Дзвіниця Олексія Балабанова. Обговорення на LiveInternet

  1. Олексій Балабанов: його взяли ...
  2. Фільм А.Балабанова «Я теж хочу»: Євангельська історія про Апокаліпсис душі. Шлях до Бога. (Part 1)
  3. Репост: На 40-й день після смерті А.Балабанова звалилася дзвіниця, в якій знімався фільм.

28.06.2013

2013

Та сама, Дзвіниця Щастя з фільму «Я теж хочу»

Дзвіниця Запогостской церкви, яку недавно помер режисер Олексій Балабанов використовував при зйомках свого останнього фільму «Я теж хочу» в образі «дзвіниці щастя», обрушилася в селищі Шексна Вологодської області.

«Дзвіниця обрушилася в четвер, сама церква знаходиться в напівзруйнованому стані», - розповів РІА «Новости» представник адміністрації селища.

На питання, чи планується відновлювати дзвіницю, співрозмовник агентства відповів: «Ні, поки ми не обговорювали цю тему».

Дзвіниця обрушилася на сороковий день після смерті режисера. Балабанов помер 18 травня на 55-му році життя в санаторії «Дюни» Ленінградської області, де працював над новим сценарієм. Причиною смерті стала гостра серцева недостатність.

Перші згадки про дерев'яну Запогостскую церква у місця впадання річки Чуровкі в річку Шексна датуються XV століттям. Її кам'яна будівля була побудована в 1802 році. У 1930-х роках храм був закритий і розорений, після будівництва Шекснинского водосховища в 1964 році село Запогостье і храм потрапили в зону затоплення. На момент зйомок фільму Балабанова «Я теж хочу» храм, «зіграв» роль «дзвіниці щастя», був напівзруйнований.

У картині розповідається про те, як музикант, бандит, алкоголік і повія їдуть на пошуки «дзвіниці щастя», яка, за чутками, розташована між Петербургом і Угличем, поруч з непрацюючою атомною станцією. Фільм став чотирнадцятою і останньою роботою режисера.

У цьому фільмі в маленькій ролі знявся сам Балабанов. Сидить біля підніжжя дзвіниці людина, і герой фільму запитує у нього: «Ти хто?», А він відповідає: «Режисер. Член міжнародної кіноакадемії ». Про те, чому його не взяли, відповідає, що не знає - може, погані фільми знімав?

Вийшовши в фіналі на екран, він спершу ніби вибачається перед глядачами за ту кількість трупів, що залишив в своїх фільмах, проте не розуміючи, що він такого поганого зробив. А потім розповідає коротку історію: «Після дев'ятого класу я поїхав в експедицію, робочу. За озерам Челябінської області. Проби лікувальної грязі брали. Я гріб там, і в глухому-глухому лісі ми знайшли мертве озеро. Воно чорного кольору, там жахлива концентрація солі. І я зайшов і швидко вийшов. А було тепло, і у мене ноги навпаки чорного озера в білих черевиках. Тоді я зрозумів, як я помру ... »

»

Олексій Балабанов ( «Режисер») в кадрі свого останнього фільму «Я теж хочу» на тлі цієї дзвіниці, разом з Олександром Мосіна ( «Бандит») - в реальному житті його армійським товаришем по службі і близьким другом в останні роки свого життя.

Олексій Балабанов ( «Режисер») в кадрі свого останнього фільму «Я теж хочу» на тлі цієї дзвіниці, разом з Олександром Мосіна ( «Бандит») - в реальному житті його армійським товаришем по службі і близьким другом в останні роки свого життя

Обрушилася через 40 днів після смерті режисера дзвіниця:

Обрушилася через 40 днів після смерті режисера дзвіниця:

Такий ще «Дзвіниця Щастя» була на зйомках останнього Балабановського фільму:

Такий ще «Дзвіниця Щастя» була на зйомках останнього Балабановського фільму:

Фото звідси - ( «Дзвіниця щастя»)

+ + +

коментар:

Містика ... Поза всяким сумнівом. Можна сказати, що це було знамення зверху. Знамення нам, ще живуть.

... І все-таки, повторюся: Олексій Октябринович Балабанов - геніальний режисер. Додатково до всього, він справжній Російська людина. З усіма наслідками, що випливають з цього плюсами і мінусами, властивими також і всім нам, його одноплемінникам і одновірцям. Адже для мене (безсумнівно!), Він помер православним віруючим християнином.

Поки збирав інформацію в Мережі до цього посту, знайшлося і - на мій погляд - просте (але грізне і знаменна для віруючого серця) пояснення того, що трапилося, що відбилося в короткому, але красномовно заголовку:

Поки збирав інформацію в Мережі до цього посту, знайшлося і - на мій погляд - просте (але грізне і знаменна для віруючого серця) пояснення того, що трапилося, що відбилося в короткому, але красномовно заголовку:

Олексій Балабанов: його взяли ...

Хто як, але я в цьому впевнений.

комбатант

PS: Зазначу, що не один я серед віруючих православних російських люде поділяв і поділяю цю точку зору. Так на перекривання (тут прямі аналогії з гучною Балабановського «Вантажем-200" і моєї свого часу рецензією на нього - http://ruskombat.info/gruz-200-razmyishlenie-nad-filmom/ ) - і опинилися останнім в житті Російської режисера Балабанова - його фільм «Я теж хочу» два місяці тому була написана докладна рецензія віруючим православним (хоча і молдавським!) Російськомовним воцерковленою блогером, в ув'язці, а отже і в світлі, прочитання Євангелія і Біблії в цілому. Хто ще сумнівався і \ або сумнівається в православної щирою і живий Вірі пішов від нас Режисера, настійно рекомендую її до прочитання).

http://dralexmd.livejournal.com/118793.html

21 травня 2013

Фільм А.Балабанова «Я теж хочу»: Євангельська історія про Апокаліпсис душі. Шлях до Бога. (Part 1)

Фільм А.Балабанова «Я теж хочу»: Євангельська історія про Апокаліпсис душі. Шлях до Бога. (Part 2)

Фільм А.Балабанова «Я теж хочу»: Євангельська історія про Апокаліпсис душі. Шлях до Бога. (Part 3)

Фільм А.Балабанова «Я теж хочу»: Євангельська історія про Апокаліпсис душі. Шлях до Бога. (Part 4)

... і з останнього:

28 червня 2013

Репост: На 40-й день після смерті А.Балабанова звалилася дзвіниця, в якій знімався фільм.

Як і зазначалося в основній статті, фільм оповитий містикою. Давайте тут спробую в тезах з'єднати всі:

  • останнє інтерв'ю за збігом обставин вийшло саме в день смерті А.Балабанова (це підняло першу хвилю інтересу до фільму А.Балабанова, який, як раз в цей період брав участь на фестивалі);
  • в цьому інтерв'ю А.Балабанов, відповідаючи на питання журналіста, каже, що можливо «Я теж хочу» - це останній фільм, і до наступного він не доживе;
  • в самому фільмі Матвій каже: «все одно, через рік помирати». Фільм знімався в 2012, А.Балабанов вмирає в 2013р
  • в самому фільмі, А.Балабанов знімає свою смерть, при цьому, це чи не єдина його роль в його фільмах;
  • А.Балабанов і А.Тарковский вмирають в одному віці - 54 роки. Справа в тому, що фільм «Я теж хочу», це можна сказати другий «Сталкер» Тарковського. Навколо фільму «Сталкер» теж багато містики, наприклад, в одному з кадрі пропливає листок з календаря з датою смерті режисера.
  • обидві дзвіниці (в одній з них відбувалися чудеса, см. замітку нижче), де знімався фільм - освячені на честь Господа Ісуса Христа - і весь фільм має підтекст про шляхи до Христа (про дзвіницях см. part3 основної статті).
  • і ось тепер - на 40-й день після смерті А.Балабанова руйнується дзвіниця.

На питання, що б це могло означати таке «випадковий збіг» - відповім фінальної цитатою зі статті:

«Якщо фільм Андрія Тарковського обіцяв Чорнобильську аварію, тоді що обіцяє нам фільм Олексія Балабанова, якщо сам Матвій - суть апостол Матвій, не хоче йти до Дзвіниці і залишається у вічній мерзлоті, то це можна сприймати, як остаточну катастрофу - Апокаліпсис».

Бог вже настільки явно намагається достукатися до людей і робить все для цього - у тих, хто вагається і витає в хмарах, є ще шанс серйозно задуматися, навіщо він живе і в яку сторону йде ...

Сидить біля підніжжя дзвіниці людина, і герой фільму запитує у нього: «Ти хто?
Про те, чому його не взяли, відповідає, що не знає - може, погані фільми знімав?
IRC (Internet Relay Chat)