Як додати ротатор банерів на сайт Ucoz

23 23. Травень, 2013

Сьогодні ми з вами розглянемо, як додати банер на сайт, розміщений на хостингу від uCoz . Розміщуючи банер на своєму сайті, ви можете отримувати непоганий прибуток від кліків і переходів по ньому на рекламований ресурс, що безсумнівно допоможе вам отримувати прибуток зі свого ресурсу і монетизувати свій сайт. Особливо цей вид монетизації свого сайту зацікавить людей, у яких є розкручений, з гарною відвідуваністю сайт. На хостингу системи uCoz фахівці розробили спеціальний ротатор банерів, його можна розмістити в будь-якому зручному блоці на вашому сайті і він буде виводити додані вами рекламні банери, змінюючи їх при переході по сторінках сайту або при оновленні сторінки. Можна, можливо продавати місце під банер рекламодавцям або розмістити свій. Так само можлива настройка часу показу банера, числу показів або кліків по банеру. Давайте розглянемо, які є інструменти, щоб наш ротатор банерів нормально працював: Спочатку вибираємо в меню управління, там вибираємо «Інструменти => Ротатор банерів». Відкривається сторінка інструменту.

Як бачимо з картинки вище, ця категорія поки не заповнена, так як ми не створили ще жодного банера
Як бачимо з картинки вище, ця категорія поки не заповнена, так як ми не створили ще жодного банера. Зараз ми це зробимо, але для початку нам треба створити категорію, до якої буде ставитися потрібний нам банер. Категорії за типом аналогічні папок файлової системи на комп'ютері і допомагають розсортувати інформацію, розміщену на комп'ютері. У нас категорії будуть прив'язані до банерів, розсортованим зі зрозумілих прикметами. Наприклад в одну категорію можна розмістити банери для реклами банківських послуг, в іншу - для реклами будь-яких сайтів, в третій категорії - для реклами місць відпочинку і т.д. При надходженні замовлення ви легко підберете потрібний вам банер у відповідній категорії. Щоб створити потрібну нам категорію тиснемо «Створити категорію». З'являється віконце «Додати категорію».

Вводимо в поле «Назва категорії» потрібну нам категорію, наприклад «Кредит онлайн» і натискаємо «Зберегти»
Вводимо в поле «Назва категорії» потрібну нам категорію, наприклад «Кредит онлайн» і натискаємо «Зберегти». Готово! Тепер категорія, яку ми створили, з'явиться на сторінці ротатора банерів.
Тут завжди можна буде змінити назву будь-якої категорії або взагалі видалити її за непотрібністю. Натиснувши на посилання «отримати код» з'являється вікно з кодом для розміщення банерів цієї категорії.

Ми створили категорію, тепер давайте розглянемо як додати і налаштувати банер. Натиснувши кнопку «Додати банер» ми побачимо вікно з такою ж назвою і безліччю полів для заповнення.

Почнемо заповнювати поля:
«Тип банера» - тут можна вибрати якого типу буде банер. У випадаючому списку можна побачити, які типи банерів допустимі:
Зображення - банери, що складаються з графічного зображення.
• Флеш - банери, виконані у вигляді флеш-ролика.
• Текстова посилання - банер складений у вигляді текстового посилання.
• Повний код - банер у вигляді блоку з кодом HTML.
Змінюючи свій вибір змінюється і написане в вікні «Додати банер». Для прикладу залишимо банер виду «Зображення» і почнемо заповнювати залишилися незаповненими поля:
• Назва банера - тут можна прописати назву банера, наприклад таке: «Реклама банку Русский Стандарт».
• Категорія - тут пропишемо створену нами категорію «Кредит онлайн».
• Повна посилання - тут нам треба вказати інтернет-адресу зображення нашого банера.

Картинку нашого банера можна розмістити де завгодно, на будь-якому інтернет-ресурсі, але буде набагато зручніше, якщо зображення банера буде знаходитися прямо на сервері. Як це зробити ми зараз розглянемо:
У ротації банерів мається на увазі розміщення відразу багатьох банерів, що змінюють один одного. Тоді давайте заллємо на сервер відразу кілька штук банерів. Натискаємо поруч з адресою зображення банера кнопку плюс і додаємо кілька нулів для вказівки адрес зображень. Тепер заходимо в меню «Інструменти => Файловий менеджер» і завантажуємо на сервер потрібні нам зображення банерів.

Тепер заходимо в меню «Інструменти => Файловий менеджер» і завантажуємо на сервер потрібні нам зображення банерів

У вікні файлового менеджера ми бачимо завантажені нами зображення банерів. Для отримання посилань на ці зображення тиснемо на кнопку «Посилання до файлу» в рядку з файлом потрібного нам зображення і у вікні, бачимо посилання на наш файл.

Копіюємо посилання і вставляємо в поле «Повна посилання на зображення банера».
В поле «Висота / ширина (рх)» можна вказати розміри нашого банера, якщо потрібно підігнати розмір під місце, відведене йому на сторінці. Нам це не треба і ми залишаємо поля порожніми, розміри будуть за замовчуванням, масштабом 100%.
В наступному полі «Адреса сайту» нам потрібно вказати, куди відвідувач перейде після кліка по рекламованому банеру. Ми пропишемо http://liderbest.com/ Але вам треба буде вказати свою адресу сайту, який ви будете рекламувати.
В наступному полі «Текст, який виводиться під банером» напишіть рекламний слоган або заклик, наприклад: «Отримати кредит онлайн.»
Нижня частина вікна дозволяє змінювати параметри показу рекламованого банера.

У випадаючому поле «Пріоритет» налаштовується пріоритет показу нашого банера. Тут не будемо нічого змінювати, залишимо все як є.
Тепер налаштуємо параметри в наступних полях:
• Два верхніх встановлюють початкове число показів і кліків. Тут теж залишимо все як є.
• У двох нижніх можна вказати максимальну кількість показів і кліків. Ми залишаємо без змін - «0». В такому випадку наші банери будуть показуватися відвідувачам нескінченно, без обмежень.
Наступні два поля дозволяють встановити дату початку і кінця показу банерів. Задаємо потрібні параметри початку і кінця показів (зручно, якщо у вас замовили показ банера на тиждень або інше фіксовану кількість днів). У наступних полях можна вибрати, по яких днях тижня рекламований банер буде показуватися, а в які ні. Стати в нагоді, якщо ви рекламуєте якусь фірму або організацію, у якій, наприклад, неділя - вихідний. Значить, з неділі можна зняти галочки і в цей день рекламований банер показуватися не буде.
В останньому полі, випадаючому списку можна вибрати «Активний» або «Не активний» статус. Це означає включити або вимкнути показ банера. Ми залишаємо значення «Активний» та натискаємо кнопку «Додати». Тепер на сторінці ротатора банерів з'явилася рядок, відповідна доданому нами банеру.

Залишається розмістити наш ротатор банерів на сторінці нашого сайту. Щоб це зробити - скористаємося інструментом «Конструктор».
1.Ідём на головну сторінку нашого сайту і в адмін-панелі «Конструктор => Включити конструктор» переходимо в режим конструктора.
2.Вибіраем команду «Конструктор => Додати блок +» і додаємо блок на сторінку сайту.
3.Тепер поміщаємо новий блок в будь-який зручний місце на сторінці сайту, але так, щоб він не заважав навігації і роботі на сайті. Наприклад можна помістити його в нижню частину лівої колонки.
4.Жмём кнопку налаштування параметрів блоку.
5. У вікні «Керування вмістом блоку» тиснемо на кнопку «Banners». Тепер банер, який ми створили, відображається в списку доступних банерів.

6.Клікаем на рядку «Реклама банку Русский Стандарт» і переносимо вміст нашого банера в новий блок.
7.Так ж можна змінити назву блоку «Новий блок» на що-небудь, більш підходяще нам за описом. Наприклад: «Отримати кредит швидко!». Зберігаємо останні зміни за допомогою «Конструктор => Зберегти зміни». Все, тепер бачимо як новий блок показує тільки що зроблений нами ротатор банерів для uCoz.

Якщо клікнути по цьому блоку, перейдемо на рекламований сайт, який вказали в полі «Адреса сайту», у вікні додавання банера. При оновленні сторінці або переході по сайту зображення (банер) зміниться. Так само можна регулювати число кліків по банеру і показів банера. Все це можна змінити в. Тепер ви знаєте як додати банер на ucoz і як самому створити ротатор банерів.

На цьому сьогодні все, не забувайте підписуватися на оновлення блогу!

До речі, недавно відкрився досить хороший сервіс під назвою «Світ реклами». Кому цікаво ось посилання на нього.

IRC (Internet Relay Chat)