Як легко створити гарний банер всього за пару хвилин

 1. Як створити банер для сайту онлайн
 2. Як зробити свій банер використовуючи WordPress
 3. Які кольори використовувати при створенні банера:
 4. Як зробити кнопку «отримати код для банера» на сайті
 5. Так само читайте:

Створити свій банер можна трьома способами:  через програми (наприклад фотошоп)  через онлайн сервіс (приклад в статті)  замовити у професіоналів (наприклад фріланс)  Для створення свого банера ми скористаємося безкоштовним методом і навчимося робити банери всього за пару-трійку хвилин

Створити свій банер можна трьома способами:

 1. через програми (наприклад фотошоп)
 2. через онлайн сервіс (приклад в статті)
 3. замовити у професіоналів (наприклад фріланс)

Для створення свого банера ми скористаємося безкоштовним методом і навчимося робити банери всього за пару-трійку хвилин.

Як створити банер для сайту онлайн

У відео ми розглянемо, як можна створювати свій банер безкоштовно через онлайн сервіс. У ньому є можливість створення, як простого банера (у вигляді картинки з заданими слоганами), так і можливість створити анімований банер.

Використання банерів на практиці:

Використання рекламних банерів на сайті сьогодні необхідність від якої нікуди не дітися. Розміщення банерів - це один з найбільш дієвих рекламних видів в інтернеті ( як заробити на розміщення рекламних банерів ).

Стандартні розміри банерів:

88 x 31_________ мікро смуга 100 x 100 квадратний маленький 120 x 60 кнопка 2 120 x 90 кнопка 1 125 x 125 квадратна кнопка 120 x 240 вертикальний банер 120 x 600 хмарочос 160 x 600 широкий хмарочос 180 x 150 прямокутник 234 x 60 половина довгого банера 240 x 400 вертикальний прямокутник 250 x 250 спливає квадрат 300 x 250 прямокутник середньої величини 300 x 600 оголошення на півсторінки 336 x 280 великий прямокутник 468 x 60 довгий банер 500 x 100 горизонтальний 600 x 90 горизонтальний середній 728 x 90 горизонтальний (ведучий) довгий

Такі розміри банерів найбільш популярні в мережі інтернет та їх варто дотримуватися, щоб в подальшому не довелося переробляти свій банер під якийсь сайт на якому ви будете його розміщувати.

Як створити легко і швидко свій банер онлайн безкоштовно дивіться у відео уроці:

.

Після збереження зображення на комп'ютер для більш ефективного використання банера, рекомендую зробити його стиснення (збільшить швидкість завантаження) докладніше про те як зменшити розмір зображення онлайн . Так само ви можете подивитися відео огляд як створити кнопку для сайту онлайн , Користуючись цими двома сервісами у вас більше не буде питань: «як створити самому банер для сайту» і «як зробити кнопку онлайн».

Як зробити свій банер використовуючи WordPress

У цьому відео ми розглянемо, як використовуючи можливості WordPress можна створити простий банер і розмістити його на сайті в віджеті.

Цей спосіб підходить тільки для створення банерів такого формату, як зображення при натискання на яке користувач перенаправляється по посиланню, але все ж для загального відома і для закріплення редагування HTML-коду банерів буде корисно переглянути дане відео:

Так само як бонус хочу вам дати рекомендації з приводу колірної гами для банерів. Кольори вказані в порядку оптимального сприйняття людським оком.

Які кольори використовувати при створенні банера:

 • - синій на білому;
 • - чорний на жовтому;
 • - зелений на білому;
 • - чорний на білому;
 • - зелений на червоному;
 • - червоний на жовтому;
 • - червоний на білому;
 • - помаранчевий на чорному;
 • - чорний на пурпуровому;
 • - помаранчевий на чорному;
 • - чорний на пурпуровому;
 • - помаранчевий на білому;
 • - червоний на зеленому.

Розташування банера ви можете вибрати використовуючи рекомендації статті - найкраще розташування рекламних блоків на сайті .

Як зробити кнопку «отримати код для банера» на сайті

Невелике доповнення до поточної статті ... У коментарях мені поставили одне запитання - «як зробити кнопку отримати код? »Не міг не звернути увагу на настільки актуальне питання. Справді при створенні свого банера досить часто є така реалізація, як «розмістити наш банер на сайті» і що найголовніше, такий підхід працює. Якщо подивитися відвідувані сайти (хоча б від 2 до 5 сотень відвідувачів на добу, не кажу про більш популярних) і простежити код банера, то просто дивує наскільки багато веб-майстрів діляться таким банером на безоплатній основі. І тепер сама реалізація кнопки «отримати код банера»:

Це код кнопки:

<Form> <center>
<Input value = "Отримати код» onclick = "popup1 ()» type = "button">
</ Center> </ form>

Це скрипт який викликає кнопка:

<Script language = "JavaScript">
<! -
function popup1 ()
{
prompt ( 'Супровідний текс в віконці з кодом', 'код вашого банера');
return false;
}
// ->
</ Script>

Використовуйте цей урок для створення свого власного банера, підбирайте гармонійні кольори і реалізуйте варіант кнопки «отримати код».

Так само читайте:


Також ви можете переглянути Всі записи блогу

IRC (Internet Relay Chat)