Автосалон в Лос-Анджелесі 2012 обіцяють 24 світові прем'єри

До старту автосалону в Лос-Анджелесі 2012 залишається зовсім небагато часу і тим більше гострий інтерес викликає нова заява організаторів виставки

До старту автосалону в Лос-Анджелесі 2012 залишається зовсім небагато часу і тим більше гострий інтерес викликає нова заява організаторів виставки. Вони оголосили про те, що в Місті Ангелів пройде 24 світові прем'єри. Крім того, 25 новинок оформить свій північноамериканський дебют.

«Американська автоіндустрія демонструє найвищі з 2008-го року обсяги продажів, і це зростання відбивається в кількості дебютів і масштабних експозиціях автомобілів і технологій, які можна буде побачити на шоу», - говорить генеральний менеджер Лос-Анджелеського автосалону Енді Фузесі (Andy Fuzesi) .

Незначна частина дебютантів вже відома. Серед них буде кабріолет Volkswagen Beetle і новий Subaru Forester , а також електричний Fiat 500 і новий Kia Cerato / Forte в кузові седан. Однак багато автовиробників, в тому числі Porsche, Mercedes, Dodge і Chrysler поки вважають за краще тримати свої прем'єри в секреті.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Ярослав золотник

Онлайн-редактор сайту «Автоцентр» Любов до письменництва виявилася для мене визначальним фактором при виборі професії журналіста. По правді кажучи, мій прихід в автожурналістіку був скоріше випадковістю, ніж свідомим кроком, але я ніколи не шкодував про те, що мій шлях привів мене саме до неї. Автомобільний світ сповнений джерел натхнення, черпати з яких завжди цікаво. Можливо, хтось вважає за краще, щоб його хобі переростало в роботу, мені ж більше до душі, коли робота стає хобі. Google+

Інші матеріали автора:

IRC (Internet Relay Chat)