Інтернет-банкінг «Приват 24» від ПриватБанку> Тест-драйв> Roomian.org

 1. Інтернет-банкінг «Приват 24» від ПриватБанку Приват24 ПриватБанку Агентство Roomian Research продовжує...
 2. Інтернет-банкінг «Приват 24» від ПриватБанку
 3. Інтернет-банкінг «Приват 24» від ПриватБанку
 4. Інтернет-банкінг «Приват 24» від ПриватБанку
 5. Інтернет-банкінг «Приват 24» від ПриватБанку
 6. Інтернет-банкінг «Приват 24» від ПриватБанку
 7. Інтернет-банкінг «Приват 24» від ПриватБанку
 8. Інтернет-банкінг «Приват 24» від ПриватБанку

Інтернет-банкінг «Приват 24» від ПриватБанку

Приват24 ПриватБанку

Агентство Roomian Research продовжує тестування інтернет банків, що претендують на звання найбільш ефективних з тих, що працюють сьогодні в Україні. Цього разу ми розглянемо інтернет-банкінг під назвою «Приват 24» від лідера банківського сектора України - ПриватБанку.

Історична довідка

Перші кроки на шляху створення інтернет-банкінгу «Приватбанк 24» були зроблені ще в 1996 році, коли з'явилася ідея створити інструмент, за допомогою якого клієнт банку зможе самостійно контролювати картковий баланс. В першу чергу було реалізовано інформування клієнтів про залишок і рух грошей через мобільні пристрої.

Паралельно з впровадженням мобільного банкінгу, почалася розробка повноцінного інструментарію для віддаленого управління рахунками через інтернет. У 2002 році була запущена перша версія інтернет-банкінгу Privat24.

З моменту запуску, інтерфейс і функціональність Пріватбанк24 постійно розвивалися і зазнавали змін, але незмінними залишалися такі ключові характеристики, як прийнятна вартість операцій, висока швидкість обробки транзакцій і оперативна підтримка користувачів.

Разом з високою часткою ПриватБанку на ринку і постійної інноваційної активністю його команди, ці переваги зумовили популярність онлайн-рішення: послугами Приват24 користуються понад 1 млн. Чоловік, і ця кількість постійно зростає.

Функціонал Приват24 є одним з найбільш повних, представлені як все найбільш затребувані послуги, так і новаторські для українського ринку. До останніх інновацій, які отримали визнання у всьому світі, відносяться такі продукти, як платіжний міні-термінал, вхід в Інтернет-банкінг через QR-код, онлайн-інкасація, а також десятки різних мобільних додатків.

Підключення до інтернет-банкінгу

Для користування інтернет-банкінгом ПриватБанку необхідно мати мінімум 1 картковий продукт цього банку. Щоб підключитися до системи «Privat24», яке існує клієнту достатньо зареєструватися на сайті ПриватБанку.

Логіном служить номер мобільного телефону, постійний пароль придумуєте самі, також необхідно вказати останні цифри номера банківської картки і, на наступному етапі реєстрації, після введення динамічного смс-пароля, - ще й її ПІН-код.

Оскільки у нас був на руках як картковий продукт для фізичних осіб, так і карта-ключ до рахунку приватного підприємця, ми були приємно здивовані, що в Приват 24 відобразилися всі наявні продукти. Це дуже зручно - можна, увійшовши через вхід для юридичних осіб, вести облік надходжень на карту, платити податки, і в той же час, якщо зайти в Приват24 як фізособа - можна управляти картою-ключем як звичайною платіжною карткою - робити платежі, перекази.

вартість обслуговування

Підключення до Приват 24 для приватних клієнтів безкоштовно. Тарифи на операції теж не високі - переклад на картку ПриватБанку не тарифікується, оплата в інтернет-магазині, підключеному до Приват24, переклад в інший банк в Україні коштує 3 грн + 1%, на карту будь-якого банку світу (P2P) - 10 грн + 1 %, переклад SWIFT - 0,5% від суми (мінімум 5 UAH) + 12 USD, поповнення мобільного - 50 коп.

Ми оцінили ту опцію, що на сторінці ряду операцій наведені тарифи на їх здійснення - це дає відчуття контролю і прозорості.

Приват24 вхід в систему

При вході в систему користувачеві пропонується ввести номер мобільного, зареєстрований в системі Приват24, і постійний пароль. Якщо користувач забув пароль, його можна легко відновити без звернення до ПриватБанк, ввівши ІПН, номер мобільного, новий пароль, потім - динамічний пароль з смс, і на останньому кроці - номер карти і термін її дії.

Після введення облікових даних користувач переходить на головну сторінку Приват24.

Після введення облікових даних користувач переходить на головну сторінку Приват24

Для нас перший вхід в систему був пов'язаний з легким шоком. Для карти Універсальної для фізосіб доступною залишок коштів відобразився цілком коректно, в той час як для карти-ключа до рахунку підприємця замість доступного залишку відобразився обсяг видаткових операцій.

Для карти Універсальної для фізосіб доступною залишок коштів відобразився цілком коректно, в той час як для карти-ключа до рахунку підприємця замість доступного залишку відобразився обсяг видаткових операцій

Після того, як переляк минув, ми зрозуміли, що карта СПД - це просто ключ для управління поточним рахунком, залишку на ній, по суті, немає, але дивне відчуття деякий час залишалося.

Функціональні можливості системи

Можливості системи Приват24 великі, тому згадаємо лише ключові:

 • управління рахунками - ви можете переглядати інформацію про свої рахунки, кредити і відкритих депозитах, контролювати ліміти кредитних карт і мати доступ до виписок за всіма рахунками,
 • оплата комунальних послуг, платежі за воду, газ, електроенергію, телебачення, мобільний і міський зв'язок, інтернет,
 • відправка та отримання грошових переказів,
 • переклади на карту будь-якого банку світу,
 • відкриття депозитів,
 • відкриття віртуальних карт для інтернет-платежів,
 • покупка квитків,
 • отримання моментального кредиту на карту «Екстрені гроші»,
 • додавання в еккаунт карти іншого українського банку для зручності і контролю.

кредити

У розділі «Кредити» можна подивитися інформацію за існуючими кредитами, графік платежів, погасити заборгованість по існуючих кредитах і навіть змінити кредитний ліміт на карті.

У розділі «Кредити» можна подивитися інформацію за існуючими кредитами, графік платежів, погасити заборгованість по існуючих кредитах і навіть змінити кредитний ліміт на карті

Оформити новий кредит або відправити заявку можна. Посилання веде на відповідний розділ корпоративного сайту ПриватБанку.

карти

Розділ «Карти» умовно розділений на 2 частини - інформаційний блок на головній сторінці з інформацією по всіх прив'язаним до екаунтів картками і масивний розділ «Управління картою рахунком», де доступні найцікавіші опції, які і забезпечують гнучкість і зручність використання Приват24.

Що це за можливості? Карту можна заблокувати або навпаки розблокувати при невірно введеному ПІН-код, можна заборонити блокування картки при виїзді за кордон, включити опцію інтернет-оплати, змінити загальний ліміт на проведення операцій, отримати виписку, а також оформити депозит або підключити до послуги «Скарбничка» ( накопичувальний рахунок).

Відзначимо, що, на відміну від багатьох банків, ПриватБанк пропонує поповнити карту з зовнішньої карти будь-якого українського банку. Це дуже зручно, якщо у вас зарплатна картка іншого банку, а платежі і переклади вам подобається робити через Приват24.

Це дуже зручно, якщо у вас зарплатна картка іншого банку, а платежі і переклади вам подобається робити через Приват24

Є одне «але». Щоб це зробити, вам спочатку потрібно прив'язати карту іншого банку до екаунтів Privat24. Зробити це легко, у нас ця операція зайняла менше хвилини.

Спочатку вводяться реквізити карти, потім пароль з смс. На карті тимчасово блокується 10 копійок (так перевіряється, що карта активна), які протягом місяця повертаються. Тільки знайти цю послугу виявилося не дуже легко - вона знаходиться в меню «Карти» підрозділу «Налаштування» розділу «Всі послуги».

Можна замовити віртуальну карту для інтернет-платежів. Ми вибрали доларову карту. Оформлення заявки пройшло так швидко, що ми навіть здивувалися. Незабаром довантажити реквізити карти, і вона відобразилася в списку рахунків, ось тільки обіцяне смс-повідомлення з реквізитами ми так і не отримали.

Незабаром довантажити реквізити карти, і вона відобразилася в списку рахунків, ось тільки обіцяне смс-повідомлення з реквізитами ми так і не отримали

Депозити

У розділі «Депозити» можна знайти стандартну інформацію про відкриті депозитах, поповнити депозит. Також можна відкрити новий ощадний рахунок. Після підбору продукту Ви вибираєте метод поповнення, суму і термін, а також вибираєте, як будете розпоряджатися нарахованими відсотками. І - готово!

У вересні 2013 року ПриватБанк відкрив оформлення депозитів в Приват24 готівкою .

Послуги: платежі та перекази

При переході в розділ «Послуги» створюється відчуття присутності в величезному інтернет-магазині, настільки великий перелік можливостей.

Звичайно, дизайнерський підхід міг перетворити цей розділ в справжній магазин, забезпечивши «смачними» іконками і графікою, але творці Приват24 не захотіли збивати з пантелику звичайного користувача, мислячого НЕ графічними образами, як представники націй з ієрогліфічним письмом, а словами. Меню оформлено дуже лаконічно у вигляді текстових посилань.

У розділі «Мої рахунки» можна отримати виписку за заданий період і завантажити її в Ексель форматі.

Розділ «Платежі» де-факто містить всі можливі платежі і перекази: вільні платежі, перекази між своїми рахунками.

Р2Р перекази - на картку ПриватБанку або на карту будь-якого банку світу через Visa Money Transfer, Mastercard Money Send. У цьому випадку комісія банку становить 10 грн. + 1% від суми переказу.

ПриватБанк пропонує найширші можливості для міжнародних переказів. Крім зазначених вище опцій, в розділі «Переклади» пропонується відправка та одержання переказів через системи PrivatMoney, Western Union, а також переклад за номером телефону - LiqPAY.

Цікава послуга представлена ​​в підрозділі «Екстрені гроші». Це «паличка-виручалочка», завдяки якій можна отримати в банкоматі гроші без карти, шляхом тільки введення спеціального коду. Дуже зручно, якщо терміново потрібна готівка, але немає карти під рукою, зате є пристрій, підключений до інтернету. Ще таким чином Ви можете швидко позичити невелику суму грошей члену сім'ї або другу.

Також пропонується можливість здійснення SWIFT -платежей.

Швидкі платежі на постачальників різних послуг згруповані в спеціальні розділи - «Комуналка», «Послуги зв'язку» і «Послуги». У розділі «Послуги» можна робити платежі на користь компаній-партнерів Приватбанку, серед них - соціальні мережі, страхові компанії, косметичні фірми, сервіс колективних знижок «Покупон», онлайн-ігри, автозаправки, хостинг-провайдери.

Список партнерів постійно поповнюється. Також можна замовити в банку довідку (за рахунками, кредитами, довідка для декларації держслужбовців). У розділі «Регулярні платежі» можна налаштувати свій персональний платіжний календар.

Окремий розділ - «Квитки» - присвячений покупці різноманітних квитків: авіаквитків, квитків на поїзди , Автобуси, квитки на футбол , А також інші різноманітні заходи.

Окремий розділ - «Квитки» - присвячений покупці різноманітних квитків: авіаквитків,  квитків на поїзди  , Автобуси,  квитки на футбол  , А також інші різноманітні заходи

Також можна забронювати готель, причому не тільки в Україні, а й за кордоном. Партнером цього сервісу є ostrovok.ru.

ru

Історія всіх транзакцій зберігається в окремому розділі з однойменною назвою. Ще однин «бонус», який особливо оцінять любителі онлайн-шопінгу - це «Кошик» платежів з можливістю пошуку.

Ще один хороший момент - робота з електронними грошима. За допомогою Приват24 можна поповнити Яндекс.Деньги , працювати з PayPal .

Інформаційно-аналітичні функції та персональна бухгалтерія

Однією з сильних сторін інтернет-банку «Приват24» є його розвиток в напрямку реалізації актуальних аналітичних функцій системи. Зокрема, користувачам з головної сторінки доступний інформаційно-аналітичний модуль, що складається з 2 частин - «Операції» (перелік операцій за заданий період часу, з можливістю вивантаження в Ексель) і «Графіки». Другий модуль показує помісячний графік доходів і витрат клієнта, нижче наводиться розподіл витрат за видами операцій.

У вересні 2013 року ПриватБанк встановив у системі Приват24 графіки витрат .

Безпека

Для забезпечення максимального рівня безпеки використовується багаторівнева система захисту. Для доступу в «Приват24» використовуються два пароля - постійний, встановлений самим клієнтом, і динамічний, для підтвердження входу і кожної операції в системі. Для шифрування переданих даних система використовує SSL -Протокол (Secure Sockets Layer) від Thawte, який забезпечує захищені з'єднання між web-сервером і браузером клієнта. Правда при використанні браузера Mozilla Firefox чомусь сертифікат кудись пропав (в інших браузерах - нормально).

Правда при використанні браузера Mozilla Firefox чомусь сертифікат кудись пропав (в інших браузерах - нормально)

Встановлено обмеження на суму операцій протягом дня і протягом місяця.

Слід зазначити доступність інформації з питань безпеки. Крім того, в розділі «Налаштування» користувачеві пропонується безкоштовне антивірусне ПЗ avast !.

В розділ «Пошта» приходять повідомлення про зафіксовані спроби несанкціонованого доступу в еккаунт.

Персоналізація і комунікації

Особливістю даної системи є дуже грамотне відстеження дій клієнта і деяка персоналізація комунікацій.

Наприклад, якщо у вас є карта, якою ви рідко користуєтеся, у вас є шанс, зайшовши в Приват24, побачити ввічливе нагадування про наявність у вас цього продукту і можливість ще раз ознайомитися з його перевагами. Існує ймовірність, що ви знову захочете їм скористатися!

Незважаючи на велику кількість функціоналу, внутрішня організація системи досить зрозуміла й логічна, хоча не завжди зрозумілий принцип розподілу функцій по розділах. Але підказок і відеогід таку силу-силенну, що заблукати досить складно. Ідеально було б, якщо б система дозволяла створити своє меню швидкого доступу.

Якщо Ви віддаєте перевагу управляти рахунками і робити операції прямо на ходу, Ви оціните різноманітність мобільних додатків для мобільного банкінгу, пропонованих Приватом. Зайшовши в Android Playmarket (Андроїд Маркет), ми навіть не здивувалися, знайшовши всі програми Привату на верху рейтингу найпопулярніших фінансово-банківських аплетів.

У червні 2013 року ПриватБанк повідомляв , Що кожен четвертий український власник Android смартфона користується платіжним додатком для електронного банкінгу Приват24.

Якщо Ви підприємець, обов'язково зайдіть на сторінку «Бізнес» розділу «Послуги». Ви знайдете безліч можливостей, які значно полегшать вам прийом платежів і ведення електронної комерції: ви можете скористатися інструментами електронної комерції, такими як створення електронного магазину, підключити інтернет-еквайринг, підключити найсучасніші засоби комунікації з клієнтами (чат, смс-розсилка, смс опитування і багато інших), створити Facebook Shop, а також замовити мобільний платіжний термінал. Навіть просто переглянувши ці опції, мимоволі замислюєшся про власний невеликому бізнесі ...

Безсумнівною перевагою Приватбанку є досить оперативна підтримка користувачів. Прямо з аккаунта Ви можете написати лист в службу підтримки, але якщо питання невідкладний, радимо скористатися онлайн-чатом на сайті Банку - відповідають відразу, питання вирішують оперативно. Ми двічі користувалися онлайн-підтримкою в форматі чату, і обидва рази питання були закриті протягом 5-10 хвилин.

резюме

Кому можемо рекомендувати Приват24? Безсумнівно, всім.

І в першу чергу, завдяки широкому функціоналу. ПриватБанк швидко імплементує найгарячіші технологічні новинки, тому технологічно підковані користувачі можуть спробувати і оцінити прогресивні можливості, відсутні в багатьох українських інтернет-банках.

Звичайно, функціонал Privat24 сподобається так званим «Транзактор», які вважають за краще робити все щоденні операції через Інтернет. Особливо тим, хто є власникам кількох платіжних карт різних банків.

Окрема категорія користувачів, якій можна безумовно рекомендувати Приват24 - це люди, які часто роблять Р2Р перекази - наприклад, ті, хто працює не в тій країні або регіоні, де проживають їхні родини. За номером телефону, за номером картки, через міжнародні системи грошових переказів - можливості і формати перекладів практично необмежені.

І, звичайно, приватні підприємці, власники малого бізнесу, у яких особисті і ділові доходи і витрати перетинаються. Тільки ті, хто вважають за краще користуватися для розрахунків картою-ключем до поточного рахунку, не зможуть оцінити переваг функцій персональної бухгалтерії - щоб відображалася графічна аналітика, краще доходи переводити на платіжну карту фізособи (наприклад, «Універсальну») і особисті платежі і переклади робити з неї .

Дизайн інтерфейсу системи досить дружній, але, як ми писали раніше, не завжди інтуїтивно зрозуміла логіка віднесення тієї чи іншої функції в розділ. Тому, якщо Ви не дуже досвідчений користувач інтернет-банківських систем, краще попередньо вивчити інтерфейс, подивитися кілька відеогід, якщо хочете максимально ефективно використовувати можливості Приват24.


Тест-драйви 2013 систем інтернет-банкінгу @ Roomian Research

Популярні пропозиції (Україна)

море грошей від МФО на вашу карту!

На будь-які цілі, знижка -50% для нових позичальників

кредит готівкою від банку - не плати зайвого!

До 50 тис грн, до 5 років - від самого надійного європейського банку

кредитна карта кращого банку безкоштовно!

Успей отримати карту з кредитом до 75 тис грн, грейс 55 днів, до 10% на залишок

Інтернет-банкінг «Приват 24» від ПриватБанку

Приват24 ПриватБанку

Агентство Roomian Research продовжує тестування інтернет банків, що претендують на звання найбільш ефективних з тих, що працюють сьогодні в Україні. Цього разу ми розглянемо інтернет-банкінг під назвою «Приват 24» від лідера банківського сектора України - ПриватБанку.

Історична довідка

Перші кроки на шляху створення інтернет-банкінгу «Приватбанк 24» були зроблені ще в 1996 році, коли з'явилася ідея створити інструмент, за допомогою якого клієнт банку зможе самостійно контролювати картковий баланс. В першу чергу було реалізовано інформування клієнтів про залишок і рух грошей через мобільні пристрої.

Паралельно з впровадженням мобільного банкінгу, почалася розробка повноцінного інструментарію для віддаленого управління рахунками через інтернет. У 2002 році була запущена перша версія інтернет-банкінгу Privat24.

З моменту запуску, інтерфейс і функціональність Пріватбанк24 постійно розвивалися і зазнавали змін, але незмінними залишалися такі ключові характеристики, як прийнятна вартість операцій, висока швидкість обробки транзакцій і оперативна підтримка користувачів.

Разом з високою часткою ПриватБанку на ринку і постійної інноваційної активністю його команди, ці переваги зумовили популярність онлайн-рішення: послугами Приват24 користуються понад 1 млн. Чоловік, і ця кількість постійно зростає.

Функціонал Приват24 є одним з найбільш повних, представлені як все найбільш затребувані послуги, так і новаторські для українського ринку. До останніх інновацій, які отримали визнання у всьому світі, відносяться такі продукти, як платіжний міні-термінал, вхід в Інтернет-банкінг через QR-код, онлайн-інкасація, а також десятки різних мобільних додатків.

Підключення до інтернет-банкінгу

Для користування інтернет-банкінгом ПриватБанку необхідно мати мінімум 1 картковий продукт цього банку. Щоб підключитися до системи «Privat24», яке існує клієнту достатньо зареєструватися на сайті ПриватБанку.

Логіном служить номер мобільного телефону, постійний пароль придумуєте самі, також необхідно вказати останні цифри номера банківської картки і, на наступному етапі реєстрації, після введення динамічного смс-пароля, - ще й її ПІН-код.

Оскільки у нас був на руках як картковий продукт для фізичних осіб, так і карта-ключ до рахунку приватного підприємця, ми були приємно здивовані, що в Приват 24 відобразилися всі наявні продукти. Це дуже зручно - можна, увійшовши через вхід для юридичних осіб, вести облік надходжень на карту, платити податки, і в той же час, якщо зайти в Приват24 як фізособа - можна управляти картою-ключем як звичайною платіжною карткою - робити платежі, перекази.

вартість обслуговування

Підключення до Приват 24 для приватних клієнтів безкоштовно. Тарифи на операції теж не високі - переклад на картку ПриватБанку не тарифікується, оплата в інтернет-магазині, підключеному до Приват24, переклад в інший банк в Україні коштує 3 грн + 1%, на карту будь-якого банку світу (P2P) - 10 грн + 1 %, переклад SWIFT - 0,5% від суми (мінімум 5 UAH) + 12 USD, поповнення мобільного - 50 коп.

Ми оцінили ту опцію, що на сторінці ряду операцій наведені тарифи на їх здійснення - це дає відчуття контролю і прозорості.

Приват24 вхід в систему

При вході в систему користувачеві пропонується ввести номер мобільного, зареєстрований в системі Приват24, і постійний пароль. Якщо користувач забув пароль, його можна легко відновити без звернення до ПриватБанк, ввівши ІПН, номер мобільного, новий пароль, потім - динамічний пароль з смс, і на останньому кроці - номер карти і термін її дії.

Після введення облікових даних користувач переходить на головну сторінку Приват24.

Після введення облікових даних користувач переходить на головну сторінку Приват24

Для нас перший вхід в систему був пов'язаний з легким шоком. Для карти Універсальної для фізосіб доступною залишок коштів відобразився цілком коректно, в той час як для карти-ключа до рахунку підприємця замість доступного залишку відобразився обсяг видаткових операцій.

Для карти Універсальної для фізосіб доступною залишок коштів відобразився цілком коректно, в той час як для карти-ключа до рахунку підприємця замість доступного залишку відобразився обсяг видаткових операцій

Після того, як переляк минув, ми зрозуміли, що карта СПД - це просто ключ для управління поточним рахунком, залишку на ній, по суті, немає, але дивне відчуття деякий час залишалося.

Функціональні можливості системи

Можливості системи Приват24 великі, тому згадаємо лише ключові:

 • управління рахунками - ви можете переглядати інформацію про свої рахунки, кредити і відкритих депозитах, контролювати ліміти кредитних карт і мати доступ до виписок за всіма рахунками,
 • оплата комунальних послуг, платежі за воду, газ, електроенергію, телебачення, мобільний і міський зв'язок, інтернет,
 • відправка та отримання грошових переказів,
 • переклади на карту будь-якого банку світу,
 • відкриття депозитів,
 • відкриття віртуальних карт для інтернет-платежів,
 • покупка квитків,
 • отримання моментального кредиту на карту «Екстрені гроші»,
 • додавання в еккаунт карти іншого українського банку для зручності і контролю.

кредити

У розділі «Кредити» можна подивитися інформацію за існуючими кредитами, графік платежів, погасити заборгованість по існуючих кредитах і навіть змінити кредитний ліміт на карті.

У розділі «Кредити» можна подивитися інформацію за існуючими кредитами, графік платежів, погасити заборгованість по існуючих кредитах і навіть змінити кредитний ліміт на карті

Оформити новий кредит або відправити заявку можна. Посилання веде на відповідний розділ корпоративного сайту ПриватБанку.

карти

Розділ «Карти» умовно розділений на 2 частини - інформаційний блок на головній сторінці з інформацією по всіх прив'язаним до екаунтів картками і масивний розділ «Управління картою рахунком», де доступні найцікавіші опції, які і забезпечують гнучкість і зручність використання Приват24.

Що це за можливості? Карту можна заблокувати або навпаки розблокувати при невірно введеному ПІН-код, можна заборонити блокування картки при виїзді за кордон, включити опцію інтернет-оплати, змінити загальний ліміт на проведення операцій, отримати виписку, а також оформити депозит або підключити до послуги «Скарбничка» ( накопичувальний рахунок).

Відзначимо, що, на відміну від багатьох банків, ПриватБанк пропонує поповнити карту з зовнішньої карти будь-якого українського банку. Це дуже зручно, якщо у вас зарплатна картка іншого банку, а платежі і переклади вам подобається робити через Приват24.

Це дуже зручно, якщо у вас зарплатна картка іншого банку, а платежі і переклади вам подобається робити через Приват24

Є одне «але». Щоб це зробити, вам спочатку потрібно прив'язати карту іншого банку до екаунтів Privat24. Зробити це легко, у нас ця операція зайняла менше хвилини.

Спочатку вводяться реквізити карти, потім пароль з смс. На карті тимчасово блокується 10 копійок (так перевіряється, що карта активна), які протягом місяця повертаються. Тільки знайти цю послугу виявилося не дуже легко - вона знаходиться в меню «Карти» підрозділу «Налаштування» розділу «Всі послуги».

Можна замовити віртуальну карту для інтернет-платежів. Ми вибрали доларову карту. Оформлення заявки пройшло так швидко, що ми навіть здивувалися. Незабаром довантажити реквізити карти, і вона відобразилася в списку рахунків, ось тільки обіцяне смс-повідомлення з реквізитами ми так і не отримали.

Незабаром довантажити реквізити карти, і вона відобразилася в списку рахунків, ось тільки обіцяне смс-повідомлення з реквізитами ми так і не отримали

Депозити

У розділі «Депозити» можна знайти стандартну інформацію про відкриті депозитах, поповнити депозит. Також можна відкрити новий ощадний рахунок. Після підбору продукту Ви вибираєте метод поповнення, суму і термін, а також вибираєте, як будете розпоряджатися нарахованими відсотками. І - готово!

У вересні 2013 року ПриватБанк відкрив оформлення депозитів в Приват24 готівкою .

Послуги: платежі та перекази

При переході в розділ «Послуги» створюється відчуття присутності в величезному інтернет-магазині, настільки великий перелік можливостей.

Звичайно, дизайнерський підхід міг перетворити цей розділ в справжній магазин, забезпечивши «смачними» іконками і графікою, але творці Приват24 не захотіли збивати з пантелику звичайного користувача, мислячого НЕ графічними образами, як представники націй з ієрогліфічним письмом, а словами. Меню оформлено дуже лаконічно у вигляді текстових посилань.

У розділі «Мої рахунки» можна отримати виписку за заданий період і завантажити її в Ексель форматі.

Розділ «Платежі» де-факто містить всі можливі платежі і перекази: вільні платежі, перекази між своїми рахунками.

Р2Р перекази - на картку ПриватБанку або на карту будь-якого банку світу через Visa Money Transfer, Mastercard Money Send. У цьому випадку комісія банку становить 10 грн. + 1% від суми переказу.

ПриватБанк пропонує найширші можливості для міжнародних переказів. Крім зазначених вище опцій, в розділі «Переклади» пропонується відправка та одержання переказів через системи PrivatMoney, Western Union, а також переклад за номером телефону - LiqPAY.

Цікава послуга представлена ​​в підрозділі «Екстрені гроші». Це «паличка-виручалочка», завдяки якій можна отримати в банкоматі гроші без карти, шляхом тільки введення спеціального коду. Дуже зручно, якщо терміново потрібна готівка, але немає карти під рукою, зате є пристрій, підключений до інтернету. Ще таким чином Ви можете швидко позичити невелику суму грошей члену сім'ї або другу.

Також пропонується можливість здійснення SWIFT -платежей.

Швидкі платежі на постачальників різних послуг згруповані в спеціальні розділи - «Комуналка», «Послуги зв'язку» і «Послуги». У розділі «Послуги» можна робити платежі на користь компаній-партнерів Приватбанку, серед них - соціальні мережі, страхові компанії, косметичні фірми, сервіс колективних знижок «Покупон», онлайн-ігри, автозаправки, хостинг-провайдери.

Список партнерів постійно поповнюється. Також можна замовити в банку довідку (за рахунками, кредитами, довідка для декларації держслужбовців). У розділі «Регулярні платежі» можна налаштувати свій персональний платіжний календар.

Окремий розділ - «Квитки» - присвячений покупці різноманітних квитків: авіаквитків, квитків на поїзди , Автобуси, квитки на футбол , А також інші різноманітні заходи.

Окремий розділ - «Квитки» - присвячений покупці різноманітних квитків: авіаквитків,  квитків на поїзди  , Автобуси,  квитки на футбол  , А також інші різноманітні заходи

Також можна забронювати готель, причому не тільки в Україні, а й за кордоном. Партнером цього сервісу є ostrovok.ru.

ru

Історія всіх транзакцій зберігається в окремому розділі з однойменною назвою. Ще однин «бонус», який особливо оцінять любителі онлайн-шопінгу - це «Кошик» платежів з можливістю пошуку.

Ще один хороший момент - робота з електронними грошима. За допомогою Приват24 можна поповнити Яндекс.Деньги , працювати з PayPal .

Інформаційно-аналітичні функції та персональна бухгалтерія

Однією з сильних сторін інтернет-банку «Приват24» є його розвиток в напрямку реалізації актуальних аналітичних функцій системи. Зокрема, користувачам з головної сторінки доступний інформаційно-аналітичний модуль, що складається з 2 частин - «Операції» (перелік операцій за заданий період часу, з можливістю вивантаження в Ексель) і «Графіки». Другий модуль показує помісячний графік доходів і витрат клієнта, нижче наводиться розподіл витрат за видами операцій.

У вересні 2013 року ПриватБанк встановив у системі Приват24 графіки витрат .

Безпека

Для забезпечення максимального рівня безпеки використовується багаторівнева система захисту. Для доступу в «Приват24» використовуються два пароля - постійний, встановлений самим клієнтом, і динамічний, для підтвердження входу і кожної операції в системі. Для шифрування переданих даних система використовує SSL -Протокол (Secure Sockets Layer) від Thawte, який забезпечує захищені з'єднання між web-сервером і браузером клієнта. Правда при використанні браузера Mozilla Firefox чомусь сертифікат кудись пропав (в інших браузерах - нормально).

Правда при використанні браузера Mozilla Firefox чомусь сертифікат кудись пропав (в інших браузерах - нормально)

Встановлено обмеження на суму операцій протягом дня і протягом місяця.

Слід зазначити доступність інформації з питань безпеки. Крім того, в розділі «Налаштування» користувачеві пропонується безкоштовне антивірусне ПЗ avast !.

В розділ «Пошта» приходять повідомлення про зафіксовані спроби несанкціонованого доступу в еккаунт.

Персоналізація і комунікації

Особливістю даної системи є дуже грамотне відстеження дій клієнта і деяка персоналізація комунікацій.

Наприклад, якщо у вас є карта, якою ви рідко користуєтеся, у вас є шанс, зайшовши в Приват24, побачити ввічливе нагадування про наявність у вас цього продукту і можливість ще раз ознайомитися з його перевагами. Існує ймовірність, що ви знову захочете їм скористатися!

Незважаючи на велику кількість функціоналу, внутрішня організація системи досить зрозуміла й логічна, хоча не завжди зрозумілий принцип розподілу функцій по розділах. Але підказок і відеогід таку силу-силенну, що заблукати досить складно. Ідеально було б, якщо б система дозволяла створити своє меню швидкого доступу.

Якщо Ви віддаєте перевагу управляти рахунками і робити операції прямо на ходу, Ви оціните різноманітність мобільних додатків для мобільного банкінгу, пропонованих Приватом. Зайшовши в Android Playmarket (Андроїд Маркет), ми навіть не здивувалися, знайшовши всі програми Привату на верху рейтингу найпопулярніших фінансово-банківських аплетів.

У червні 2013 року ПриватБанк повідомляв , Що кожен четвертий український власник Android смартфона користується платіжним додатком для електронного банкінгу Приват24.

Якщо Ви підприємець, обов'язково зайдіть на сторінку «Бізнес» розділу «Послуги». Ви знайдете безліч можливостей, які значно полегшать вам прийом платежів і ведення електронної комерції: ви можете скористатися інструментами електронної комерції, такими як створення електронного магазину, підключити інтернет-еквайринг, підключити найсучасніші засоби комунікації з клієнтами (чат, смс-розсилка, смс опитування і багато інших), створити Facebook Shop, а також замовити мобільний платіжний термінал. Навіть просто переглянувши ці опції, мимоволі замислюєшся про власний невеликому бізнесі ...

Безсумнівною перевагою Приватбанку є досить оперативна підтримка користувачів. Прямо з аккаунта Ви можете написати лист в службу підтримки, але якщо питання невідкладний, радимо скористатися онлайн-чатом на сайті Банку - відповідають відразу, питання вирішують оперативно. Ми двічі користувалися онлайн-підтримкою в форматі чату, і обидва рази питання були закриті протягом 5-10 хвилин.

резюме

Кому можемо рекомендувати Приват24? Безсумнівно, всім.

І в першу чергу, завдяки широкому функціоналу. ПриватБанк швидко імплементує найгарячіші технологічні новинки, тому технологічно підковані користувачі можуть спробувати і оцінити прогресивні можливості, відсутні в багатьох українських інтернет-банках.

Звичайно, функціонал Privat24 сподобається так званим «Транзактор», які вважають за краще робити все щоденні операції через Інтернет. Особливо тим, хто є власникам кількох платіжних карт різних банків.

Окрема категорія користувачів, якій можна безумовно рекомендувати Приват24 - це люди, які часто роблять Р2Р перекази - наприклад, ті, хто працює не в тій країні або регіоні, де проживають їхні родини. За номером телефону, за номером картки, через міжнародні системи грошових переказів - можливості і формати перекладів практично необмежені.

І, звичайно, приватні підприємці, власники малого бізнесу, у яких особисті і ділові доходи і витрати перетинаються. Тільки ті, хто вважають за краще користуватися для розрахунків картою-ключем до поточного рахунку, не зможуть оцінити переваг функцій персональної бухгалтерії - щоб відображалася графічна аналітика, краще доходи переводити на платіжну карту фізособи (наприклад, «Універсальну») і особисті платежі і переклади робити з неї .

Дизайн інтерфейсу системи досить дружній, але, як ми писали раніше, не завжди інтуїтивно зрозуміла логіка віднесення тієї чи іншої функції в розділ. Тому, якщо Ви не дуже досвідчений користувач інтернет-банківських систем, краще попередньо вивчити інтерфейс, подивитися кілька відеогід, якщо хочете максимально ефективно використовувати можливості Приват24.


Тест-драйви 2013 систем інтернет-банкінгу @ Roomian Research

Популярні пропозиції (Україна)

море грошей від МФО на вашу карту!

На будь-які цілі, знижка -50% для нових позичальників

кредит готівкою від банку - не плати зайвого!

До 50 тис грн, до 5 років - від самого надійного європейського банку

кредитна карта кращого банку безкоштовно!

Успей отримати карту з кредитом до 75 тис грн, грейс 55 днів, до 10% на залишок

Інтернет-банкінг «Приват 24» від ПриватБанку

Приват24 ПриватБанку

Агентство Roomian Research продовжує тестування інтернет банків, що претендують на звання найбільш ефективних з тих, що працюють сьогодні в Україні. Цього разу ми розглянемо інтернет-банкінг під назвою «Приват 24» від лідера банківського сектора України - ПриватБанку.

Історична довідка

Перші кроки на шляху створення інтернет-банкінгу «Приватбанк 24» були зроблені ще в 1996 році, коли з'явилася ідея створити інструмент, за допомогою якого клієнт банку зможе самостійно контролювати картковий баланс. В першу чергу було реалізовано інформування клієнтів про залишок і рух грошей через мобільні пристрої.

Паралельно з впровадженням мобільного банкінгу, почалася розробка повноцінного інструментарію для віддаленого управління рахунками через інтернет. У 2002 році була запущена перша версія інтернет-банкінгу Privat24.

З моменту запуску, інтерфейс і функціональність Пріватбанк24 постійно розвивалися і зазнавали змін, але незмінними залишалися такі ключові характеристики, як прийнятна вартість операцій, висока швидкість обробки транзакцій і оперативна підтримка користувачів.

Разом з високою часткою ПриватБанку на ринку і постійної інноваційної активністю його команди, ці переваги зумовили популярність онлайн-рішення: послугами Приват24 користуються понад 1 млн. Чоловік, і ця кількість постійно зростає.

Функціонал Приват24 є одним з найбільш повних, представлені як все найбільш затребувані послуги, так і новаторські для українського ринку. До останніх інновацій, які отримали визнання у всьому світі, відносяться такі продукти, як платіжний міні-термінал, вхід в Інтернет-банкінг через QR-код, онлайн-інкасація, а також десятки різних мобільних додатків.

Підключення до інтернет-банкінгу

Для користування інтернет-банкінгом ПриватБанку необхідно мати мінімум 1 картковий продукт цього банку. Щоб підключитися до системи «Privat24», яке існує клієнту достатньо зареєструватися на сайті ПриватБанку.

Логіном служить номер мобільного телефону, постійний пароль придумуєте самі, також необхідно вказати останні цифри номера банківської картки і, на наступному етапі реєстрації, після введення динамічного смс-пароля, - ще й її ПІН-код.

Оскільки у нас був на руках як картковий продукт для фізичних осіб, так і карта-ключ до рахунку приватного підприємця, ми були приємно здивовані, що в Приват 24 відобразилися всі наявні продукти. Це дуже зручно - можна, увійшовши через вхід для юридичних осіб, вести облік надходжень на карту, платити податки, і в той же час, якщо зайти в Приват24 як фізособа - можна управляти картою-ключем як звичайною платіжною карткою - робити платежі, перекази.

вартість обслуговування

Підключення до Приват 24 для приватних клієнтів безкоштовно. Тарифи на операції теж не високі - переклад на картку ПриватБанку не тарифікується, оплата в інтернет-магазині, підключеному до Приват24, переклад в інший банк в Україні коштує 3 грн + 1%, на карту будь-якого банку світу (P2P) - 10 грн + 1 %, переклад SWIFT - 0,5% від суми (мінімум 5 UAH) + 12 USD, поповнення мобільного - 50 коп.

Ми оцінили ту опцію, що на сторінці ряду операцій наведені тарифи на їх здійснення - це дає відчуття контролю і прозорості.

Приват24 вхід в систему

При вході в систему користувачеві пропонується ввести номер мобільного, зареєстрований в системі Приват24, і постійний пароль. Якщо користувач забув пароль, його можна легко відновити без звернення до ПриватБанк, ввівши ІПН, номер мобільного, новий пароль, потім - динамічний пароль з смс, і на останньому кроці - номер карти і термін її дії.

Після введення облікових даних користувач переходить на головну сторінку Приват24.

Після введення облікових даних користувач переходить на головну сторінку Приват24

Для нас перший вхід в систему був пов'язаний з легким шоком. Для карти Універсальної для фізосіб доступною залишок коштів відобразився цілком коректно, в той час як для карти-ключа до рахунку підприємця замість доступного залишку відобразився обсяг видаткових операцій.

Для карти Універсальної для фізосіб доступною залишок коштів відобразився цілком коректно, в той час як для карти-ключа до рахунку підприємця замість доступного залишку відобразився обсяг видаткових операцій

Після того, як переляк минув, ми зрозуміли, що карта СПД - це просто ключ для управління поточним рахунком, залишку на ній, по суті, немає, але дивне відчуття деякий час залишалося.

Функціональні можливості системи

Можливості системи Приват24 великі, тому згадаємо лише ключові:

 • управління рахунками - ви можете переглядати інформацію про свої рахунки, кредити і відкритих депозитах, контролювати ліміти кредитних карт і мати доступ до виписок за всіма рахунками,
 • оплата комунальних послуг, платежі за воду, газ, електроенергію, телебачення, мобільний і міський зв'язок, інтернет,
 • відправка та отримання грошових переказів,
 • переклади на карту будь-якого банку світу,
 • відкриття депозитів,
 • відкриття віртуальних карт для інтернет-платежів,
 • покупка квитків,
 • отримання моментального кредиту на карту «Екстрені гроші»,
 • додавання в еккаунт карти іншого українського банку для зручності і контролю.

кредити

У розділі «Кредити» можна подивитися інформацію за існуючими кредитами, графік платежів, погасити заборгованість по існуючих кредитах і навіть змінити кредитний ліміт на карті.

У розділі «Кредити» можна подивитися інформацію за існуючими кредитами, графік платежів, погасити заборгованість по існуючих кредитах і навіть змінити кредитний ліміт на карті

Оформити новий кредит або відправити заявку можна. Посилання веде на відповідний розділ корпоративного сайту ПриватБанку.

карти

Розділ «Карти» умовно розділений на 2 частини - інформаційний блок на головній сторінці з інформацією по всіх прив'язаним до екаунтів картками і масивний розділ «Управління картою рахунком», де доступні найцікавіші опції, які і забезпечують гнучкість і зручність використання Приват24.

Що це за можливості? Карту можна заблокувати або навпаки розблокувати при невірно введеному ПІН-код, можна заборонити блокування картки при виїзді за кордон, включити опцію інтернет-оплати, змінити загальний ліміт на проведення операцій, отримати виписку, а також оформити депозит або підключити до послуги «Скарбничка» ( накопичувальний рахунок).

Відзначимо, що, на відміну від багатьох банків, ПриватБанк пропонує поповнити карту з зовнішньої карти будь-якого українського банку. Це дуже зручно, якщо у вас зарплатна картка іншого банку, а платежі і переклади вам подобається робити через Приват24.

Це дуже зручно, якщо у вас зарплатна картка іншого банку, а платежі і переклади вам подобається робити через Приват24

Є одне «але». Щоб це зробити, вам спочатку потрібно прив'язати карту іншого банку до екаунтів Privat24. Зробити це легко, у нас ця операція зайняла менше хвилини.

Спочатку вводяться реквізити карти, потім пароль з смс. На карті тимчасово блокується 10 копійок (так перевіряється, що карта активна), які протягом місяця повертаються. Тільки знайти цю послугу виявилося не дуже легко - вона знаходиться в меню «Карти» підрозділу «Налаштування» розділу «Всі послуги».

Можна замовити віртуальну карту для інтернет-платежів. Ми вибрали доларову карту. Оформлення заявки пройшло так швидко, що ми навіть здивувалися. Незабаром довантажити реквізити карти, і вона відобразилася в списку рахунків, ось тільки обіцяне смс-повідомлення з реквізитами ми так і не отримали.

Незабаром довантажити реквізити карти, і вона відобразилася в списку рахунків, ось тільки обіцяне смс-повідомлення з реквізитами ми так і не отримали

Депозити

У розділі «Депозити» можна знайти стандартну інформацію про відкриті депозитах, поповнити депозит. Також можна відкрити новий ощадний рахунок. Після підбору продукту Ви вибираєте метод поповнення, суму і термін, а також вибираєте, як будете розпоряджатися нарахованими відсотками. І - готово!

У вересні 2013 року ПриватБанк відкрив оформлення депозитів в Приват24 готівкою .

Послуги: платежі та перекази

При переході в розділ «Послуги» створюється відчуття присутності в величезному інтернет-магазині, настільки великий перелік можливостей.

Звичайно, дизайнерський підхід міг перетворити цей розділ в справжній магазин, забезпечивши «смачними» іконками і графікою, але творці Приват24 не захотіли збивати з пантелику звичайного користувача, мислячого НЕ графічними образами, як представники націй з ієрогліфічним письмом, а словами. Меню оформлено дуже лаконічно у вигляді текстових посилань.

У розділі «Мої рахунки» можна отримати виписку за заданий період і завантажити її в Ексель форматі.

Розділ «Платежі» де-факто містить всі можливі платежі і перекази: вільні платежі, перекази між своїми рахунками.

Р2Р перекази - на картку ПриватБанку або на карту будь-якого банку світу через Visa Money Transfer, Mastercard Money Send. У цьому випадку комісія банку становить 10 грн. + 1% від суми переказу.

ПриватБанк пропонує найширші можливості для міжнародних переказів. Крім зазначених вище опцій, в розділі «Переклади» пропонується відправка та одержання переказів через системи PrivatMoney, Western Union, а також переклад за номером телефону - LiqPAY.

Цікава послуга представлена ​​в підрозділі «Екстрені гроші». Це «паличка-виручалочка», завдяки якій можна отримати в банкоматі гроші без карти, шляхом тільки введення спеціального коду. Дуже зручно, якщо терміново потрібна готівка, але немає карти під рукою, зате є пристрій, підключений до інтернету. Ще таким чином Ви можете швидко позичити невелику суму грошей члену сім'ї або другу.

Також пропонується можливість здійснення SWIFT -платежей.

Швидкі платежі на постачальників різних послуг згруповані в спеціальні розділи - «Комуналка», «Послуги зв'язку» і «Послуги». У розділі «Послуги» можна робити платежі на користь компаній-партнерів Приватбанку, серед них - соціальні мережі, страхові компанії, косметичні фірми, сервіс колективних знижок «Покупон», онлайн-ігри, автозаправки, хостинг-провайдери.

Список партнерів постійно поповнюється. Також можна замовити в банку довідку (за рахунками, кредитами, довідка для декларації держслужбовців). У розділі «Регулярні платежі» можна налаштувати свій персональний платіжний календар.

Окремий розділ - «Квитки» - присвячений покупці різноманітних квитків: авіаквитків, квитків на поїзди , Автобуси, квитки на футбол , А також інші різноманітні заходи.

Окремий розділ - «Квитки» - присвячений покупці різноманітних квитків: авіаквитків,  квитків на поїзди  , Автобуси,  квитки на футбол  , А також інші різноманітні заходи

Також можна забронювати готель, причому не тільки в Україні, а й за кордоном. Партнером цього сервісу є ostrovok.ru.

ru

Історія всіх транзакцій зберігається в окремому розділі з однойменною назвою. Ще однин «бонус», який особливо оцінять любителі онлайн-шопінгу - це «Кошик» платежів з можливістю пошуку.

Ще один хороший момент - робота з електронними грошима. За допомогою Приват24 можна поповнити Яндекс.Деньги , працювати з PayPal .

Інформаційно-аналітичні функції та персональна бухгалтерія

Однією з сильних сторін інтернет-банку «Приват24» є його розвиток в напрямку реалізації актуальних аналітичних функцій системи. Зокрема, користувачам з головної сторінки доступний інформаційно-аналітичний модуль, що складається з 2 частин - «Операції» (перелік операцій за заданий період часу, з можливістю вивантаження в Ексель) і «Графіки». Другий модуль показує помісячний графік доходів і витрат клієнта, нижче наводиться розподіл витрат за видами операцій.

У вересні 2013 року ПриватБанк встановив у системі Приват24 графіки витрат .

Безпека

Для забезпечення максимального рівня безпеки використовується багаторівнева система захисту. Для доступу в «Приват24» використовуються два пароля - постійний, встановлений самим клієнтом, і динамічний, для підтвердження входу і кожної операції в системі. Для шифрування переданих даних система використовує SSL -Протокол (Secure Sockets Layer) від Thawte, який забезпечує захищені з'єднання між web-сервером і браузером клієнта. Правда при використанні браузера Mozilla Firefox чомусь сертифікат кудись пропав (в інших браузерах - нормально).

Правда при використанні браузера Mozilla Firefox чомусь сертифікат кудись пропав (в інших браузерах - нормально)

Встановлено обмеження на суму операцій протягом дня і протягом місяця.

Слід зазначити доступність інформації з питань безпеки. Крім того, в розділі «Налаштування» користувачеві пропонується безкоштовне антивірусне ПЗ avast !.

В розділ «Пошта» приходять повідомлення про зафіксовані спроби несанкціонованого доступу в еккаунт.

Персоналізація і комунікації

Особливістю даної системи є дуже грамотне відстеження дій клієнта і деяка персоналізація комунікацій.

Наприклад, якщо у вас є карта, якою ви рідко користуєтеся, у вас є шанс, зайшовши в Приват24, побачити ввічливе нагадування про наявність у вас цього продукту і можливість ще раз ознайомитися з його перевагами. Існує ймовірність, що ви знову захочете їм скористатися!

Незважаючи на велику кількість функціоналу, внутрішня організація системи досить зрозуміла й логічна, хоча не завжди зрозумілий принцип розподілу функцій по розділах. Але підказок і відеогід таку силу-силенну, що заблукати досить складно. Ідеально було б, якщо б система дозволяла створити своє меню швидкого доступу.

Якщо Ви віддаєте перевагу управляти рахунками і робити операції прямо на ходу, Ви оціните різноманітність мобільних додатків для мобільного банкінгу, пропонованих Приватом. Зайшовши в Android Playmarket (Андроїд Маркет), ми навіть не здивувалися, знайшовши всі програми Привату на верху рейтингу найпопулярніших фінансово-банківських аплетів.

У червні 2013 року ПриватБанк повідомляв , Що кожен четвертий український власник Android смартфона користується платіжним додатком для електронного банкінгу Приват24.

Якщо Ви підприємець, обов'язково зайдіть на сторінку «Бізнес» розділу «Послуги». Ви знайдете безліч можливостей, які значно полегшать вам прийом платежів і ведення електронної комерції: ви можете скористатися інструментами електронної комерції, такими як створення електронного магазину, підключити інтернет-еквайринг, підключити найсучасніші засоби комунікації з клієнтами (чат, смс-розсилка, смс опитування і багато інших), створити Facebook Shop, а також замовити мобільний платіжний термінал. Навіть просто переглянувши ці опції, мимоволі замислюєшся про власний невеликому бізнесі ...

Безсумнівною перевагою Приватбанку є досить оперативна підтримка користувачів. Прямо з аккаунта Ви можете написати лист в службу підтримки, але якщо питання невідкладний, радимо скористатися онлайн-чатом на сайті Банку - відповідають відразу, питання вирішують оперативно. Ми двічі користувалися онлайн-підтримкою в форматі чату, і обидва рази питання були закриті протягом 5-10 хвилин.

резюме

Кому можемо рекомендувати Приват24? Безсумнівно, всім.

І в першу чергу, завдяки широкому функціоналу. ПриватБанк швидко імплементує найгарячіші технологічні новинки, тому технологічно підковані користувачі можуть спробувати і оцінити прогресивні можливості, відсутні в багатьох українських інтернет-банках.

Звичайно, функціонал Privat24 сподобається так званим «Транзактор», які вважають за краще робити все щоденні операції через Інтернет. Особливо тим, хто є власникам кількох платіжних карт різних банків.

Окрема категорія користувачів, якій можна безумовно рекомендувати Приват24 - це люди, які часто роблять Р2Р перекази - наприклад, ті, хто працює не в тій країні або регіоні, де проживають їхні родини. За номером телефону, за номером картки, через міжнародні системи грошових переказів - можливості і формати перекладів практично необмежені.

І, звичайно, приватні підприємці, власники малого бізнесу, у яких особисті і ділові доходи і витрати перетинаються. Тільки ті, хто вважають за краще користуватися для розрахунків картою-ключем до поточного рахунку, не зможуть оцінити переваг функцій персональної бухгалтерії - щоб відображалася графічна аналітика, краще доходи переводити на платіжну карту фізособи (наприклад, «Універсальну») і особисті платежі і переклади робити з неї .

Дизайн інтерфейсу системи досить дружній, але, як ми писали раніше, не завжди інтуїтивно зрозуміла логіка віднесення тієї чи іншої функції в розділ. Тому, якщо Ви не дуже досвідчений користувач інтернет-банківських систем, краще попередньо вивчити інтерфейс, подивитися кілька відеогід, якщо хочете максимально ефективно використовувати можливості Приват24.


Тест-драйви 2013 систем інтернет-банкінгу @ Roomian Research

Популярні пропозиції (Україна)

море грошей від МФО на вашу карту!

На будь-які цілі, знижка -50% для нових позичальників

кредит готівкою від банку - не плати зайвого!

До 50 тис грн, до 5 років - від самого надійного європейського банку

кредитна карта кращого банку безкоштовно!

Успей отримати карту з кредитом до 75 тис грн, грейс 55 днів, до 10% на залишок

Інтернет-банкінг «Приват 24» від ПриватБанку

Приват24 ПриватБанку

Агентство Roomian Research продовжує тестування інтернет банків, що претендують на звання найбільш ефективних з тих, що працюють сьогодні в Україні. Цього разу ми розглянемо інтернет-банкінг під назвою «Приват 24» від лідера банківського сектора України - ПриватБанку.

Історична довідка

Перші кроки на шляху створення інтернет-банкінгу «Приватбанк 24» були зроблені ще в 1996 році, коли з'явилася ідея створити інструмент, за допомогою якого клієнт банку зможе самостійно контролювати картковий баланс. В першу чергу було реалізовано інформування клієнтів про залишок і рух грошей через мобільні пристрої.

Паралельно з впровадженням мобільного банкінгу, почалася розробка повноцінного інструментарію для віддаленого управління рахунками через інтернет. У 2002 році була запущена перша версія інтернет-банкінгу Privat24.

З моменту запуску, інтерфейс і функціональність Пріватбанк24 постійно розвивалися і зазнавали змін, але незмінними залишалися такі ключові характеристики, як прийнятна вартість операцій, висока швидкість обробки транзакцій і оперативна підтримка користувачів.

Разом з високою часткою ПриватБанку на ринку і постійної інноваційної активністю його команди, ці переваги зумовили популярність онлайн-рішення: послугами Приват24 користуються понад 1 млн. Чоловік, і ця кількість постійно зростає.

Функціонал Приват24 є одним з найбільш повних, представлені як все найбільш затребувані послуги, так і новаторські для українського ринку. До останніх інновацій, які отримали визнання у всьому світі, відносяться такі продукти, як платіжний міні-термінал, вхід в Інтернет-банкінг через QR-код, онлайн-інкасація, а також десятки різних мобільних додатків.

Підключення до інтернет-банкінгу

Для користування інтернет-банкінгом ПриватБанку необхідно мати мінімум 1 картковий продукт цього банку. Щоб підключитися до системи «Privat24», яке існує клієнту достатньо зареєструватися на сайті ПриватБанку.

Логіном служить номер мобільного телефону, постійний пароль придумуєте самі, також необхідно вказати останні цифри номера банківської картки і, на наступному етапі реєстрації, після введення динамічного смс-пароля, - ще й її ПІН-код.

Оскільки у нас був на руках як картковий продукт для фізичних осіб, так і карта-ключ до рахунку приватного підприємця, ми були приємно здивовані, що в Приват 24 відобразилися всі наявні продукти. Це дуже зручно - можна, увійшовши через вхід для юридичних осіб, вести облік надходжень на карту, платити податки, і в той же час, якщо зайти в Приват24 як фізособа - можна управляти картою-ключем як звичайною платіжною карткою - робити платежі, перекази.

вартість обслуговування

Підключення до Приват 24 для приватних клієнтів безкоштовно. Тарифи на операції теж не високі - переклад на картку ПриватБанку не тарифікується, оплата в інтернет-магазині, підключеному до Приват24, переклад в інший банк в Україні коштує 3 грн + 1%, на карту будь-якого банку світу (P2P) - 10 грн + 1 %, переклад SWIFT - 0,5% від суми (мінімум 5 UAH) + 12 USD, поповнення мобільного - 50 коп.

Ми оцінили ту опцію, що на сторінці ряду операцій наведені тарифи на їх здійснення - це дає відчуття контролю і прозорості.

Приват24 вхід в систему

При вході в систему користувачеві пропонується ввести номер мобільного, зареєстрований в системі Приват24, і постійний пароль. Якщо користувач забув пароль, його можна легко відновити без звернення до ПриватБанк, ввівши ІПН, номер мобільного, новий пароль, потім - динамічний пароль з смс, і на останньому кроці - номер карти і термін її дії.

Після введення облікових даних користувач переходить на головну сторінку Приват24.

Після введення облікових даних користувач переходить на головну сторінку Приват24

Для нас перший вхід в систему був пов'язаний з легким шоком. Для карти Універсальної для фізосіб доступною залишок коштів відобразився цілком коректно, в той час як для карти-ключа до рахунку підприємця замість доступного залишку відобразився обсяг видаткових операцій.

Для карти Універсальної для фізосіб доступною залишок коштів відобразився цілком коректно, в той час як для карти-ключа до рахунку підприємця замість доступного залишку відобразився обсяг видаткових операцій

Після того, як переляк минув, ми зрозуміли, що карта СПД - це просто ключ для управління поточним рахунком, залишку на ній, по суті, немає, але дивне відчуття деякий час залишалося.

Функціональні можливості системи

Можливості системи Приват24 великі, тому згадаємо лише ключові:

 • управління рахунками - ви можете переглядати інформацію про свої рахунки, кредити і відкритих депозитах, контролювати ліміти кредитних карт і мати доступ до виписок за всіма рахунками,
 • оплата комунальних послуг, платежі за воду, газ, електроенергію, телебачення, мобільний і міський зв'язок, інтернет,
 • відправка та отримання грошових переказів,
 • переклади на карту будь-якого банку світу,
 • відкриття депозитів,
 • відкриття віртуальних карт для інтернет-платежів,
 • покупка квитків,
 • отримання моментального кредиту на карту «Екстрені гроші»,
 • додавання в еккаунт карти іншого українського банку для зручності і контролю.

кредити

У розділі «Кредити» можна подивитися інформацію за існуючими кредитами, графік платежів, погасити заборгованість по існуючих кредитах і навіть змінити кредитний ліміт на карті.

У розділі «Кредити» можна подивитися інформацію за існуючими кредитами, графік платежів, погасити заборгованість по існуючих кредитах і навіть змінити кредитний ліміт на карті

Оформити новий кредит або відправити заявку можна. Посилання веде на відповідний розділ корпоративного сайту ПриватБанку.

карти

Розділ «Карти» умовно розділений на 2 частини - інформаційний блок на головній сторінці з інформацією по всіх прив'язаним до екаунтів картками і масивний розділ «Управління картою рахунком», де доступні найцікавіші опції, які і забезпечують гнучкість і зручність використання Приват24.

Що це за можливості? Карту можна заблокувати або навпаки розблокувати при невірно введеному ПІН-код, можна заборонити блокування картки при виїзді за кордон, включити опцію інтернет-оплати, змінити загальний ліміт на проведення операцій, отримати виписку, а також оформити депозит або підключити до послуги «Скарбничка» ( накопичувальний рахунок).

Відзначимо, що, на відміну від багатьох банків, ПриватБанк пропонує поповнити карту з зовнішньої карти будь-якого українського банку. Це дуже зручно, якщо у вас зарплатна картка іншого банку, а платежі і переклади вам подобається робити через Приват24.

Це дуже зручно, якщо у вас зарплатна картка іншого банку, а платежі і переклади вам подобається робити через Приват24

Є одне «але». Щоб це зробити, вам спочатку потрібно прив'язати карту іншого банку до екаунтів Privat24. Зробити це легко, у нас ця операція зайняла менше хвилини.

Спочатку вводяться реквізити карти, потім пароль з смс. На карті тимчасово блокується 10 копійок (так перевіряється, що карта активна), які протягом місяця повертаються. Тільки знайти цю послугу виявилося не дуже легко - вона знаходиться в меню «Карти» підрозділу «Налаштування» розділу «Всі послуги».

Можна замовити віртуальну карту для інтернет-платежів. Ми вибрали доларову карту. Оформлення заявки пройшло так швидко, що ми навіть здивувалися. Незабаром довантажити реквізити карти, і вона відобразилася в списку рахунків, ось тільки обіцяне смс-повідомлення з реквізитами ми так і не отримали.

Незабаром довантажити реквізити карти, і вона відобразилася в списку рахунків, ось тільки обіцяне смс-повідомлення з реквізитами ми так і не отримали

Депозити

У розділі «Депозити» можна знайти стандартну інформацію про відкриті депозитах, поповнити депозит. Також можна відкрити новий ощадний рахунок. Після підбору продукту Ви вибираєте метод поповнення, суму і термін, а також вибираєте, як будете розпоряджатися нарахованими відсотками. І - готово!

У вересні 2013 року ПриватБанк відкрив оформлення депозитів в Приват24 готівкою .

Послуги: платежі та перекази

При переході в розділ «Послуги» створюється відчуття присутності в величезному інтернет-магазині, настільки великий перелік можливостей.

Звичайно, дизайнерський підхід міг перетворити цей розділ в справжній магазин, забезпечивши «смачними» іконками і графікою, але творці Приват24 не захотіли збивати з пантелику звичайного користувача, мислячого НЕ графічними образами, як представники націй з ієрогліфічним письмом, а словами. Меню оформлено дуже лаконічно у вигляді текстових посилань.

У розділі «Мої рахунки» можна отримати виписку за заданий період і завантажити її в Ексель форматі.

Розділ «Платежі» де-факто містить всі можливі платежі і перекази: вільні платежі, перекази між своїми рахунками.

Р2Р перекази - на картку ПриватБанку або на карту будь-якого банку світу через Visa Money Transfer, Mastercard Money Send. У цьому випадку комісія банку становить 10 грн. + 1% від суми переказу.

ПриватБанк пропонує найширші можливості для міжнародних переказів. Крім зазначених вище опцій, в розділі «Переклади» пропонується відправка та одержання переказів через системи PrivatMoney, Western Union, а також переклад за номером телефону - LiqPAY.

Цікава послуга представлена ​​в підрозділі «Екстрені гроші». Це «паличка-виручалочка», завдяки якій можна отримати в банкоматі гроші без карти, шляхом тільки введення спеціального коду. Дуже зручно, якщо терміново потрібна готівка, але немає карти під рукою, зате є пристрій, підключений до інтернету. Ще таким чином Ви можете швидко позичити невелику суму грошей члену сім'ї або другу.

Також пропонується можливість здійснення SWIFT -платежей.

Швидкі платежі на постачальників різних послуг згруповані в спеціальні розділи - «Комуналка», «Послуги зв'язку» і «Послуги». У розділі «Послуги» можна робити платежі на користь компаній-партнерів Приватбанку, серед них - соціальні мережі, страхові компанії, косметичні фірми, сервіс колективних знижок «Покупон», онлайн-ігри, автозаправки, хостинг-провайдери.

Список партнерів постійно поповнюється. Також можна замовити в банку довідку (за рахунками, кредитами, довідка для декларації держслужбовців). У розділі «Регулярні платежі» можна налаштувати свій персональний платіжний календар.

Окремий розділ - «Квитки» - присвячений покупці різноманітних квитків: авіаквитків, квитків на поїзди , Автобуси, квитки на футбол , А також інші різноманітні заходи.

Окремий розділ - «Квитки» - присвячений покупці різноманітних квитків: авіаквитків,  квитків на поїзди  , Автобуси,  квитки на футбол  , А також інші різноманітні заходи

Також можна забронювати готель, причому не тільки в Україні, а й за кордоном. Партнером цього сервісу є ostrovok.ru.

ru

Історія всіх транзакцій зберігається в окремому розділі з однойменною назвою. Ще однин «бонус», який особливо оцінять любителі онлайн-шопінгу - це «Кошик» платежів з можливістю пошуку.

Ще один хороший момент - робота з електронними грошима. За допомогою Приват24 можна поповнити Яндекс.Деньги , працювати з PayPal .

Інформаційно-аналітичні функції та персональна бухгалтерія

Однією з сильних сторін інтернет-банку «Приват24» є його розвиток в напрямку реалізації актуальних аналітичних функцій системи. Зокрема, користувачам з головної сторінки доступний інформаційно-аналітичний модуль, що складається з 2 частин - «Операції» (перелік операцій за заданий період часу, з можливістю вивантаження в Ексель) і «Графіки». Другий модуль показує помісячний графік доходів і витрат клієнта, нижче наводиться розподіл витрат за видами операцій.

У вересні 2013 року ПриватБанк встановив у системі Приват24 графіки витрат .

Безпека

Для забезпечення максимального рівня безпеки використовується багаторівнева система захисту. Для доступу в «Приват24» використовуються два пароля - постійний, встановлений самим клієнтом, і динамічний, для підтвердження входу і кожної операції в системі. Для шифрування переданих даних система використовує SSL -Протокол (Secure Sockets Layer) від Thawte, який забезпечує захищені з'єднання між web-сервером і браузером клієнта. Правда при використанні браузера Mozilla Firefox чомусь сертифікат кудись пропав (в інших браузерах - нормально).

Правда при використанні браузера Mozilla Firefox чомусь сертифікат кудись пропав (в інших браузерах - нормально)

Встановлено обмеження на суму операцій протягом дня і протягом місяця.

Слід зазначити доступність інформації з питань безпеки. Крім того, в розділі «Налаштування» користувачеві пропонується безкоштовне антивірусне ПЗ avast !.

В розділ «Пошта» приходять повідомлення про зафіксовані спроби несанкціонованого доступу в еккаунт.

Персоналізація і комунікації

Особливістю даної системи є дуже грамотне відстеження дій клієнта і деяка персоналізація комунікацій.

Наприклад, якщо у вас є карта, якою ви рідко користуєтеся, у вас є шанс, зайшовши в Приват24, побачити ввічливе нагадування про наявність у вас цього продукту і можливість ще раз ознайомитися з його перевагами. Існує ймовірність, що ви знову захочете їм скористатися!

Незважаючи на велику кількість функціоналу, внутрішня організація системи досить зрозуміла й логічна, хоча не завжди зрозумілий принцип розподілу функцій по розділах. Але підказок і відеогід таку силу-силенну, що заблукати досить складно. Ідеально було б, якщо б система дозволяла створити своє меню швидкого доступу.

Якщо Ви віддаєте перевагу управляти рахунками і робити операції прямо на ходу, Ви оціните різноманітність мобільних додатків для мобільного банкінгу, пропонованих Приватом. Зайшовши в Android Playmarket (Андроїд Маркет), ми навіть не здивувалися, знайшовши всі програми Привату на верху рейтингу найпопулярніших фінансово-банківських аплетів.

У червні 2013 року ПриватБанк повідомляв , Що кожен четвертий український власник Android смартфона користується платіжним додатком для електронного банкінгу Приват24.

Якщо Ви підприємець, обов'язково зайдіть на сторінку «Бізнес» розділу «Послуги». Ви знайдете безліч можливостей, які значно полегшать вам прийом платежів і ведення електронної комерції: ви можете скористатися інструментами електронної комерції, такими як створення електронного магазину, підключити інтернет-еквайринг, підключити найсучасніші засоби комунікації з клієнтами (чат, смс-розсилка, смс опитування і багато інших), створити Facebook Shop, а також замовити мобільний платіжний термінал. Навіть просто переглянувши ці опції, мимоволі замислюєшся про власний невеликому бізнесі ...

Безсумнівною перевагою Приватбанку є досить оперативна підтримка користувачів. Прямо з аккаунта Ви можете написати лист в службу підтримки, але якщо питання невідкладний, радимо скористатися онлайн-чатом на сайті Банку - відповідають відразу, питання вирішують оперативно. Ми двічі користувалися онлайн-підтримкою в форматі чату, і обидва рази питання були закриті протягом 5-10 хвилин.

резюме

Кому можемо рекомендувати Приват24? Безсумнівно, всім.

І в першу чергу, завдяки широкому функціоналу. ПриватБанк швидко імплементує найгарячіші технологічні новинки, тому технологічно підковані користувачі можуть спробувати і оцінити прогресивні можливості, відсутні в багатьох українських інтернет-банках.

Звичайно, функціонал Privat24 сподобається так званим «Транзактор», які вважають за краще робити все щоденні операції через Інтернет. Особливо тим, хто є власникам кількох платіжних карт різних банків.

Окрема категорія користувачів, якій можна безумовно рекомендувати Приват24 - це люди, які часто роблять Р2Р перекази - наприклад, ті, хто працює не в тій країні або регіоні, де проживають їхні родини. За номером телефону, за номером картки, через міжнародні системи грошових переказів - можливості і формати перекладів практично необмежені.

І, звичайно, приватні підприємці, власники малого бізнесу, у яких особисті і ділові доходи і витрати перетинаються. Тільки ті, хто вважають за краще користуватися для розрахунків картою-ключем до поточного рахунку, не зможуть оцінити переваг функцій персональної бухгалтерії - щоб відображалася графічна аналітика, краще доходи переводити на платіжну карту фізособи (наприклад, «Універсальну») і особисті платежі і переклади робити з неї .

Дизайн інтерфейсу системи досить дружній, але, як ми писали раніше, не завжди інтуїтивно зрозуміла логіка віднесення тієї чи іншої функції в розділ. Тому, якщо Ви не дуже досвідчений користувач інтернет-банківських систем, краще попередньо вивчити інтерфейс, подивитися кілька відеогід, якщо хочете максимально ефективно використовувати можливості Приват24.


Тест-драйви 2013 систем інтернет-банкінгу @ Roomian Research

Популярні пропозиції (Україна)

море грошей від МФО на вашу карту!

На будь-які цілі, знижка -50% для нових позичальників

кредит готівкою від банку - не плати зайвого!

До 50 тис грн, до 5 років - від самого надійного європейського банку

кредитна карта кращого банку безкоштовно!

Успей отримати карту з кредитом до 75 тис грн, грейс 55 днів, до 10% на залишок

Інтернет-банкінг «Приват 24» від ПриватБанку

Приват24 ПриватБанку

Агентство Roomian Research продовжує тестування інтернет банків, що претендують на звання найбільш ефективних з тих, що працюють сьогодні в Україні. Цього разу ми розглянемо інтернет-банкінг під назвою «Приват 24» від лідера банківського сектора України - ПриватБанку.

Історична довідка

Перші кроки на шляху створення інтернет-банкінгу «Приватбанк 24» були зроблені ще в 1996 році, коли з'явилася ідея створити інструмент, за допомогою якого клієнт банку зможе самостійно контролювати картковий баланс. В першу чергу було реалізовано інформування клієнтів про залишок і рух грошей через мобільні пристрої.

Паралельно з впровадженням мобільного банкінгу, почалася розробка повноцінного інструментарію для віддаленого управління рахунками через інтернет. У 2002 році була запущена перша версія інтернет-банкінгу Privat24.

З моменту запуску, інтерфейс і функціональність Пріватбанк24 постійно розвивалися і зазнавали змін, але незмінними залишалися такі ключові характеристики, як прийнятна вартість операцій, висока швидкість обробки транзакцій і оперативна підтримка користувачів.

Разом з високою часткою ПриватБанку на ринку і постійної інноваційної активністю його команди, ці переваги зумовили популярність онлайн-рішення: послугами Приват24 користуються понад 1 млн. Чоловік, і ця кількість постійно зростає.

Функціонал Приват24 є одним з найбільш повних, представлені як все найбільш затребувані послуги, так і новаторські для українського ринку. До останніх інновацій, які отримали визнання у всьому світі, відносяться такі продукти, як платіжний міні-термінал, вхід в Інтернет-банкінг через QR-код, онлайн-інкасація, а також десятки різних мобільних додатків.

Підключення до інтернет-банкінгу

Для користування інтернет-банкінгом ПриватБанку необхідно мати мінімум 1 картковий продукт цього банку. Щоб підключитися до системи «Privat24», яке існує клієнту достатньо зареєструватися на сайті ПриватБанку.

Логіном служить номер мобільного телефону, постійний пароль придумуєте самі, також необхідно вказати останні цифри номера банківської картки і, на наступному етапі реєстрації, після введення динамічного смс-пароля, - ще й її ПІН-код.

Оскільки у нас був на руках як картковий продукт для фізичних осіб, так і карта-ключ до рахунку приватного підприємця, ми були приємно здивовані, що в Приват 24 відобразилися всі наявні продукти. Це дуже зручно - можна, увійшовши через вхід для юридичних осіб, вести облік надходжень на карту, платити податки, і в той же час, якщо зайти в Приват24 як фізособа - можна управляти картою-ключем як звичайною платіжною карткою - робити платежі, перекази.

вартість обслуговування

Підключення до Приват 24 для приватних клієнтів безкоштовно. Тарифи на операції теж не високі - переклад на картку ПриватБанку не тарифікується, оплата в інтернет-магазині, підключеному до Приват24, переклад в інший банк в Україні коштує 3 грн + 1%, на карту будь-якого банку світу (P2P) - 10 грн + 1 %, переклад SWIFT - 0,5% від суми (мінімум 5 UAH) + 12 USD, поповнення мобільного - 50 коп.

Ми оцінили ту опцію, що на сторінці ряду операцій наведені тарифи на їх здійснення - це дає відчуття контролю і прозорості.

Приват24 вхід в систему

При вході в систему користувачеві пропонується ввести номер мобільного, зареєстрований в системі Приват24, і постійний пароль. Якщо користувач забув пароль, його можна легко відновити без звернення до ПриватБанк, ввівши ІПН, номер мобільного, новий пароль, потім - динамічний пароль з смс, і на останньому кроці - номер карти і термін її дії.

Після введення облікових даних користувач переходить на головну сторінку Приват24.

Після введення облікових даних користувач переходить на головну сторінку Приват24

Для нас перший вхід в систему був пов'язаний з легким шоком. Для карти Універсальної для фізосіб доступною залишок коштів відобразився цілком коректно, в той час як для карти-ключа до рахунку підприємця замість доступного залишку відобразився обсяг видаткових операцій.

Для карти Універсальної для фізосіб доступною залишок коштів відобразився цілком коректно, в той час як для карти-ключа до рахунку підприємця замість доступного залишку відобразився обсяг видаткових операцій

Після того, як переляк минув, ми зрозуміли, що карта СПД - це просто ключ для управління поточним рахунком, залишку на ній, по суті, немає, але дивне відчуття деякий час залишалося.

Функціональні можливості системи

Можливості системи Приват24 великі, тому згадаємо лише ключові:

 • управління рахунками - ви можете переглядати інформацію про свої рахунки, кредити і відкритих депозитах, контролювати ліміти кредитних карт і мати доступ до виписок за всіма рахунками,
 • оплата комунальних послуг, платежі за воду, газ, електроенергію, телебачення, мобільний і міський зв'язок, інтернет,
 • відправка та отримання грошових переказів,
 • переклади на карту будь-якого банку світу,
 • відкриття депозитів,
 • відкриття віртуальних карт для інтернет-платежів,
 • покупка квитків,
 • отримання моментального кредиту на карту «Екстрені гроші»,
 • додавання в еккаунт карти іншого українського банку для зручності і контролю.

кредити

У розділі «Кредити» можна подивитися інформацію за існуючими кредитами, графік платежів, погасити заборгованість по існуючих кредитах і навіть змінити кредитний ліміт на карті.

У розділі «Кредити» можна подивитися інформацію за існуючими кредитами, графік платежів, погасити заборгованість по існуючих кредитах і навіть змінити кредитний ліміт на карті

Оформити новий кредит або відправити заявку можна. Посилання веде на відповідний розділ корпоративного сайту ПриватБанку.

карти

Розділ «Карти» умовно розділений на 2 частини - інформаційний блок на головній сторінці з інформацією по всіх прив'язаним до екаунтів картками і масивний розділ «Управління картою рахунком», де доступні найцікавіші опції, які і забезпечують гнучкість і зручність використання Приват24.

Що це за можливості? Карту можна заблокувати або навпаки розблокувати при невірно введеному ПІН-код, можна заборонити блокування картки при виїзді за кордон, включити опцію інтернет-оплати, змінити загальний ліміт на проведення операцій, отримати виписку, а також оформити депозит або підключити до послуги «Скарбничка» ( накопичувальний рахунок).

Відзначимо, що, на відміну від багатьох банків, ПриватБанк пропонує поповнити карту з зовнішньої карти будь-якого українського банку. Це дуже зручно, якщо у вас зарплатна картка іншого банку, а платежі і переклади вам подобається робити через Приват24.

Це дуже зручно, якщо у вас зарплатна картка іншого банку, а платежі і переклади вам подобається робити через Приват24

Є одне «але». Щоб це зробити, вам спочатку потрібно прив'язати карту іншого банку до екаунтів Privat24. Зробити це легко, у нас ця операція зайняла менше хвилини.

Спочатку вводяться реквізити карти, потім пароль з смс. На карті тимчасово блокується 10 копійок (так перевіряється, що карта активна), які протягом місяця повертаються. Тільки знайти цю послугу виявилося не дуже легко - вона знаходиться в меню «Карти» підрозділу «Налаштування» розділу «Всі послуги».

Можна замовити віртуальну карту для інтернет-платежів. Ми вибрали доларову карту. Оформлення заявки пройшло так швидко, що ми навіть здивувалися. Незабаром довантажити реквізити карти, і вона відобразилася в списку рахунків, ось тільки обіцяне смс-повідомлення з реквізитами ми так і не отримали.

Незабаром довантажити реквізити карти, і вона відобразилася в списку рахунків, ось тільки обіцяне смс-повідомлення з реквізитами ми так і не отримали

Депозити

У розділі «Депозити» можна знайти стандартну інформацію про відкриті депозитах, поповнити депозит. Також можна відкрити новий ощадний рахунок. Після підбору продукту Ви вибираєте метод поповнення, суму і термін, а також вибираєте, як будете розпоряджатися нарахованими відсотками. І - готово!

У вересні 2013 року ПриватБанк відкрив оформлення депозитів в Приват24 готівкою .

Послуги: платежі та перекази

При переході в розділ «Послуги» створюється відчуття присутності в величезному інтернет-магазині, настільки великий перелік можливостей.

Звичайно, дизайнерський підхід міг перетворити цей розділ в справжній магазин, забезпечивши «смачними» іконками і графікою, але творці Приват24 не захотіли збивати з пантелику звичайного користувача, мислячого НЕ графічними образами, як представники націй з ієрогліфічним письмом, а словами. Меню оформлено дуже лаконічно у вигляді текстових посилань.

У розділі «Мої рахунки» можна отримати виписку за заданий період і завантажити її в Ексель форматі.

Розділ «Платежі» де-факто містить всі можливі платежі і перекази: вільні платежі, перекази між своїми рахунками.

Р2Р перекази - на картку ПриватБанку або на карту будь-якого банку світу через Visa Money Transfer, Mastercard Money Send. У цьому випадку комісія банку становить 10 грн. + 1% від суми переказу.

ПриватБанк пропонує найширші можливості для міжнародних переказів. Крім зазначених вище опцій, в розділі «Переклади» пропонується відправка та одержання переказів через системи PrivatMoney, Western Union, а також переклад за номером телефону - LiqPAY.

Цікава послуга представлена ​​в підрозділі «Екстрені гроші». Це «паличка-виручалочка», завдяки якій можна отримати в банкоматі гроші без карти, шляхом тільки введення спеціального коду. Дуже зручно, якщо терміново потрібна готівка, але немає карти під рукою, зате є пристрій, підключений до інтернету. Ще таким чином Ви можете швидко позичити невелику суму грошей члену сім'ї або другу.

Також пропонується можливість здійснення SWIFT -платежей.

Швидкі платежі на постачальників різних послуг згруповані в спеціальні розділи - «Комуналка», «Послуги зв'язку» і «Послуги». У розділі «Послуги» можна робити платежі на користь компаній-партнерів Приватбанку, серед них - соціальні мережі, страхові компанії, косметичні фірми, сервіс колективних знижок «Покупон», онлайн-ігри, автозаправки, хостинг-провайдери.

Список партнерів постійно поповнюється. Також можна замовити в банку довідку (за рахунками, кредитами, довідка для декларації держслужбовців). У розділі «Регулярні платежі» можна налаштувати свій персональний платіжний календар.

Окремий розділ - «Квитки» - присвячений покупці різноманітних квитків: авіаквитків, квитків на поїзди , Автобуси, квитки на футбол , А також інші різноманітні заходи.

Окремий розділ - «Квитки» - присвячений покупці різноманітних квитків: авіаквитків,  квитків на поїзди  , Автобуси,  квитки на футбол  , А також інші різноманітні заходи

Також можна забронювати готель, причому не тільки в Україні, а й за кордоном. Партнером цього сервісу є ostrovok.ru.

ru

Історія всіх транзакцій зберігається в окремому розділі з однойменною назвою. Ще однин «бонус», який особливо оцінять любителі онлайн-шопінгу - це «Кошик» платежів з можливістю пошуку.

Ще один хороший момент - робота з електронними грошима. За допомогою Приват24 можна поповнити Яндекс.Деньги , працювати з PayPal .

Інформаційно-аналітичні функції та персональна бухгалтерія

Однією з сильних сторін інтернет-банку «Приват24» є його розвиток в напрямку реалізації актуальних аналітичних функцій системи. Зокрема, користувачам з головної сторінки доступний інформаційно-аналітичний модуль, що складається з 2 частин - «Операції» (перелік операцій за заданий період часу, з можливістю вивантаження в Ексель) і «Графіки». Другий модуль показує помісячний графік доходів і витрат клієнта, нижче наводиться розподіл витрат за видами операцій.

У вересні 2013 року ПриватБанк встановив у системі Приват24 графіки витрат .

Безпека

Для забезпечення максимального рівня безпеки використовується багаторівнева система захисту. Для доступу в «Приват24» використовуються два пароля - постійний, встановлений самим клієнтом, і динамічний, для підтвердження входу і кожної операції в системі. Для шифрування переданих даних система використовує SSL -Протокол (Secure Sockets Layer) від Thawte, який забезпечує захищені з'єднання між web-сервером і браузером клієнта. Правда при використанні браузера Mozilla Firefox чомусь сертифікат кудись пропав (в інших браузерах - нормально).

Правда при використанні браузера Mozilla Firefox чомусь сертифікат кудись пропав (в інших браузерах - нормально)

Встановлено обмеження на суму операцій протягом дня і протягом місяця.

Слід зазначити доступність інформації з питань безпеки. Крім того, в розділі «Налаштування» користувачеві пропонується безкоштовне антивірусне ПЗ avast !.

В розділ «Пошта» приходять повідомлення про зафіксовані спроби несанкціонованого доступу в еккаунт.

Персоналізація і комунікації

Особливістю даної системи є дуже грамотне відстеження дій клієнта і деяка персоналізація комунікацій.

Наприклад, якщо у вас є карта, якою ви рідко користуєтеся, у вас є шанс, зайшовши в Приват24, побачити ввічливе нагадування про наявність у вас цього продукту і можливість ще раз ознайомитися з його перевагами. Існує ймовірність, що ви знову захочете їм скористатися!

Незважаючи на велику кількість функціоналу, внутрішня організація системи досить зрозуміла й логічна, хоча не завжди зрозумілий принцип розподілу функцій по розділах. Але підказок і відеогід таку силу-силенну, що заблукати досить складно. Ідеально було б, якщо б система дозволяла створити своє меню швидкого доступу.

Якщо Ви віддаєте перевагу управляти рахунками і робити операції прямо на ходу, Ви оціните різноманітність мобільних додатків для мобільного банкінгу, пропонованих Приватом. Зайшовши в Android Playmarket (Андроїд Маркет), ми навіть не здивувалися, знайшовши всі програми Привату на верху рейтингу найпопулярніших фінансово-банківських аплетів.

У червні 2013 року ПриватБанк повідомляв , Що кожен четвертий український власник Android смартфона користується платіжним додатком для електронного банкінгу Приват24.

Якщо Ви підприємець, обов'язково зайдіть на сторінку «Бізнес» розділу «Послуги». Ви знайдете безліч можливостей, які значно полегшать вам прийом платежів і ведення електронної комерції: ви можете скористатися інструментами електронної комерції, такими як створення електронного магазину, підключити інтернет-еквайринг, підключити найсучасніші засоби комунікації з клієнтами (чат, смс-розсилка, смс опитування і багато інших), створити Facebook Shop, а також замовити мобільний платіжний термінал. Навіть просто переглянувши ці опції, мимоволі замислюєшся про власний невеликому бізнесі ...

Безсумнівною перевагою Приватбанку є досить оперативна підтримка користувачів. Прямо з аккаунта Ви можете написати лист в службу підтримки, але якщо питання невідкладний, радимо скористатися онлайн-чатом на сайті Банку - відповідають відразу, питання вирішують оперативно. Ми двічі користувалися онлайн-підтримкою в форматі чату, і обидва рази питання були закриті протягом 5-10 хвилин.

резюме

Кому можемо рекомендувати Приват24? Безсумнівно, всім.

І в першу чергу, завдяки широкому функціоналу. ПриватБанк швидко імплементує найгарячіші технологічні новинки, тому технологічно підковані користувачі можуть спробувати і оцінити прогресивні можливості, відсутні в багатьох українських інтернет-банках.

Звичайно, функціонал Privat24 сподобається так званим «Транзактор», які вважають за краще робити все щоденні операції через Інтернет. Особливо тим, хто є власникам кількох платіжних карт різних банків.

Окрема категорія користувачів, якій можна безумовно рекомендувати Приват24 - це люди, які часто роблять Р2Р перекази - наприклад, ті, хто працює не в тій країні або регіоні, де проживають їхні родини. За номером телефону, за номером картки, через міжнародні системи грошових переказів - можливості і формати перекладів практично необмежені.

І, звичайно, приватні підприємці, власники малого бізнесу, у яких особисті і ділові доходи і витрати перетинаються. Тільки ті, хто вважають за краще користуватися для розрахунків картою-ключем до поточного рахунку, не зможуть оцінити переваг функцій персональної бухгалтерії - щоб відображалася графічна аналітика, краще доходи переводити на платіжну карту фізособи (наприклад, «Універсальну») і особисті платежі і переклади робити з неї .

Дизайн інтерфейсу системи досить дружній, але, як ми писали раніше, не завжди інтуїтивно зрозуміла логіка віднесення тієї чи іншої функції в розділ. Тому, якщо Ви не дуже досвідчений користувач інтернет-банківських систем, краще попередньо вивчити інтерфейс, подивитися кілька відеогід, якщо хочете максимально ефективно використовувати можливості Приват24.


Тест-драйви 2013 систем інтернет-банкінгу @ Roomian Research

Популярні пропозиції (Україна)

море грошей від МФО на вашу карту!

На будь-які цілі, знижка -50% для нових позичальників

кредит готівкою від банку - не плати зайвого!

До 50 тис грн, до 5 років - від самого надійного європейського банку

кредитна карта кращого банку безкоштовно!

Успей отримати карту з кредитом до 75 тис грн, грейс 55 днів, до 10% на залишок

Інтернет-банкінг «Приват 24» від ПриватБанку

Приват24 ПриватБанку

Агентство Roomian Research продовжує тестування інтернет банків, що претендують на звання найбільш ефективних з тих, що працюють сьогодні в Україні. Цього разу ми розглянемо інтернет-банкінг під назвою «Приват 24» від лідера банківського сектора України - ПриватБанку.

Історична довідка

Перші кроки на шляху створення інтернет-банкінгу «Приватбанк 24» були зроблені ще в 1996 році, коли з'явилася ідея створити інструмент, за допомогою якого клієнт банку зможе самостійно контролювати картковий баланс. В першу чергу було реалізовано інформування клієнтів про залишок і рух грошей через мобільні пристрої.

Паралельно з впровадженням мобільного банкінгу, почалася розробка повноцінного інструментарію для віддаленого управління рахунками через інтернет. У 2002 році була запущена перша версія інтернет-банкінгу Privat24.

З моменту запуску, інтерфейс і функціональність Пріватбанк24 постійно розвивалися і зазнавали змін, але незмінними залишалися такі ключові характеристики, як прийнятна вартість операцій, висока швидкість обробки транзакцій і оперативна підтримка користувачів.

Разом з високою часткою ПриватБанку на ринку і постійної інноваційної активністю його команди, ці переваги зумовили популярність онлайн-рішення: послугами Приват24 користуються понад 1 млн. Чоловік, і ця кількість постійно зростає.

Функціонал Приват24 є одним з найбільш повних, представлені як все найбільш затребувані послуги, так і новаторські для українського ринку. До останніх інновацій, які отримали визнання у всьому світі, відносяться такі продукти, як платіжний міні-термінал, вхід в Інтернет-банкінг через QR-код, онлайн-інкасація, а також десятки різних мобільних додатків.

Підключення до інтернет-банкінгу

Для користування інтернет-банкінгом ПриватБанку необхідно мати мінімум 1 картковий продукт цього банку. Щоб підключитися до системи «Privat24», яке існує клієнту достатньо зареєструватися на сайті ПриватБанку.

Логіном служить номер мобільного телефону, постійний пароль придумуєте самі, також необхідно вказати останні цифри номера банківської картки і, на наступному етапі реєстрації, після введення динамічного смс-пароля, - ще й її ПІН-код.

Оскільки у нас був на руках як картковий продукт для фізичних осіб, так і карта-ключ до рахунку приватного підприємця, ми були приємно здивовані, що в Приват 24 відобразилися всі наявні продукти. Це дуже зручно - можна, увійшовши через вхід для юридичних осіб, вести облік надходжень на карту, платити податки, і в той же час, якщо зайти в Приват24 як фізособа - можна управляти картою-ключем як звичайною платіжною карткою - робити платежі, перекази.

вартість обслуговування

Підключення до Приват 24 для приватних клієнтів безкоштовно. Тарифи на операції теж не високі - переклад на картку ПриватБанку не тарифікується, оплата в інтернет-магазині, підключеному до Приват24, переклад в інший банк в Україні коштує 3 грн + 1%, на карту будь-якого банку світу (P2P) - 10 грн + 1 %, переклад SWIFT - 0,5% від суми (мінімум 5 UAH) + 12 USD, поповнення мобільного - 50 коп.

Ми оцінили ту опцію, що на сторінці ряду операцій наведені тарифи на їх здійснення - це дає відчуття контролю і прозорості.

Приват24 вхід в систему

При вході в систему користувачеві пропонується ввести номер мобільного, зареєстрований в системі Приват24, і постійний пароль. Якщо користувач забув пароль, його можна легко відновити без звернення до ПриватБанк, ввівши ІПН, номер мобільного, новий пароль, потім - динамічний пароль з смс, і на останньому кроці - номер карти і термін її дії.

Після введення облікових даних користувач переходить на головну сторінку Приват24.

Після введення облікових даних користувач переходить на головну сторінку Приват24

Для нас перший вхід в систему був пов'язаний з легким шоком. Для карти Універсальної для фізосіб доступною залишок коштів відобразився цілком коректно, в той час як для карти-ключа до рахунку підприємця замість доступного залишку відобразився обсяг видаткових операцій.

Для карти Універсальної для фізосіб доступною залишок коштів відобразився цілком коректно, в той час як для карти-ключа до рахунку підприємця замість доступного залишку відобразився обсяг видаткових операцій

Після того, як переляк минув, ми зрозуміли, що карта СПД - це просто ключ для управління поточним рахунком, залишку на ній, по суті, немає, але дивне відчуття деякий час залишалося.

Функціональні можливості системи

Можливості системи Приват24 великі, тому згадаємо лише ключові:

 • управління рахунками - ви можете переглядати інформацію про свої рахунки, кредити і відкритих депозитах, контролювати ліміти кредитних карт і мати доступ до виписок за всіма рахунками,
 • оплата комунальних послуг, платежі за воду, газ, електроенергію, телебачення, мобільний і міський зв'язок, інтернет,
 • відправка та отримання грошових переказів,
 • переклади на карту будь-якого банку світу,
 • відкриття депозитів,
 • відкриття віртуальних карт для інтернет-платежів,
 • покупка квитків,
 • отримання моментального кредиту на карту «Екстрені гроші»,
 • додавання в еккаунт карти іншого українського банку для зручності і контролю.

кредити

У розділі «Кредити» можна подивитися інформацію за існуючими кредитами, графік платежів, погасити заборгованість по існуючих кредитах і навіть змінити кредитний ліміт на карті.

У розділі «Кредити» можна подивитися інформацію за існуючими кредитами, графік платежів, погасити заборгованість по існуючих кредитах і навіть змінити кредитний ліміт на карті

Оформити новий кредит або відправити заявку можна. Посилання веде на відповідний розділ корпоративного сайту ПриватБанку.

карти

Розділ «Карти» умовно розділений на 2 частини - інформаційний блок на головній сторінці з інформацією по всіх прив'язаним до екаунтів картками і масивний розділ «Управління картою рахунком», де доступні найцікавіші опції, які і забезпечують гнучкість і зручність використання Приват24.

Що це за можливості? Карту можна заблокувати або навпаки розблокувати при невірно введеному ПІН-код, можна заборонити блокування картки при виїзді за кордон, включити опцію інтернет-оплати, змінити загальний ліміт на проведення операцій, отримати виписку, а також оформити депозит або підключити до послуги «Скарбничка» ( накопичувальний рахунок).

Відзначимо, що, на відміну від багатьох банків, ПриватБанк пропонує поповнити карту з зовнішньої карти будь-якого українського банку. Це дуже зручно, якщо у вас зарплатна картка іншого банку, а платежі і переклади вам подобається робити через Приват24.

Це дуже зручно, якщо у вас зарплатна картка іншого банку, а платежі і переклади вам подобається робити через Приват24

Є одне «але». Щоб це зробити, вам спочатку потрібно прив'язати карту іншого банку до екаунтів Privat24. Зробити це легко, у нас ця операція зайняла менше хвилини.

Спочатку вводяться реквізити карти, потім пароль з смс. На карті тимчасово блокується 10 копійок (так перевіряється, що карта активна), які протягом місяця повертаються. Тільки знайти цю послугу виявилося не дуже легко - вона знаходиться в меню «Карти» підрозділу «Налаштування» розділу «Всі послуги».

Можна замовити віртуальну карту для інтернет-платежів. Ми вибрали доларову карту. Оформлення заявки пройшло так швидко, що ми навіть здивувалися. Незабаром довантажити реквізити карти, і вона відобразилася в списку рахунків, ось тільки обіцяне смс-повідомлення з реквізитами ми так і не отримали.

Незабаром довантажити реквізити карти, і вона відобразилася в списку рахунків, ось тільки обіцяне смс-повідомлення з реквізитами ми так і не отримали

Депозити

У розділі «Депозити» можна знайти стандартну інформацію про відкриті депозитах, поповнити депозит. Також можна відкрити новий ощадний рахунок. Після підбору продукту Ви вибираєте метод поповнення, суму і термін, а також вибираєте, як будете розпоряджатися нарахованими відсотками. І - готово!

У вересні 2013 року ПриватБанк відкрив оформлення депозитів в Приват24 готівкою .

Послуги: платежі та перекази

При переході в розділ «Послуги» створюється відчуття присутності в величезному інтернет-магазині, настільки великий перелік можливостей.

Звичайно, дизайнерський підхід міг перетворити цей розділ в справжній магазин, забезпечивши «смачними» іконками і графікою, але творці Приват24 не захотіли збивати з пантелику звичайного користувача, мислячого НЕ графічними образами, як представники націй з ієрогліфічним письмом, а словами. Меню оформлено дуже лаконічно у вигляді текстових посилань.

У розділі «Мої рахунки» можна отримати виписку за заданий період і завантажити її в Ексель форматі.

Розділ «Платежі» де-факто містить всі можливі платежі і перекази: вільні платежі, перекази між своїми рахунками.

Р2Р перекази - на картку ПриватБанку або на карту будь-якого банку світу через Visa Money Transfer, Mastercard Money Send. У цьому випадку комісія банку становить 10 грн. + 1% від суми переказу.

ПриватБанк пропонує найширші можливості для міжнародних переказів. Крім зазначених вище опцій, в розділі «Переклади» пропонується відправка та одержання переказів через системи PrivatMoney, Western Union, а також переклад за номером телефону - LiqPAY.

Цікава послуга представлена ​​в підрозділі «Екстрені гроші». Це «паличка-виручалочка», завдяки якій можна отримати в банкоматі гроші без карти, шляхом тільки введення спеціального коду. Дуже зручно, якщо терміново потрібна готівка, але немає карти під рукою, зате є пристрій, підключений до інтернету. Ще таким чином Ви можете швидко позичити невелику суму грошей члену сім'ї або другу.

Також пропонується можливість здійснення SWIFT -платежей.

Швидкі платежі на постачальників різних послуг згруповані в спеціальні розділи - «Комуналка», «Послуги зв'язку» і «Послуги». У розділі «Послуги» можна робити платежі на користь компаній-партнерів Приватбанку, серед них - соціальні мережі, страхові компанії, косметичні фірми, сервіс колективних знижок «Покупон», онлайн-ігри, автозаправки, хостинг-провайдери.

Список партнерів постійно поповнюється. Також можна замовити в банку довідку (за рахунками, кредитами, довідка для декларації держслужбовців). У розділі «Регулярні платежі» можна налаштувати свій персональний платіжний календар.

Окремий розділ - «Квитки» - присвячений покупці різноманітних квитків: авіаквитків, квитків на поїзди , Автобуси, квитки на футбол , А також інші різноманітні заходи.

Окремий розділ - «Квитки» - присвячений покупці різноманітних квитків: авіаквитків,  квитків на поїзди  , Автобуси,  квитки на футбол  , А також інші різноманітні заходи

Також можна забронювати готель, причому не тільки в Україні, а й за кордоном. Партнером цього сервісу є ostrovok.ru.

ru

Історія всіх транзакцій зберігається в окремому розділі з однойменною назвою. Ще однин «бонус», який особливо оцінять любителі онлайн-шопінгу - це «Кошик» платежів з можливістю пошуку.

Ще один хороший момент - робота з електронними грошима. За допомогою Приват24 можна поповнити Яндекс.Деньги , працювати з PayPal .

Інформаційно-аналітичні функції та персональна бухгалтерія

Однією з сильних сторін інтернет-банку «Приват24» є його розвиток в напрямку реалізації актуальних аналітичних функцій системи. Зокрема, користувачам з головної сторінки доступний інформаційно-аналітичний модуль, що складається з 2 частин - «Операції» (перелік операцій за заданий період часу, з можливістю вивантаження в Ексель) і «Графіки». Другий модуль показує помісячний графік доходів і витрат клієнта, нижче наводиться розподіл витрат за видами операцій.

У вересні 2013 року ПриватБанк встановив у системі Приват24 графіки витрат .

Безпека

Для забезпечення максимального рівня безпеки використовується багаторівнева система захисту. Для доступу в «Приват24» використовуються два пароля - постійний, встановлений самим клієнтом, і динамічний, для підтвердження входу і кожної операції в системі. Для шифрування переданих даних система використовує SSL -Протокол (Secure Sockets Layer) від Thawte, який забезпечує захищені з'єднання між web-сервером і браузером клієнта. Правда при використанні браузера Mozilla Firefox чомусь сертифікат кудись пропав (в інших браузерах - нормально).

Правда при використанні браузера Mozilla Firefox чомусь сертифікат кудись пропав (в інших браузерах - нормально)

Встановлено обмеження на суму операцій протягом дня і протягом місяця.

Слід зазначити доступність інформації з питань безпеки. Крім того, в розділі «Налаштування» користувачеві пропонується безкоштовне антивірусне ПЗ avast !.

В розділ «Пошта» приходять повідомлення про зафіксовані спроби несанкціонованого доступу в еккаунт.

Персоналізація і комунікації

Особливістю даної системи є дуже грамотне відстеження дій клієнта і деяка персоналізація комунікацій.

Наприклад, якщо у вас є карта, якою ви рідко користуєтеся, у вас є шанс, зайшовши в Приват24, побачити ввічливе нагадування про наявність у вас цього продукту і можливість ще раз ознайомитися з його перевагами. Існує ймовірність, що ви знову захочете їм скористатися!

Незважаючи на велику кількість функціоналу, внутрішня організація системи досить зрозуміла й логічна, хоча не завжди зрозумілий принцип розподілу функцій по розділах. Але підказок і відеогід таку силу-силенну, що заблукати досить складно. Ідеально було б, якщо б система дозволяла створити своє меню швидкого доступу.

Якщо Ви віддаєте перевагу управляти рахунками і робити операції прямо на ходу, Ви оціните різноманітність мобільних додатків для мобільного банкінгу, пропонованих Приватом. Зайшовши в Android Playmarket (Андроїд Маркет), ми навіть не здивувалися, знайшовши всі програми Привату на верху рейтингу найпопулярніших фінансово-банківських аплетів.

У червні 2013 року ПриватБанк повідомляв , Що кожен четвертий український власник Android смартфона користується платіжним додатком для електронного банкінгу Приват24.

Якщо Ви підприємець, обов'язково зайдіть на сторінку «Бізнес» розділу «Послуги». Ви знайдете безліч можливостей, які значно полегшать вам прийом платежів і ведення електронної комерції: ви можете скористатися інструментами електронної комерції, такими як створення електронного магазину, підключити інтернет-еквайринг, підключити найсучасніші засоби комунікації з клієнтами (чат, смс-розсилка, смс опитування і багато інших), створити Facebook Shop, а також замовити мобільний платіжний термінал. Навіть просто переглянувши ці опції, мимоволі замислюєшся про власний невеликому бізнесі ...

Безсумнівною перевагою Приватбанку є досить оперативна підтримка користувачів. Прямо з аккаунта Ви можете написати лист в службу підтримки, але якщо питання невідкладний, радимо скористатися онлайн-чатом на сайті Банку - відповідають відразу, питання вирішують оперативно. Ми двічі користувалися онлайн-підтримкою в форматі чату, і обидва рази питання були закриті протягом 5-10 хвилин.

резюме

Кому можемо рекомендувати Приват24? Безсумнівно, всім.

І в першу чергу, завдяки широкому функціоналу. ПриватБанк швидко імплементує найгарячіші технологічні новинки, тому технологічно підковані користувачі можуть спробувати і оцінити прогресивні можливості, відсутні в багатьох українських інтернет-банках.

Звичайно, функціонал Privat24 сподобається так званим «Транзактор», які вважають за краще робити все щоденні операції через Інтернет. Особливо тим, хто є власникам кількох платіжних карт різних банків.

Окрема категорія користувачів, якій можна безумовно рекомендувати Приват24 - це люди, які часто роблять Р2Р перекази - наприклад, ті, хто працює не в тій країні або регіоні, де проживають їхні родини. За номером телефону, за номером картки, через міжнародні системи грошових переказів - можливості і формати перекладів практично необмежені.

І, звичайно, приватні підприємці, власники малого бізнесу, у яких особисті і ділові доходи і витрати перетинаються. Тільки ті, хто вважають за краще користуватися для розрахунків картою-ключем до поточного рахунку, не зможуть оцінити переваг функцій персональної бухгалтерії - щоб відображалася графічна аналітика, краще доходи переводити на платіжну карту фізособи (наприклад, «Універсальну») і особисті платежі і переклади робити з неї .

Дизайн інтерфейсу системи досить дружній, але, як ми писали раніше, не завжди інтуїтивно зрозуміла логіка віднесення тієї чи іншої функції в розділ. Тому, якщо Ви не дуже досвідчений користувач інтернет-банківських систем, краще попередньо вивчити інтерфейс, подивитися кілька відеогід, якщо хочете максимально ефективно використовувати можливості Приват24.


Тест-драйви 2013 систем інтернет-банкінгу @ Roomian Research

Популярні пропозиції (Україна)

море грошей від МФО на вашу карту!

На будь-які цілі, знижка -50% для нових позичальників

кредит готівкою від банку - не плати зайвого!

До 50 тис грн, до 5 років - від самого надійного європейського банку

кредитна карта кращого банку безкоштовно!

Успей отримати карту з кредитом до 75 тис грн, грейс 55 днів, до 10% на залишок

Інтернет-банкінг «Приват 24» від ПриватБанку

Приват24 ПриватБанку

Агентство Roomian Research продовжує тестування інтернет банків, що претендують на звання найбільш ефективних з тих, що працюють сьогодні в Україні. Цього разу ми розглянемо інтернет-банкінг під назвою «Приват 24» від лідера банківського сектора України - ПриватБанку.

Історична довідка

Перші кроки на шляху створення інтернет-банкінгу «Приватбанк 24» були зроблені ще в 1996 році, коли з'явилася ідея створити інструмент, за допомогою якого клієнт банку зможе самостійно контролювати картковий баланс. В першу чергу було реалізовано інформування клієнтів про залишок і рух грошей через мобільні пристрої.

Паралельно з впровадженням мобільного банкінгу, почалася розробка повноцінного інструментарію для віддаленого управління рахунками через інтернет. У 2002 році була запущена перша версія інтернет-банкінгу Privat24.

З моменту запуску, інтерфейс і функціональність Пріватбанк24 постійно розвивалися і зазнавали змін, але незмінними залишалися такі ключові характеристики, як прийнятна вартість операцій, висока швидкість обробки транзакцій і оперативна підтримка користувачів.

Разом з високою часткою ПриватБанку на ринку і постійної інноваційної активністю його команди, ці переваги зумовили популярність онлайн-рішення: послугами Приват24 користуються понад 1 млн. Чоловік, і ця кількість постійно зростає.

Функціонал Приват24 є одним з найбільш повних, представлені як все найбільш затребувані послуги, так і новаторські для українського ринку. До останніх інновацій, які отримали визнання у всьому світі, відносяться такі продукти, як платіжний міні-термінал, вхід в Інтернет-банкінг через QR-код, онлайн-інкасація, а також десятки різних мобільних додатків.

Підключення до інтернет-банкінгу

Для користування інтернет-банкінгом ПриватБанку необхідно мати мінімум 1 картковий продукт цього банку. Щоб підключитися до системи «Privat24», яке існує клієнту достатньо зареєструватися на сайті ПриватБанку.

Логіном служить номер мобільного телефону, постійний пароль придумуєте самі, також необхідно вказати останні цифри номера банківської картки і, на наступному етапі реєстрації, після введення динамічного смс-пароля, - ще й її ПІН-код.

Оскільки у нас був на руках як картковий продукт для фізичних осіб, так і карта-ключ до рахунку приватного підприємця, ми були приємно здивовані, що в Приват 24 відобразилися всі наявні продукти. Це дуже зручно - можна, увійшовши через вхід для юридичних осіб, вести облік надходжень на карту, платити податки, і в той же час, якщо зайти в Приват24 як фізособа - можна управляти картою-ключем як звичайною платіжною карткою - робити платежі, перекази.

вартість обслуговування

Підключення до Приват 24 для приватних клієнтів безкоштовно. Тарифи на операції теж не високі - переклад на картку ПриватБанку не тарифікується, оплата в інтернет-магазині, підключеному до Приват24, переклад в інший банк в Україні коштує 3 грн + 1%, на карту будь-якого банку світу (P2P) - 10 грн + 1 %, переклад SWIFT - 0,5% від суми (мінімум 5 UAH) + 12 USD, поповнення мобільного - 50 коп.

Ми оцінили ту опцію, що на сторінці ряду операцій наведені тарифи на їх здійснення - це дає відчуття контролю і прозорості.

Приват24 вхід в систему

При вході в систему користувачеві пропонується ввести номер мобільного, зареєстрований в системі Приват24, і постійний пароль. Якщо користувач забув пароль, його можна легко відновити без звернення до ПриватБанк, ввівши ІПН, номер мобільного, новий пароль, потім - динамічний пароль з смс, і на останньому кроці - номер карти і термін її дії.

Після введення облікових даних користувач переходить на головну сторінку Приват24.

Після введення облікових даних користувач переходить на головну сторінку Приват24

Для нас перший вхід в систему був пов'язаний з легким шоком. Для карти Універсальної для фізосіб доступною залишок коштів відобразився цілком коректно, в той час як для карти-ключа до рахунку підприємця замість доступного залишку відобразився обсяг видаткових операцій.

Для карти Універсальної для фізосіб доступною залишок коштів відобразився цілком коректно, в той час як для карти-ключа до рахунку підприємця замість доступного залишку відобразився обсяг видаткових операцій

Після того, як переляк минув, ми зрозуміли, що карта СПД - це просто ключ для управління поточним рахунком, залишку на ній, по суті, немає, але дивне відчуття деякий час залишалося.

Функціональні можливості системи

Можливості системи Приват24 великі, тому згадаємо лише ключові:

 • управління рахунками - ви можете переглядати інформацію про свої рахунки, кредити і відкритих депозитах, контролювати ліміти кредитних карт і мати доступ до виписок за всіма рахунками,
 • оплата комунальних послуг, платежі за воду, газ, електроенергію, телебачення, мобільний і міський зв'язок, інтернет,
 • відправка та отримання грошових переказів,
 • переклади на карту будь-якого банку світу,
 • відкриття депозитів,
 • відкриття віртуальних карт для інтернет-платежів,
 • покупка квитків,
 • отримання моментального кредиту на карту «Екстрені гроші»,
 • додавання в еккаунт карти іншого українського банку для зручності і контролю.

кредити

У розділі «Кредити» можна подивитися інформацію за існуючими кредитами, графік платежів, погасити заборгованість по існуючих кредитах і навіть змінити кредитний ліміт на карті.

У розділі «Кредити» можна подивитися інформацію за існуючими кредитами, графік платежів, погасити заборгованість по існуючих кредитах і навіть змінити кредитний ліміт на карті

Оформити новий кредит або відправити заявку можна. Посилання веде на відповідний розділ корпоративного сайту ПриватБанку.

карти

Розділ «Карти» умовно розділений на 2 частини - інформаційний блок на головній сторінці з інформацією по всіх прив'язаним до екаунтів картками і масивний розділ «Управління картою рахунком», де доступні найцікавіші опції, які і забезпечують гнучкість і зручність використання Приват24.

Що це за можливості? Карту можна заблокувати або навпаки розблокувати при невірно введеному ПІН-код, можна заборонити блокування картки при виїзді за кордон, включити опцію інтернет-оплати, змінити загальний ліміт на проведення операцій, отримати виписку, а також оформити депозит або підключити до послуги «Скарбничка» ( накопичувальний рахунок).

Відзначимо, що, на відміну від багатьох банків, ПриватБанк пропонує поповнити карту з зовнішньої карти будь-якого українського банку. Це дуже зручно, якщо у вас зарплатна картка іншого банку, а платежі і переклади вам подобається робити через Приват24.

Це дуже зручно, якщо у вас зарплатна картка іншого банку, а платежі і переклади вам подобається робити через Приват24

Є одне «але». Щоб це зробити, вам спочатку потрібно прив'язати карту іншого банку до екаунтів Privat24. Зробити це легко, у нас ця операція зайняла менше хвилини.

Спочатку вводяться реквізити карти, потім пароль з смс. На карті тимчасово блокується 10 копійок (так перевіряється, що карта активна), які протягом місяця повертаються. Тільки знайти цю послугу виявилося не дуже легко - вона знаходиться в меню «Карти» підрозділу «Налаштування» розділу «Всі послуги».

Можна замовити віртуальну карту для інтернет-платежів. Ми вибрали доларову карту. Оформлення заявки пройшло так швидко, що ми навіть здивувалися. Незабаром довантажити реквізити карти, і вона відобразилася в списку рахунків, ось тільки обіцяне смс-повідомлення з реквізитами ми так і не отримали.

Незабаром довантажити реквізити карти, і вона відобразилася в списку рахунків, ось тільки обіцяне смс-повідомлення з реквізитами ми так і не отримали

Депозити

У розділі «Депозити» можна знайти стандартну інформацію про відкриті депозитах, поповнити депозит. Також можна відкрити новий ощадний рахунок. Після підбору продукту Ви вибираєте метод поповнення, суму і термін, а також вибираєте, як будете розпоряджатися нарахованими відсотками. І - готово!

У вересні 2013 року ПриватБанк відкрив оформлення депозитів в Приват24 готівкою .

Послуги: платежі та перекази

При переході в розділ «Послуги» створюється відчуття присутності в величезному інтернет-магазині, настільки великий перелік можливостей.

Звичайно, дизайнерський підхід міг перетворити цей розділ в справжній магазин, забезпечивши «смачними» іконками і графікою, але творці Приват24 не захотіли збивати з пантелику звичайного користувача, мислячого НЕ графічними образами, як представники націй з ієрогліфічним письмом, а словами. Меню оформлено дуже лаконічно у вигляді текстових посилань.

У розділі «Мої рахунки» можна отримати виписку за заданий період і завантажити її в Ексель форматі.

Розділ «Платежі» де-факто містить всі можливі платежі і перекази: вільні платежі, перекази між своїми рахунками.

Р2Р перекази - на картку ПриватБанку або на карту будь-якого банку світу через Visa Money Transfer, Mastercard Money Send. У цьому випадку комісія банку становить 10 грн. + 1% від суми переказу.

ПриватБанк пропонує найширші можливості для міжнародних переказів. Крім зазначених вище опцій, в розділі «Переклади» пропонується відправка та одержання переказів через системи PrivatMoney, Western Union, а також переклад за номером телефону - LiqPAY.

Цікава послуга представлена ​​в підрозділі «Екстрені гроші». Це «паличка-виручалочка», завдяки якій можна отримати в банкоматі гроші без карти, шляхом тільки введення спеціального коду. Дуже зручно, якщо терміново потрібна готівка, але немає карти під рукою, зате є пристрій, підключений до інтернету. Ще таким чином Ви можете швидко позичити невелику суму грошей члену сім'ї або другу.

Також пропонується можливість здійснення SWIFT -платежей.

Швидкі платежі на постачальників різних послуг згруповані в спеціальні розділи - «Комуналка», «Послуги зв'язку» і «Послуги». У розділі «Послуги» можна робити платежі на користь компаній-партнерів Приватбанку, серед них - соціальні мережі, страхові компанії, косметичні фірми, сервіс колективних знижок «Покупон», онлайн-ігри, автозаправки, хостинг-провайдери.

Список партнерів постійно поповнюється. Також можна замовити в банку довідку (за рахунками, кредитами, довідка для декларації держслужбовців). У розділі «Регулярні платежі» можна налаштувати свій персональний платіжний календар.

Окремий розділ - «Квитки» - присвячений покупці різноманітних квитків: авіаквитків, квитків на поїзди , Автобуси, квитки на футбол , А також інші різноманітні заходи.

Окремий розділ - «Квитки» - присвячений покупці різноманітних квитків: авіаквитків,  квитків на поїзди  , Автобуси,  квитки на футбол  , А також інші різноманітні заходи

Також можна забронювати готель, причому не тільки в Україні, а й за кордоном. Партнером цього сервісу є ostrovok.ru.

ru

Історія всіх транзакцій зберігається в окремому розділі з однойменною назвою. Ще однин «бонус», який особливо оцінять любителі онлайн-шопінгу - це «Кошик» платежів з можливістю пошуку.

Ще один хороший момент - робота з електронними грошима. За допомогою Приват24 можна поповнити Яндекс.Деньги , працювати з PayPal .

Інформаційно-аналітичні функції та персональна бухгалтерія

Однією з сильних сторін інтернет-банку «Приват24» є його розвиток в напрямку реалізації актуальних аналітичних функцій системи. Зокрема, користувачам з головної сторінки доступний інформаційно-аналітичний модуль, що складається з 2 частин - «Операції» (перелік операцій за заданий період часу, з можливістю вивантаження в Ексель) і «Графіки». Другий модуль показує помісячний графік доходів і витрат клієнта, нижче наводиться розподіл витрат за видами операцій.

У вересні 2013 року ПриватБанк встановив у системі Приват24 графіки витрат .

Безпека

Для забезпечення максимального рівня безпеки використовується багаторівнева система захисту. Для доступу в «Приват24» використовуються два пароля - постійний, встановлений самим клієнтом, і динамічний, для підтвердження входу і кожної операції в системі. Для шифрування переданих даних система використовує SSL -Протокол (Secure Sockets Layer) від Thawte, який забезпечує захищені з'єднання між web-сервером і браузером клієнта. Правда при використанні браузера Mozilla Firefox чомусь сертифікат кудись пропав (в інших браузерах - нормально).

Правда при використанні браузера Mozilla Firefox чомусь сертифікат кудись пропав (в інших браузерах - нормально)

Встановлено обмеження на суму операцій протягом дня і протягом місяця.

Слід зазначити доступність інформації з питань безпеки. Крім того, в розділі «Налаштування» користувачеві пропонується безкоштовне антивірусне ПЗ avast !.

В розділ «Пошта» приходять повідомлення про зафіксовані спроби несанкціонованого доступу в еккаунт.

Персоналізація і комунікації

Особливістю даної системи є дуже грамотне відстеження дій клієнта і деяка персоналізація комунікацій.

Наприклад, якщо у вас є карта, якою ви рідко користуєтеся, у вас є шанс, зайшовши в Приват24, побачити ввічливе нагадування про наявність у вас цього продукту і можливість ще раз ознайомитися з його перевагами. Існує ймовірність, що ви знову захочете їм скористатися!

Незважаючи на велику кількість функціоналу, внутрішня організація системи досить зрозуміла й логічна, хоча не завжди зрозумілий принцип розподілу функцій по розділах. Але підказок і відеогід таку силу-силенну, що заблукати досить складно. Ідеально було б, якщо б система дозволяла створити своє меню швидкого доступу.

Якщо Ви віддаєте перевагу управляти рахунками і робити операції прямо на ходу, Ви оціните різноманітність мобільних додатків для мобільного банкінгу, пропонованих Приватом. Зайшовши в Android Playmarket (Андроїд Маркет), ми навіть не здивувалися, знайшовши всі програми Привату на верху рейтингу найпопулярніших фінансово-банківських аплетів.

У червні 2013 року ПриватБанк повідомляв , Що кожен четвертий український власник Android смартфона користується платіжним додатком для електронного банкінгу Приват24.

Якщо Ви підприємець, обов'язково зайдіть на сторінку «Бізнес» розділу «Послуги». Ви знайдете безліч можливостей, які значно полегшать вам прийом платежів і ведення електронної комерції: ви можете скористатися інструментами електронної комерції, такими як створення електронного магазину, підключити інтернет-еквайринг, підключити найсучасніші засоби комунікації з клієнтами (чат, смс-розсилка, смс опитування і багато інших), створити Facebook Shop, а також замовити мобільний платіжний термінал. Навіть просто переглянувши ці опції, мимоволі замислюєшся про власний невеликому бізнесі ...

Безсумнівною перевагою Приватбанку є досить оперативна підтримка користувачів. Прямо з аккаунта Ви можете написати лист в службу підтримки, але якщо питання невідкладний, радимо скористатися онлайн-чатом на сайті Банку - відповідають відразу, питання вирішують оперативно. Ми двічі користувалися онлайн-підтримкою в форматі чату, і обидва рази питання були закриті протягом 5-10 хвилин.

резюме

Кому можемо рекомендувати Приват24? Безсумнівно, всім.

І в першу чергу, завдяки широкому функціоналу. ПриватБанк швидко імплементує найгарячіші технологічні новинки, тому технологічно підковані користувачі можуть спробувати і оцінити прогресивні можливості, відсутні в багатьох українських інтернет-банках.

Звичайно, функціонал Privat24 сподобається так званим «Транзактор», які вважають за краще робити все щоденні операції через Інтернет. Особливо тим, хто є власникам кількох платіжних карт різних банків.

Окрема категорія користувачів, якій можна безумовно рекомендувати Приват24 - це люди, які часто роблять Р2Р перекази - наприклад, ті, хто працює не в тій країні або регіоні, де проживають їхні родини. За номером телефону, за номером картки, через міжнародні системи грошових переказів - можливості і формати перекладів практично необмежені.

І, звичайно, приватні підприємці, власники малого бізнесу, у яких особисті і ділові доходи і витрати перетинаються. Тільки ті, хто вважають за краще користуватися для розрахунків картою-ключем до поточного рахунку, не зможуть оцінити переваг функцій персональної бухгалтерії - щоб відображалася графічна аналітика, краще доходи переводити на платіжну карту фізособи (наприклад, «Універсальну») і особисті платежі і переклади робити з неї .

Дизайн інтерфейсу системи досить дружній, але, як ми писали раніше, не завжди інтуїтивно зрозуміла логіка віднесення тієї чи іншої функції в розділ. Тому, якщо Ви не дуже досвідчений користувач інтернет-банківських систем, краще попередньо вивчити інтерфейс, подивитися кілька відеогід, якщо хочете максимально ефективно використовувати можливості Приват24.


Тест-драйви 2013 систем інтернет-банкінгу @ Roomian Research

Популярні пропозиції (Україна)

море грошей від МФО на вашу карту!

На будь-які цілі, знижка -50% для нових позичальників

кредит готівкою від банку - не плати зайвого!

До 50 тис грн, до 5 років - від самого надійного європейського банку

кредитна карта кращого банку безкоштовно!

Успей отримати карту з кредитом до 75 тис грн, грейс 55 днів, до 10% на залишок

Інтернет-банкінг «Приват 24» від ПриватБанку

Приват24 ПриватБанку

Агентство Roomian Research продовжує тестування інтернет банків, що претендують на звання найбільш ефективних з тих, що працюють сьогодні в Україні. Цього разу ми розглянемо інтернет-банкінг під назвою «Приват 24» від лідера банківського сектора України - ПриватБанку.

Історична довідка

Перші кроки на шляху створення інтернет-банкінгу «Приватбанк 24» були зроблені ще в 1996 році, коли з'явилася ідея створити інструмент, за допомогою якого клієнт банку зможе самостійно контролювати картковий баланс. В першу чергу було реалізовано інформування клієнтів про залишок і рух грошей через мобільні пристрої.

Паралельно з впровадженням мобільного банкінгу, почалася розробка повноцінного інструментарію для віддаленого управління рахунками через інтернет. У 2002 році була запущена перша версія інтернет-банкінгу Privat24.

З моменту запуску, інтерфейс і функціональність Пріватбанк24 постійно розвивалися і зазнавали змін, але незмінними залишалися такі ключові характеристики, як прийнятна вартість операцій, висока швидкість обробки транзакцій і оперативна підтримка користувачів.

Разом з високою часткою ПриватБанку на ринку і постійної інноваційної активністю його команди, ці переваги зумовили популярність онлайн-рішення: послугами Приват24 користуються понад 1 млн. Чоловік, і ця кількість постійно зростає.

Функціонал Приват24 є одним з найбільш повних, представлені як все найбільш затребувані послуги, так і новаторські для українського ринку. До останніх інновацій, які отримали визнання у всьому світі, відносяться такі продукти, як платіжний міні-термінал, вхід в Інтернет-банкінг через QR-код, онлайн-інкасація, а також десятки різних мобільних додатків.

Підключення до інтернет-банкінгу

Для користування інтернет-банкінгом ПриватБанку необхідно мати мінімум 1 картковий продукт цього банку. Щоб підключитися до системи «Privat24», яке існує клієнту достатньо зареєструватися на сайті ПриватБанку.

Логіном служить номер мобільного телефону, постійний пароль придумуєте самі, також необхідно вказати останні цифри номера банківської картки і, на наступному етапі реєстрації, після введення динамічного смс-пароля, - ще й її ПІН-код.

Оскільки у нас був на руках як картковий продукт для фізичних осіб, так і карта-ключ до рахунку приватного підприємця, ми були приємно здивовані, що в Приват 24 відобразилися всі наявні продукти. Це дуже зручно - можна, увійшовши через вхід для юридичних осіб, вести облік надходжень на карту, платити податки, і в той же час, якщо зайти в Приват24 як фізособа - можна управляти картою-ключем як звичайною платіжною карткою - робити платежі, перекази.

вартість обслуговування

Підключення до Приват 24 для приватних клієнтів безкоштовно. Тарифи на операції теж не високі - переклад на картку ПриватБанку не тарифікується, оплата в інтернет-магазині, підключеному до Приват24, переклад в інший банк в Україні коштує 3 грн + 1%, на карту будь-якого банку світу (P2P) - 10 грн + 1 %, переклад SWIFT - 0,5% від суми (мінімум 5 UAH) + 12 USD, поповнення мобільного - 50 коп.

Ми оцінили ту опцію, що на сторінці ряду операцій наведені тарифи на їх здійснення - це дає відчуття контролю і прозорості.

Приват24 вхід в систему

При вході в систему користувачеві пропонується ввести номер мобільного, зареєстрований в системі Приват24, і постійний пароль. Якщо користувач забув пароль, його можна легко відновити без звернення до ПриватБанк, ввівши ІПН, номер мобільного, новий пароль, потім - динамічний пароль з смс, і на останньому кроці - номер карти і термін її дії.

Після введення облікових даних користувач переходить на головну сторінку Приват24.

Після введення облікових даних користувач переходить на головну сторінку Приват24

Для нас перший вхід в систему був пов'язаний з легким шоком. Для карти Універсальної для фізосіб доступною залишок коштів відобразився цілком коректно, в той час як для карти-ключа до рахунку підприємця замість доступного залишку відобразився обсяг видаткових операцій.

Для карти Універсальної для фізосіб доступною залишок коштів відобразився цілком коректно, в той час як для карти-ключа до рахунку підприємця замість доступного залишку відобразився обсяг видаткових операцій

Після того, як переляк минув, ми зрозуміли, що карта СПД - це просто ключ для управління поточним рахунком, залишку на ній, по суті, немає, але дивне відчуття деякий час залишалося.

Функціональні можливості системи

Можливості системи Приват24 великі, тому згадаємо лише ключові:

 • управління рахунками - ви можете переглядати інформацію про свої рахунки, кредити і відкритих депозитах, контролювати ліміти кредитних карт і мати доступ до виписок за всіма рахунками,
 • оплата комунальних послуг, платежі за воду, газ, електроенергію, телебачення, мобільний і міський зв'язок, інтернет,
 • відправка та отримання грошових переказів,
 • переклади на карту будь-якого банку світу,
 • відкриття депозитів,
 • відкриття віртуальних карт для інтернет-платежів,
 • покупка квитків,
 • отримання моментального кредиту на карту «Екстрені гроші»,
 • додавання в еккаунт карти іншого українського банку для зручності і контролю.

кредити

У розділі «Кредити» можна подивитися інформацію за існуючими кредитами, графік платежів, погасити заборгованість по існуючих кредитах і навіть змінити кредитний ліміт на карті.

У розділі «Кредити» можна подивитися інформацію за існуючими кредитами, графік платежів, погасити заборгованість по існуючих кредитах і навіть змінити кредитний ліміт на карті

Оформити новий кредит або відправити заявку можна. Посилання веде на відповідний розділ корпоративного сайту ПриватБанку.

карти

Розділ «Карти» умовно розділений на 2 частини - інформаційний блок на головній сторінці з інформацією по всіх прив'язаним до екаунтів картками і масивний розділ «Управління картою рахунком», де доступні найцікавіші опції, які і забезпечують гнучкість і зручність використання Приват24.

Що це за можливості? Карту можна заблокувати або навпаки розблокувати при невірно введеному ПІН-код, можна заборонити блокування картки при виїзді за кордон, включити опцію інтернет-оплати, змінити загальний ліміт на проведення операцій, отримати виписку, а також оформити депозит або підключити до послуги «Скарбничка» ( накопичувальний рахунок).

Відзначимо, що, на відміну від багатьох банків, ПриватБанк пропонує поповнити карту з зовнішньої карти будь-якого українського банку. Це дуже зручно, якщо у вас зарплатна картка іншого банку, а платежі і переклади вам подобається робити через Приват24.

Це дуже зручно, якщо у вас зарплатна картка іншого банку, а платежі і переклади вам подобається робити через Приват24

Є одне «але». Щоб це зробити, вам спочатку потрібно прив'язати карту іншого банку до екаунтів Privat24. Зробити це легко, у нас ця операція зайняла менше хвилини.

Спочатку вводяться реквізити карти, потім пароль з смс. На карті тимчасово блокується 10 копійок (так перевіряється, що карта активна), які протягом місяця повертаються. Тільки знайти цю послугу виявилося не дуже легко - вона знаходиться в меню «Карти» підрозділу «Налаштування» розділу «Всі послуги».

Можна замовити віртуальну карту для інтернет-платежів. Ми вибрали доларову карту. Оформлення заявки пройшло так швидко, що ми навіть здивувалися. Незабаром довантажити реквізити карти, і вона відобразилася в списку рахунків, ось тільки обіцяне смс-повідомлення з реквізитами ми так і не отримали.

Незабаром довантажити реквізити карти, і вона відобразилася в списку рахунків, ось тільки обіцяне смс-повідомлення з реквізитами ми так і не отримали

Депозити

У розділі «Депозити» можна знайти стандартну інформацію про відкриті депозитах, поповнити депозит. Також можна відкрити новий ощадний рахунок. Після підбору продукту Ви вибираєте метод поповнення, суму і термін, а також вибираєте, як будете розпоряджатися нарахованими відсотками. І - готово!

У вересні 2013 року ПриватБанк відкрив оформлення депозитів в Приват24 готівкою .

Послуги: платежі та перекази

При переході в розділ «Послуги» створюється відчуття присутності в величезному інтернет-магазині, настільки великий перелік можливостей.

Звичайно, дизайнерський підхід міг перетворити цей розділ в справжній магазин, забезпечивши «смачними» іконками і графікою, але творці Приват24 не захотіли збивати з пантелику звичайного користувача, мислячого НЕ графічними образами, як представники націй з ієрогліфічним письмом, а словами. Меню оформлено дуже лаконічно у вигляді текстових посилань.

У розділі «Мої рахунки» можна отримати виписку за заданий період і завантажити її в Ексель форматі.

Розділ «Платежі» де-факто містить всі можливі платежі і перекази: вільні платежі, перекази між своїми рахунками.

Р2Р перекази - на картку ПриватБанку або на карту будь-якого банку світу через Visa Money Transfer, Mastercard Money Send. У цьому випадку комісія банку становить 10 грн. + 1% від суми переказу.

ПриватБанк пропонує найширші можливості для міжнародних переказів. Крім зазначених вище опцій, в розділі «Переклади» пропонується відправка та одержання переказів через системи PrivatMoney, Western Union, а також переклад за номером телефону - LiqPAY.

Цікава послуга представлена ​​в підрозділі «Екстрені гроші». Це «паличка-виручалочка», завдяки якій можна отримати в банкоматі гроші без карти, шляхом тільки введення спеціального коду. Дуже зручно, якщо терміново потрібна готівка, але немає карти під рукою, зате є пристрій, підключений до інтернету. Ще таким чином Ви можете швидко позичити невелику суму грошей члену сім'ї або другу.

Також пропонується можливість здійснення SWIFT -платежей.

Швидкі платежі на постачальників різних послуг згруповані в спеціальні розділи - «Комуналка», «Послуги зв'язку» і «Послуги». У розділі «Послуги» можна робити платежі на користь компаній-партнерів Приватбанку, серед них - соціальні мережі, страхові компанії, косметичні фірми, сервіс колективних знижок «Покупон», онлайн-ігри, автозаправки, хостинг-провайдери.

Список партнерів постійно поповнюється. Також можна замовити в банку довідку (за рахунками, кредитами, довідка для декларації держслужбовців). У розділі «Регулярні платежі» можна налаштувати свій персональний платіжний календар.

Окремий розділ - «Квитки» - присвячений покупці різноманітних квитків: авіаквитків, квитків на поїзди , Автобуси, квитки на футбол , А також інші різноманітні заходи.

Окремий розділ - «Квитки» - присвячений покупці різноманітних квитків: авіаквитків,  квитків на поїзди  , Автобуси,  квитки на футбол  , А також інші різноманітні заходи

Також можна забронювати готель, причому не тільки в Україні, а й за кордоном. Партнером цього сервісу є ostrovok.ru.

ru

Історія всіх транзакцій зберігається в окремому розділі з однойменною назвою. Ще однин «бонус», який особливо оцінять любителі онлайн-шопінгу - це «Кошик» платежів з можливістю пошуку.

Ще один хороший момент - робота з електронними грошима. За допомогою Приват24 можна поповнити Яндекс.Деньги , працювати з PayPal .

Інформаційно-аналітичні функції та персональна бухгалтерія

Однією з сильних сторін інтернет-банку «Приват24» є його розвиток в напрямку реалізації актуальних аналітичних функцій системи. Зокрема, користувачам з головної сторінки доступний інформаційно-аналітичний модуль, що складається з 2 частин - «Операції» (перелік операцій за заданий період часу, з можливістю вивантаження в Ексель) і «Графіки». Другий модуль показує помісячний графік доходів і витрат клієнта, нижче наводиться розподіл витрат за видами операцій.

У вересні 2013 року ПриватБанк встановив у системі Приват24 графіки витрат .

Безпека

Для забезпечення максимального рівня безпеки використовується багаторівнева система захисту. Для доступу в «Приват24» використовуються два пароля - постійний, встановлений самим клієнтом, і динамічний, для підтвердження входу і кожної операції в системі. Для шифрування переданих даних система використовує SSL -Протокол (Secure Sockets Layer) від Thawte, який забезпечує захищені з'єднання між web-сервером і браузером клієнта. Правда при використанні браузера Mozilla Firefox чомусь сертифікат кудись пропав (в інших браузерах - нормально).

Правда при використанні браузера Mozilla Firefox чомусь сертифікат кудись пропав (в інших браузерах - нормально)

Встановлено обмеження на суму операцій протягом дня і протягом місяця.

Слід зазначити доступність інформації з питань безпеки. Крім того, в розділі «Налаштування» користувачеві пропонується безкоштовне антивірусне ПЗ avast !.

В розділ «Пошта» приходять повідомлення про зафіксовані спроби несанкціонованого доступу в еккаунт.

Персоналізація і комунікації

Особливістю даної системи є дуже грамотне відстеження дій клієнта і деяка персоналізація комунікацій.

Наприклад, якщо у вас є карта, якою ви рідко користуєтеся, у вас є шанс, зайшовши в Приват24, побачити ввічливе нагадування про наявність у вас цього продукту і можливість ще раз ознайомитися з його перевагами. Існує ймовірність, що ви знову захочете їм скористатися!

Незважаючи на велику кількість функціоналу, внутрішня організація системи досить зрозуміла й логічна, хоча не завжди зрозумілий принцип розподілу функцій по розділах. Але підказок і відеогід таку силу-силенну, що заблукати досить складно. Ідеально було б, якщо б система дозволяла створити своє меню швидкого доступу.

Якщо Ви віддаєте перевагу управляти рахунками і робити операції прямо на ходу, Ви оціните різноманітність мобільних додатків для мобільного банкінгу, пропонованих Приватом. Зайшовши в Android Playmarket (Андроїд Маркет), ми навіть не здивувалися, знайшовши всі програми Привату на верху рейтингу найпопулярніших фінансово-банківських аплетів.

У червні 2013 року ПриватБанк повідомляв , Що кожен четвертий український власник Android смартфона користується платіжним додатком для електронного банкінгу Приват24.

Якщо Ви підприємець, обов'язково зайдіть на сторінку «Бізнес» розділу «Послуги». Ви знайдете безліч можливостей, які значно полегшать вам прийом платежів і ведення електронної комерції: ви можете скористатися інструментами електронної комерції, такими як створення електронного магазину, підключити інтернет-еквайринг, підключити найсучасніші засоби комунікації з клієнтами (чат, смс-розсилка, смс опитування і багато інших), створити Facebook Shop, а також замовити мобільний платіжний термінал. Навіть просто переглянувши ці опції, мимоволі замислюєшся про власний невеликому бізнесі ...

Безсумнівною перевагою Приватбанку є досить оперативна підтримка користувачів. Прямо з аккаунта Ви можете написати лист в службу підтримки, але якщо питання невідкладний, радимо скористатися онлайн-чатом на сайті Банку - відповідають відразу, питання вирішують оперативно. Ми двічі користувалися онлайн-підтримкою в форматі чату, і обидва рази питання були закриті протягом 5-10 хвилин.

резюме

Кому можемо рекомендувати Приват24? Безсумнівно, всім.

І в першу чергу, завдяки широкому функціоналу. ПриватБанк швидко імплементує найгарячіші технологічні новинки, тому технологічно підковані користувачі можуть спробувати і оцінити прогресивні можливості, відсутні в багатьох українських інтернет-банках.

Звичайно, функціонал Privat24 сподобається так званим «Транзактор», які вважають за краще робити все щоденні операції через Інтернет. Особливо тим, хто є власникам кількох платіжних карт різних банків.

Окрема категорія користувачів, якій можна безумовно рекомендувати Приват24 - це люди, які часто роблять Р2Р перекази - наприклад, ті, хто працює не в тій країні або регіоні, де проживають їхні родини. За номером телефону, за номером картки, через міжнародні системи грошових переказів - можливості і формати перекладів практично необмежені.

І, звичайно, приватні підприємці, власники малого бізнесу, у яких особисті і ділові доходи і витрати перетинаються. Тільки ті, хто вважають за краще користуватися для розрахунків картою-ключем до поточного рахунку, не зможуть оцінити переваг функцій персональної бухгалтерії - щоб відображалася графічна аналітика, краще доходи переводити на платіжну карту фізособи (наприклад, «Універсальну») і особисті платежі і переклади робити з неї .

Дизайн інтерфейсу системи досить дружній, але, як ми писали раніше, не завжди інтуїтивно зрозуміла логіка віднесення тієї чи іншої функції в розділ. Тому, якщо Ви не дуже досвідчений користувач інтернет-банківських систем, краще попередньо вивчити інтерфейс, подивитися кілька відеогід, якщо хочете максимально ефективно використовувати можливості Приват24.


Тест-драйви 2013 систем інтернет-банкінгу @ Roomian Research

Популярні пропозиції (Україна)

море грошей від МФО на вашу карту!

На будь-які цілі, знижка -50% для нових позичальників

кредит готівкою від банку - не плати зайвого!

До 50 тис грн, до 5 років - від самого надійного європейського банку

кредитна карта кращого банку безкоштовно!

Успей отримати карту з кредитом до 75 тис грн, грейс 55 днів, до 10% на залишок

Інтернет-банкінг «Приват 24» від ПриватБанку

Приват24 ПриватБанку

Агентство Roomian Research продовжує тестування інтернет банків, що претендують на звання найбільш ефективних з тих, що працюють сьогодні в Україні. Цього разу ми розглянемо інтернет-банкінг під назвою «Приват 24» від лідера банківського сектора України - ПриватБанку.

Історична довідка

Перші кроки на шляху створення інтернет-банкінгу «Приватбанк 24» були зроблені ще в 1996 році, коли з'явилася ідея створити інструмент, за допомогою якого клієнт банку зможе самостійно контролювати картковий баланс. В першу чергу було реалізовано інформування клієнтів про залишок і рух грошей через мобільні пристрої.

Паралельно з впровадженням мобільного банкінгу, почалася розробка повноцінного інструментарію для віддаленого управління рахунками через інтернет. У 2002 році була запущена перша версія інтернет-банкінгу Privat24.

З моменту запуску, інтерфейс і функціональність Пріватбанк24 постійно розвивалися і зазнавали змін, але незмінними залишалися такі ключові характеристики, як прийнятна вартість операцій, висока швидкість обробки транзакцій і оперативна підтримка користувачів.

Разом з високою часткою ПриватБанку на ринку і постійної інноваційної активністю його команди, ці переваги зумовили популярність онлайн-рішення: послугами Приват24 користуються понад 1 млн. Чоловік, і ця кількість постійно зростає.

Функціонал Приват24 є одним з найбільш повних, представлені як все найбільш затребувані послуги, так і новаторські для українського ринку. До останніх інновацій, які отримали визнання у всьому світі, відносяться такі продукти, як платіжний міні-термінал, вхід в Інтернет-банкінг через QR-код, онлайн-інкасація, а також десятки різних мобільних додатків.

Підключення до інтернет-банкінгу

Для користування інтернет-банкінгом ПриватБанку необхідно мати мінімум 1 картковий продукт цього банку. Щоб підключитися до системи «Privat24», яке існує клієнту достатньо зареєструватися на сайті ПриватБанку.

Логіном служить номер мобільного телефону, постійний пароль придумуєте самі, також необхідно вказати останні цифри номера банківської картки і, на наступному етапі реєстрації, після введення динамічного смс-пароля, - ще й її ПІН-код.

Оскільки у нас був на руках як картковий продукт для фізичних осіб, так і карта-ключ до рахунку приватного підприємця, ми були приємно здивовані, що в Приват 24 відобразилися всі наявні продукти. Це дуже зручно - можна, увійшовши через вхід для юридичних осіб, вести облік надходжень на карту, платити податки, і в той же час, якщо зайти в Приват24 як фізособа - можна управляти картою-ключем як звичайною платіжною карткою - робити платежі, перекази.

вартість обслуговування

Підключення до Приват 24 для приватних клієнтів безкоштовно. Тарифи на операції теж не високі - переклад на картку ПриватБанку не тарифікується, оплата в інтернет-магазині, підключеному до Приват24, переклад в інший банк в Україні коштує 3 грн + 1%, на карту будь-якого банку світу (P2P) - 10 грн + 1 %, переклад SWIFT - 0,5% від суми (мінімум 5 UAH) + 12 USD, поповнення мобільного - 50 коп.

Ми оцінили ту опцію, що на сторінці ряду операцій наведені тарифи на їх здійснення - це дає відчуття контролю і прозорості.

Приват24 вхід в систему

При вході в систему користувачеві пропонується ввести номер мобільного, зареєстрований в системі Приват24, і постійний пароль. Якщо користувач забув пароль, його можна легко відновити без звернення до ПриватБанк, ввівши ІПН, номер мобільного, новий пароль, потім - динамічний пароль з смс, і на останньому кроці - номер карти і термін її дії.

Після введення облікових даних користувач переходить на головну сторінку Приват24.

Після введення облікових даних користувач переходить на головну сторінку Приват24

Для нас перший вхід в систему був пов'язаний з легким шоком. Для карти Універсальної для фізосіб доступною залишок коштів відобразився цілком коректно, в той час як для карти-ключа до рахунку підприємця замість доступного залишку відобразився обсяг видаткових операцій.

Для карти Універсальної для фізосіб доступною залишок коштів відобразився цілком коректно, в той час як для карти-ключа до рахунку підприємця замість доступного залишку відобразився обсяг видаткових операцій

Після того, як переляк минув, ми зрозуміли, що карта СПД - це просто ключ для управління поточним рахунком, залишку на ній, по суті, немає, але дивне відчуття деякий час залишалося.

Функціональні можливості системи

Можливості системи Приват24 великі, тому згадаємо лише ключові:

 • управління рахунками - ви можете переглядати інформацію про свої рахунки, кредити і відкритих депозитах, контролювати ліміти кредитних карт і мати доступ до виписок за всіма рахунками,
 • оплата комунальних послуг, платежі за воду, газ, електроенергію, телебачення, мобільний і міський зв'язок, інтернет,
 • відправка та отримання грошових переказів,
 • переклади на карту будь-якого банку світу,
 • відкриття депозитів,
 • відкриття віртуальних карт для інтернет-платежів,
 • покупка квитків,
 • отримання моментального кредиту на карту «Екстрені гроші»,
 • додавання в еккаунт карти іншого українського банку для зручності і контролю.

кредити

У розділі «Кредити» можна подивитися інформацію за існуючими кредитами, графік платежів, погасити заборгованість по існуючих кредитах і навіть змінити кредитний ліміт на карті.

У розділі «Кредити» можна подивитися інформацію за існуючими кредитами, графік платежів, погасити заборгованість по існуючих кредитах і навіть змінити кредитний ліміт на карті

Оформити новий кредит або відправити заявку можна. Посилання веде на відповідний розділ корпоративного сайту ПриватБанку.

карти

Розділ «Карти» умовно розділений на 2 частини - інформаційний блок на головній сторінці з інформацією по всіх прив'язаним до екаунтів картками і масивний розділ «Управління картою рахунком», де доступні найцікавіші опції, які і забезпечують гнучкість і зручність використання Приват24.

Що це за можливості? Карту можна заблокувати або навпаки розблокувати при невірно введеному ПІН-код, можна заборонити блокування картки при виїзді за кордон, включити опцію інтернет-оплати, змінити загальний ліміт на проведення операцій, отримати виписку, а також оформити депозит або підключити до послуги «Скарбничка» ( накопичувальний рахунок).

Відзначимо, що, на відміну від багатьох банків, ПриватБанк пропонує поповнити карту з зовнішньої карти будь-якого українського банку. Це дуже зручно, якщо у вас зарплатна картка іншого банку, а платежі і переклади вам подобається робити через Приват24.

Це дуже зручно, якщо у вас зарплатна картка іншого банку, а платежі і переклади вам подобається робити через Приват24

Є одне «але». Щоб це зробити, вам спочатку потрібно прив'язати карту іншого банку до екаунтів Privat24. Зробити це легко, у нас ця операція зайняла менше хвилини.

Спочатку вводяться реквізити карти, потім пароль з смс. На карті тимчасово блокується 10 копійок (так перевіряється, що карта активна), які протягом місяця повертаються. Тільки знайти цю послугу виявилося не дуже легко - вона знаходиться в меню «Карти» підрозділу «Налаштування» розділу «Всі послуги».

Можна замовити віртуальну карту для інтернет-платежів. Ми вибрали доларову карту. Оформлення заявки пройшло так швидко, що ми навіть здивувалися. Незабаром довантажити реквізити карти, і вона відобразилася в списку рахунків, ось тільки обіцяне смс-повідомлення з реквізитами ми так і не отримали.

Незабаром довантажити реквізити карти, і вона відобразилася в списку рахунків, ось тільки обіцяне смс-повідомлення з реквізитами ми так і не отримали

Депозити

У розділі «Депозити» можна знайти стандартну інформацію про відкриті депозитах, поповнити депозит. Також можна відкрити новий ощадний рахунок. Після підбору продукту Ви вибираєте метод поповнення, суму і термін, а також вибираєте, як будете розпоряджатися нарахованими відсотками. І - готово!

У вересні 2013 року ПриватБанк відкрив оформлення депозитів в Приват24 готівкою .

Послуги: платежі та перекази

При переході в розділ «Послуги» створюється відчуття присутності в величезному інтернет-магазині, настільки великий перелік можливостей.

Звичайно, дизайнерський підхід міг перетворити цей розділ в справжній магазин, забезпечивши «смачними» іконками і графікою, але творці Приват24 не захотіли збивати з пантелику звичайного користувача, мислячого НЕ графічними образами, як представники націй з ієрогліфічним письмом, а словами. Меню оформлено дуже лаконічно у вигляді текстових посилань.

У розділі «Мої рахунки» можна отримати виписку за заданий період і завантажити її в Ексель форматі.

Розділ «Платежі» де-факто містить всі можливі платежі і перекази: вільні платежі, перекази між своїми рахунками.

Р2Р перекази - на картку ПриватБанку або на карту будь-якого банку світу через Visa Money Transfer, Mastercard Money Send. У цьому випадку комісія банку становить 10 грн. + 1% від суми переказу.

ПриватБанк пропонує найширші можливості для міжнародних переказів. Крім зазначених вище опцій, в розділі «Переклади» пропонується відправка та одержання переказів через системи PrivatMoney, Western Union, а також переклад за номером телефону - LiqPAY.

Цікава послуга представлена ​​в підрозділі «Екстрені гроші». Це «паличка-виручалочка», завдяки якій можна отримати в банкоматі гроші без карти, шляхом тільки введення спеціального коду. Дуже зручно, якщо терміново потрібна готівка, але немає карти під рукою, зате є пристрій, підключений до інтернету. Ще таким чином Ви можете швидко позичити невелику суму грошей члену сім'ї або другу.

Також пропонується можливість здійснення SWIFT -платежей.

Швидкі платежі на постачальників різних послуг згруповані в спеціальні розділи - «Комуналка», «Послуги зв'язку» і «Послуги». У розділі «Послуги» можна робити платежі на користь компаній-партнерів Приватбанку, серед них - соціальні мережі, страхові компанії, косметичні фірми, сервіс колективних знижок «Покупон», онлайн-ігри, автозаправки, хостинг-провайдери.

Список партнерів постійно поповнюється. Також можна замовити в банку довідку (за рахунками, кредитами, довідка для декларації держслужбовців). У розділі «Регулярні платежі» можна налаштувати свій персональний платіжний календар.

Окремий розділ - «Квитки» - присвячений покупці різноманітних квитків: авіаквитків, квитків на поїзди , Автобуси, квитки на футбол , А також інші різноманітні заходи.

Окремий розділ - «Квитки» - присвячений покупці різноманітних квитків: авіаквитків,  квитків на поїзди  , Автобуси,  квитки на футбол  , А також інші різноманітні заходи

Також можна забронювати готель, причому не тільки в Україні, а й за кордоном. Партнером цього сервісу є ostrovok.ru.

ru

Історія всіх транзакцій зберігається в окремому розділі з однойменною назвою. Ще однин «бонус», який особливо оцінять любителі онлайн-шопінгу - це «Кошик» платежів з можливістю пошуку.

Ще один хороший момент - робота з електронними грошима. За допомогою Приват24 можна поповнити Яндекс.Деньги , працювати з PayPal .

Інформаційно-аналітичні функції та персональна бухгалтерія

Однією з сильних сторін інтернет-банку «Приват24» є його розвиток в напрямку реалізації актуальних аналітичних функцій системи. Зокрема, користувачам з головної сторінки доступний інформаційно-аналітичний модуль, що складається з 2 частин - «Операції» (перелік операцій за заданий період часу, з можливістю вивантаження в Ексель) і «Графіки». Другий модуль показує помісячний графік доходів і витрат клієнта, нижче наводиться розподіл витрат за видами операцій.

У вересні 2013 року ПриватБанк встановив у системі Приват24 графіки витрат .

Безпека

Для забезпечення максимального рівня безпеки використовується багаторівнева система захисту. Для доступу в «Приват24» використовуються два пароля - постійний, встановлений самим клієнтом, і динамічний, для підтвердження входу і кожної операції в системі. Для шифрування переданих даних система використовує SSL -Протокол (Secure Sockets Layer) від Thawte, який забезпечує захищені з'єднання між web-сервером і браузером клієнта. Правда при використанні браузера Mozilla Firefox чомусь сертифікат кудись пропав (в інших браузерах - нормально).

Правда при використанні браузера Mozilla Firefox чомусь сертифікат кудись пропав (в інших браузерах - нормально)

Встановлено обмеження на суму операцій протягом дня і протягом місяця.

Слід зазначити доступність інформації з питань безпеки. Крім того, в розділі «Налаштування» користувачеві пропонується безкоштовне антивірусне ПЗ avast !.

В розділ «Пошта» приходять повідомлення про зафіксовані спроби несанкціонованого доступу в еккаунт.

Персоналізація і комунікації

Особливістю даної системи є дуже грамотне відстеження дій клієнта і деяка персоналізація комунікацій.

Наприклад, якщо у вас є карта, якою ви рідко користуєтеся, у вас є шанс, зайшовши в Приват24, побачити ввічливе нагадування про наявність у вас цього продукту і можливість ще раз ознайомитися з його перевагами. Існує ймовірність, що ви знову захочете їм скористатися!

Незважаючи на велику кількість функціоналу, внутрішня організація системи досить зрозуміла й логічна, хоча не завжди зрозумілий принцип розподілу функцій по розділах. Але підказок і відеогід таку силу-силенну, що заблукати досить складно. Ідеально було б, якщо б система дозволяла створити своє меню швидкого доступу.

Якщо Ви віддаєте перевагу управляти рахунками і робити операції прямо на ходу, Ви оціните різноманітність мобільних додатків для мобільного банкінгу, пропонованих Приватом. Зайшовши в Android Playmarket (Андроїд Маркет), ми навіть не здивувалися, знайшовши всі програми Привату на верху рейтингу найпопулярніших фінансово-банківських аплетів.

У червні 2013 року ПриватБанк повідомляв , Що кожен четвертий український власник Android смартфона користується платіжним додатком для електронного банкінгу Приват24.

Якщо Ви підприємець, обов'язково зайдіть на сторінку «Бізнес» розділу «Послуги». Ви знайдете безліч можливостей, які значно полегшать вам прийом платежів і ведення електронної комерції: ви можете скористатися інструментами електронної комерції, такими як створення електронного магазину, підключити інтернет-еквайринг, підключити найсучасніші засоби комунікації з клієнтами (чат, смс-розсилка, смс опитування і багато інших), створити Facebook Shop, а також замовити мобільний платіжний термінал. Навіть просто переглянувши ці опції, мимоволі замислюєшся про власний невеликому бізнесі ...

Безсумнівною перевагою Приватбанку є досить оперативна підтримка користувачів. Прямо з аккаунта Ви можете написати лист в службу підтримки, але якщо питання невідкладний, радимо скористатися онлайн-чатом на сайті Банку - відповідають відразу, питання вирішують оперативно. Ми двічі користувалися онлайн-підтримкою в форматі чату, і обидва рази питання були закриті протягом 5-10 хвилин.

резюме

Кому можемо рекомендувати Приват24? Безсумнівно, всім.

І в першу чергу, завдяки широкому функціоналу. ПриватБанк швидко імплементує найгарячіші технологічні новинки, тому технологічно підковані користувачі можуть спробувати і оцінити прогресивні можливості, відсутні в багатьох українських інтернет-банках.

Звичайно, функціонал Privat24 сподобається так званим «Транзактор», які вважають за краще робити все щоденні операції через Інтернет. Особливо тим, хто є власникам кількох платіжних карт різних банків.

Окрема категорія користувачів, якій можна безумовно рекомендувати Приват24 - це люди, які часто роблять Р2Р перекази - наприклад, ті, хто працює не в тій країні або регіоні, де проживають їхні родини. За номером телефону, за номером картки, через міжнародні системи грошових переказів - можливості і формати перекладів практично необмежені.

І, звичайно, приватні підприємці, власники малого бізнесу, у яких особисті і ділові доходи і витрати перетинаються. Тільки ті, хто вважають за краще користуватися для розрахунків картою-ключем до поточного рахунку, не зможуть оцінити переваг функцій персональної бухгалтерії - щоб відображалася графічна аналітика, краще доходи переводити на платіжну карту фізособи (наприклад, «Універсальну») і особисті платежі і переклади робити з неї .

Дизайн інтерфейсу системи досить дружній, але, як ми писали раніше, не завжди інтуїтивно зрозуміла логіка віднесення тієї чи іншої функції в розділ. Тому, якщо Ви не дуже досвідчений користувач інтернет-банківських систем, краще попередньо вивчити інтерфейс, подивитися кілька відеогід, якщо хочете максимально ефективно використовувати можливості Приват24.


Тест-драйви 2013 систем інтернет-банкінгу @ Roomian Research

Популярні пропозиції (Україна)

море грошей від МФО на вашу карту!

На будь-які цілі, знижка -50% для нових позичальників

кредит готівкою від банку - не плати зайвого!

До 50 тис грн, до 5 років - від самого надійного європейського банку

кредитна карта кращого банку безкоштовно!

Успей отримати карту з кредитом до 75 тис грн, грейс 55 днів, до 10% на залишок

IRC (Internet Relay Chat)