Крім того, командою холдингу була створена унікальна всеукраїнська мережа автомобілів з пробігом Park Drive. Клієнти компанії можуть продавати або купувати автомобілі з пробігом різних виробників в будь-якій точці України.
Офіційний сайт «Соллі Плюс» - www.sollyplus.com

Автомобільний дім «Соллі-Плюс» є партнером Автошколи «Віраж» і надає подарункові сертифікати для всіх учнів Автошколи «Віраж».

Читати далі ... "data-image =" "data-title =" Міжнародний автомобільний холдинг «Соллі-Плюс» ">

IRC (Internet Relay Chat)