Тестуємо карту «Мегафона»: продукт новаторський, продукт нішевий -

  1. Тестуємо карту «Мегафона»: продукт новаторський, продукт нішевий Журнал «ПЛАС» протестував новий...
  2. Тестуємо карту «Мегафона»: продукт новаторський, продукт нішевий
  3. Тестуємо карту «Мегафона»: продукт новаторський, продукт нішевий
  4. Тестуємо карту «Мегафона»: продукт новаторський, продукт нішевий

Тестуємо карту «Мегафона»: продукт новаторський, продукт нішевий

Тестуємо карту «Мегафона»: продукт новаторський, продукт нішевий

Журнал «ПЛАС» протестував новий картковий продукт, що викликав на ринку справжній ажіотаж - першу банківську карту, поєднану з рахунком мобільного телефону, від телеком-оператора «Мегафон» і банку «Раунд».

Коли 23 серпня 2016 року компанія «Мегафон» заявила про випуск свого другого за рахунком і першого «серійного» карткового продукту - карти «Мегафон» , Інформаційний простір буквально «вибухнув» сотнями статей, новин і заміток про нову ініціативу телеком-оператора. Обговорення карти «Мегафон» будувалося і продовжує будуватися зараз навколо ідеї «як оператор зможе стати банком». Такий підхід до теми, безумовно, став вже «традиційним», проте наше видання завжди прагнути висвітлювати події одночасно з різних сторін. Ще в вересневому номері журналу «ПЛАС» ми надали можливість прокоментувати цю сторону питання зовнішнім експертам з числа активних учасників ринку , А самі зайнялися покроковим з'ясуванням реальних плюсів і мінусів нової карти «Мегафона» з точки зору Customer Experience. Сьогодні ми пропонуємо нашим читачам ознайомитися з результатами даного тестування.

Отримання карти: для абонентів і неабонентов «Мегафона»

Отримання карти: для абонентів і неабонентов «Мегафона»

Нагадаємо, що в кінці серпня і на початку вересня 2016 року карту можна було оформити тільки в салонах фірмової роздробу «Мегафон» Москви і області, Санкт-Петербурга, Твері, Ярославля, Мурманська, Калінінграда, Архангельська і Вологди. Жителям інших регіонів і міст Росії оформлення карти стане доступним з 1 жовтня.

Ваш покірний слуга, редактор журналу «ПЛАС», будучи абонентом «Мегафона» з п'ятнадцятирічним стажем, прийшов отримувати карту відразу після прес-конференції оператора, 23 серпня, пам'ятаючи заяву про те, що «карти вже чекають вас в салонах». Д

Для оформлення картки був обраний салон зв'язку «Мегафона» на Нахімовському проспекті.

Співробітники салону зв'язку виявилися повністю готові до візиту першого в їх торговій точці одержувача карти. Інформація про можливість відкрити новий картковий продукт оператора вже красувалася на стійці. Співробітники вже знали, що мені як власнику тарифу «Все включено М», покладається «чорна» карта Mastercard Gold.

Втім, тут же виправдалася і приказка відносно того першого млинця, який завжди комом. Програма видавала помилку, співробітники дзвонили і писали в месенджері в техпідтримку. Проблему, хоч і не відразу, вдалося вирішити.

Далі процес трохи затягнув сам клієнт в моїй особі, попросивши прибрати з роздрукованого заяви на отримання карти галочку в графі «Прошу підключити мені послугу управління картою по SMS». До речі, раджу робити те ж саме і читачам - власникам будь-яких смартфонів. Платити зайві 35 рублів на місяць зовсім не варто: як показала практика використання картки, навіть при відключенні цього сервісу банківські SMS-повідомлення про рух по рахунку, як і належить за законом, приходять вам на телефон в будь-якому випадку (що б вам не стверджували співробітники оператора в салоні), до того ж баланс і історія транзакцій завжди доступні в мобільному додатку.

Після того як з підписами на трьох документах (заява і два примірника договору) було покінчено, співробітники ще деякий час намагалися активувати карту в системі. В цілому отримання активованої карти зайняло у мене близько 40 хвилин. Будемо сподіватися, що на сьогоднішній день процес налагоджений і картка оформлюється і видається набагато швидше.

А зовсім недавно «Мегафоном» для осіб, які не є ще абонентами оператора, було реалізовано дистанційне отримання карти в інтернет-магазині moscow.shop.megafon.ru (з 09.09.2016 р - при замовленні SIM-карти тарифів «Все включено» M , L, XL і VIP).

Карта как она есть

Карта как она есть

Продукт в салонах «Мегафона» видається в привабливому чорному картонному бандл (нагадаємо, що мова йде про належних абонентам тарифних планів «Все Включено» - c М і вище - картах MasterCard Gold), в якому лежить лифлет з самою картою.

Ліфлет корисний, т. К. З нього можна почерпнути інформацію про подальші кроки, необхідні після отримання карти - активації ПІН-коду і т. П. Тут також зазначена інформація про дистанційні каналах управління картою (мобільний додаток «Мегафон-Банк» і веб- сервіс bank.megafon.ru. В Ліфлет ми знайдемо і інформацію про служби підтримки - 8 800 550 55 00 - для зовнішніх дзвінків і 5555 - з телефону з SIM-картою «Мегафона».

Сама по собі карта «Мегафон» (а я отримував, як абонент тарифу «Все включено М», «чорну» карту Mastercard Gold з безконтактним інтерфейсом) по дизайну вкрай нагадує відому «чорну» дебетовку Тінькофф Банку - Tinkoff Black. Ймовірно, це свідоме рішення (недарма саме цей продукт банку-конкурента фігурував в порівняльній таблиці карт різних банків, що демонструвалася на презентації карти «Мегафон» 23 серпня).

Судячи з напису на карті, вона виготовлена ​​на виробничих потужностях «Розан», одного з трьох найбільших виробників пластикових карт в Росії. Сам пластик, по відчуттях, хорошої якості, трохи більше податливий на вигин, ніж у «чорній» карти Тінькофф Банку (їх виробляє Gemalto). Дизайн мінімалістичний, ембосовані символи мають сріблястий колір, поверхня напівматова. Карта «дуальна» - крім магнітної смуги на ній розміщений контактний чіп і безконтактний інтерфейс Mastercard (NFC).

Початок роботи з картковим продуктом

Початок роботи з картковим продуктом

У салонах «Мегафона» видають вже попередньо активовані карти - відповідно, починати ними користуватися в плані поповнення рахунку (який одночасно є і балансом телефону) можна відразу. Однак для того щоб користуватися карткою в торгово-сервісних підприємствах і в банкоматних мережах російських і зарубіжних банків, користувачеві необхідно отримати ПІН-код.

Він доставляється дистанційним способом. При дзвінку на виділений для власників картки і абонентів «Мегафона» короткий номер 5555 IVR кілька разів диктує тобі номер ПІН (особисто я прослухав п'ять повторів) - це зручно, т. К. Мінімізує проблеми з невірною записом коду.

Голосове меню містить також опцію «зміни ПІН-коду» (в тому ж розділі меню, що і його отримання), проте IVR при повторному дзвінку (коли ПІН вже видано) пропонує тільки «отримати» ПІН знову. У той же час далі автовідповідач повідомляє, що операція неможлива, і переводить дзвінок в чергу до «живому» оператору техпідтримки (тільки на самому початку озвучуючи можливу тривалість очікування відповіді).

Треба сказати, що останнім вимагає від користувача чимало терпіння - особисто я додзвонився до оператора лише з другого разу (в перший раз пробувши на лінії понад 15 хвилин, у другій - 6 хвилин замість обіцяних 4). В ході розмови зі співробітником підтримки з'ясувалося, що зміни ПІН на зручний мені сервіс поки не передбачає - співробітники підтримки просто можуть мені «скинути» СІН та поміняти його на новий (рандомний).

По дзвінку на автовідповідач можна також дізнатися тарифи по карті або заблокувати карту вибором відповідної цифри з голосового меню.

мобільний інтерфейс

«Мегафон» створив для власників картки досить сучасні і зручні в плані юзабіліті мобільний додаток і інтернет-банк. Перше є для всіх трьох основних мобільних платформ. У мене як у користувача ОС Android версії 4.4.2, завантаження з Google Play пройшла швидко і без «глюків» - додаток важить трохи більше 9 Мб. Дизайн додатка вельми привабливий, все виглядає досить сучасно. У всякому разі, його дизайн мені сподобався набагато більше, ніж дизайн стандартного додатка оператора для Android.

Вхід в додаток - по чотиризначний паролю. Про вхід оператор повідомляє кожен раз окремим SMS-повідомленням. Функціонал програми досить стандартний для такого роду сервісів, хоча і не дуже «глибокий» по набору опцій (будемо сподіватися, що в майбутньому набір функцій буде розширюватися). Основний екран програми - «Мої фінанси» - містить інформацію про стан «чистого» балансу карти (тобто без урахування кредитного ліміту оператора) і в нижній частині - про останні транзакції (поповненнях, списаних, перекладах та ін.).

На основному екрані - перехід в три вкладки - «оплатити», «статистика» і «перекази». У вкладці «оплатити» поки що присутній досить обмежений набір сервіс-провайдерів. У категорії «Стільниковий зв'язок» - 4 федеральних оператора і Yota, в категорії «Інтернет і телефонія» - «Акадо», ТТК, Дом.ру, МГТС, Netbynet і Yota, в категорії «телебачення» - 6 провайдерів цифрового ТБ, і нарешті , в категорії «Інші послуги» - Mamba (dating-сервіс »).

Вкладка «Статистика» дозволяє отримувати у вигляді яскравих кругових і лінійних гістограм інформацію про надходження і списання коштів з картки. Цікавою особливістю цієї PFM-вкладки є те, що тут можна не тільки дивитися щомісячну або річну статистику, але і задати період для аналізу витрат і доходів з точністю до одного дня. Це дуже зручно.

Найцікавішою виявилася вкладка «Перевести». Тут можна перевести гроші з рахунку карти (т. Е. З позитивного балансу особового рахунку абонента «Мегафон») на будь-який інший телефон мобільного оператора (без комісії) і на будь-який номер у інших стільникових операторів (з дещо дивною комісією в розмірі 4,88 %).

Присутні в меню і інші пункти - «Переклад на карту Mastercard» і «Переклад на карту Visa». Тут оператор і банк-емітент поставили свої обмеження - так, перевести кому-то суму менше 1000 рублів у вас не вийде. Комісія за картковий переказ складе в обох випадках 4,15%.

Дещо дивним здається і те, що при перекладі з карти на карту в мобільному додатку потрібно кожен раз вручну вводити ... свій номер мобільного телефону. Якщо це зроблено для цілей додаткової ідентифікації, то виглядає така вимога дивно - адже в додатку (прив'язаному до певного номера телефону) оператор уже ідентифікував користувача? Якщо ж розробниками сервісу передбачається, що з програми можна переводити кошти, вказавши чужий номер мобільного телефону, все виглядає ще дивніше.

Веб-інтерфейс

Зовсім небагато - про веб-інтерфейс. Він розташований за адресою bank.megafon.ru і за своїм функціоналом багато в чому повторює мобільний додаток. Єдина проблема, з якою автору тестування довелося зіткнутися при використанні веб-сервісу, полягала в тому, що вхід в інтернет-банк вимагає підтвердження OTP-паролем, отриманим в SMS-повідомленні, і в ряді випадків останнім приходить із затримкою. Справедливості заради зазначу, що таке було всього один раз.

Веб-сервіс використовувати доведеться - т. К. Він має розширений функціонал у порівнянні з мобільним додатком. Тут можна, зокрема, встановити денні ліміти зняття готівки і операцій по карті в торгово-сервісній мережі (за допомогою зручних «повзунків» в інтерфейсі), замовити випуск додаткової картки, підключити безкоштовну послугу відстеження балансу близьких (якщо вони є абонентами «Мегафона» ) і багато іншого.

Поповнення карткового рахунку та переклади

Відразу нагадаю - не всі гроші на вашому балансі в «Мегафоні» відображаються як доступні на мапі. Відображається, грубо кажучи, тільки «плюсової» баланс - з розрахунку виключаються кредитні кошти, надані «Мегафоном» на оплату слуг зв'язку (т. Зв. «Кредитний ліміт» абонента).

Рахунок карти, поєднаний з балансом особового рахунку абонента, можна поповнити або традиційними способами в офлайні - т. Е. В салонах «Мегафон» (через термінали або за допомогою персоналу), в інших салонах зв'язку і в мережах платіжних терміналів (тут ставки комісії можуть відрізнятися в залежності від оператора).

Онлайн-поповнення рахунку можна зробити прямо в додатку, прив'язавши до нього іншу банківську карту (в цьому випадку поповнення здійснюється без комісії). Точно так само можна поповнити баланс картки «Мегафон», прив'язавши її до стороннього сервісу інтернет-банкінгу. Для експериментів ми вибрали «Тінькофф Банк». Прив'язка карти пройшла = без проблем, поповнення рахунку карти «Мегафон» на суму сто рублів здійснилося також без комісії.

А ось зворотна операція (тобто поповнення дебетової карти Tinkoff Black з прив'язаною в мобільному додатку та інтернет-банку карти «Мегафон») на жаль, є комісійної. Зазначу, що поповнення рахунку карти Tinkoff Black з інших прив'язаних в додатку карт, наприклад, карт Ощадбанку Росії і Банку Москви (ВТБ в Москві), є бескоміссіонним (т. К. Є операцією з переказу коштів за наданими банку заздалегідь реквізитами, а не операцією card2card).

У разі ж карти «Мегафон» з її держателя списується комісія за «операцію мобільної комерції» (саме так процесинг банка «Раунд» сприймає поповнення карткового рахунку в «Тінькофф Банку» з рахунку карти «Мегафон»). Комісія значна - 8% (в моєму випадку - 20 рублів плюс до суми поповнення в 250 рублів).

Але що найприкріше, в самому мобільному додатку «Мегафон Банк» окремо комісія не вказується. Тримач лише повідомляється про те, що він поповнив рахунок «чужий» карти на 250 рублів. А шукані 20 рублів комісії автору справжнього тестування довелося обчислювати самому шляхом порівняння станів балансу: 948 р. - 678 р. = 270 р.

На наш погляд, все це - наслідок того, що продукт «Мегафона» є prepaid-картою без відкриття банківського рахунку. Фактично, поповнюючи чужі карти зі «рахунки» карти «Мегафон», ви просто робите покупку з балансу особового рахунку - т. Е. Операцію мобільної комерції з використанням ЕРС (електронних грошових коштів, e-money). А це, зрозуміло, зовсім не переказ коштів з одного банківського рахунку на інший, і комісія в даному випадку обов'язково буде присутній.

Використання карти в ТСП та банкоматної мережі

Використання карти в ТСП та банкоматної мережі

В даному випадку ми не зіткнулися з жодними істотними проблемами. Оплата карткою проходила в нормальному режимі (в «Кавоманія» і «Діксі») як за допомогою контактного чіпа (і з введенням ПІН-коду), так і за допомогою безконтактного інтерфейсу Mastercard (без введення ПІН).

Як у випадку з іншими платіжними картами, справляння яких-небудь комісій з власника картки при оплаті в ТСП не передбачено. Більш того, після першої покупки по картці оператор нараховує на баланс власника картки бонус в розмірі 100 рублів - але тільки якщо ви робите оплату за допомогою контактного чіпа (за безконтактну транзакцію бонус не нарахували!).

Оператор також обіцяє cashback (рублями на особовий рахунок абонента, він же - рахунок карти) при оплаті товарів і послуг в партнерській мережі. На момент тестування в інтернеті-банку bank.megafon.ru були присутні 18 торгово-сервісних підприємств, що беруть участь в програмі нарахування cashback.

Тринадцять з них - це кафе і ресторани (мережа кав'ярень «Шоколадниця», мережа японських кафе «Вабі Сабі», бістро і бар «Чавунний міст», ресторани «Maмма Джованна», «Балкон», «China Club», «Лелека», «Simple Pleasures», «Semiramis», il FORNO, «Генацвале VIP», «Лімончіно» і кафе-піцерія «FORNETTO»).

Крім них, серед партнерів програми нарахування cashback- інтернет-магазин подарунків «Експедиція», два магазини одягу - Black Star Wear і AIZEL.RU, а також Російський АвтоМета Клуб і магазин настільних ігор «Мосігра».

Терміни акцій з нарахуванням cashback при платежах в інших ТСП варіюються - деякі з них закінчуються в жовтні 2016 року, термін закінчення деяких - серпень 2017 року. Розміри cashbackколеблются в проміжку від 3 до15% від суми виробленої транзакції.

Використання карти в банкоматних мережах для зняття готівки також не виявило ніяких проблем. Комісія банку тут, в порівнянні з комісіями за переклади, досить скромна - усього 2,5%. Дійсно, при знятті з карти 1000 рублів в найближчому банкоматі Ощадбанку я заплатив комісію в 25 рублів.

Резюме: кому корисна карта «Мегафон»?

Отже, резюмуємо ще раз основні характеристики карткового продукту «Мегафон» і банку «Раунд» на платформі Mastercard Gold. Це передплачений карта (без відкриття банківського рахунку) з нарахуванням відсотків на залишок грошових коштів (ЕРС) на балансі карти і рублевих cashback за операції оплати товарів і послуг в партнерській мережі.

За фактом, ця карта, як і, наприклад, «фізична» карта Visa-QIWI Wallet, є всього лише «ключем» до балансу якогось електронного гаманця. У разі карти QIWI це гаманець Visa-QIWI Wallet, а в разі prepaid-карти «Мегафон» в такому гаманці доступні засоби на балансі особового рахунку абонента.

Що важливо розуміти при користуванні карткою - це не дебетовий, а передплачений картковий продукт. Операції тут здійснюються з електронними грошима (ЕРС), відповідно, багато транзакції будуть розглядатися процессингом як операції електронної або мобільного комерції. Звідси і відповідні комісії (строго кажучи, нульові комісії на поповнення такого гаманця - це всього лише свого роду субсидія з боку оператора, оскільки поповнення - також витратна операція).

Прівабліві «відсотки на Залишок» (в размере 8%, нараховуються щомісяця, а розраховуються Щодня), з одного боку, практично ідентічні таким на порівнянному продукті - «чорної» дебетової картки Тінькофф Банку. Але, з нашої точки зору, карта «Мегафон» набагато менш приваблива як «карти-скарбнички», ніж продукт Тінькофф Банку.

Тут первинну роль для споживача відіграє можливість вільного розпорядження своїми коштами. Тим часом умови такого розпорядження у карткового продукту «Мегафона» просто-таки обкладені і обставлені кругом комісіями, як прапорцями.

Посудіть самі: переводити з карти на «чужі» карти - за 4,15%, переводити на баланси інших операторів - за 4,88%, поповнювати «чужі» карти з карти «Мегафон» як з прив'язаною карти - 8%. Без комісії, по суті, можна тільки поповнювати свій баланс з інших карток (але для цього існує цілий ряд інших способів крім відкриття карти «Мегафон») і переклади з балансу на баланс абонентам «Мегафона».

Без комісії, по суті, можна тільки поповнювати свій баланс з інших карток (але для цього існує цілий ряд інших способів крім відкриття карти «Мегафон») і переклади з балансу на баланс абонентам «Мегафона»

На наш погляд, така комісійна політика практично зводить нанівець всі переваги карти при її використанні в онлайні. Навіть комісія на зняття коштів у банкоматах (2,5%) після таких дорогих онлайн-сервісів здається незначною. І тут немає провини оператора або банку - мова йде про непереборних недоліках самої моделі, коли рахунок карти насправді є електронним гаманцем.

В цілому, на наш погляд, карта «Мегафон», безумовно є новаторським продуктом на російському ринку, стане одночасно і продуктом досить нішевим. За фактом, єдина серйозна added value, яке вона надає держателю, - це можливість платити в торгово-сервісній мережі, використовуючи засоби на балансі телефону. Чи багатьом необхідна така послуга - поки не дуже зрозуміло, але певну роль в підвищенні привабливості карти, на наш погляд, тут зможе зіграти програма нарахування cashback в підприємствах-партнерах.

Друге added value, правда, не настільки безумовне, може бути описано як «можливість поповнювати рахунок телефону з одночасним зарахуванням коштів на платіжну карту». Це може стати в нагоді людям, часто чинять мікропереводи з балансу на баланс, які отримують переклади з карт за будь-які «фрілансерські» послуги і т. П. Однак і їм варто пам'ятати, що бескоміссіонное використання отриманих на карту «Мегафона» коштів, за фактом, буде обмежено тільки платежами в торгово-сервісних підприємствах та перекладами абонентам «Мегафона».

Тестуємо карту «Мегафона»: продукт новаторський, продукт нішевий

Тестуємо карту «Мегафона»: продукт новаторський, продукт нішевий

Журнал «ПЛАС» протестував новий картковий продукт, що викликав на ринку справжній ажіотаж - першу банківську карту, поєднану з рахунком мобільного телефону, від телеком-оператора «Мегафон» і банку «Раунд».

Коли 23 серпня 2016 року компанія «Мегафон» заявила про випуск свого другого за рахунком і першого «серійного» карткового продукту - карти «Мегафон» , Інформаційний простір буквально «вибухнув» сотнями статей, новин і заміток про нову ініціативу телеком-оператора. Обговорення карти «Мегафон» будувалося і продовжує будуватися зараз навколо ідеї «як оператор зможе стати банком». Такий підхід до теми, безумовно, став вже «традиційним», проте наше видання завжди прагнути висвітлювати події одночасно з різних сторін. Ще в вересневому номері журналу «ПЛАС» ми надали можливість прокоментувати цю сторону питання зовнішнім експертам з числа активних учасників ринку , А самі зайнялися покроковим з'ясуванням реальних плюсів і мінусів нової карти «Мегафона» з точки зору Customer Experience. Сьогодні ми пропонуємо нашим читачам ознайомитися з результатами даного тестування.

Отримання карти: для абонентів і неабонентов «Мегафона»

Отримання карти: для абонентів і неабонентов «Мегафона»

Нагадаємо, що в кінці серпня і на початку вересня 2016 року карту можна було оформити тільки в салонах фірмової роздробу «Мегафон» Москви і області, Санкт-Петербурга, Твері, Ярославля, Мурманська, Калінінграда, Архангельська і Вологди. Жителям інших регіонів і міст Росії оформлення карти стане доступним з 1 жовтня.

Ваш покірний слуга, редактор журналу «ПЛАС», будучи абонентом «Мегафона» з п'ятнадцятирічним стажем, прийшов отримувати карту відразу після прес-конференції оператора, 23 серпня, пам'ятаючи заяву про те, що «карти вже чекають вас в салонах». Д

Для оформлення картки був обраний салон зв'язку «Мегафона» на Нахімовському проспекті.

Співробітники салону зв'язку виявилися повністю готові до візиту першого в їх торговій точці одержувача карти. Інформація про можливість відкрити новий картковий продукт оператора вже красувалася на стійці. Співробітники вже знали, що мені як власнику тарифу «Все включено М», покладається «чорна» карта Mastercard Gold.

Втім, тут же виправдалася і приказка відносно того першого млинця, який завжди комом. Програма видавала помилку, співробітники дзвонили і писали в месенджері в техпідтримку. Проблему, хоч і не відразу, вдалося вирішити.

Далі процес трохи затягнув сам клієнт в моїй особі, попросивши прибрати з роздрукованого заяви на отримання карти галочку в графі «Прошу підключити мені послугу управління картою по SMS». До речі, раджу робити те ж саме і читачам - власникам будь-яких смартфонів. Платити зайві 35 рублів на місяць зовсім не варто: як показала практика використання картки, навіть при відключенні цього сервісу банківські SMS-повідомлення про рух по рахунку, як і належить за законом, приходять вам на телефон в будь-якому випадку (що б вам не стверджували співробітники оператора в салоні), до того ж баланс і історія транзакцій завжди доступні в мобільному додатку.

Після того як з підписами на трьох документах (заява і два примірника договору) було покінчено, співробітники ще деякий час намагалися активувати карту в системі. В цілому отримання активованої карти зайняло у мене близько 40 хвилин. Будемо сподіватися, що на сьогоднішній день процес налагоджений і картка оформлюється і видається набагато швидше.

А зовсім недавно «Мегафоном» для осіб, які не є ще абонентами оператора, було реалізовано дистанційне отримання карти в інтернет-магазині moscow.shop.megafon.ru (з 09.09.2016 р - при замовленні SIM-карти тарифів «Все включено» M , L, XL і VIP).

Карта как она есть

Карта как она есть

Продукт в салонах «Мегафона» видається в привабливому чорному картонному бандл (нагадаємо, що мова йде про належних абонентам тарифних планів «Все Включено» - c М і вище - картах MasterCard Gold), в якому лежить лифлет з самою картою.

Ліфлет корисний, т. К. З нього можна почерпнути інформацію про подальші кроки, необхідні після отримання карти - активації ПІН-коду і т. П. Тут також зазначена інформація про дистанційні каналах управління картою (мобільний додаток «Мегафон-Банк» і веб- сервіс bank.megafon.ru. В Ліфлет ми знайдемо і інформацію про служби підтримки - 8 800 550 55 00 - для зовнішніх дзвінків і 5555 - з телефону з SIM-картою «Мегафона».

Сама по собі карта «Мегафон» (а я отримував, як абонент тарифу «Все включено М», «чорну» карту Mastercard Gold з безконтактним інтерфейсом) по дизайну вкрай нагадує відому «чорну» дебетовку Тінькофф Банку - Tinkoff Black. Ймовірно, це свідоме рішення (недарма саме цей продукт банку-конкурента фігурував в порівняльній таблиці карт різних банків, що демонструвалася на презентації карти «Мегафон» 23 серпня).

Судячи з напису на карті, вона виготовлена ​​на виробничих потужностях «Розан», одного з трьох найбільших виробників пластикових карт в Росії. Сам пластик, по відчуттях, хорошої якості, трохи більше податливий на вигин, ніж у «чорній» карти Тінькофф Банку (їх виробляє Gemalto). Дизайн мінімалістичний, ембосовані символи мають сріблястий колір, поверхня напівматова. Карта «дуальна» - крім магнітної смуги на ній розміщений контактний чіп і безконтактний інтерфейс Mastercard (NFC).

Початок роботи з картковим продуктом

Початок роботи з картковим продуктом

У салонах «Мегафона» видають вже попередньо активовані карти - відповідно, починати ними користуватися в плані поповнення рахунку (який одночасно є і балансом телефону) можна відразу. Однак для того щоб користуватися карткою в торгово-сервісних підприємствах і в банкоматних мережах російських і зарубіжних банків, користувачеві необхідно отримати ПІН-код.

Він доставляється дистанційним способом. При дзвінку на виділений для власників картки і абонентів «Мегафона» короткий номер 5555 IVR кілька разів диктує тобі номер ПІН (особисто я прослухав п'ять повторів) - це зручно, т. К. Мінімізує проблеми з невірною записом коду.

Голосове меню містить також опцію «зміни ПІН-коду» (в тому ж розділі меню, що і його отримання), проте IVR при повторному дзвінку (коли ПІН вже видано) пропонує тільки «отримати» ПІН знову. У той же час далі автовідповідач повідомляє, що операція неможлива, і переводить дзвінок в чергу до «живому» оператору техпідтримки (тільки на самому початку озвучуючи можливу тривалість очікування відповіді).

Треба сказати, що останнім вимагає від користувача чимало терпіння - особисто я додзвонився до оператора лише з другого разу (в перший раз пробувши на лінії понад 15 хвилин, у другій - 6 хвилин замість обіцяних 4). В ході розмови зі співробітником підтримки з'ясувалося, що зміни ПІН на зручний мені сервіс поки не передбачає - співробітники підтримки просто можуть мені «скинути» СІН та поміняти його на новий (рандомний).

По дзвінку на автовідповідач можна також дізнатися тарифи по карті або заблокувати карту вибором відповідної цифри з голосового меню.

мобільний інтерфейс

«Мегафон» створив для власників картки досить сучасні і зручні в плані юзабіліті мобільний додаток і інтернет-банк. Перше є для всіх трьох основних мобільних платформ. У мене як у користувача ОС Android версії 4.4.2, завантаження з Google Play пройшла швидко і без «глюків» - додаток важить трохи більше 9 Мб. Дизайн додатка вельми привабливий, все виглядає досить сучасно. У всякому разі, його дизайн мені сподобався набагато більше, ніж дизайн стандартного додатка оператора для Android.

Вхід в додаток - по чотиризначний паролю. Про вхід оператор повідомляє кожен раз окремим SMS-повідомленням. Функціонал програми досить стандартний для такого роду сервісів, хоча і не дуже «глибокий» по набору опцій (будемо сподіватися, що в майбутньому набір функцій буде розширюватися). Основний екран програми - «Мої фінанси» - містить інформацію про стан «чистого» балансу карти (тобто без урахування кредитного ліміту оператора) і в нижній частині - про останні транзакції (поповненнях, списаних, перекладах та ін.).

На основному екрані - перехід в три вкладки - «оплатити», «статистика» і «перекази». У вкладці «оплатити» поки що присутній досить обмежений набір сервіс-провайдерів. У категорії «Стільниковий зв'язок» - 4 федеральних оператора і Yota, в категорії «Інтернет і телефонія» - «Акадо», ТТК, Дом.ру, МГТС, Netbynet і Yota, в категорії «телебачення» - 6 провайдерів цифрового ТБ, і нарешті , в категорії «Інші послуги» - Mamba (dating-сервіс »).

Вкладка «Статистика» дозволяє отримувати у вигляді яскравих кругових і лінійних гістограм інформацію про надходження і списання коштів з картки. Цікавою особливістю цієї PFM-вкладки є те, що тут можна не тільки дивитися щомісячну або річну статистику, але і задати період для аналізу витрат і доходів з точністю до одного дня. Це дуже зручно.

Найцікавішою виявилася вкладка «Перевести». Тут можна перевести гроші з рахунку карти (т. Е. З позитивного балансу особового рахунку абонента «Мегафон») на будь-який інший телефон мобільного оператора (без комісії) і на будь-який номер у інших стільникових операторів (з дещо дивною комісією в розмірі 4,88 %).

Присутні в меню і інші пункти - «Переклад на карту Mastercard» і «Переклад на карту Visa». Тут оператор і банк-емітент поставили свої обмеження - так, перевести кому-то суму менше 1000 рублів у вас не вийде. Комісія за картковий переказ складе в обох випадках 4,15%.

Дещо дивним здається і те, що при перекладі з карти на карту в мобільному додатку потрібно кожен раз вручну вводити ... свій номер мобільного телефону. Якщо це зроблено для цілей додаткової ідентифікації, то виглядає така вимога дивно - адже в додатку (прив'язаному до певного номера телефону) оператор уже ідентифікував користувача? Якщо ж розробниками сервісу передбачається, що з програми можна переводити кошти, вказавши чужий номер мобільного телефону, все виглядає ще дивніше.

Веб-інтерфейс

Зовсім небагато - про веб-інтерфейс. Він розташований за адресою bank.megafon.ru і за своїм функціоналом багато в чому повторює мобільний додаток. Єдина проблема, з якою автору тестування довелося зіткнутися при використанні веб-сервісу, полягала в тому, що вхід в інтернет-банк вимагає підтвердження OTP-паролем, отриманим в SMS-повідомленні, і в ряді випадків останнім приходить із затримкою. Справедливості заради зазначу, що таке було всього один раз.

Веб-сервіс використовувати доведеться - т. К. Він має розширений функціонал у порівнянні з мобільним додатком. Тут можна, зокрема, встановити денні ліміти зняття готівки і операцій по карті в торгово-сервісній мережі (за допомогою зручних «повзунків» в інтерфейсі), замовити випуск додаткової картки, підключити безкоштовну послугу відстеження балансу близьких (якщо вони є абонентами «Мегафона» ) і багато іншого.

Поповнення карткового рахунку та переклади

Відразу нагадаю - не всі гроші на вашому балансі в «Мегафоні» відображаються як доступні на мапі. Відображається, грубо кажучи, тільки «плюсової» баланс - з розрахунку виключаються кредитні кошти, надані «Мегафоном» на оплату слуг зв'язку (т. Зв. «Кредитний ліміт» абонента).

Рахунок карти, поєднаний з балансом особового рахунку абонента, можна поповнити або традиційними способами в офлайні - т. Е. В салонах «Мегафон» (через термінали або за допомогою персоналу), в інших салонах зв'язку і в мережах платіжних терміналів (тут ставки комісії можуть відрізнятися в залежності від оператора).

Онлайн-поповнення рахунку можна зробити прямо в додатку, прив'язавши до нього іншу банківську карту (в цьому випадку поповнення здійснюється без комісії). Точно так само можна поповнити баланс картки «Мегафон», прив'язавши її до стороннього сервісу інтернет-банкінгу. Для експериментів ми вибрали «Тінькофф Банк». Прив'язка карти пройшла = без проблем, поповнення рахунку карти «Мегафон» на суму сто рублів здійснилося також без комісії.

А ось зворотна операція (тобто поповнення дебетової карти Tinkoff Black з прив'язаною в мобільному додатку та інтернет-банку карти «Мегафон») на жаль, є комісійної. Зазначу, що поповнення рахунку карти Tinkoff Black з інших прив'язаних в додатку карт, наприклад, карт Ощадбанку Росії і Банку Москви (ВТБ в Москві), є бескоміссіонним (т. К. Є операцією з переказу коштів за наданими банку заздалегідь реквізитами, а не операцією card2card).

У разі ж карти «Мегафон» з її держателя списується комісія за «операцію мобільної комерції» (саме так процесинг банка «Раунд» сприймає поповнення карткового рахунку в «Тінькофф Банку» з рахунку карти «Мегафон»). Комісія значна - 8% (в моєму випадку - 20 рублів плюс до суми поповнення в 250 рублів).

Але що найприкріше, в самому мобільному додатку «Мегафон Банк» окремо комісія не вказується. Тримач лише повідомляється про те, що він поповнив рахунок «чужий» карти на 250 рублів. А шукані 20 рублів комісії автору справжнього тестування довелося обчислювати самому шляхом порівняння станів балансу: 948 р. - 678 р. = 270 р.

На наш погляд, все це - наслідок того, що продукт «Мегафона» є prepaid-картою без відкриття банківського рахунку. Фактично, поповнюючи чужі карти зі «рахунки» карти «Мегафон», ви просто робите покупку з балансу особового рахунку - т. Е. Операцію мобільної комерції з використанням ЕРС (електронних грошових коштів, e-money). А це, зрозуміло, зовсім не переказ коштів з одного банківського рахунку на інший, і комісія в даному випадку обов'язково буде присутній.

Використання карти в ТСП та банкоматної мережі

Використання карти в ТСП та банкоматної мережі

В даному випадку ми не зіткнулися з жодними істотними проблемами. Оплата карткою проходила в нормальному режимі (в «Кавоманія» і «Діксі») як за допомогою контактного чіпа (і з введенням ПІН-коду), так і за допомогою безконтактного інтерфейсу Mastercard (без введення ПІН).

Як у випадку з іншими платіжними картами, справляння яких-небудь комісій з власника картки при оплаті в ТСП не передбачено. Більш того, після першої покупки по картці оператор нараховує на баланс власника картки бонус в розмірі 100 рублів - але тільки якщо ви робите оплату за допомогою контактного чіпа (за безконтактну транзакцію бонус не нарахували!).

Оператор також обіцяє cashback (рублями на особовий рахунок абонента, він же - рахунок карти) при оплаті товарів і послуг в партнерській мережі. На момент тестування в інтернеті-банку bank.megafon.ru були присутні 18 торгово-сервісних підприємств, що беруть участь в програмі нарахування cashback.

Тринадцять з них - це кафе і ресторани (мережа кав'ярень «Шоколадниця», мережа японських кафе «Вабі Сабі», бістро і бар «Чавунний міст», ресторани «Maмма Джованна», «Балкон», «China Club», «Лелека», «Simple Pleasures», «Semiramis», il FORNO, «Генацвале VIP», «Лімончіно» і кафе-піцерія «FORNETTO»).

Крім них, серед партнерів програми нарахування cashback- інтернет-магазин подарунків «Експедиція», два магазини одягу - Black Star Wear і AIZEL.RU, а також Російський АвтоМета Клуб і магазин настільних ігор «Мосігра».

Терміни акцій з нарахуванням cashback при платежах в інших ТСП варіюються - деякі з них закінчуються в жовтні 2016 року, термін закінчення деяких - серпень 2017 року. Розміри cashbackколеблются в проміжку від 3 до15% від суми виробленої транзакції.

Використання карти в банкоматних мережах для зняття готівки також не виявило ніяких проблем. Комісія банку тут, в порівнянні з комісіями за переклади, досить скромна - усього 2,5%. Дійсно, при знятті з карти 1000 рублів в найближчому банкоматі Ощадбанку я заплатив комісію в 25 рублів.

Резюме: кому корисна карта «Мегафон»?

Отже, резюмуємо ще раз основні характеристики карткового продукту «Мегафон» і банку «Раунд» на платформі Mastercard Gold. Це передплачений карта (без відкриття банківського рахунку) з нарахуванням відсотків на залишок грошових коштів (ЕРС) на балансі карти і рублевих cashback за операції оплати товарів і послуг в партнерській мережі.

За фактом, ця карта, як і, наприклад, «фізична» карта Visa-QIWI Wallet, є всього лише «ключем» до балансу якогось електронного гаманця. У разі карти QIWI це гаманець Visa-QIWI Wallet, а в разі prepaid-карти «Мегафон» в такому гаманці доступні засоби на балансі особового рахунку абонента.

Що важливо розуміти при користуванні карткою - це не дебетовий, а передплачений картковий продукт. Операції тут здійснюються з електронними грошима (ЕРС), відповідно, багато транзакції будуть розглядатися процессингом як операції електронної або мобільного комерції. Звідси і відповідні комісії (строго кажучи, нульові комісії на поповнення такого гаманця - це всього лише свого роду субсидія з боку оператора, оскільки поповнення - також витратна операція).

Тестуємо карту «Мегафона»: продукт новаторський, продукт нішевий

Тестуємо карту «Мегафона»: продукт новаторський, продукт нішевий

Журнал «ПЛАС» протестував новий картковий продукт, що викликав на ринку справжній ажіотаж - першу банківську карту, поєднану з рахунком мобільного телефону, від телеком-оператора «Мегафон» і банку «Раунд».

Коли 23 серпня 2016 року компанія «Мегафон» заявила про випуск свого другого за рахунком і першого «серійного» карткового продукту - карти «Мегафон» , Інформаційний простір буквально «вибухнув» сотнями статей, новин і заміток про нову ініціативу телеком-оператора. Обговорення карти «Мегафон» будувалося і продовжує будуватися зараз навколо ідеї «як оператор зможе стати банком». Такий підхід до теми, безумовно, став вже «традиційним», проте наше видання завжди прагнути висвітлювати події одночасно з різних сторін. Ще в вересневому номері журналу «ПЛАС» ми надали можливість прокоментувати цю сторону питання зовнішнім експертам з числа активних учасників ринку , А самі зайнялися покроковим з'ясуванням реальних плюсів і мінусів нової карти «Мегафона» з точки зору Customer Experience. Сьогодні ми пропонуємо нашим читачам ознайомитися з результатами даного тестування.

Отримання карти: для абонентів і неабонентов «Мегафона»

Отримання карти: для абонентів і неабонентов «Мегафона»

Нагадаємо, що в кінці серпня і на початку вересня 2016 року карту можна було оформити тільки в салонах фірмової роздробу «Мегафон» Москви і області, Санкт-Петербурга, Твері, Ярославля, Мурманська, Калінінграда, Архангельська і Вологди. Жителям інших регіонів і міст Росії оформлення карти стане доступним з 1 жовтня.

Ваш покірний слуга, редактор журналу «ПЛАС», будучи абонентом «Мегафона» з п'ятнадцятирічним стажем, прийшов отримувати карту відразу після прес-конференції оператора, 23 серпня, пам'ятаючи заяву про те, що «карти вже чекають вас в салонах». Д

Для оформлення картки був обраний салон зв'язку «Мегафона» на Нахімовському проспекті.

Співробітники салону зв'язку виявилися повністю готові до візиту першого в їх торговій точці одержувача карти. Інформація про можливість відкрити новий картковий продукт оператора вже красувалася на стійці. Співробітники вже знали, що мені як власнику тарифу «Все включено М», покладається «чорна» карта Mastercard Gold.

Втім, тут же виправдалася і приказка відносно того першого млинця, який завжди комом. Програма видавала помилку, співробітники дзвонили і писали в месенджері в техпідтримку. Проблему, хоч і не відразу, вдалося вирішити.

Далі процес трохи затягнув сам клієнт в моїй особі, попросивши прибрати з роздрукованого заяви на отримання карти галочку в графі «Прошу підключити мені послугу управління картою по SMS». До речі, раджу робити те ж саме і читачам - власникам будь-яких смартфонів. Платити зайві 35 рублів на місяць зовсім не варто: як показала практика використання картки, навіть при відключенні цього сервісу банківські SMS-повідомлення про рух по рахунку, як і належить за законом, приходять вам на телефон в будь-якому випадку (що б вам не стверджували співробітники оператора в салоні), до того ж баланс і історія транзакцій завжди доступні в мобільному додатку.

Після того як з підписами на трьох документах (заява і два примірника договору) було покінчено, співробітники ще деякий час намагалися активувати карту в системі. В цілому отримання активованої карти зайняло у мене близько 40 хвилин. Будемо сподіватися, що на сьогоднішній день процес налагоджений і картка оформлюється і видається набагато швидше.

А зовсім недавно «Мегафоном» для осіб, які не є ще абонентами оператора, було реалізовано дистанційне отримання карти в інтернет-магазині moscow.shop.megafon.ru (з 09.09.2016 р - при замовленні SIM-карти тарифів «Все включено» M , L, XL і VIP).

Карта как она есть

Карта как она есть

Продукт в салонах «Мегафона» видається в привабливому чорному картонному бандл (нагадаємо, що мова йде про належних абонентам тарифних планів «Все Включено» - c М і вище - картах MasterCard Gold), в якому лежить лифлет з самою картою.

Ліфлет корисний, т. К. З нього можна почерпнути інформацію про подальші кроки, необхідні після отримання карти - активації ПІН-коду і т. П. Тут також зазначена інформація про дистанційні каналах управління картою (мобільний додаток «Мегафон-Банк» і веб- сервіс bank.megafon.ru. В Ліфлет ми знайдемо і інформацію про служби підтримки - 8 800 550 55 00 - для зовнішніх дзвінків і 5555 - з телефону з SIM-картою «Мегафона».

Сама по собі карта «Мегафон» (а я отримував, як абонент тарифу «Все включено М», «чорну» карту Mastercard Gold з безконтактним інтерфейсом) по дизайну вкрай нагадує відому «чорну» дебетовку Тінькофф Банку - Tinkoff Black. Ймовірно, це свідоме рішення (недарма саме цей продукт банку-конкурента фігурував в порівняльній таблиці карт різних банків, що демонструвалася на презентації карти «Мегафон» 23 серпня).

Судячи з напису на карті, вона виготовлена ​​на виробничих потужностях «Розан», одного з трьох найбільших виробників пластикових карт в Росії. Сам пластик, по відчуттях, хорошої якості, трохи більше податливий на вигин, ніж у «чорній» карти Тінькофф Банку (їх виробляє Gemalto). Дизайн мінімалістичний, ембосовані символи мають сріблястий колір, поверхня напівматова. Карта «дуальна» - крім магнітної смуги на ній розміщений контактний чіп і безконтактний інтерфейс Mastercard (NFC).

Початок роботи з картковим продуктом

Початок роботи з картковим продуктом

У салонах «Мегафона» видають вже попередньо активовані карти - відповідно, починати ними користуватися в плані поповнення рахунку (який одночасно є і балансом телефону) можна відразу. Однак для того щоб користуватися карткою в торгово-сервісних підприємствах і в банкоматних мережах російських і зарубіжних банків, користувачеві необхідно отримати ПІН-код.

Він доставляється дистанційним способом. При дзвінку на виділений для власників картки і абонентів «Мегафона» короткий номер 5555 IVR кілька разів диктує тобі номер ПІН (особисто я прослухав п'ять повторів) - це зручно, т. К. Мінімізує проблеми з невірною записом коду.

Голосове меню містить також опцію «зміни ПІН-коду» (в тому ж розділі меню, що і його отримання), проте IVR при повторному дзвінку (коли ПІН вже видано) пропонує тільки «отримати» ПІН знову. У той же час далі автовідповідач повідомляє, що операція неможлива, і переводить дзвінок в чергу до «живому» оператору техпідтримки (тільки на самому початку озвучуючи можливу тривалість очікування відповіді).

Треба сказати, що останнім вимагає від користувача чимало терпіння - особисто я додзвонився до оператора лише з другого разу (в перший раз пробувши на лінії понад 15 хвилин, у другій - 6 хвилин замість обіцяних 4). В ході розмови зі співробітником підтримки з'ясувалося, що зміни ПІН на зручний мені сервіс поки не передбачає - співробітники підтримки просто можуть мені «скинути» СІН та поміняти його на новий (рандомний).

По дзвінку на автовідповідач можна також дізнатися тарифи по карті або заблокувати карту вибором відповідної цифри з голосового меню.

мобільний інтерфейс

«Мегафон» створив для власників картки досить сучасні і зручні в плані юзабіліті мобільний додаток і інтернет-банк. Перше є для всіх трьох основних мобільних платформ. У мене як у користувача ОС Android версії 4.4.2, завантаження з Google Play пройшла швидко і без «глюків» - додаток важить трохи більше 9 Мб. Дизайн додатка вельми привабливий, все виглядає досить сучасно. У всякому разі, його дизайн мені сподобався набагато більше, ніж дизайн стандартного додатка оператора для Android.

Вхід в додаток - по чотиризначний паролю. Про вхід оператор повідомляє кожен раз окремим SMS-повідомленням. Функціонал програми досить стандартний для такого роду сервісів, хоча і не дуже «глибокий» по набору опцій (будемо сподіватися, що в майбутньому набір функцій буде розширюватися). Основний екран програми - «Мої фінанси» - містить інформацію про стан «чистого» балансу карти (тобто без урахування кредитного ліміту оператора) і в нижній частині - про останні транзакції (поповненнях, списаних, перекладах та ін.).

На основному екрані - перехід в три вкладки - «оплатити», «статистика» і «перекази». У вкладці «оплатити» поки що присутній досить обмежений набір сервіс-провайдерів. У категорії «Стільниковий зв'язок» - 4 федеральних оператора і Yota, в категорії «Інтернет і телефонія» - «Акадо», ТТК, Дом.ру, МГТС, Netbynet і Yota, в категорії «телебачення» - 6 провайдерів цифрового ТБ, і нарешті , в категорії «Інші послуги» - Mamba (dating-сервіс »).

Вкладка «Статистика» дозволяє отримувати у вигляді яскравих кругових і лінійних гістограм інформацію про надходження і списання коштів з картки. Цікавою особливістю цієї PFM-вкладки є те, що тут можна не тільки дивитися щомісячну або річну статистику, але і задати період для аналізу витрат і доходів з точністю до одного дня. Це дуже зручно.

Найцікавішою виявилася вкладка «Перевести». Тут можна перевести гроші з рахунку карти (т. Е. З позитивного балансу особового рахунку абонента «Мегафон») на будь-який інший телефон мобільного оператора (без комісії) і на будь-який номер у інших стільникових операторів (з дещо дивною комісією в розмірі 4,88 %).

Присутні в меню і інші пункти - «Переклад на карту Mastercard» і «Переклад на карту Visa». Тут оператор і банк-емітент поставили свої обмеження - так, перевести кому-то суму менше 1000 рублів у вас не вийде. Комісія за картковий переказ складе в обох випадках 4,15%.

Дещо дивним здається і те, що при перекладі з карти на карту в мобільному додатку потрібно кожен раз вручну вводити ... свій номер мобільного телефону. Якщо це зроблено для цілей додаткової ідентифікації, то виглядає така вимога дивно - адже в додатку (прив'язаному до певного номера телефону) оператор уже ідентифікував користувача? Якщо ж розробниками сервісу передбачається, що з програми можна переводити кошти, вказавши чужий номер мобільного телефону, все виглядає ще дивніше.

Веб-інтерфейс

Зовсім небагато - про веб-інтерфейс. Він розташований за адресою bank.megafon.ru і за своїм функціоналом багато в чому повторює мобільний додаток. Єдина проблема, з якою автору тестування довелося зіткнутися при використанні веб-сервісу, полягала в тому, що вхід в інтернет-банк вимагає підтвердження OTP-паролем, отриманим в SMS-повідомленні, і в ряді випадків останнім приходить із затримкою. Справедливості заради зазначу, що таке було всього один раз.

Веб-сервіс використовувати доведеться - т. К. Він має розширений функціонал у порівнянні з мобільним додатком. Тут можна, зокрема, встановити денні ліміти зняття готівки і операцій по карті в торгово-сервісній мережі (за допомогою зручних «повзунків» в інтерфейсі), замовити випуск додаткової картки, підключити безкоштовну послугу відстеження балансу близьких (якщо вони є абонентами «Мегафона» ) і багато іншого.

Поповнення карткового рахунку та переклади

Відразу нагадаю - не всі гроші на вашому балансі в «Мегафоні» відображаються як доступні на мапі. Відображається, грубо кажучи, тільки «плюсової» баланс - з розрахунку виключаються кредитні кошти, надані «Мегафоном» на оплату слуг зв'язку (т. Зв. «Кредитний ліміт» абонента).

Рахунок карти, поєднаний з балансом особового рахунку абонента, можна поповнити або традиційними способами в офлайні - т. Е. В салонах «Мегафон» (через термінали або за допомогою персоналу), в інших салонах зв'язку і в мережах платіжних терміналів (тут ставки комісії можуть відрізнятися в залежності від оператора).

Онлайн-поповнення рахунку можна зробити прямо в додатку, прив'язавши до нього іншу банківську карту (в цьому випадку поповнення здійснюється без комісії). Точно так само можна поповнити баланс картки «Мегафон», прив'язавши її до стороннього сервісу інтернет-банкінгу. Для експериментів ми вибрали «Тінькофф Банк». Прив'язка карти пройшла = без проблем, поповнення рахунку карти «Мегафон» на суму сто рублів здійснилося також без комісії.

А ось зворотна операція (тобто поповнення дебетової карти Tinkoff Black з прив'язаною в мобільному додатку та інтернет-банку карти «Мегафон») на жаль, є комісійної. Зазначу, що поповнення рахунку карти Tinkoff Black з інших прив'язаних в додатку карт, наприклад, карт Ощадбанку Росії і Банку Москви (ВТБ в Москві), є бескоміссіонним (т. К. Є операцією з переказу коштів за наданими банку заздалегідь реквізитами, а не операцією card2card).

У разі ж карти «Мегафон» з її держателя списується комісія за «операцію мобільної комерції» (саме так процесинг банка «Раунд» сприймає поповнення карткового рахунку в «Тінькофф Банку» з рахунку карти «Мегафон»). Комісія значна - 8% (в моєму випадку - 20 рублів плюс до суми поповнення в 250 рублів).

Але що найприкріше, в самому мобільному додатку «Мегафон Банк» окремо комісія не вказується. Тримач лише повідомляється про те, що він поповнив рахунок «чужий» карти на 250 рублів. А шукані 20 рублів комісії автору справжнього тестування довелося обчислювати самому шляхом порівняння станів балансу: 948 р. - 678 р. = 270 р.

На наш погляд, все це - наслідок того, що продукт «Мегафона» є prepaid-картою без відкриття банківського рахунку. Фактично, поповнюючи чужі карти зі «рахунки» карти «Мегафон», ви просто робите покупку з балансу особового рахунку - т. Е. Операцію мобільної комерції з використанням ЕРС (електронних грошових коштів, e-money). А це, зрозуміло, зовсім не переказ коштів з одного банківського рахунку на інший, і комісія в даному випадку обов'язково буде присутній.

Використання карти в ТСП та банкоматної мережі

Використання карти в ТСП та банкоматної мережі

В даному випадку ми не зіткнулися з жодними істотними проблемами. Оплата карткою проходила в нормальному режимі (в «Кавоманія» і «Діксі») як за допомогою контактного чіпа (і з введенням ПІН-коду), так і за допомогою безконтактного інтерфейсу Mastercard (без введення ПІН).

Як у випадку з іншими платіжними картами, справляння яких-небудь комісій з власника картки при оплаті в ТСП не передбачено. Більш того, після першої покупки по картці оператор нараховує на баланс власника картки бонус в розмірі 100 рублів - але тільки якщо ви робите оплату за допомогою контактного чіпа (за безконтактну транзакцію бонус не нарахували!).

Оператор також обіцяє cashback (рублями на особовий рахунок абонента, він же - рахунок карти) при оплаті товарів і послуг в партнерській мережі. На момент тестування в інтернеті-банку bank.megafon.ru були присутні 18 торгово-сервісних підприємств, що беруть участь в програмі нарахування cashback.

Тринадцять з них - це кафе і ресторани (мережа кав'ярень «Шоколадниця», мережа японських кафе «Вабі Сабі», бістро і бар «Чавунний міст», ресторани «Maмма Джованна», «Балкон», «China Club», «Лелека», «Simple Pleasures», «Semiramis», il FORNO, «Генацвале VIP», «Лімончіно» і кафе-піцерія «FORNETTO»).

Крім них, серед партнерів програми нарахування cashback- інтернет-магазин подарунків «Експедиція», два магазини одягу - Black Star Wear і AIZEL.RU, а також Російський АвтоМета Клуб і магазин настільних ігор «Мосігра».

Терміни акцій з нарахуванням cashback при платежах в інших ТСП варіюються - деякі з них закінчуються в жовтні 2016 року, термін закінчення деяких - серпень 2017 року. Розміри cashbackколеблются в проміжку від 3 до15% від суми виробленої транзакції.

Використання карти в банкоматних мережах для зняття готівки також не виявило ніяких проблем. Комісія банку тут, в порівнянні з комісіями за переклади, досить скромна - усього 2,5%. Дійсно, при знятті з карти 1000 рублів в найближчому банкоматі Ощадбанку я заплатив комісію в 25 рублів.

Резюме: кому корисна карта «Мегафон»?

Отже, резюмуємо ще раз основні характеристики карткового продукту «Мегафон» і банку «Раунд» на платформі Mastercard Gold. Це передплачений карта (без відкриття банківського рахунку) з нарахуванням відсотків на залишок грошових коштів (ЕРС) на балансі карти і рублевих cashback за операції оплати товарів і послуг в партнерській мережі.

За фактом, ця карта, як і, наприклад, «фізична» карта Visa-QIWI Wallet, є всього лише «ключем» до балансу якогось електронного гаманця. У разі карти QIWI це гаманець Visa-QIWI Wallet, а в разі prepaid-карти «Мегафон» в такому гаманці доступні засоби на балансі особового рахунку абонента.

Що важливо розуміти при користуванні карткою - це не дебетовий, а передплачений картковий продукт. Операції тут здійснюються з електронними грошима (ЕРС), відповідно, багато транзакції будуть розглядатися процессингом як операції електронної або мобільного комерції. Звідси і відповідні комісії (строго кажучи, нульові комісії на поповнення такого гаманця - це всього лише свого роду субсидія з боку оператора, оскільки поповнення - також витратна операція).

Тестуємо карту «Мегафона»: продукт новаторський, продукт нішевий

Тестуємо карту «Мегафона»: продукт новаторський, продукт нішевий

Журнал «ПЛАС» протестував новий картковий продукт, що викликав на ринку справжній ажіотаж - першу банківську карту, поєднану з рахунком мобільного телефону, від телеком-оператора «Мегафон» і банку «Раунд».

Коли 23 серпня 2016 року компанія «Мегафон» заявила про випуск свого другого за рахунком і першого «серійного» карткового продукту - карти «Мегафон» , Інформаційний простір буквально «вибухнув» сотнями статей, новин і заміток про нову ініціативу телеком-оператора. Обговорення карти «Мегафон» будувалося і продовжує будуватися зараз навколо ідеї «як оператор зможе стати банком». Такий підхід до теми, безумовно, став вже «традиційним», проте наше видання завжди прагнути висвітлювати події одночасно з різних сторін. Ще в вересневому номері журналу «ПЛАС» ми надали можливість прокоментувати цю сторону питання зовнішнім експертам з числа активних учасників ринку , А самі зайнялися покроковим з'ясуванням реальних плюсів і мінусів нової карти «Мегафона» з точки зору Customer Experience. Сьогодні ми пропонуємо нашим читачам ознайомитися з результатами даного тестування.

Отримання карти: для абонентів і неабонентов «Мегафона»

Отримання карти: для абонентів і неабонентов «Мегафона»

Нагадаємо, що в кінці серпня і на початку вересня 2016 року карту можна було оформити тільки в салонах фірмової роздробу «Мегафон» Москви і області, Санкт-Петербурга, Твері, Ярославля, Мурманська, Калінінграда, Архангельська і Вологди. Жителям інших регіонів і міст Росії оформлення карти стане доступним з 1 жовтня.

Ваш покірний слуга, редактор журналу «ПЛАС», будучи абонентом «Мегафона» з п'ятнадцятирічним стажем, прийшов отримувати карту відразу після прес-конференції оператора, 23 серпня, пам'ятаючи заяву про те, що «карти вже чекають вас в салонах». Д

Для оформлення картки був обраний салон зв'язку «Мегафона» на Нахімовському проспекті.

Співробітники салону зв'язку виявилися повністю готові до візиту першого в їх торговій точці одержувача карти. Інформація про можливість відкрити новий картковий продукт оператора вже красувалася на стійці. Співробітники вже знали, що мені як власнику тарифу «Все включено М», покладається «чорна» карта Mastercard Gold.

Втім, тут же виправдалася і приказка відносно того першого млинця, який завжди комом. Програма видавала помилку, співробітники дзвонили і писали в месенджері в техпідтримку. Проблему, хоч і не відразу, вдалося вирішити.

Далі процес трохи затягнув сам клієнт в моїй особі, попросивши прибрати з роздрукованого заяви на отримання карти галочку в графі «Прошу підключити мені послугу управління картою по SMS». До речі, раджу робити те ж саме і читачам - власникам будь-яких смартфонів. Платити зайві 35 рублів на місяць зовсім не варто: як показала практика використання картки, навіть при відключенні цього сервісу банківські SMS-повідомлення про рух по рахунку, як і належить за законом, приходять вам на телефон в будь-якому випадку (що б вам не стверджували співробітники оператора в салоні), до того ж баланс і історія транзакцій завжди доступні в мобільному додатку.

Після того як з підписами на трьох документах (заява і два примірника договору) було покінчено, співробітники ще деякий час намагалися активувати карту в системі. В цілому отримання активованої карти зайняло у мене близько 40 хвилин. Будемо сподіватися, що на сьогоднішній день процес налагоджений і картка оформлюється і видається набагато швидше.

А зовсім недавно «Мегафоном» для осіб, які не є ще абонентами оператора, було реалізовано дистанційне отримання карти в інтернет-магазині moscow.shop.megafon.ru (з 09.09.2016 р - при замовленні SIM-карти тарифів «Все включено» M , L, XL і VIP).

Карта как она есть

Карта как она есть

Продукт в салонах «Мегафона» видається в привабливому чорному картонному бандл (нагадаємо, що мова йде про належних абонентам тарифних планів «Все Включено» - c М і вище - картах MasterCard Gold), в якому лежить лифлет з самою картою.

Ліфлет корисний, т. К. З нього можна почерпнути інформацію про подальші кроки, необхідні після отримання карти - активації ПІН-коду і т. П. Тут також зазначена інформація про дистанційні каналах управління картою (мобільний додаток «Мегафон-Банк» і веб- сервіс bank.megafon.ru. В Ліфлет ми знайдемо і інформацію про служби підтримки - 8 800 550 55 00 - для зовнішніх дзвінків і 5555 - з телефону з SIM-картою «Мегафона».

Сама по собі карта «Мегафон» (а я отримував, як абонент тарифу «Все включено М», «чорну» карту Mastercard Gold з безконтактним інтерфейсом) по дизайну вкрай нагадує відому «чорну» дебетовку Тінькофф Банку - Tinkoff Black. Ймовірно, це свідоме рішення (недарма саме цей продукт банку-конкурента фігурував в порівняльній таблиці карт різних банків, що демонструвалася на презентації карти «Мегафон» 23 серпня).

Судячи з напису на карті, вона виготовлена ​​на виробничих потужностях «Розан», одного з трьох найбільших виробників пластикових карт в Росії. Сам пластик, по відчуттях, хорошої якості, трохи більше податливий на вигин, ніж у «чорній» карти Тінькофф Банку (їх виробляє Gemalto). Дизайн мінімалістичний, ембосовані символи мають сріблястий колір, поверхня напівматова. Карта «дуальна» - крім магнітної смуги на ній розміщений контактний чіп і безконтактний інтерфейс Mastercard (NFC).

Початок роботи з картковим продуктом

Початок роботи з картковим продуктом

У салонах «Мегафона» видають вже попередньо активовані карти - відповідно, починати ними користуватися в плані поповнення рахунку (який одночасно є і балансом телефону) можна відразу. Однак для того щоб користуватися карткою в торгово-сервісних підприємствах і в банкоматних мережах російських і зарубіжних банків, користувачеві необхідно отримати ПІН-код.

Він доставляється дистанційним способом. При дзвінку на виділений для власників картки і абонентів «Мегафона» короткий номер 5555 IVR кілька разів диктує тобі номер ПІН (особисто я прослухав п'ять повторів) - це зручно, т. К. Мінімізує проблеми з невірною записом коду.

Голосове меню містить також опцію «зміни ПІН-коду» (в тому ж розділі меню, що і його отримання), проте IVR при повторному дзвінку (коли ПІН вже видано) пропонує тільки «отримати» ПІН знову. У той же час далі автовідповідач повідомляє, що операція неможлива, і переводить дзвінок в чергу до «живому» оператору техпідтримки (тільки на самому початку озвучуючи можливу тривалість очікування відповіді).

Треба сказати, що останнім вимагає від користувача чимало терпіння - особисто я додзвонився до оператора лише з другого разу (в перший раз пробувши на лінії понад 15 хвилин, у другій - 6 хвилин замість обіцяних 4). В ході розмови зі співробітником підтримки з'ясувалося, що зміни ПІН на зручний мені сервіс поки не передбачає - співробітники підтримки просто можуть мені «скинути» СІН та поміняти його на новий (рандомний).

По дзвінку на автовідповідач можна також дізнатися тарифи по карті або заблокувати карту вибором відповідної цифри з голосового меню.

мобільний інтерфейс

«Мегафон» створив для власників картки досить сучасні і зручні в плані юзабіліті мобільний додаток і інтернет-банк. Перше є для всіх трьох основних мобільних платформ. У мене як у користувача ОС Android версії 4.4.2, завантаження з Google Play пройшла швидко і без «глюків» - додаток важить трохи більше 9 Мб. Дизайн додатка вельми привабливий, все виглядає досить сучасно. У всякому разі, його дизайн мені сподобався набагато більше, ніж дизайн стандартного додатка оператора для Android.

Вхід в додаток - по чотиризначний паролю. Про вхід оператор повідомляє кожен раз окремим SMS-повідомленням. Функціонал програми досить стандартний для такого роду сервісів, хоча і не дуже «глибокий» по набору опцій (будемо сподіватися, що в майбутньому набір функцій буде розширюватися). Основний екран програми - «Мої фінанси» - містить інформацію про стан «чистого» балансу карти (тобто без урахування кредитного ліміту оператора) і в нижній частині - про останні транзакції (поповненнях, списаних, перекладах та ін.).

На основному екрані - перехід в три вкладки - «оплатити», «статистика» і «перекази». У вкладці «оплатити» поки що присутній досить обмежений набір сервіс-провайдерів. У категорії «Стільниковий зв'язок» - 4 федеральних оператора і Yota, в категорії «Інтернет і телефонія» - «Акадо», ТТК, Дом.ру, МГТС, Netbynet і Yota, в категорії «телебачення» - 6 провайдерів цифрового ТБ, і нарешті , в категорії «Інші послуги» - Mamba (dating-сервіс »).

Вкладка «Статистика» дозволяє отримувати у вигляді яскравих кругових і лінійних гістограм інформацію про надходження і списання коштів з картки. Цікавою особливістю цієї PFM-вкладки є те, що тут можна не тільки дивитися щомісячну або річну статистику, але і задати період для аналізу витрат і доходів з точністю до одного дня. Це дуже зручно.

Найцікавішою виявилася вкладка «Перевести». Тут можна перевести гроші з рахунку карти (т. Е. З позитивного балансу особового рахунку абонента «Мегафон») на будь-який інший телефон мобільного оператора (без комісії) і на будь-який номер у інших стільникових операторів (з дещо дивною комісією в розмірі 4,88 %).

Присутні в меню і інші пункти - «Переклад на карту Mastercard» і «Переклад на карту Visa». Тут оператор і банк-емітент поставили свої обмеження - так, перевести кому-то суму менше 1000 рублів у вас не вийде. Комісія за картковий переказ складе в обох випадках 4,15%.

Дещо дивним здається і те, що при перекладі з карти на карту в мобільному додатку потрібно кожен раз вручну вводити ... свій номер мобільного телефону. Якщо це зроблено для цілей додаткової ідентифікації, то виглядає така вимога дивно - адже в додатку (прив'язаному до певного номера телефону) оператор уже ідентифікував користувача? Якщо ж розробниками сервісу передбачається, що з програми можна переводити кошти, вказавши чужий номер мобільного телефону, все виглядає ще дивніше.

Веб-інтерфейс

Зовсім небагато - про веб-інтерфейс. Він розташований за адресою bank.megafon.ru і за своїм функціоналом багато в чому повторює мобільний додаток. Єдина проблема, з якою автору тестування довелося зіткнутися при використанні веб-сервісу, полягала в тому, що вхід в інтернет-банк вимагає підтвердження OTP-паролем, отриманим в SMS-повідомленні, і в ряді випадків останнім приходить із затримкою. Справедливості заради зазначу, що таке було всього один раз.

Веб-сервіс використовувати доведеться - т. К. Він має розширений функціонал у порівнянні з мобільним додатком. Тут можна, зокрема, встановити денні ліміти зняття готівки і операцій по карті в торгово-сервісній мережі (за допомогою зручних «повзунків» в інтерфейсі), замовити випуск додаткової картки, підключити безкоштовну послугу відстеження балансу близьких (якщо вони є абонентами «Мегафона» ) і багато іншого.

Поповнення карткового рахунку та переклади

Відразу нагадаю - не всі гроші на вашому балансі в «Мегафоні» відображаються як доступні на мапі. Відображається, грубо кажучи, тільки «плюсової» баланс - з розрахунку виключаються кредитні кошти, надані «Мегафоном» на оплату слуг зв'язку (т. Зв. «Кредитний ліміт» абонента).

Рахунок карти, поєднаний з балансом особового рахунку абонента, можна поповнити або традиційними способами в офлайні - т. Е. В салонах «Мегафон» (через термінали або за допомогою персоналу), в інших салонах зв'язку і в мережах платіжних терміналів (тут ставки комісії можуть відрізнятися в залежності від оператора).

Онлайн-поповнення рахунку можна зробити прямо в додатку, прив'язавши до нього іншу банківську карту (в цьому випадку поповнення здійснюється без комісії). Точно так само можна поповнити баланс картки «Мегафон», прив'язавши її до стороннього сервісу інтернет-банкінгу. Для експериментів ми вибрали «Тінькофф Банк». Прив'язка карти пройшла = без проблем, поповнення рахунку карти «Мегафон» на суму сто рублів здійснилося також без комісії.

А ось зворотна операція (тобто поповнення дебетової карти Tinkoff Black з прив'язаною в мобільному додатку та інтернет-банку карти «Мегафон») на жаль, є комісійної. Зазначу, що поповнення рахунку карти Tinkoff Black з інших прив'язаних в додатку карт, наприклад, карт Ощадбанку Росії і Банку Москви (ВТБ в Москві), є бескоміссіонним (т. К. Є операцією з переказу коштів за наданими банку заздалегідь реквізитами, а не операцією card2card).

У разі ж карти «Мегафон» з її держателя списується комісія за «операцію мобільної комерції» (саме так процесинг банка «Раунд» сприймає поповнення карткового рахунку в «Тінькофф Банку» з рахунку карти «Мегафон»). Комісія значна - 8% (в моєму випадку - 20 рублів плюс до суми поповнення в 250 рублів).

Але що найприкріше, в самому мобільному додатку «Мегафон Банк» окремо комісія не вказується. Тримач лише повідомляється про те, що він поповнив рахунок «чужий» карти на 250 рублів. А шукані 20 рублів комісії автору справжнього тестування довелося обчислювати самому шляхом порівняння станів балансу: 948 р. - 678 р. = 270 р.

На наш погляд, все це - наслідок того, що продукт «Мегафона» є prepaid-картою без відкриття банківського рахунку. Фактично, поповнюючи чужі карти зі «рахунки» карти «Мегафон», ви просто робите покупку з балансу особового рахунку - т. Е. Операцію мобільної комерції з використанням ЕРС (електронних грошових коштів, e-money). А це, зрозуміло, зовсім не переказ коштів з одного банківського рахунку на інший, і комісія в даному випадку обов'язково буде присутній.

Використання карти в ТСП та банкоматної мережі

Використання карти в ТСП та банкоматної мережі

В даному випадку ми не зіткнулися з жодними істотними проблемами. Оплата карткою проходила в нормальному режимі (в «Кавоманія» і «Діксі») як за допомогою контактного чіпа (і з введенням ПІН-коду), так і за допомогою безконтактного інтерфейсу Mastercard (без введення ПІН).

Як у випадку з іншими платіжними картами, справляння яких-небудь комісій з власника картки при оплаті в ТСП не передбачено. Більш того, після першої покупки по картці оператор нараховує на баланс власника картки бонус в розмірі 100 рублів - але тільки якщо ви робите оплату за допомогою контактного чіпа (за безконтактну транзакцію бонус не нарахували!).

Оператор також обіцяє cashback (рублями на особовий рахунок абонента, він же - рахунок карти) при оплаті товарів і послуг в партнерській мережі. На момент тестування в інтернеті-банку bank.megafon.ru були присутні 18 торгово-сервісних підприємств, що беруть участь в програмі нарахування cashback.

Тринадцять з них - це кафе і ресторани (мережа кав'ярень «Шоколадниця», мережа японських кафе «Вабі Сабі», бістро і бар «Чавунний міст», ресторани «Maмма Джованна», «Балкон», «China Club», «Лелека», «Simple Pleasures», «Semiramis», il FORNO, «Генацвале VIP», «Лімончіно» і кафе-піцерія «FORNETTO»).

Крім них, серед партнерів програми нарахування cashback- інтернет-магазин подарунків «Експедиція», два магазини одягу - Black Star Wear і AIZEL.RU, а також Російський АвтоМета Клуб і магазин настільних ігор «Мосігра».

Терміни акцій з нарахуванням cashback при платежах в інших ТСП варіюються - деякі з них закінчуються в жовтні 2016 року, термін закінчення деяких - серпень 2017 року. Розміри cashbackколеблются в проміжку від 3 до15% від суми виробленої транзакції.

Використання карти в банкоматних мережах для зняття готівки також не виявило ніяких проблем. Комісія банку тут, в порівнянні з комісіями за переклади, досить скромна - усього 2,5%. Дійсно, при знятті з карти 1000 рублів в найближчому банкоматі Ощадбанку я заплатив комісію в 25 рублів.

Резюме: кому корисна карта «Мегафон»?

Отже, резюмуємо ще раз основні характеристики карткового продукту «Мегафон» і банку «Раунд» на платформі Mastercard Gold. Це передплачений карта (без відкриття банківського рахунку) з нарахуванням відсотків на залишок грошових коштів (ЕРС) на балансі карти і рублевих cashback за операції оплати товарів і послуг в партнерській мережі.

За фактом, ця карта, як і, наприклад, «фізична» карта Visa-QIWI Wallet, є всього лише «ключем» до балансу якогось електронного гаманця. У разі карти QIWI це гаманець Visa-QIWI Wallet, а в разі prepaid-карти «Мегафон» в такому гаманці доступні засоби на балансі особового рахунку абонента.

Що важливо розуміти при користуванні карткою - це не дебетовий, а передплачений картковий продукт. Операції тут здійснюються з електронними грошима (ЕРС), відповідно, багато транзакції будуть розглядатися процессингом як операції електронної або мобільного комерції. Звідси і відповідні комісії (строго кажучи, нульові комісії на поповнення такого гаманця - це всього лише свого роду субсидія з боку оператора, оскільки поповнення - також витратна операція).

Тестуємо карту «Мегафона»: продукт новаторський, продукт нішевий

Тестуємо карту «Мегафона»: продукт новаторський, продукт нішевий

Журнал «ПЛАС» протестував новий картковий продукт, що викликав на ринку справжній ажіотаж - першу банківську карту, поєднану з рахунком мобільного телефону, від телеком-оператора «Мегафон» і банку «Раунд».

Коли 23 серпня 2016 року компанія «Мегафон» заявила про випуск свого другого за рахунком і першого «серійного» карткового продукту - карти «Мегафон» , Інформаційний простір буквально «вибухнув» сотнями статей, новин і заміток про нову ініціативу телеком-оператора. Обговорення карти «Мегафон» будувалося і продовжує будуватися зараз навколо ідеї «як оператор зможе стати банком». Такий підхід до теми, безумовно, став вже «традиційним», проте наше видання завжди прагнути висвітлювати події одночасно з різних сторін. Ще в вересневому номері журналу «ПЛАС» ми надали можливість прокоментувати цю сторону питання зовнішнім експертам з числа активних учасників ринку , А самі зайнялися покроковим з'ясуванням реальних плюсів і мінусів нової карти «Мегафона» з точки зору Customer Experience. Сьогодні ми пропонуємо нашим читачам ознайомитися з результатами даного тестування.

Отримання карти: для абонентів і неабонентов «Мегафона»

Отримання карти: для абонентів і неабонентов «Мегафона»

Нагадаємо, що в кінці серпня і на початку вересня 2016 року карту можна було оформити тільки в салонах фірмової роздробу «Мегафон» Москви і області, Санкт-Петербурга, Твері, Ярославля, Мурманська, Калінінграда, Архангельська і Вологди. Жителям інших регіонів і міст Росії оформлення карти стане доступним з 1 жовтня.

Ваш покірний слуга, редактор журналу «ПЛАС», будучи абонентом «Мегафона» з п'ятнадцятирічним стажем, прийшов отримувати карту відразу після прес-конференції оператора, 23 серпня, пам'ятаючи заяву про те, що «карти вже чекають вас в салонах». Д

Для оформлення картки був обраний салон зв'язку «Мегафона» на Нахімовському проспекті.

Співробітники салону зв'язку виявилися повністю готові до візиту першого в їх торговій точці одержувача карти. Інформація про можливість відкрити новий картковий продукт оператора вже красувалася на стійці. Співробітники вже знали, що мені як власнику тарифу «Все включено М», покладається «чорна» карта Mastercard Gold.

Втім, тут же виправдалася і приказка відносно того першого млинця, який завжди комом. Програма видавала помилку, співробітники дзвонили і писали в месенджері в техпідтримку. Проблему, хоч і не відразу, вдалося вирішити.

Далі процес трохи затягнув сам клієнт в моїй особі, попросивши прибрати з роздрукованого заяви на отримання карти галочку в графі «Прошу підключити мені послугу управління картою по SMS». До речі, раджу робити те ж саме і читачам - власникам будь-яких смартфонів. Платити зайві 35 рублів на місяць зовсім не варто: як показала практика використання картки, навіть при відключенні цього сервісу банківські SMS-повідомлення про рух по рахунку, як і належить за законом, приходять вам на телефон в будь-якому випадку (що б вам не стверджували співробітники оператора в салоні), до того ж баланс і історія транзакцій завжди доступні в мобільному додатку.

Після того як з підписами на трьох документах (заява і два примірника договору) було покінчено, співробітники ще деякий час намагалися активувати карту в системі. В цілому отримання активованої карти зайняло у мене близько 40 хвилин. Будемо сподіватися, що на сьогоднішній день процес налагоджений і картка оформлюється і видається набагато швидше.

А зовсім недавно «Мегафоном» для осіб, які не є ще абонентами оператора, було реалізовано дистанційне отримання карти в інтернет-магазині moscow.shop.megafon.ru (з 09.09.2016 р - при замовленні SIM-карти тарифів «Все включено» M , L, XL і VIP).

Карта как она есть

Карта как она есть

Продукт в салонах «Мегафона» видається в привабливому чорному картонному бандл (нагадаємо, що мова йде про належних абонентам тарифних планів «Все Включено» - c М і вище - картах MasterCard Gold), в якому лежить лифлет з самою картою.

Ліфлет корисний, т. К. З нього можна почерпнути інформацію про подальші кроки, необхідні після отримання карти - активації ПІН-коду і т. П. Тут також зазначена інформація про дистанційні каналах управління картою (мобільний додаток «Мегафон-Банк» і веб- сервіс bank.megafon.ru. В Ліфлет ми знайдемо і інформацію про служби підтримки - 8 800 550 55 00 - для зовнішніх дзвінків і 5555 - з телефону з SIM-картою «Мегафона».

Сама по собі карта «Мегафон» (а я отримував, як абонент тарифу «Все включено М», «чорну» карту Mastercard Gold з безконтактним інтерфейсом) по дизайну вкрай нагадує відому «чорну» дебетовку Тінькофф Банку - Tinkoff Black. Ймовірно, це свідоме рішення (недарма саме цей продукт банку-конкурента фігурував в порівняльній таблиці карт різних банків, що демонструвалася на презентації карти «Мегафон» 23 серпня).

Судячи з напису на карті, вона виготовлена ​​на виробничих потужностях «Розан», одного з трьох найбільших виробників пластикових карт в Росії. Сам пластик, по відчуттях, хорошої якості, трохи більше податливий на вигин, ніж у «чорній» карти Тінькофф Банку (їх виробляє Gemalto). Дизайн мінімалістичний, ембосовані символи мають сріблястий колір, поверхня напівматова. Карта «дуальна» - крім магнітної смуги на ній розміщений контактний чіп і безконтактний інтерфейс Mastercard (NFC).

Початок роботи з картковим продуктом

Початок роботи з картковим продуктом

У салонах «Мегафона» видають вже попередньо активовані карти - відповідно, починати ними користуватися в плані поповнення рахунку (який одночасно є і балансом телефону) можна відразу. Однак для того щоб користуватися карткою в торгово-сервісних підприємствах і в банкоматних мережах російських і зарубіжних банків, користувачеві необхідно отримати ПІН-код.

Він доставляється дистанційним способом. При дзвінку на виділений для власників картки і абонентів «Мегафона» короткий номер 5555 IVR кілька разів диктує тобі номер ПІН (особисто я прослухав п'ять повторів) - це зручно, т. К. Мінімізує проблеми з невірною записом коду.

Голосове меню містить також опцію «зміни ПІН-коду» (в тому ж розділі меню, що і його отримання), проте IVR при повторному дзвінку (коли ПІН вже видано) пропонує тільки «отримати» ПІН знову. У той же час далі автовідповідач повідомляє, що операція неможлива, і переводить дзвінок в чергу до «живому» оператору техпідтримки (тільки на самому початку озвучуючи можливу тривалість очікування відповіді).

Треба сказати, що останнім вимагає від користувача чимало терпіння - особисто я додзвонився до оператора лише з другого разу (в перший раз пробувши на лінії понад 15 хвилин, у другій - 6 хвилин замість обіцяних 4). В ході розмови зі співробітником підтримки з'ясувалося, що зміни ПІН на зручний мені сервіс поки не передбачає - співробітники підтримки просто можуть мені «скинути» СІН та поміняти його на новий (рандомний).

По дзвінку на автовідповідач можна також дізнатися тарифи по карті або заблокувати карту вибором відповідної цифри з голосового меню.

мобільний інтерфейс

«Мегафон» створив для власників картки досить сучасні і зручні в плані юзабіліті мобільний додаток і інтернет-банк. Перше є для всіх трьох основних мобільних платформ. У мене як у користувача ОС Android версії 4.4.2, завантаження з Google Play пройшла швидко і без «глюків» - додаток важить трохи більше 9 Мб. Дизайн додатка вельми привабливий, все виглядає досить сучасно. У всякому разі, його дизайн мені сподобався набагато більше, ніж дизайн стандартного додатка оператора для Android.

Вхід в додаток - по чотиризначний паролю. Про вхід оператор повідомляє кожен раз окремим SMS-повідомленням. Функціонал програми досить стандартний для такого роду сервісів, хоча і не дуже «глибокий» по набору опцій (будемо сподіватися, що в майбутньому набір функцій буде розширюватися). Основний екран програми - «Мої фінанси» - містить інформацію про стан «чистого» балансу карти (тобто без урахування кредитного ліміту оператора) і в нижній частині - про останні транзакції (поповненнях, списаних, перекладах та ін.).

На основному екрані - перехід в три вкладки - «оплатити», «статистика» і «перекази». У вкладці «оплатити» поки що присутній досить обмежений набір сервіс-провайдерів. У категорії «Стільниковий зв'язок» - 4 федеральних оператора і Yota, в категорії «Інтернет і телефонія» - «Акадо», ТТК, Дом.ру, МГТС, Netbynet і Yota, в категорії «телебачення» - 6 провайдерів цифрового ТБ, і нарешті , в категорії «Інші послуги» - Mamba (dating-сервіс »).

Вкладка «Статистика» дозволяє отримувати у вигляді яскравих кругових і лінійних гістограм інформацію про надходження і списання коштів з картки. Цікавою особливістю цієї PFM-вкладки є те, що тут можна не тільки дивитися щомісячну або річну статистику, але і задати період для аналізу витрат і доходів з точністю до одного дня. Це дуже зручно.

Найцікавішою виявилася вкладка «Перевести». Тут можна перевести гроші з рахунку карти (т. Е. З позитивного балансу особового рахунку абонента «Мегафон») на будь-який інший телефон мобільного оператора (без комісії) і на будь-який номер у інших стільникових операторів (з дещо дивною комісією в розмірі 4,88 %).

Присутні в меню і інші пункти - «Переклад на карту Mastercard» і «Переклад на карту Visa». Тут оператор і банк-емітент поставили свої обмеження - так, перевести кому-то суму менше 1000 рублів у вас не вийде. Комісія за картковий переказ складе в обох випадках 4,15%.

Дещо дивним здається і те, що при перекладі з карти на карту в мобільному додатку потрібно кожен раз вручну вводити ... свій номер мобільного телефону. Якщо це зроблено для цілей додаткової ідентифікації, то виглядає така вимога дивно - адже в додатку (прив'язаному до певного номера телефону) оператор уже ідентифікував користувача? Якщо ж розробниками сервісу передбачається, що з програми можна переводити кошти, вказавши чужий номер мобільного телефону, все виглядає ще дивніше.

Веб-інтерфейс

Зовсім небагато - про веб-інтерфейс. Він розташований за адресою bank.megafon.ru і за своїм функціоналом багато в чому повторює мобільний додаток. Єдина проблема, з якою автору тестування довелося зіткнутися при використанні веб-сервісу, полягала в тому, що вхід в інтернет-банк вимагає підтвердження OTP-паролем, отриманим в SMS-повідомленні, і в ряді випадків останнім приходить із затримкою. Справедливості заради зазначу, що таке було всього один раз.

Веб-сервіс використовувати доведеться - т. К. Він має розширений функціонал у порівнянні з мобільним додатком. Тут можна, зокрема, встановити денні ліміти зняття готівки і операцій по карті в торгово-сервісній мережі (за допомогою зручних «повзунків» в інтерфейсі), замовити випуск додаткової картки, підключити безкоштовну послугу відстеження балансу близьких (якщо вони є абонентами «Мегафона» ) і багато іншого.

Поповнення карткового рахунку та переклади

Відразу нагадаю - не всі гроші на вашому балансі в «Мегафоні» відображаються як доступні на мапі. Відображається, грубо кажучи, тільки «плюсової» баланс - з розрахунку виключаються кредитні кошти, надані «Мегафоном» на оплату слуг зв'язку (т. Зв. «Кредитний ліміт» абонента).

Рахунок карти, поєднаний з балансом особового рахунку абонента, можна поповнити або традиційними способами в офлайні - т. Е. В салонах «Мегафон» (через термінали або за допомогою персоналу), в інших салонах зв'язку і в мережах платіжних терміналів (тут ставки комісії можуть відрізнятися в залежності від оператора).

Онлайн-поповнення рахунку можна зробити прямо в додатку, прив'язавши до нього іншу банківську карту (в цьому випадку поповнення здійснюється без комісії). Точно так само можна поповнити баланс картки «Мегафон», прив'язавши її до стороннього сервісу інтернет-банкінгу. Для експериментів ми вибрали «Тінькофф Банк». Прив'язка карти пройшла = без проблем, поповнення рахунку карти «Мегафон» на суму сто рублів здійснилося також без комісії.

А ось зворотна операція (тобто поповнення дебетової карти Tinkoff Black з прив'язаною в мобільному додатку та інтернет-банку карти «Мегафон») на жаль, є комісійної. Зазначу, що поповнення рахунку карти Tinkoff Black з інших прив'язаних в додатку карт, наприклад, карт Ощадбанку Росії і Банку Москви (ВТБ в Москві), є бескоміссіонним (т. К. Є операцією з переказу коштів за наданими банку заздалегідь реквізитами, а не операцією card2card).

У разі ж карти «Мегафон» з її держателя списується комісія за «операцію мобільної комерції» (саме так процесинг банка «Раунд» сприймає поповнення карткового рахунку в «Тінькофф Банку» з рахунку карти «Мегафон»). Комісія значна - 8% (в моєму випадку - 20 рублів плюс до суми поповнення в 250 рублів).

Але що найприкріше, в самому мобільному додатку «Мегафон Банк» окремо комісія не вказується. Тримач лише повідомляється про те, що він поповнив рахунок «чужий» карти на 250 рублів. А шукані 20 рублів комісії автору справжнього тестування довелося обчислювати самому шляхом порівняння станів балансу: 948 р. - 678 р. = 270 р.

На наш погляд, все це - наслідок того, що продукт «Мегафона» є prepaid-картою без відкриття банківського рахунку. Фактично, поповнюючи чужі карти зі «рахунки» карти «Мегафон», ви просто робите покупку з балансу особового рахунку - т. Е. Операцію мобільної комерції з використанням ЕРС (електронних грошових коштів, e-money). А це, зрозуміло, зовсім не переказ коштів з одного банківського рахунку на інший, і комісія в даному випадку обов'язково буде присутній.

Використання карти в ТСП та банкоматної мережі

Використання карти в ТСП та банкоматної мережі

В даному випадку ми не зіткнулися з жодними істотними проблемами. Оплата карткою проходила в нормальному режимі (в «Кавоманія» і «Діксі») як за допомогою контактного чіпа (і з введенням ПІН-коду), так і за допомогою безконтактного інтерфейсу Mastercard (без введення ПІН).

Як у випадку з іншими платіжними картами, справляння яких-небудь комісій з власника картки при оплаті в ТСП не передбачено. Більш того, після першої покупки по картці оператор нараховує на баланс власника картки бонус в розмірі 100 рублів - але тільки якщо ви робите оплату за допомогою контактного чіпа (за безконтактну транзакцію бонус не нарахували!).

Оператор також обіцяє cashback (рублями на особовий рахунок абонента, він же - рахунок карти) при оплаті товарів і послуг в партнерській мережі. На момент тестування в інтернеті-банку bank.megafon.ru були присутні 18 торгово-сервісних підприємств, що беруть участь в програмі нарахування cashback.

Тринадцять з них - це кафе і ресторани (мережа кав'ярень «Шоколадниця», мережа японських кафе «Вабі Сабі», бістро і бар «Чавунний міст», ресторани «Maмма Джованна», «Балкон», «China Club», «Лелека», «Simple Pleasures», «Semiramis», il FORNO, «Генацвале VIP», «Лімончіно» і кафе-піцерія «FORNETTO»).

Крім них, серед партнерів програми нарахування cashback- інтернет-магазин подарунків «Експедиція», два магазини одягу - Black Star Wear і AIZEL.RU, а також Російський АвтоМета Клуб і магазин настільних ігор «Мосігра».

Терміни акцій з нарахуванням cashback при платежах в інших ТСП варіюються - деякі з них закінчуються в жовтні 2016 року, термін закінчення деяких - серпень 2017 року. Розміри cashbackколеблются в проміжку від 3 до15% від суми виробленої транзакції.

Використання карти в банкоматних мережах для зняття готівки також не виявило ніяких проблем. Комісія банку тут, в порівнянні з комісіями за переклади, досить скромна - усього 2,5%. Дійсно, при знятті з карти 1000 рублів в найближчому банкоматі Ощадбанку я заплатив комісію в 25 рублів.

Резюме: кому корисна карта «Мегафон»?

Отже, резюмуємо ще раз основні характеристики карткового продукту «Мегафон» і банку «Раунд» на платформі Mastercard Gold. Це передплачений карта (без відкриття банківського рахунку) з нарахуванням відсотків на залишок грошових коштів (ЕРС) на балансі карти і рублевих cashback за операції оплати товарів і послуг в партнерській мережі.

За фактом, ця карта, як і, наприклад, «фізична» карта Visa-QIWI Wallet, є всього лише «ключем» до балансу якогось електронного гаманця. У разі карти QIWI це гаманець Visa-QIWI Wallet, а в разі prepaid-карти «Мегафон» в такому гаманці доступні засоби на балансі особового рахунку абонента.

Що важливо розуміти при користуванні карткою - це не дебетовий, а передплачений картковий продукт. Операції тут здійснюються з електронними грошима (ЕРС), відповідно, багато транзакції будуть розглядатися процессингом як операції електронної або мобільного комерції. Звідси і відповідні комісії (строго кажучи, нульові комісії на поповнення такого гаманця - це всього лише свого роду субсидія з боку оператора, оскільки поповнення - також витратна операція).

Прівабліві «відсотки на Залишок» (в размере 8%, нараховуються щомісяця, а розраховуються Щодня), з одного боку, практично ідентічні таким на порівнянному продукті - «чорної» дебетової картки Тінькофф Банку. Але, з нашої точки зору, карта «Мегафон» набагато менш приваблива як «карти-скарбнички», ніж продукт Тінькофф Банку.

Тут первинну роль для споживача відіграє можливість вільного розпорядження своїми коштами. Тим часом умови такого розпорядження у карткового продукту «Мегафона» просто-таки обкладені і обставлені кругом комісіями, як прапорцями.

Посудіть самі: переводити з карти на «чужі» карти - за 4,15%, переводити на баланси інших операторів - за 4,88%, поповнювати «чужі» карти з карти «Мегафон» як з прив'язаною карти - 8%. Без комісії, по суті, можна тільки поповнювати свій баланс з інших карток (але для цього існує цілий ряд інших способів крім відкриття карти «Мегафон») і переклади з балансу на баланс абонентам «Мегафона».

Без комісії, по суті, можна тільки поповнювати свій баланс з інших карток (але для цього існує цілий ряд інших способів крім відкриття карти «Мегафон») і переклади з балансу на баланс абонентам «Мегафона»

На наш погляд, така комісійна політика практично зводить нанівець всі переваги карти при її використанні в онлайні. Навіть комісія на зняття коштів у банкоматах (2,5%) після таких дорогих онлайн-сервісів здається незначною. І тут немає провини оператора або банку - мова йде про непереборних недоліках самої моделі, коли рахунок карти насправді є електронним гаманцем.

В цілому, на наш погляд, карта «Мегафон», безумовно є новаторським продуктом на російському ринку, стане одночасно і продуктом досить нішевим. За фактом, єдина серйозна added value, яке вона надає держателю, - це можливість платити в торгово-сервісній мережі, використовуючи засоби на балансі телефону. Чи багатьом необхідна така послуга - поки не дуже зрозуміло, але певну роль в підвищенні привабливості карти, на наш погляд, тут зможе зіграти програма нарахування cashback в підприємствах-партнерах.

Друге added value, правда, не настільки безумовне, може бути описано як «можливість поповнювати рахунок телефону з одночасним зарахуванням коштів на платіжну карту». Це може стати в нагоді людям, часто чинять мікропереводи з балансу на баланс, які отримують переклади з карт за будь-які «фрілансерські» послуги і т. П. Однак і їм варто пам'ятати, що бескоміссіонное використання отриманих на карту «Мегафона» коштів, за фактом, буде обмежено тільки платежами в торгово-сервісних підприємствах та перекладами абонентам «Мегафона».

Якщо це зроблено для цілей додаткової ідентифікації, то виглядає така вимога дивно - адже в додатку (прив'язаному до певного номера телефону) оператор уже ідентифікував користувача?
Резюме: кому корисна карта «Мегафон»?
Якщо це зроблено для цілей додаткової ідентифікації, то виглядає така вимога дивно - адже в додатку (прив'язаному до певного номера телефону) оператор уже ідентифікував користувача?
Резюме: кому корисна карта «Мегафон»?
Якщо це зроблено для цілей додаткової ідентифікації, то виглядає така вимога дивно - адже в додатку (прив'язаному до певного номера телефону) оператор уже ідентифікував користувача?
Резюме: кому корисна карта «Мегафон»?
Якщо це зроблено для цілей додаткової ідентифікації, то виглядає така вимога дивно - адже в додатку (прив'язаному до певного номера телефону) оператор уже ідентифікував користувача?
Резюме: кому корисна карта «Мегафон»?
Якщо це зроблено для цілей додаткової ідентифікації, то виглядає така вимога дивно - адже в додатку (прив'язаному до певного номера телефону) оператор уже ідентифікував користувача?
Резюме: кому корисна карта «Мегафон»?
IRC (Internet Relay Chat)