Як легко і просто встановити банер на сайт.

Дуже багато початківці блогери стикаються з проблемою вставки банера на свій ресурс, при тому, заздалегідь очікують швидкого і ефектного результату з отриманням великого числа кліків або передплатників з них.

Надії згасають при перших же спробах і невдалих пробних установок банерів. Починаються пошуки програм-кодувальників, онлайн-сервісів по генерації кодів і так далі і тому подібне.

Якщо у Вас ресурс на WordPress, то за пропонованим опису редагування коду банера і установка його на свій сайт вирішується дуже швидко.

На початку, перед тим, як зробити свій банер, визначитеся з його розмірами. Формат різниці не має - 'swf' або 'gif', але ось 'swf' файл виходить менше за розміром і більше подобається своїми додатковими функціями користувачам.

Банер з партнерке вже готовий до розміщення, так ка має готовий код для вставки, а ось свій потрібно підготувати.

Дуже багато початківці блогери стикаються з проблемою вставки банера на свій ресурс, при тому, заздалегідь очікують швидкого і ефектного результату з отриманням великого числа кліків або передплатників з них

Отримати код банера.

В якості додаткового плагіна для редактора записів на WordPress ми встановили на свій ресурс плагін Ultimate TinyMCE. В якості додаткового плагіна для редактора записів на WordPress ми встановили на свій ресурс плагін Ultimate TinyMCE Більш зручного плагіна нам поки не потрібно, хоча, інших подібних плагінів є кілька. Після його установки в опціях меню, крім тих, які нам потрібні були ми активували кнопку 'Вставити / Редагувати мультимедійний'. Дана опція редактора має великі можливості з редагуванням медіафайлів, але зупинимося на flesh.

Завантажуємо наш банер (він у нас в swf форматі) безпосередньо в медіафайли або в файловий розділ бази даних. Можна і на будь-якій сервер, головне, мати на нього дійсну робочу посилання, по якій можна побачити робочий, підготовлений до запуску мультимедійний.

  • При активованому плагін Ultimate TinyMCE відкриваємо адмінку і вибираємо: 'додати новий запис' або 'нову сторінку'.
  • На новому і чистому полі редактора натискаємо на кнопку 'Вставити / Редагувати мультимедійний'. З'являється вікно меню 'Ganeral' редактора медіафайлу з рядком 'File / URL', в яку і вставляємо посилання на наш банер.
  • У рядку 'Type' вибираємо 'Flash'.
  • У вікнах розміру відображуваного файлу, опції 'Dimensions', вказуємо відповідність необхідного співвідношення за умовами його розміщення. Ставимо чи ні галочку на збереження пропорцій.
  • В поле перегляду Preview повинен відобразитися наш банер.
  • Переходимо в меню 'Advanced' вікна редактора медіафайлу. В опції 'Background' вибираємо бажаний колір поля, який буде відображатися в момент завантаження банера для показу на ресурсі.
  • Галочки на 'Auto Play' і 'Loop' у нас встановлені, а решта режими встановлені на 'не задано', хоча, може кожен встановити їх на свій розсуд і міняти опції на свій смак.
  • І ось, найвідповідальніший момент, коли переходимо в третій, останній розділ меню Source, в якому і відображається код банера із записаними функціями і опціями, які ми вибирали при редагуванні.
  • Код банера копіюємо і вставляємо туди, куди Вам потрібно.

Після відображення коду в редакторі медіафайлів можна натиснути на кнопку 'Вставити' і зберегти код на сторінці, яку залишите, як чернетку Після відображення коду в редакторі медіафайлів можна натиснути на кнопку 'Вставити' і зберегти код на сторінці, яку залишите, як чернетку. Можна звичайним копіюванням зберегти код в блокноті у себе на комп'ютері, але зручним і швидким редагуванням з переглядом буде збережена в чернетках сторінка або запис з кодом банера.

Після того, як банер заробив на сайті і коли Ви не щогодини публікуєте свої записи, плагін 'Ultimate TinyMCE' в адмін панелі адміністратора для деякого розвантаження сайту спокійно можна деактивувати.

IRC (Internet Relay Chat)