Як поміняти посилання у флеш банері або як декомпілювати флеш

  1. ActionScript Extractor
  2. SWFWire Decompiler, SWFWire Inspector і SWFWire Debugger
  3. ASDec

Як декомпілювати swf файл, або просто поміняти одну посилання. Дуже просто. Утиліт написано предостатньо. За службовим обов'язком, ну або за посадою, доводиться іноді адмін портал фірми. Часто надсилають flash банери "взяті у кого-небудь", і які повинні при натисканні на них кидати нас на якусь сторінку. Недовго думаючи я робив приблизно так:

<a target="blank" href="http:/xdan.ru"> <object> <param name = "quality" value = "high" /> <param name = "movie" value = "1.swf" / > <embed width = "600" quality = "high" src = "/ bri5.html" type = "application / x-shockwave-flash"> </ embed> </ object> </a>

це працює, якщо сам банер нікуди не посилає. Якщо ж посилання зашита в ньому, то пиши пропало. Я став шукати, з твердою впевненістю в тому, що в swf файлі це всього лише рядок, яку легко поміняти. Я навіть відкривав цей файл в текстовому редакторі =) Проте файл не такий простий, як здається. тому я став шукати спеціальний софт.

Лідером по декомпіляцію флеш є программуліна з промовистою назвою Flash Decompiler Trillix , Вона вміє якщо не всі то багато. З банера можна висмикнути все, аж до початкових кодів зображень, а на виході навіть отримати fla файл. Однак програма платна, і коштує близько USD 79.95. Не треба бути генієм, щоб зрозуміти, що все що платно в буржунете, вже давно безкоштовно в рунеті. Одного разу я навіть користувався цією програмою, повністю перебудувати один сподобався банер, зі своїми даними. Але ж нам потрібно поміняти всього лише одне посилання.

Ось тут http://bruce-lab.blogspot.ru/2010/08/freeswfdecompilers.html (Всі посилання на цій сторінці биті, так-що копіюйте їх руками) дуже багато таких додатків, можливо якісь підійдуть саме Вам. Я перерахую лише кілька

ActionScript Extractor

http://sites.google.com/site/as3extractor/home

прога працює не скрізь, і взагалі не зрозуміло чи працює

SWFWire Decompiler, SWFWire Inspector і SWFWire Debugger

http://www.swfwire.com/

Перша це ActionScript 3 бібліотека яку ще потрібно кудись підключити. Я не знавець флеш, поет цей варіант відкинув.

Друга і 3 це Adobe-Air додатки, які ставляться прямо з браузера. Але дозволяють вони лише переглядати вміст банера, міняти нічого не можна.

ASDec

http://code.google.com/p/asdec/

Перша програма, яка зі своїм завданням впоралася.

Перша програма, яка зі своїм завданням впоралася

Після того, як виберіть файл і знайдете одне з посилань натискаємо Save

Після того, як виберіть файл і знайдете одне з посилань натискаємо Save

Але це ще не все, вихідний файл не змінився. File-> Save as і зберігаємо з розширенням swf. От і все. Завдання мінімум виконана, замовник задоволений.

Розповісти друзям

IRC (Internet Relay Chat)