Рідкий азот допоміг Intel Core i7-8700K підкорити позначку в 7405 МГц

Як відомо, напередодні стартував продаж перших настільних процесорів Intel Coffee Lake-S, що дозволило гуру оверклокинга безперешкодно ділиться результатами своїх експериментів над новими CPU. Одним з них став тайванський майстер спортивного бенчмаркінгу Kovan Yang , Який показав результат в 7405 МГц на процесорі Intel Core i7-8700K. Нагадаємо, даний «камінь» має шість ядрами з підтримкою Hyper-Threading і функціонує на частотах від 3,7 до 4,7 ГГц в режимі Turbo Boost.

Kovan Yang

Щоб досягти позначки в 7405 МГц тайваньському ентузіасту довелося встановити множник процесора на значенні x73, збільшивши при цьому базову частоту (BCLK) до 101,44 МГц. Для відводу тепла від процесора використовувався стакан з рідким азотом. Що важливо, в ході експериментів Core i7-8700K зберігав працездатність не тільки всіх шести ядер, але і технології Hyper-Threading. Тестовий стенд був простроено на материнській платі MSI Z370 Godlike Gaming.

Тестовий стенд був простроено на материнській платі MSI Z370 Godlike Gaming

Крім того, відмінними результатами в розгоні Intel Core i7-8700K може похвалитися відомий німецький оверклокер Роман « Der8auer »Хартунг. За допомогою материнської плати ASUS ROG Maximus X Apex і склянки з рідким азотом йому вдалося розігнати флагман Coffee Lake-S до 7,3 ГГц.

IRC (Internet Relay Chat)