Столичне автошоу 2012 подарує 10 прем'єр

Всього місяць залишається до старту Столичного автошоу 2012 і все гостріше постає питання: «Що ж в цьому році виставка принесе українським автолюбителям»

Всього місяць залишається до старту Столичного автошоу 2012 і все гостріше постає питання: «Що ж в цьому році виставка принесе українським автолюбителям»? Звичайно, основна увага відвідувачів шоу залучать 10 презентацій нових моделей, а також велика експозиція найрізноманітніших автомобілів від більш ніж 20 світових брендів, таких як: Mercedes-Вenz, Chrysler, Jeep, Smart, Kia Opel, Chevrolet, Nissan, Renault, Toyota, ЗАЗ, Chery, Lada, TATA, JAC, I-VAN і інших.

Згідно «Столички», її гості зможуть скористатися вигідними ціновими пропозиціями по купівлі, кредитування та страхування автомобілів, які підготують автомобільні учасники, банки-партнери та страхові компанії.

Ну, і звичайно, виставка буде супроводжуватися насиченою розважальною програмою. Так, за словами керівника оргкомітету Столичного Автошоу 2012 Ирина Міхальової, одним із сюрпризів «стане фестиваль симфонічної музики AVTO Classic Fest, який пройде в форматі open-air. Крім того, відвідувачів Столичного автошоу чекає мотофестиваль, тест-драйви, кінотеатр «СінемаДрайв», картинг, пейнтбол, дитячий майданчик «Автоландія» і виставка ретро-автомобілів «Ретроленд». Виставка стартує 7 вересня.

Також нагадаємо, що в рамках Столичного Автошоу 2012 журнал «Автоцентр» назве кращого водія Україна 2012 . Подарунок переможцю конкурсу Кращий водій Україна 2012 - автомобіль ЗАЗ - буде вручений офіційним дистриб'ютором автомобілів ЗАЗ в Україні філією «АвтоЗАЗ-сервіс».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Ярослав золотник Ярослав золотник

Онлайн-редактор сайту «Автоцентр» Любов до письменництва виявилася для мене визначальним фактором при виборі професії журналіста. По правді кажучи, мій прихід в автожурналістіку був скоріше випадковістю, ніж свідомим кроком, але я ніколи не шкодував про те, що мій шлях привів мене саме до неї. Автомобільний світ сповнений джерел натхнення, черпати з яких завжди цікаво. Можливо, хтось вважає за краще, щоб його хобі переростало в роботу, мені ж більше до душі, коли робота стає хобі. Google+

Інші матеріали автора:

Всього місяць залишається до старту Столичного автошоу 2012 і все гостріше постає питання: «Що ж в цьому році виставка принесе українським автолюбителям»?
IRC (Internet Relay Chat)